Psycholog - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Psycholog

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Psycholog

Witam wszystkich,
od kilku lat mam trudności by zebrać się w sobie i pójść do psychologa. Próbowałam kilka razy ale nie wychodziło. W końcu postanowiłam, że po nowym roku zrobię ten krok, jednak większość psychologów przyjmuje online. Wcześniej chodziłam prywatnie, jednak online to dla mnie nowość. Miała któraś z was tak, że chodziła prywatnie a później online ?
Miałabym jeszcze dodatkowo kilka pytań
z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Psycholog
melancholia00 napisał/a:

Witam wszystkich,
od kilku lat mam trudności by zebrać się w sobie i pójść do psychologa. Próbowałam kilka razy ale nie wychodziło. W końcu postanowiłam, że po nowym roku zrobię ten krok, jednak większość psychologów przyjmuje online. Wcześniej chodziłam prywatnie, jednak online to dla mnie nowość. Miała któraś z was tak, że chodziła prywatnie a później online ?
Miałabym jeszcze dodatkowo kilka pytań
z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Online to też prywatnie smile Zależy co lubisz, ja nie lubię rozmawiać online i nie mam warunków w mieszkaniu, więc bym nie poszła na taką formę terapii. Jeżeli masz warunki i nikt nie będzie podsłuchiwał w trakcie rozmowy to jak najbardziej jest to spoko.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Od jakiś dwóch miesięcy mam psychoterapię w trybie online przez Skype. Spokojnie daje radę smile

Przed użyciem wstrząsnąć.

4

Misinx, mogłabym prosić o jakiś kontakt ? np. mailowy ?  mam kilka pytań

5 Ostatnio edytowany przez Misinx (2021-01-14 08:02:01)

melancholia00 napisał/a:

Misinx, mogłabym prosić o jakiś kontakt ? np. mailowy ?  mam kilka pytań

Przy moim poście jest E-mail (prawy dolny róg) przez który możesz pisać. Jakby Ci się nie udało to daj znać.

Odebrałem maila i odpisałem.

Przed użyciem wstrząsnąć.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Psycholog

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018