Podniecanie się kobiety - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Podniecanie się kobiety

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Podniecanie się kobiety

Przeczesując to forum odnalazłem taki wątek "Fantazje o ...kapłanie,który mnie spowiadał" https://www.netkobiety.pl/t40037.html

Dziewczyna tam pisze, że jak ten ksiądz ją wypytywał o fantazje, to ona przez to na koniec spowiedzi jak to określiła "ledwo się trzymałam...z podniecenia"

Mam pytania:
(1) Co to znaczy że "ledwo się trzymałam...z podniecenia"? Co się wtedy czuje?
(2) A co by się stało, jakby przestała "się trzymać"?
(3) Czy jak przystojny facet wypytuje was o fantazje, jakie mieliście masturbując się, czy to zawsze wywołuje uczucie podniecenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podniecanie się kobiety
OgnistyKapłan napisał/a:

Przeczesując to forum odnalazłem taki wątek "Fantazje o ...kapłanie,który mnie spowiadał" https://www.netkobiety.pl/t40037.html

Dziewczyna tam pisze, że jak ten ksiądz ją wypytywał o fantazje, to ona przez to na koniec spowiedzi jak to określiła "ledwo się trzymałam...z podniecenia"

Mam pytania:
(1) Co to znaczy że "ledwo się trzymałam...z podniecenia"? Co się wtedy czuje?
(2) A co by się stało, jakby przestała "się trzymać"?
(3) Czy jak przystojny facet wypytuje was o fantazje, jakie mieliście masturbując się, czy to zawsze wywołuje uczucie podniecenia?

To chyba Autorki musialbys sie zapytac, co miala na mysli piszac punkt 1 i 2 wink

3. Nie.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Fajny konfesjonał-
Gorąca budka?
Hot spot?

" Pamietaj, że Rzecz,która przedstawia się dorzecznie w Twoim łebku, może wyglądać mniej dorzecznie poza nim"
K. Puchatek.

4

1 i 2. Tu może Ci odpowiedzieć tylko autorka.
3. Nie uskuteczniam takich rozmów z mężczyznami, tylko dlatego, że są przystojni, nawet jakby pytali, więc nie wiem. Ale jak uskuteczniałam ze swoim, to zawsze.

Nie widzimy rzeczy takimi, jakie są. Widzimy je takimi, jakimi my jesteśmy.

5 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-01-11 23:14:10)

Myślę że pkt. 1 był po prostu sposobem na opisanie stanu ogromnego podniecenia. Idąc tym tropem w pkt 2 nie stało by się nic - toż to nie wybuchnie albo nie odleci w kosmos. Pkt 3, jak poprzedniczki - nie.

Swoją drogą co za koszmarny wątek z tym konfesjonałem big_smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Podniecanie się kobiety

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021