Czy zmarła osoba moze przyjść we śnie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy zmarła osoba moze przyjść we śnie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy zmarła osoba moze przyjść we śnie?

Nigdy nie pamiętam swoich snów. Ten jednak pamiętam bardzo wyraźnie. Przyśniła mi się babcia z druga kobieta, która przedstawiła się jako Marianna. Babcia powiedziała że na razie mnie zostawia, że wkrótce się zobaczymy. Ale jeszcze muszę poczekać. Mama zadzwoniła do mnie dzisiaj z rana, że babcia umarła właśnie tej nocy. Zapytałam się jej kim była Marianna, mama powiedziała że tak miała na imię moja prababcia (umarła jak babcia była dzieckiem). Jestem ateistką, jednak ten sen totalnie mnie rozbroił. Babcia nigdy mi się nie śniła.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez aniuu1 (2021-01-15 19:17:22)

Odp: Czy zmarła osoba moze przyjść we śnie?

Piękny sen.

U mnie w rodzinie podobne rzeczy się działy. Moja matka powiedziała, że w dniu śmierci babci, widziała ją nad ranem (wierzy, że to nie był sen tylko dowód na życie pozagrobowe). Mnie babcia się śniła w pierwsze święto zmarłych. Sniło mi się, że przyszła mnie przytulić. Ciotce śnił się jej ojciec (w dniu śmierci). Bardzo to przeżywała traktowała na serio, że coś jej chciał przekazać (ja już nie pamiętam dobrze, co o tym opowiadała).

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

3

Sen był bardzo szczegółowy. Wszystko odbywało się w moim domu. Babcia zatrzymała mnie przy ogrodzeniu i powiedziała że z nią nie idę. Muszę trochę poczekać.

4

Tak,  zmarll we śnie potrafią przynieść  wiele przekazów,  tych metaforycznych jak i wprost.  Mówię to z autopsji.

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

5

Mnie się jeszcze nie śniła moja mama może po pogrzebie kto wie .ale jej sen się nie sprowadził umarła 9 stycznia a nie 2 lutego jak we śnie .

"Cichociemny na paralotni" big_smile

6

paslawek napisał/a:

Mnie się jeszcze nie śniła moja mama może po pogrzebie kto wie .ale jej sen się nie sprowadził umarła 9 stycznia a nie 2 lutego jak we śnie .

Współczuję Ci i tule  mocno

Nie ma rewolucji, jeśli nie ma buntu.

7

Istotka6 napisał/a:
paslawek napisał/a:

Współczuję Ci i tule  mocno

Dziękuje Istotko

"Cichociemny na paralotni" big_smile

8

Nie wiem, czy takie sny faktycznie są czymś nadnaturalnym, czy jednak tylko wytworem mózgu w innym stanie, jakim jest sen, ale... Kiedyś mi się śniło, że byłam w mieszkaniu zmarłej prababci (już dużo lat po jej śmierci) i znalazłam tam od niej list, ale tak jakby napisany z zaświatów (wiedziałam w tym śnie, że ona od dawna nie żyje). Był skierowany do mojej rodziny, prababcia pisała w nim, że powinni się za mnie modlić, bo jestem w wielkim niebezpieczeństwie. Próbowałam interpretować, czym to niebezpieczeństwo w tamtym czasie mogłoby być, ale nie wiem smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy zmarła osoba moze przyjść we śnie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021