Odzyskanie Byłej dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Odzyskanie Byłej dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Tedziak (2021-01-01 10:05:39)

Temat: Odzyskanie Byłej dziewczyny

Byłem z dziewczyną prawie 3 lata, oszukałem dziewczynę że jestem trochę inną osobą, że nie chce mieć dzieci i zakładać rodziny, mam 24 lata ona 23.
Czego naprawdę chciałem, ale stwierdziłem że jak jej to powiem to stwierdzi że jestem jakieś miękki, więc zacząłem w październiku ją drażnić i być trochę chłodny że to może już sensu nie ma i takie tam gadałem, ale zawsze mówiłem że kocham, no i stało się co najgorsze powiedziała że to koniec, a ja chciałem się oświadczać razem z nowym rokiem wybije północ i powiedzieć życzę Ci tego pierścionka o którym marzysz i po jakieś 10 min klęknąć przed nią, ale z planów nic nie wyszło. Bo mnie zostawiła na początku grudnia i się wyprowadziła pisałem setki sms i wiadomości na ms, kazała mi nie pisać nie dzwonić że ona mnie już nie kocha i że nie chce ze mną być, nie mam kogo też zapytać o radę bo z rodzicami mam ciężki kontakt. Myślicie że jak poproszę jej mamę o pomoc w odzyskaniu jej to będzie istną głupotą?
Co mogę zrobić żeby ją odzyskać?
Bo czuję że uciekła mi moja wielka miłość z rąk przez moją głupotę, bo zawsze nie mogę użyć prostych rozwiązań tylko kombinuje. Ale oglądam nasze wspólne zdj i rzeczy które zostały to aż płakać się chce z jej straty.
Myślicie że ona też mnie jeszcze kocha czy już mogę o niej zapomnieć choć nie potrafię.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Odzyskanie Byłej dziewczyny

Naprawdę żadnej rady kompletnie nic?
Nie ma nikogo z doświadczeniem albo po przejściach?

3

Odp: Odzyskanie Byłej dziewczyny

Jeden związek to jeden wątek.
Masz już taki - https://www.netkobiety.pl/t124719.html    kontynuuj dyskusję w nim, i nie zaśmiecaj forum nieregulaminowymi dublami.
Moderator IsaBella77

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Odzyskanie Byłej dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024