Problem z babcia-wyrzuca rzeczy po zmarlej mamie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Problem z babcia-wyrzuca rzeczy po zmarlej mamie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Problem z babcia-wyrzuca rzeczy po zmarlej mamie

Witam może ktoś mi doradzi, bo kompletnie sobie z tym nie radzę. 5 miesiecy temu zmarła moja mama za granicą która mieszkała tam razem ze mną kilka lat. Zwiozlam mamy rzeczy i zamknelam cześć spraw i rowniez zjechalam do Polski. Zamieszkalam Z babcia w domu, który babcia przepisała mamie za życia wiec odziedziczylam ten dom. Problem W tym, że po mamy pogrzebie wrocilam za granicę na 2 tygodnie zamknac resztę spraw a w tym czasie mamy rzeczy zniknęły!! Babcia je rozwala najprawdopodibniej ciotkom. Również moje rzeczy zniknęły bo mieszkalam z mamą ostatnie miesiące i pakowalam wszystkie rzeczy razem. Gdy się pozalilam babci to jeszcze na mnie naskoczyła że po co razem pakowałam. Zdjecia które miałam po mamie w szufladzie /stare dowody itp/tez zniknęły. Zawsze to robi gdy mnie nie na w domu. Teraz sprząta cały sprzęt po mamie. Mam do niej zal . Czuje jakby próbowała zatrzec po mamie ślad. Naskoczylam na nią ze chce pi niej zostawic sobie pamiątki ze ja mialam prawo decydowac o tych rzeczach bo to moja mama to mnie zgasila ze po co mi to mamy nie ma i już nie wróci. Mój żal zaczyna się przeradzac w niechec do niej i coraz gorzej miedzy nami. Czemu ona tak postepuje? Dom jest duży jest miejsce na wszystko a ona robi wielkie porządki po niej od kilku miesięcy. Przepraszam za tak dlugi i chaotyczny post ale musialam się wyzalić.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Bullinka (2020-10-17 20:51:31)

Odp: Problem z babcia-wyrzuca rzeczy po zmarlej mamie

hmmm...kazdy radzi sobie ze strata jak potrafi...twoja babcia przezyla swoje dziecko...wedlug kazdego rodzica to nie jest zwyczajne a szczegolnie starsze pokolenia maja do tego specyficzne podejscie.

Ona moze oddala te wszystkie rzeczy aby mniej cierpiec-stracila dziecko, niewazne jak stare, nadal dziecko...moze to jej sposob na poradzenie sobie z ta sytuacja.
Nie pyta ciebie o zgode ani nie zastanawia sie nawet nad tym, bo to ona dlugie lata zyle z twoja mama a nie ty. Razem spedzaly czas, razem robily rozne rzeczy a teraz twojej babci nic z tego nie pozostalo.
Ty wrocilas, ale nie jestes nia a te kilka lat z zycia jej corki, ktore spedzila z toba zniknely i nie wroca.

I'm so lonely, broken angel... Polamano mi skrzydla i odebrano z klawiatury polskie znaki diakrytyczne...

3

Odp: Problem z babcia-wyrzuca rzeczy po zmarlej mamie

Hmm, w sumie to mama nie mieszkala z nia odkad wyszla za maz. Czyli ok 40 lat. Mam jeszcze porownanie co do mojego brata, ktory zmarl 3 lata temu i ostatnie lata mieszkal z moja babcia. Do tej pory trzyma jego ulubione rzeczy itp, a mamy w zaledwie miesiac po smierci zaczela sie wszystkiego pozbywac. Nigdy o niej nie wspomina tylko innych swoich dzieciach. Nawet mi potrafila powiedziec, ze zaluje ze urodzila corke, bo faceci maja w zyciu lepiej. Ciezko mi to wszystko zrozumiec.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Problem z babcia-wyrzuca rzeczy po zmarlej mamie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018