Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-03-27 07:37:34)

Temat: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Witam,
za niedługo planuję się oświadczyć swojej kobiecie i w związku z tym poszukuję pierścionka. Po wielu tygodniach przeglądania znalazłem chyba ten który podoba się i mi, i powinien się też podobać mojej kobiecie. Natomiast...

Z opinii wielu ludzi słyszałem, że warto szukać pierścionka również w miej popularnych firmach jubilerskich (bo może być taniej i też można znaleźć coś wyjątkowego).

Oto ten który „wybrałem”: https://images89.fotosik.pl/338/857d2bdc1faa779emed.jpg
źródło: strona internetowa Yes

I teraz pytanie: Czy ktoś z forum widział może gdzieś jakieś podobne propozycje? A może nawet praktycznie takie same ale w lepszej ofercie?
Ewentualnie w jakiś sklepach polecacie mi poszukać podobnej/takiej samej alternatywy (nie ukrywam, że cena gra tutaj dużą rolę).

Z góry dziękuje wszystkim za chęć pomocy i zaangażowanie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

My nie znamy gustu Twojej narzeczonej.
Może jej przyjaciółka by doradziła?

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

3

Tutaj nie chodzi o gust, tylko o znalezienie pierścionka podobnego do YES Metropolitan.

Szukam podobnego / takiego samego pierścionka, ale od innych producentów, którzy może będą mieli lepszą ofertę cenową.

4 Ostatnio edytowany przez weroska33 (2020-03-27 14:10:10)

W obecnej sytuacji raczej sklepy jubilerskie wszystkie są zamknięte.  A w takich napewno byłby tańszy. Wiem bo u mnie w salonie jest podobny ale mamy zamkniete.  Podobny jest z firmy Armex, ale to jest dostawca no i zależy czy ma być wypełniony diamentami czy cyrkoniami. Wiadomo wtedy cena się rozni:-)

5

Proponuję poszukać pierścionka u mniejszego jubilera. Mają taniej i berdziej się przykładają do wykonania. Cena zależna jest od kamienia, jakości złota, itp. Na pewno znajdziesz wielu jubilerów gdzie znajdziesz podobny pierścionek, wzór nie jest jakiś unikatowy.
Obawiam się , że teraz to możesz jedynie przez internet coś zamówić.

6 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2020-03-27 15:12:41)

[Post usunięty z powodu naruszenia punktu 6 postanowień szczególnych Regulaminu Netkobiet.]

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Pomoc w znalezieniu pierścionka zaręczynowego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018