Zdrada co mam myslec - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada co mam myslec

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Zdrada co mam myslec

Mam 34lata mój mąż 39 mamy 12letniego syna. Mąż pracuje od 9lat w Holandii trzy tygodnie przed świętami napisał mi że nie chce być już że mną nie ma sił ciągnąć tego pod górę myślałam że żartuje gdy przyjechał powiedział mi że nie kocha mnie już od 8  lat że udawał a pisał i mówił mi ze mnie kocha żeby mi miło było . Gdy się opiłs klękał przedemna mówił mi że mnie kocha żebym nie pozwoliła mu odejść udawał geja. Ale gdy wzięłam jego telefon otrzymał wiadomość od 20latki kocham cie nie daj się jej wszystkiemu zaprzeczał pojechał z nią na 5 dni do Zakopanego zostawiając mnie i dziecko za każdym razem gdy pił wyznawać mi miłość i mówił mi że o niego nie walczę gdy dowiedziałam się że ona jest nie robiłam nic żadnych awantur żadnej zazdrości udawalam że mnie to nie rusza a w głębi serca bolało mnie to bardzo. Ta kobieta steruje nim jak marionetka nie chce płacić na dziecko pisze mi że teraz jest bardzo szczęśliwy i że widzi że mnie to boli że straciłam przystojnego i wspaniałego faceta że jest z nią i nigdy do mnie nie wróci  a ja nie daje się sprowokowac i życzę mu w każdej odpowiedzi szczescia. Najbardziej cierpi mój syn który nie chce mieć z nim kontaktu a on cała wina mnie o to obarcza

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada co mam myslec

Dla dobra  swego i syna, zestawy tego faceta w spokoju.  Zajmij  się sobą teraz a on jak taki szczęśliwy to niech dalej w tym tkwi. Pewnie  za jakiś czas będzie żałował,  ale nie jest wart szansy...  Naprawdę

3

Odp: Zdrada co mam myslec
Istotka6 napisał/a:

Dla dobra  swego i syna, zestawy tego faceta w spokoju.  Zajmij  się sobą teraz a on jak taki szczęśliwy to niech dalej w tym tkwi. Pewnie  za jakiś czas będzie żałował,  ale nie jest wart szansy...  Naprawdę

To

4

Odp: Zdrada co mam myslec

Zbieraj dowody i rozwód z orzekaniem o winie. 9 lat osobno???

5 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2020-03-01 16:23:03)

Odp: Zdrada co mam myslec

Najgorsze jest to że cała winę na mnie chce zwalić powiedział że to ja go do zdrady przygotowywałam i prosił żebyśmy żyli bez rozwodu ja tu a on tam  i że powinnam się cieszyć bo zawsze będzie do nas wracał.

Najbardziej boli jak napisał zobaczysz jak będziesz cierpiała boli cię to że tracisz zajebistego faceta itp   a ja udaje że po mnie to spływa to wymyślił że pewnie już kogoś mam i już pewnie szczęśliwa jestem wypisuje do syna co się w domu dzieje wypytuje mam dość niech nam da żyć w spokoju

6

Odp: Zdrada co mam myslec

Tu nie ma co myśleć - tu trzeba działać!
Czyli wykopać chama z domu na zbity pysk i złożyć pozew o rozwód z jego wyłącznej winy - z żądaniem alimentów na dziecko i żonę.

Tak na marginesie - przebadaj się na choroby przenoszone drogą płciową, bo nie wiadomo czy Ci czegoś nie przywlòkł...

7

Odp: Zdrada co mam myslec

Kasieńka maleńka, naprawdę wierzyłaś, że dorosły, w sile wieku, "przystojny" facet będzie przez całe lata żył w celibacie i miał seks z żoną raz na miesiąc, gdy przyjeżdża do domu? 9 lat życia w takim układzie, to już nie małżeństwo, nie związek, tylko umowa ekonomiczna.
Zgadzam się z tym, że Twój mąż w tej chwili zachowuje się okropnie jawnie kontynuując romans, a jednocześnie wysuwa wobec Ciebie jakieś groźby, nie płaci na dziecko! i nie chce rozwodu. Z jednej strony dobrze, że nie padłaś na kolana błagając go o szansę, z drugiej jednak uważam, że przynajmniej mogłaś mu powiedzieć co czujesz w tej sytuacji i przypomnieć mu o tym, że macie dziecko.
Zawiódł Twoje zaufanie, stał się agresywny, ma gdzieś uczucia Twoje i dziecka, tymczasem okazując obojętność, dajesz mu do zrozumienia, że to co on robi spływa po Tobie, czyli jak napisałam powyżej, liczyła się tylko kasa.
On może to w taki sposób odbierać i tym bardziej pchasz go w ramiona kochanki. Uważam, że rozwód w Waszej sytuacji był tylko kwestią czasu.

Odp: Zdrada co mam myslec
Kasieńka maleńka napisał/a:

mój syn który nie chce mieć z nim kontaktu

mój syn czy nasz syn? bo to dużo zmienia.
Powiedział ci, że długo cie już nie kocha. Pytanie czy przez te lata nie dawałaś mu czasem do tego powodów, a teraz pojawiła się jeszcze sarenka i gość pękł.

9

Odp: Zdrada co mam myslec
Nathan napisał/a:

Tu nie ma co myśleć - tu trzeba działać!
Czyli wykopać chama z domu na zbity pysk i złożyć pozew o rozwód z jego wyłącznej winy - z żądaniem alimentów na dziecko i żonę.

To ojciec jej dziecka. Związek nie istnieje i trzeba się rozstać, tak aby nie ucierpiało na tym wspólne dziecko. Jazda na emocjach nikomu tu nie służy.

Odp: Zdrada co mam myslec

Tak mój syn bo gdy prosiłam żeby się zastanowił bo dziecko cierpi powiedział mi że nie będzie wiecznie płacić na to dziecko i jak by policzył na palcach to z tym dzieckiem dwa lata w życiu spędził tak mówi ojciec. On bardzo duzo pije tam w Holandii a jak przyjeżdżał to nigdy trzeźwy nie był

11 Ostatnio edytowany przez Markotny (2020-03-01 22:59:01)

Odp: Zdrada co mam myslec

No to tak szczerze, po co ci ten facet? Ekonomia? Tylko nie pisz o milosci, bo kochajac nie da się życ osobno 9 lat. pracujesz w ogole?

Odp: Zdrada co mam myslec

Tak pracuje ciężko mi jest cały czas myślę o nim i bardzo mnie to boli nie mogę zrozumieć jego zachowania gdy był pijany płakał i wyznawać mi miłość a po trzezwemu śmiał się mi w twarz i mówił że mnie nie kocha potrafił to nagrywać i wysyłać jej do dziecka mówił jak 20latek wiem że z kim się przystajesz takim się stajesz

13

Odp: Zdrada co mam myslec

Co to za małżeństwo, że 9 lat osobno? Jak tak można żyć i łudzić się że obie strony zachowają wierność?

14

Odp: Zdrada co mam myslec

Strasznie przykro się to czyta..Autorko, gdzie się podział Twój szacunek do samej siebie? Tyle lat trwające pasmo krzywd i udręki, do tego wypowiedziane wprost słowa o braku uczucia i jeszcze masz jakiekolwiek współczucie? Zasługujesz naprawdę na kogoś lepszego smile  Zobacz, nawet Twój syn nie chce słyszeć o swoim ojcu!

15

Odp: Zdrada co mam myslec

Kasieńko na tę chwilę widzę to tak, jeśli przyjęłaś postawę ' to po mnie spływa ' może być że mąż chce Tobą wstrząsnąć ordynarnym zachowaniem a po pijanemu tak trochę prawdziwiej mówi bo się nie kontroluje, gdyby przyjąć tę opcję rozumowania to wtedy Ty musisz pomyśleć co chcesz, czasu nie cofniesz - stało się więc....?
Oczywiście co myślę o takim zachowaniu jak Twojego męża, przemilczę.
  Może być tak że wy nie macie więzi, syna wychowałaś praktycznie sama, żyjecie lata w innych światach, to nie może mieć pozytywnego wpływu na związek, on ma problem z alkoholem, jeśli tego nie ogarnie to z kim Ty chcesz odbudować związek ? Rozumiem że starasz się zachować twarz udając obojętność ale to jest za poważna sprawa na takie gry, Twoje życie, syna, męża znalazło się na zakręcie i trzeba to wyprowadzić na prostą, może za zakrętem będą dwie drogi, trudno, cofanie i tak nic nie da. Uważam że powinnaś poszukać możliwości powiedzenia mężowi o tym jak bardzo Cię zranił swoją zdradą i jakie spustoszenie sieje jego zachowanie ' po ' , nie mów czy byłabyś w stanie wybaczyć czy nie ( właściwie tego nie wiesz ) skup się na powiedzeniu z czym się nie godzisz, czego nie tolerujesz i tym samym  jesteś zmuszona   zrobić coś by swoje życie zmienić. Jego uważam że mogłabyś traktować poważnie i brać pod uwagę jego słowa jeśliby zerwał kontakt z kochanką i został uczestnikiem spotkań AA - innej pozytywnej drogi nie widzę dla was wspólnie, Ty sama możesz też szukać wsparcia, będzie Ci łatwiej złapać dystans, odciąć się, stanąć na nogi, jesteś młoda, masz 'odchowane' dziecko, naprawdę dużo możesz jeśli zechcesz

16 Ostatnio edytowany przez Belzebiusz (2020-03-04 21:06:55)

Odp: Zdrada co mam myslec
Kasieńka maleńka napisał/a:

Najgorsze jest to że cała winę na mnie chce zwalić powiedział że to ja go do zdrady przygotowywałam i prosił żebyśmy żyli bez rozwodu ja tu a on tam  i że powinnam się cieszyć bo zawsze będzie do nas wracał.

Najbardziej boli jak napisał zobaczysz jak będziesz cierpiała boli cię to że tracisz zajebistego faceta itp   a ja udaje że po mnie to spływa to wymyślił że pewnie już kogoś mam i już pewnie szczęśliwa jestem wypisuje do syna co się w domu dzieje wypytuje mam dość niech nam da żyć w spokoju

To są w stosunku do Ciebie zwyczajne groźby i sofizmaty. -  "Widzisz co narobiłaś?! Masz ze mną być, bo to wszystko Twoja wina. A jak nie, to popamiętasz..." - Klasyka gatunku.

17

Odp: Zdrada co mam myslec
Istotka6 napisał/a:

Dla dobra  swego i syna, zestawy tego faceta w spokoju.  Zajmij  się sobą teraz a on jak taki szczęśliwy to niech dalej w tym tkwi. Pewnie  za jakiś czas będzie żałował,  ale nie jest wart szansy...  Naprawdę

Jeszcze raz

To

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada co mam myslec

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024