Strasznie wredna babcia .. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Strasznie wredna babcia ..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Strasznie wredna babcia ..

Nie mam szczęścia do facetów ,co spotykam faceta to nie wychodzi albo się okazuje po jakimś czasie że to cham i pijak albo babiarz ,albo taki że tylko chce do łóżka zaciągnąć ..Mam babcię co ma 81 lat i zrobiła się na lata strasznie zgorzkniała o wszystko się czepia ,jak już ktoś nie ma założonej rodziny to jedzie po nim jak po psie i człowiek się wtedy czuje odrzutkiem albo jakby był z innej planety nie wezmę sobie pijaka brzydala  żeby tylko dała mi spokój .Dużo znam dziewczyn co wzięły sobie byle jakiego brzydala grubego i żyją z nimi bo żeby mieć kogoś nie byc samemu, a ja nie chcę byle jakiego faceta nie chcę być nieszczęśliwa z facetem co jest nikim bo nie szanuje kobiet albo pije i bieda do konca życia .Są teraz takie czasy że ciężko o wartościową osobę .Te starsze pokolenie jest strasznie zgorzkniałe ,ja wiem że za ich czasów kobieta jak nie miała 23 lata rodziny to już stara panna i one takie ripostami ciętymi jadą teraz po młodych wkurza mnie takie cos .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strasznie wredna babcia ..

To może następnym razem powiedz babci to, co tutaj napisałaś, czyli że wolisz być sama niż unieszczęśliwiać się tworząc związek z byle kim, byleby założyć na palec obrączkę.

Przede wszystkim jednak nie bierz tak do siebie tego, co słyszysz, bo babcia zapewne wyczuwa, że masz z tym problem i całkiem możliwe, że jeszcze bardziej się nakręca. Z drugiej strony jak najbardziej możesz wprost powiedzieć, że nie życzysz sobie komentowania swojego osobistego życia. Ona miała swoje, to mogła je sobie układać, ale Ty swoje masz zamiar przeżyć zgodnie z własnym scenariuszem. Jeśli ktoś posuwa się za daleko i Cię to dotyka, to warto postawić wyraźną granicę. Oczywiście nie musisz być przy tym niemiła, ale stanowcza na pewno.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

3

Dla sprostowania. Tu nie chodzi o szczęście, masz takich facetów jakich sobie wybierasz. I teraz ludzie nie są inni niż dawniej. Jest tyle samo wartościowych osób, zależy gdzie ich szukasz.

Skoro nie masz tego faceta to nie masz. Wpuszczaj gadanie jednym uchem i wypuszczaj drugim, albo rozluźnij kontakt.

4

Prosiaczkowo napisał/a:

Dla sprostowania. Tu nie chodzi o szczęście, masz takich facetów jakich sobie wybierasz.

Słuszna uwaga. Warto przyjrzeć się temu schematowi, bo jeśli kolejne znajomości okazują się porażką, to wyraźnie masz tendencję do wybierania różnej maści toksyków - czy to mężczyzn z uzależnieniami, czy dużych chłopców. Wbrew pozorom ma to swoje wyraźne podłoże, z kolei znając mechanizm stosowanego przez Ciebie kryterium wyboru możesz je zmienić, by ryzyko kolejnych rozczarowań zmniejszyć do minimum.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Strasznie wredna babcia ..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018