Studia podyplomowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Studia podyplomowe

Witajcie kobietki smile
Zacznę od tego, że popadlam w totalny marazm. Niedawno skończyłam studia a zaraz po nich podjęłam pracę w zawodzie. Umowa o pracę, w miarę pewne stanowisko- żyć nie umierać. Byłoby ekstra gdyby nie to, że płaca jest bardzo niska (Z biegiem lat się to nie zmienia), wyniki mają się zgadzać, niezależnie od tego czy kadra sobie radzi czy nie i do tego czuję się zwyczajnie stlamszona. Było kilka naprawdę nieciekawych zachowań ze strony szefa czy wspolpracownikow. To początek mojej pracy, a szczerze mam dosyć.
Miewam stany depresyjne, które zaczęły się już na studiach (wątpliwości co do kierunku, a ja popchnelam się jeszcze na mgr), a ta praca je pogłębia.
Myślę o spróbowaniu gdzie indziej. Chcę sprawdzić jak mi będzie w innej dziedzinie. Czy wg was studia podyplomowe mogą pomóc w przebranzowieniu się czy to raczej tylko coś do rozwoju posiadanych już umiejętności? Myślałam o IT, analizie danych czy AI dla biznesu. Myślę że to dziedziny przyszłości, a ja sama pisząc pracę magisterską przekonałam się jak podobała mi się praca nad analizą danych.
Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Studia podyplomowe

Jakie studia skończyłaś i w jakiej branży pracujesz ?

"Jesteśmy marionetkami tańczącymi na sznurkach tych, którzy żyli przed nami, a pewnego dnia nasze dzieci przejmą po nas sznurki i będą tańczyły zamiast nas."

3

Odp: Studia podyplomowe
Mordimer napisał/a:

Jakie studia skończyłaś i w jakiej branży pracujesz ?

Mgr fizjoterapii w przychodni

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018