Jestem w związku z byłym mojej kuzynki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jestem w związku z byłym mojej kuzynki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jestem w związku z byłym mojej kuzynki

Witam otóż tak los mi zrobił takiego psikusa. Mało chyba kto tak ma. Zacznę od początku. Moja kuzynka miała chłopaka chodziła z nim przez rok.  Zerwali że sobą w sumie z porozumieniem. Kuzynka i tak zmienia chłopaków jak rękawiczki. Jak oni zerwali(już mija rok od ich zerwania) ja zaczynałam chodziłam z takim jednym przez siedem miesięcy. Teraz ja jestem z byłym mojej kuzynki zakochaliśmy się w sobie i cóż to dużo mówić ciągnie nas do siebie. Moja kuzynka już spotyka się z kimś innym. Teraz pytanie jak mogą moi rodzice zareagować na to strasznie się boję. Następnie reakcja kuzynki i jej rodziny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jestem w związku z byłym mojej kuzynki

My twojej rodziny nie znamy?
Ja tam problemu nie widzę, szczególnie, że z opisu szczególnie poważne związki to nie były.

3

No ale to chyba Ty wybierasz sobie partnera, a nie twoi rodzice? Litości...

4

Przecież to tylko chłopak, w Wy jak rozumiem jesteście nastolatkami. To nie tak, że kuzynka rozwiodła się z nim po latach małżeństwa i mają trójkę dzieci. Wtedy mogłyby być kwasy. Teraz to jeszcze mało poważne związki, które mało kogo obchodzą. Może kiedyś przerodzą się w coś poważnego, ale do tego jeszcze wiele wody w Wiśle upłynie.

nie widzę problemu : P szczególnie jesli jakies lata  minęły od ich zerwania. zyj swoim zyciem i rób tak aby tobie było dobrze. co mają do tego rodzice? powiedzą kuzynce czy jej rodzicom?? o co chodzi big_smile ?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jestem w związku z byłym mojej kuzynki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018