Związek z córką kuzynki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z córką kuzynki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Związek z córką kuzynki

Witam, zakochalem siecw córce kuzynki. Czy mozemy stworzyc normalny zwiazek? Czy teo wogole normalne? Jsk moze na to zareahować rodzina i społeczeństwo? Macie takie przypadki w rodzinie? Proszę o rade.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Związek z córką kuzynki

kuzynka to jest szerokie pojęcie......ile macie lat, i jak DOKŁADNA koneksja rodzinna was łączy.

3

https://www.netkobiety.pl/t118621.html

4

Bonzo napisał/a:

kuzynka to jest szerokie pojęcie......ile macie lat, i jak DOKŁADNA koneksja rodzinna was łączy.

Ja mam 26 a ona 22 lata. Jest corkamojej najblizszej kuzynki od strony ojca. Piaty stopien pokrewienstwa w lini bocznej.

5 Ostatnio edytowany przez Bonzo (2019-06-23 13:15:59)

Krzychu20 napisał/a:
Bonzo napisał/a:

Ja mam 26 a ona 22 lata. Jest corkamojej najblizszej kuzynki od strony ojca. Piaty stopien pokrewienstwa w lini bocznej.

Mozesz nawet slub koscielny wziąć z nią. Jak by tak patrzeć, to wszyscy kiedys mielismy wspolnych przodków...i co z tego.

6

Bonzo napisał/a:
Krzychu20 napisał/a:
Bonzo napisał/a:

Mozesz nawet slub koscielny wziąć z nią. Jak by tak patrzeć, to wszyscy kiedys mielismy wspolnych przodków...i co z tego.

Tak, wiem tylko czy to jest normalne? Jak ludzie reaguja na takie cos?

7

Niepokojącym jest nie to, że myślisz o związku z daleką kuzynką, lecz Twe obawy co do "normalności związku" (cokolwiek przez to sformułowanie rozumiesz) i lęk przed opinią osób trzecich.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

8

Krzychu20 napisał/a:
Bonzo napisał/a:
Krzychu20 napisał/a:

Tak, wiem tylko czy to jest normalne? Jak ludzie reaguja na takie cos?

A my siedzimy im w głowach??jednie bedą gadać inni nie....to ty znasz swoją rodzine, nie my.

9

Mnożenie wątków dotyczących tego samego problemu w sposób wyraźny łamie 5 punkt regulaminu. Z tego samego powodu wątek oczywiście zostaje zamknięty, a Ciebie proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Związek z córką kuzynki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018