Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

1 Ostatnio edytowany przez DanceMacabre (2019-04-25 15:12:42)

Temat: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Witam wszystkich, minęło już dobre kilka lat odkąd nie utrzymuję kontaktów z dziewczynami (z kobietami co innego, ale one patrzą na mnie jak na nastolatka), mam 26 lat. Odkąd skończyłem 20 lat i nie skończyłem studiów, pochłonąłem się pracą i własnym zdrowiem, które jest nieciekawe, mam II stopień niepełnosprawności. Przez to wszystko zupełnie odciąłem się od relacji z dziewczynami. Boję się ich, widzę podobnych młodych chłopaków, ładnych, promiennych, jeżdżą super furami. A ja w tym wszystkim pogłębiam się w swojej depresji. Jedyne kto mi pozostał to mój piesek, z którym mieszkam, daje mi motywację do życia. Bardzo się nudzę w domu, poza domem nie ma czego szukać. Choroba uniemożliwia mi podjęcie dobrej pracy i sportu, który zawsze będę kochać. Jedyne mogę zająć się własną działalnością, ale do tego potrzeba dużo zdrowia, którego teraz brakuje. Nie mam długów, kredytów, nie mam wypasionej fury.... właściwie nie mam nic do zaoferowania. Czy muszę szukać jakiejś młodej dziewczyny, powiedzmy do 22 lat? Z takimi się najlepiej dogaduję, imponuję im to, że zarobiłem sobie na własne mieszkanie, ale zawsze brakuje im dobrego samochodu, to jest straszne, czy każda dziewczyna szuka lansu, czy co bo ja jestem bardzo skromny i nie potrafię się tak pawić. Dla starszych dziewczyn jestem nikim, one już albo zajęte albo tak mają super życie, że moje wypada bardzo blado. Warto coś zrobić, bo takie siedzenie samemu już mnie dobija, puste mieszkanie, pustka wewnętrzna, jedyne co sprawia mi przyjemność to wychodzenie z domu, ale to nadal samotne podróże....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Witaj, też mam 26 lat i niepełnosprawność, symbol 12C więc nie wiem na ile jest to porównywalne. Nie wiem w jaki sposób objawia się strach przed dziewczynami. Przeczytałem Twoje wcześniejsze posty i to pozwala mieć pobieżne pojęcie. Nie dziwię się że możesz nudzić się spędzając czas samemu, rozumiem że nie masz możliwości mieszkania z rodziną. Brak długów i kredytów, własne mieszkanie, to już pewien sukces finansowy w porównaniu z innymi sytuacjami jakie można by sobie wyobrażać, ale raczej zachęcałbym żeby nie porównywać się z innymi ludźmi, jakkolwiek trudna do zrealizowania mogłaby być taka rada. Samochód to nie wszystko, a relacje nawiązane w oparciu o tego typu czynniki mogą nie być trwałe. Nie musisz koniecznie szukać dziewczyny której imponuje Twoja sytuacja materialna, np. ja wolałbym opierać związek na innych podstawach. Wiek ludzi może mieć powiązanie z ich osobowością, w końcu jest to doświadczenie życiowe, statystycznie najrzadziej miałem wspólne tematy z dziewczynami 18-25 letnimi, zupełnie inaczej wygląda to w grupie wiekowej 30-40. Nie przywiązywałbym się jednak zbyt mocno do liczby ponieważ zdarzają się odchylenia. Na temat podejścia użytkowników forum do spraw materialnych możesz poczytać np. tutaj https://www.netkobiety.pl/t117216.html wprawdzie grupa kilkunastu użytkowników nie jest reprezentacyjna dla społeczeństwa, ale niezależnie od płci, dla niektórych ważne jest aby partner/ka był na podobnym lub wyższym poziomie materialnym z uwagi na lepsze możliwości realizacji wspólnych marzeń, z kolei innym wystarcza gdy ktoś jest w stanie samodzielnie utrzymać się.

3

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Jakakolwiek? Jakakolwiek dziewczyna?
Wow! Każda marzy, żeby stać się zapchajdziurą dla faceta, który szuka kogokolwiek, bo mu nuda doskwiera.
Sorry za sarkazm, ale mega drażni mnie Twoja postawa.

Moźe zacznij tłumaczyć każdej napotkanej dziewczynie, że masz niskie poczucie wartości, wstydzisz się nawiązywać kontakty z ludźmi ponieważ czujesz się gorszy z powodu problemów zdrowotnych oraz braku super fury.  Dodaj koniecznie, że nie potrafisz cieszyć się z bycia z ludźmi, zamiast do nich wychodzić to wolisz w domu nudzić się z psem. Wolisz domową nudę i narzekanie na swój los zamiast prób poznawania jak największej liczby osób, żeby zakumplować się z jak największą ilością osó. Dodaj, że boisz się to zmienić i wolisz pozostać taki jaki jesteś.  Sądzę, że każda zrozumie...

4 Ostatnio edytowany przez DanceMacabre (2019-04-25 17:30:29)

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Jakąkolwiek, bo nie znam żadnej, jedynie dziewczyny moich kolegów. Także nie wiem com w tym dziwnego? Może bardziej chodzi o relację. Nie boję się wychodzić z domu, to ludzie Tacy jak Ty zapewne się mnie boją i uciekają albo krzywo się patrzą. Nienawidzę tego, dlatego wolę być w domu i nie narażać się na takie wynaturzenia ludzkie. To jest dla mnie przykre samo w sobie, a jeszcze jak ktoś na to patrzy jakbym ja był temu winien. W domu się nudzę bo siedzę sam i nie ma z kim porozmawiać, nawet o codzienności. Nie jestem z tych którzy to chcą poznać naj, naj, naj, byle gówno wszędzie ale nie chcę się w nim ponownie taplać.
Bardziej chodzi mi o radę, w jaki wiek celować, i czy istnieją dziewczyny które nie są nastawione tylko na progres. Bo teraz wszędzie ten wyścig, wszyscy kredyty biorą, bo mogą i się wożą. A ja siedzę i gówno mogę. Szczególnie w sferze poznawania dziewczyn, nawet jakichkolwiek. Na zawodach tam gdzie dorabiam, jest mnóstwo kobiet, ale kontakt typowo chwilowy....

5

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?
DanceMacabre napisał/a:

Bardziej chodzi mi o radę, w jaki wiek celować, i czy istnieją dziewczyny które nie są nastawione tylko na progres. Bo teraz wszędzie ten wyścig, wszyscy kredyty biorą, bo mogą i się wożą. A ja siedzę i gówno mogę.

Jeszcze nie zacząłeś nawet poszukiwań jakiejkolwiek dziewczyny a już piętrzą się przed Tobą problemy. Już wiesz, że nic nie możesz. Już wiesz, jakie są wszystkie dziewczyny.
W takiej sytuacji, to tylko siedzieć i narzekać można.

6

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

hej Magdalena dzięki za wznowienie tematu randkowego, tam napiszę kiedyindziej bo dłuższy opis;P:P
autorze, wg.mnie lepiej być samemu, niż z kimkolwiek;):) ale piszesz o dziewczynach kolegów, czyli masz kolegów? więc nie musisz się nudzić:) tak jak Ci pisałem, istnieją dziewczyny mające inne nastawienie, nawet na forum pojawiają się takie wypowiedzi, aczkolwiek jak już pisałem, ilościowo może to nie być reprezentacyjne dla społeczeństwa. Przedział wiekowy już podawałem:) nie przywiązywałbym się do konkretnej liczby, mi najlepiej rozmawiało się z 30-35 latkami, powyżej tego wieku mogłoby być jeszcze ciekawiej, ale wtedy trudniej też dorównać własnymi możliwościami intelektualnymi:P wśród młodszych o kilka lat też możesz trafić na kogoś fajnego. Raczej widziałbym możliwości a nie ograniczenia:)

7

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?
nudny.trudny napisał/a:

Raczej widziałbym możliwości a nie ograniczenia:)

To się nazywa odpowiednie NASTAWIENIE :-)
Niestety, przy nastawieniu, jakie prezentuje autor wątku, to słabo widzę szanse na pozbpnanie jakiejkolwiek dziewczyny, a co dopiero jakiejś sensownej.

8

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Dziewczyny nie kombinują, aby wziąć ślub z bogaczem, którego nie kochają, a potem znienawidzą.
Ale też nie chcą brać na męża jakiegoś ciapę, który nie potrafi złotówki zarobić, czyli nic nie umie.

Jeśli przeszkodą dla dziewczyn jest twoje zdrowie... to przykro mi że tak Cię los pokrzywdził. Ale może to być przeszkoda dla dziewczyn.

Nie sądzę, że każda szuka "lansu".

Ale lata Ci lecą, niedługo prawie wszystkie znajdą mężów... a Ty co? Będziesz na Symaptii konto zakładał?

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

9

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Kombinują ile wlezie. Ale to nie temat dyskusji. Tak to przeszkoda dla mnie i dla płci przeciwnej bo choroba rzutuje na mój wygląd zewnętrzny, jak jest remisja nikt nie wie, że coś mi dolega, ale są okresy (czasem nawet i ponad pół roku) kiedy jestem nie do życia w społeczeństwie. Kiedyś dużo zrobiłem, studia poszły na marne, ale praca nie, nie chodzi o to, że nic nie umiem. Swoje umiem i to mi wystarcza. Dokształcam się we własnym zakresie. Interesuję się wieloma rzeczami. Pracuję dorywczo na różnych imprezach, gdzie jest pełno ludzi. Ale nikogo nie poznaję....
A lata? Hmm nie patrzę na to zupełnie. Bardziej przeraża mnie wizja kolejnych lat gdzie z sukcesów będę cieszył się tylko ja... no ale niepowodzenia tez będę przeżywał sam, może to tak ma być, nie będę krzywdził nikogo tylko siebie. Uczciwie.

10

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Z moich doświadczeń z rozmów z osobami które sa samotne wynika, iż mają one w głowach mnóstwo teorii na temat tego jakie jest życie, jacy są inni ludzie. Próba wskazywania im rozwiązań kończy się dyskusją o wadach tych rozwiązań. Zatem cokolwiek bym Ci zasugerował abyś zrobił, Ty to zbombardujesz.

Zatem powiem brutalnie -- jak Ci źle, to rób tak aby było dobrze.
Każðy jest kowalem swojego losu.
Jeśli uważasz, że w twoim życiu coś jest źle, to być może coś źle robisz, i powinieneś to zmienić.

Dawno, dawno, dawno temu ja też nie miałem dziewczyny ale chciałem mieć. Zrobiłem tak aby mieć.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

11

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Co jest złego w założeniu konta na sympatii i tam poznawania ludzi? Ba, myśle że jest to najlepsze rozwiązanie dla autora tematu, poznać kogoś w sieci.

12

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Masz jakieś dziwne podejście. Oczekujesz odpowiedzi na pytanie w jaki wiek dziewczyn uderzyć i tam będziesz szukał .. ..
Tylko po co sobie ograniczać zasięg? Poza tym nikt ci tutaj nie odpowie, że jakikolwiek wiek determinuje osobowość czy w ogóle jakieś cechy. Bo nie ma magicznej granicy, za którą z rozrywkowej laski robi się dojrzała kobieta. Jeszcze nie zacząłeś, a już stawiasz sobie kłody pod nogi.
Mówisz że masz mnóstwo okazji ale nic z tego nie wynika. Nie wynika bo zanim kogoś poznasz ograniczasz swoje zachowanie jakimiś wyimaginowanymi stereotypami, uprzedzeniami, konstruując scenariusze postępowania zanim cokolwiek się wydarzy.

13 Ostatnio edytowany przez taftowa (2019-05-02 10:44:56)

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Wiek dziewczyn, do których miałbyś "uderzać" ci nie pomoże, bo wiek za bardzo nie ma tu znaczenia i będzie tylko cię ograniczał. Najlepiej "uderzać" do każdej, która potencjalnie mogłaby cię interesować, zamiast część odsiewać tylko ze względu na wiek.
Przede wszystkim, zamiast poznawać jedną dziewczynę i już planować z nią ślub, pielęgnuj wiele niezobowiązujących znajomości. To po pierwsze pomaga szlifować umiejętności społeczne, przeciwdziała nudzie i poczuciu samotności, po drugie działa w sprzężeniu zwrotnym dodatnim - towarzyskim osobom łatwiej znaleźć kolejnych znajomych (i potencjalne partnerki).
Po drugie, piszesz, że pracujesz z ludźmi i przy organizacji imprez, ale nikogo nie poznajesz. Jak to się dzieje? Praca i wspólne obowiązki zbliżają najmocniej - od razu są wspólne tematy, wspólne wykonywanie zadań też zbliża. W pracy/w szkole/na jakichś zajęciach łatwiej znaleźć znajomych niż na portalach społecznościowych. Znajomości z internetu są tanie, nie pyknie z tym, to się go olewa i znajduje następnego w parę scrolli później. Znajomości z pracy są cenne, bo coś od nich zależy. Nie marnuj tych okazji!
Po trzecie - choroba faktycznie stanowi problem, nie będę udawać, że nie, natomiast wierzę, że jeśli nie bedziesz się nad sobą użalał i zbyt często przypominał całemu otoczeniu wszem i wobec, że chorujesz, to nie będzie ona aż tak przeszkadzać. Jeśli jest mocno widoczna na codzień, to gorzej, ale jeśli to coś jak łuszczyca, to wpływ na szanse znalezienia partnera jest niewielki. Najgorsze są choroby upośledzające sprawność, bo od razu odpada duża część aktywów, któe można wspólnie podejmować, jak jakiś rower, pływanie, ścianka wspinaczkowa. No i fakt, dziewczyny nie lubią niesprawnych i słabych facetów, z tym trudno wygrać, ale i tu zdarzają się wyjątki, więc nie traktuj tego jako wymówki.

No i pamiętaj - ofiara znajdzie powód, zwyciężca znajdzie sposób.

14

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?
MagdaLena1111 napisał/a:

Jakakolwiek? Jakakolwiek dziewczyna?
Wow! Każda marzy, żeby stać się zapchajdziurą dla faceta, który szuka kogokolwiek, bo mu nuda doskwiera.
Sorry za sarkazm, ale mega drażni mnie Twoja postawa.

Moźe zacznij tłumaczyć każdej napotkanej dziewczynie, że masz niskie poczucie wartości, wstydzisz się nawiązywać kontakty z ludźmi ponieważ czujesz się gorszy z powodu problemów zdrowotnych oraz braku super fury.  Dodaj koniecznie, że nie potrafisz cieszyć się z bycia z ludźmi, zamiast do nich wychodzić to wolisz w domu nudzić się z psem. Wolisz domową nudę i narzekanie na swój los zamiast prób poznawania jak największej liczby osób, żeby zakumplować się z jak największą ilością osó. Dodaj, że boisz się to zmienić i wolisz pozostać taki jaki jesteś.  Sądzę, że każda zrozumie...

Jeszcze niech doda, że nie ma zbyt wielkich oczekiwań odnośnie wyglądu dziewczyny, a ona jest dla niego ostatnią szansą : D

15

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Jeżeli według ciebie wymogiem do zainteresowania dziewczyny jest status spoleczny i droga fura to robisz to zdecydowanie źle

16

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Tak, każda dziewczyna szuka lansu i chłopaka z super samochodem i w ogóle każda ma taki sam charakter i oczekiwania. Spróbuj sobie pomyśleć trochę o kobietach po prostu jako o osobach, niekoniecznie jako potencjalnych partnerkach. Ludzie mają różne cele i upodobania. Jak będziesz do nich podchodził z nastawieniem, że tylko kasa je interesuje to nic dziwnego że nic z tego nie będzie.

17

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Każda kobieta jest zupełnie inna, podstawowa sprawa to nie możesz być z wyglądu zaniedbanym zapuszczonym, użalającym się nad sobą, i być bezrobotnym obibokiem. Nie każda leci na kasę czy dobra materialne, ale to jest jednak spory handicap, łatwiej utrzymasz ją przy sobie jak będziesz miał pasję ambitny cel w życiu. Tom Hanks zarabiał 256 dolarów tygodniowo jak poznał swoją życiową partnerkę O bycie w związku z jakąkolwiek dziewczyną zupełnie nie trudno, bo tak jak jest wielu facetów desperatów tak i kobiet. Które pierwsze zauroczenie mylą z miłością, przeważnie nic z tego dobrego nie wynika, bo chora z obu stron psychika. W ostatni weekend spotkałem się z dawnymi kumplami, byliśmy w kilku klubach, i bawiłem się z taką dziewczyną z która wymieniłem się kontaktem i teraz ciągle mnie spamuje swoimi nagimi fotami i piszę, że potrzebuje w życiu bliskości miłości, zrozumienia, że chce się ze mną spotkać. W takim przypadku lepiej być singlem niż sprowadzać na siebie problemy będąć z tą jakąkolwiek. Najpierw realizuj się zawodowo, niech to ci sprawia przyjemność, bo myśląc o zwiazk u nie zrealizujesz ani tego ani tego, to może przyjść w najmniej spodziewanym momencie

18 Ostatnio edytowany przez Ja25 (2019-05-21 17:44:16)

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Polecam późnym wieczorem sobie usiąść w spokoju wyciszyć się, założyć słuchawki na uszy i posłuchać poematu WWO - Desiderata, to forma duszy leku

19

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Hej, może zajmij swój czas poszukiwaniem czegoś pożyteczniejszego (za przeproszeniem) niż dziewczynka. Jakakolwiek, jak to nazwałeś w dodatku. I przestań tyle rozmyślać o tym co w tej chwili ciężko Ci zdobyć tylko zajmij się czymś co wymaga od Ciebie odrobiny chęci i samozaparcia, na przykład nowa pasja i jakaś przyjemna forma odskoczni od pracy i monotonii. Ludzie wchodzacy w związki często muszą zaniedbać swoje hobby na rzecz utrzymywania kontaktu i spędzania czasu z drugą połówką. Ty chcesz poznać dziewczynę spędzając na tą chwilę cały wolny czas w domu. Nawet jeśli Ci się uda to co wówczas, będziesz chciał żyć jej życiem? Będziesz ją nachodził w każdej wolnej chwili? Będziecie rozmawiać tylko o niej i robić tylko to co ona zaproponuje, bo przecież bez niej to Ty tylko sam w domu biedny siedzisz? Odnajdź w sobie nowe pasje, ucz się ich i próbuj stać się jak najlepszym. Zarazem staniesz się ciekawszą opcją dla samego siebie jak i ewentualnych kobiet umożliwiając im wkręcenie w nowe, nieznane dotąd hobby. Pozdrawiam

www.postsspot.pl - przywrócić pisanie listów do łask smile

20 Ostatnio edytowany przez DanceMacabre (2020-05-13 10:25:36)

Odp: Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Hej, tak przejrzałem ten temat i muszę przyznać Wam rację. Idiotycznie do tego podchodzę, ale minął rok i moje nastawienie mało się zmieniło, lekko się stonowałem w tym idiotycznym myśleniu. Odpuściłem temat totalnie, zająłem się swoimi sprawami i stwierdziłem jednomyślnie, że jedyną szansą na wyrwanie się z tej niemocy to zmiana otoczenia. Wyprowadzam się do domu na wieś niedaleko mojego miasta. Tam będę mieszkać i spróbuje od nowa zacząć relację z byłą partnerką, z którą byłem w liceum, a jest bidulka samotna z dzieckiem. Mieszka z ojcem w wielkim domu i po rozmowach z nią wydaję mi się, że warto to dalej pociągnąć. Przekonała mnie do siebie, wydaje mi się, że to jest w pewnym rodzaju jakaś szansa na spełnienie. Tylko to dziecko z byłym, no ale jak to mówicie, kto nic nie robi nic nie osiąga. Gość podobno i tak nie interesuje się rodziną zbytnio, tutaj mogę się wykazać, w opiece nad dziećmi mogę zaimponować kobiecie. Czasem w życiu się nie udaje, a ja chciałem na siłę sobie to wytłumaczyć, odkąd przestałem sobie tłumaczyć, zacząłem po prostu myśleć. Mamy plany zamieszkać razem i tam tworzyć od nowa relację, dziewczyna oczywiście podziela moje zdanie i jej ojciec też, znał mnie kiedyś i nie ma nic przeciwko, będzie nas wspierał. Jestem co najmniej szczęśliwy wink Pozdrawiam
EDIT: od napisania tego tematu nie poznałem żadnej dziewczyny, ale widocznie tak jest mi pisane, nic nie da wychodzenie do ludzi, ludzie już mają swoje życie.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Szansa na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021