Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 66 ]

Temat: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Witajcie wink

Zacznę tak jak w temacie.
Czy to ze mną jest coś nie tak, że przywiązuję uwagę do wzrostu dziewczyny/kobiety?
Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju wyznacznik dla mnie.
Przyjaciele czasem mówią mi, że nie powinienem zwracać na to uwagi, i że przesadzam. Jednakże zdarzyło mi się spotykać z dziewczynami o sporej rozbieżności wzrostowej i nie czułem się z tym dobrze.
Do rzeczy. Mam 195 cm i ogólnie jestem budowy postawniejszej. Taki "dobrze zbudowany chłop", nie szczypior.
Miałem okazję przez krótki moment spotykać się z dziewczyną mającą 152 cm. Było to dla mnie bardzo niekomfortowe, czułem się trochę jak "tatuś".
Później też pojawiła się dziewczyna mająca 160 cm. Utrzymuję z nią kontakt koleżeński, jednak wiem, że czułbym się bardzo kiepsko gdyby miało być "coś więcej".
Znajomi mówią, że przesadzam jednak oni wszyscy są wzrostem umiarkowani i również podobierali sobie tak partnerów.
Jak wiadomo każdy ma jakiś wyznacznik. Przecież druga osoba musi nam się podobać. Nie szukam tu modelki a dziewczyny wysokiej. Co znaczy wysokiej? Dla mnie zaczyna się od 175 cm. Jak wielu facetów lubię też podziwiać kobiece nogi, ale to już osobna kwestia ^^

Jest też taka kwestia, że zwyczajnie czasami wydaje mi się, że "straszę" swoim wzrostem i przyciągam drobne dziewczyny, które chcą mieć "misia", który je obroni. - Tak wink zdarzyło mi się usłyszeć taki tekst ^^


Tak więc, chciałbym poznać waszą opinię na tak błahy i zabawny temat, a jednak dla mnie dosyć istotny wink
Z góry dzięki wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Jestem kobieta, a nie widzę w Twoich preferencjach niczego złego ani dziwnego.
Podoba nam się to co nam się podoba i działa na nas i tyle.

Sama mam niewiele ponad 160cm i nie raz szczerze się dziwie, gdy zagadywali lub zaczepiali mnie faceci tacy prawie 190cm a 2-krotnie nawet więcej, bo wyżsi i równi z Tobą.
Lubię wysokich facetów, ale bez przesady - też nie do końca czułabym się komfortowo zadzierając głowę cały czas wink zwłaszcza, że nie biegam w 15cm szpilkach na co dzień.

Ale niektórzy mówią, że Miłość wszystkie różnica zaciera.. i czasem też tak myślę, jak patrzę na specyficznie dobrane wzrostowo i gabarytowo pary.

3

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

mam 185 big_smile co prawda zazwyczaj nie skacze z radości z tego powodu,a ale bycie kurduplem byłoby gorsze dla mnie niż bycie wysoką kobietą.
Ciesze się, ze jesteś głosem tych facetów, których to nie odstrasza, a nawet jest jakimś hmmm wyznacznikiem? w sensie czymś na co pozytywnie zwracają uwagę. Zazwyczaj się przejmuję, że ktoś się nie chce umówić ze mną, bo jestem wyższa/wysoka i że odstraszam tym ludzi. Ale potem patrze w lustro na piękne długie nogi i mi przechodzi big_smile

4

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

O kurde, 185cm yikes Jeśli nie masz figury modelki przy tym wzroście, to długie nogi tutaj raczej roboty same nie zrobią wink

Generalnie nie mam nic do wysokich kobiet, ale te, który znam to z reguły są bardzo nieforemne i mało kobiece. Może jesteś wyjątkiem smile

5

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Również nie uważam, by było co złego w Twoich preferencjach. A czym to się różni np. od tego, że jakiś tam facet lubi blondynki, rude czy brunetki? :>
Aaaa, dodam, że pisze to ekhem... "kurdupel". wink

6 Ostatnio edytowany przez Realista (2016-01-18 03:34:44)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Ja również wolę wyższe kobiety sam jestem bardzo wysoki więc, żeby miała 170 cm minimum, ale o to nie łatwo może przez to, że mieszkam w średnim mieście smile

7

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Wszystko z Tobą w porządku przeciez wiele kobiet preferuje wyższych bo nie wyobraża sobie niskiego faceta lub jej wzrostu wiec nie ma nic złego w Twoich upodobaniach. Sporo jest wysokich dziewczyn no ja akurat do nich nie należę ale to mi sie podoba na szczęście. Wielu ludzi ma taki wyznacznik ktorym kieruje sie przy wyborze partnera

8

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
maydayovsky napisał/a:

Jest też taka kwestia, że zwyczajnie czasami wydaje mi się, że "straszę" swoim wzrostem i przyciągam drobne dziewczyny, które chcą mieć "misia", który je obroni. - Tak wink zdarzyło mi się usłyszeć taki tekst ^^

Ja pie****e Panowie, co z Wami i tym wzrostem?! smile smile smile
Płacze że za mały, za duży, że ma małego, długie włosy smile smile
I to na babskim forum wink

Chłopaku - ja mam 184 cm, 0 na głowie, mały nie jestem, jak idę gdziekolwiek na imprezę to prędzej czy później ktoś z bawiących, mnie nie znających, pyta czy jestem z ochrony danego klubu / miejsca i spotykam się z laską co ma 161 cm wzrostu i waży 49 kg  a ty masz rozkminy wink
Co Cię obchodzi zdanie innych? Co Cię obchodzi co ludzie myślą o tym jak wyglądasz ze swoją partnerką? I fajnie że przyciągasz drobne, "kompakty" są najlepsze wink

9

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

wszystko z Toba ok. Jeden lubi zyrafki, inny kurdupelki wink  i jest to calkowicie normalna sprawa. Przy takim wzroscie wcale sie nie dziwie, ze lubisz wysokie dziewczyny. Pasuja do Ciebie :-) Zbyt duze dysproporcje nigdy ladnie nie wygladaja, ale milosc nie wybiera, moze pokochasz jakas Calineczke i tyle zostanie z Twoich wyznacznikow smile

10

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Nie ma nic złego, że wolisz wyższe dziewczyny. Sama często raczej spotykałam facetów dla których wzrost kobiety nie był ważny albo fajnie się czuli jak była po prostu niższa, nie chcieli by była wyższa, ale i tu nie ma reguły. Sama się Tobie też nie dziwię, spotykałam się kiedyś krótko z facetem co miał ponad 190 właśnie i no fakt czułam się przy nim jak dziecko czy krasnal. No nie przepadam za tym big_smile Oczywiście jak ktoś czymś zainteresuje, to jest to mniej ważne, wysoki też ok, ale lepiej dla mnie tak do 185 tak jak mój facet, że wysoki, ale jednak jeszcze nie taka wielka różnica wzrostu - 15 cm, bo ja mam 170, ale jednak nie 25 cm różnicy wink No, ale teraz wysokich kobiet też sporo jest, więc nie powinieneś mieć jakiegoś wielkiego problemu taką kobietę znaleźć.

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Każdy ma prawo wybrać takiego partnera jaki mu odpowiada, jednak takie segregowanie potencjalnych partnerek może spowodować, że przejdzie ci koło nosa wartościowa kobieta.

12

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Również uważam, że wszytko z Tobą w porządku. Większość osób ma jakiś wyznacznik, ja wcześniej szukałam niższych, a trafił mi się 187 cm, gdzie ja mam 150. Nigdy nie wiesz w kim będzie dane Ci się zakochać smile.

13

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

A ja uważam, że nie ma nic fajniejszego niż kobieta stająca na palcach jak się człowiek całuje wink
O! tongue

14

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Moim zdaniem, to nie Ty wybierasz partnerki, ale Natura wybiera je dla Ciebie, a Tobie sie tylko wydaje, ze jest w tym " Palec Bozy ",
- Pomysl, Natura decyduje o przystosowaniu ludzi do warunkow.  - Gdybys spotkal wysoka dziewczyne, mogla by /hipotetycznie / powic potomstwo jeszcze wyzsze od Ciebie, a wtedy moglo by one miec problemy w swiecie zdominowanym przez kurdupli. - Juz teraz kazdy kurdupel nienawidzi organicznie kazdego komu bozia dala wzrost wyzszy od przecietnego ( 172 cm ), a co dopiero by bylo z wzrostem o 30 cm wyzszym (?) - istne przesladowania i lapanki z nocna wywozka do lasu. - Chec dominacji bierze sie z kompleksow, Franco ( general ), Mussolini (duche ), "nasz" prezes to kurduple, ktorzy musza udowodnic sobie, ze sa " wielcy ". - Nigdy nie wierz niskiemu wzrostem mezczyznie, ze pragnie byc twoim przyjacielem - on chce Ciebie jedynie chytrze podejsc i wykorzystac dotkliwie.

15

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Nie każdy niski ma kompleksy. Mój jest niski ale nigdy problemu z dziewczynami nie miał wręcz przeciwnie.

16

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
chloe2 napisał/a:

Nie każdy niski ma kompleksy. Mój jest niski ale nigdy problemu z dziewczynami nie miał wręcz przeciwnie.

Tematem rozmowy nie sa niscy faceci i ich stosunek do kobiet.
jesli " niski " ma kompleksy to o nich nie powie, ale bedzie niszczyl wysokich facetow, lepiej takiemu niskiemu schodzic z drogi, albo zawczas rozdeptac wink

17

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

A jak zbyt wysoki ma kompleksy to niszczy niskich? Nie przesadzajmy znam kilku niskich którzy są milymi ludźmi i mają wysokich kolegów. big_smile teraz w tych czasach chyba na wzrost nikt szczególnej uwagi nie zwraca.

18

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
chloe2 napisał/a:

A jak zbyt wysoki ma kompleksy to niszczy niskich?

Wysocy nigdy nie niszcza niskich, to niscy niszcza wysokich - przesadzamy, czy nie, kazdy ma prawo do swojego subiektywnego zdania i swojej oceny, nie zamierzam Cie przekonywac, ani Ty mnie nie przekonasz - pozostanmy przy naszych zdaniach.
- Chyba to nie Twoj temat ?

19 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-01-19 17:01:10)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
ZwykłyFacet napisał/a:

A ja uważam, że nie ma nic fajniejszego niż kobieta stająca na palcach jak się człowiek całuje wink
O! tongue

Ja tam wolę jak nie trzeba dużo stawać na palcach, wygodę wink No, ale trochę do mojego faceta muszę, ale nie jeszcze tak dużo, bo to te 14 cm dokładniej, gorzej koło 20-30 jak pisałam. No, ale kwestia indywidualna. No i oczywiście można się zakochać w kimś innym niż jest dokładniej w naszym guście, więc nie pisałam, że nie, ale ogólnie taki mój gust jest, że tak naprawdę dużo wyższy, to średnio się czuję.

20

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Nie sądziłem, że temat się tak rozwinie, ale w sumie czemu nie wink

ciastko22 napisał/a:

mam 185 big_smile

Uwierz mi na słowo, że nigdy nie spotkałem tak wysokiej dziewczyny (oczywiście wiekowo zbliżonej) smile Fajnie, że takie są i fajnie, że widzisz u siebie zalety posiadania takiego wzrostu wink Na mnie to działa jak magnes ^^



ZwykłyFacet napisał/a:

Ja pie****e Panowie, co z Wami i tym wzrostem?! smile smile smile
Płacze że za mały, za duży, że ma małego, długie włosy smile smile
I to na babskim forum wink



I fajnie że przyciągasz drobne, "kompakty" są najlepsze wink

Przesadzasz wink Wcale nie płaczę, nie mam z powodu swojego wzrostu kompleksów, wręcz przeciwnie. Jestem z tego zadowolony. Akurat trafiłem do działu takiego a nie innego bo jakoś mi to pasowało.
Luźno napisałem temat ponieważ chciałbym znać opinię innych ludzi. Od tego przecież są fora nie? 

heh, nie jestem zwolennikiem golfów wink ;P

ZwykłyFacet napisał/a:

A ja uważam, że nie ma nic fajniejszego niż kobieta stająca na palcach jak się człowiek całuje wink
O! tongue

No ale kiedy różnica wynosi prawie pół metra to stanie na palcach już nie pomoże wink


Nie jestem jakimś upartym gościem, który czeka na swoją księżniczkę. Nie nie. Nic z tych rzeczy.
Poprostu napisałem co mi raczej nie podchodzi. To oczywiście nie oznacza, że wszystkie dziewczyny poniżej 175 cm skreślam, bo tak nie jest.
Trafie na 165 to trafie, na 170 to trafie wink

Ogólnie zgadzam się z większością. Miłość nie wybiera. Nigdy nie wiemy w kim i kiedy się prawdziwie zakochamy.
Jednak swoje przemyślenia opieram na życiowym i osobistym doświadczeniu. Miałem styczność z dziewczyną 152 cm i naprawde nie czułem się komfortowo. Wiem, że miłość potrafi pokonać wszystko. Jednak w tym przypadku było tylko zauroczenie, które szybko przygasło.

21

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Powiem ci jako wysoka kobieta że ja mam identycznie jak ty i ja szukam faceta który odpowiada mi wzrostem. To niemal jeden z priorytetów. Szukam zawsze wyższego od siebie , .. W granicach wzrostu od 186 - do 196 . Nie ma w tym nic nadzwyczajnego ..OT poprostu takie preferencje. Kobiety takie jak ja z utęsknieniem wypatrują takich facetów o twoim wzrośćie a to niestety straszliwy deficyt na rynku wink.

22 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-01-19 22:03:37)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Ja to w ogóle zawsze chciałam mieć taki wzrost mniej więcej jak mam i mam - 170, ani mało, ani bardzo dużo i jestem zadowolona. No chociaż wzrost też nie jest aż tak ważny i o niczym nie przesądza, ale cieszę się, że akurat tyle mam.

23

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

A co byście wybrały.
Jest wysoki, np. taki na 185 cm. I niski na około 165cm. Tylko że ten pierwszy jest szczupły. A ten drugi jest potężnie zbudowany. Może nie jest wysoki, ale jest szeroki w barkach. big_smile Ja sam mam około 185cm. Ale jestem szczupły, co się powolutku zmienia na szczęście.

ps. Albo spotyka się kobieta i mężczyzna. On ma z 180cm, i ona też. To wtedy zakładacie szpilki, np. na jakieś ważne wydarzenia? Wiedząc, że po założeniu, będziecie wyższe od partnera?
Bo mi to chyba by nie przeszkadzało. Ludzie i tak by widzieli że jestem wysoki, a kobieta mnie przewyższa po założeniu dopiero szpilek.

24

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
Mishia napisał/a:

Powiem ci jako wysoka kobieta że ja mam identycznie jak ty i ja szukam faceta który odpowiada mi wzrostem. To niemal jeden z priorytetów. Szukam zawsze wyższego od siebie , .. W granicach wzrostu od 186 - do 196 . Nie ma w tym nic nadzwyczajnego ..OT poprostu takie preferencje. Kobiety takie jak ja z utęsknieniem wypatrują takich facetów o twoim wzrośćie a to niestety straszliwy deficyt na rynku wink.

Wiekszosc moich znajomych jest wlasnie +186 wink Nie wiem moze w latach ktorych ty sie urodzilas nie bylo az tak duzo wysokich mezczyzn tongue

EasyRider88 napisał/a:

A co byście wybrały.
Jest wysoki, np. taki na 185 cm. I niski na około 165cm. Tylko że ten pierwszy jest szczupły. A ten drugi jest potężnie zbudowany. Może nie jest wysoki, ale jest szeroki w barkach. big_smile Ja sam mam około 185cm. Ale jestem szczupły, co się powolutku zmienia na szczęście.

ps. Albo spotyka się kobieta i mężczyzna. On ma z 180cm, i ona też. To wtedy zakładacie szpilki, np. na jakieś ważne wydarzenia? Wiedząc, że po założeniu, będziecie wyższe od partnera?
Bo mi to chyba by nie przeszkadzało. Ludzie i tak by widzieli że jestem wysoki, a kobieta mnie przewyższa po założeniu dopiero szpilek.

No ja jestem dosyc maly 177/178, a okazuja mi zainteresowanie panie ktore sa twojego wzrostu + szpilki 15cm pomysl jak ja przy nich wygladam wink - ahaha w sumie samego mnie to smieszy. Co to znaczy bardzo chudy w sensie ze masz malo tluszczu czy masz np. waskie barki?

25

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
EasyRider88 napisał/a:

A co byście wybrały.
Jest wysoki, np. taki na 185 cm. I niski na około 165cm. Tylko że ten pierwszy jest szczupły. A ten drugi jest potężnie zbudowany. Może nie jest wysoki, ale jest szeroki w barkach.

Tego niższego bym wybrała. Grunt ze silny big_smile a ze obcasów nienawidzę to nie bylalabym wyższa i tak. Chyba ze to byłby idiota to juz trudno wygląd się przeboleje.
Jezeli ktos ma problem z niską dziewczyną to faktycznie rozwiązaniem mogą byc szpilki ale jednak nie na dłuższą metę.

26 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-01-20 17:09:56)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
EasyRider88 napisał/a:

A co byście wybrały.
Jest wysoki, np. taki na 185 cm. I niski na około 165cm. Tylko że ten pierwszy jest szczupły. A ten drugi jest potężnie zbudowany. Może nie jest wysoki, ale jest szeroki w barkach. big_smile Ja sam mam około 185cm. Ale jestem szczupły, co się powolutku zmienia na szczęście.

ps. Albo spotyka się kobieta i mężczyzna. On ma z 180cm, i ona też. To wtedy zakładacie szpilki, np. na jakieś ważne wydarzenia? Wiedząc, że po założeniu, będziecie wyższe od partnera?
Bo mi to chyba by nie przeszkadzało. Ludzie i tak by widzieli że jestem wysoki, a kobieta mnie przewyższa po założeniu dopiero szpilek.

Mnie nie przeszkadzało jak facet był ode mnie niższy. Dla mnie akurat nie jest to wielki problem. Były był ode mnie niższy i było ok. No jakoś tak mam, że nawet lepiej czuję się z niższym, równym czy wyższym tak 14-15 cm ode mnie jak mój facet niż wyższym np 30 cm. A jak bym była wyższa na obcasach to tym bardziej nie problem. Rzadko noszę obcasy, ale jak np założyłam jakieś może nie wielkie, ale już w miarę konkretne takie koturny z 8 cm, to miałam 178, także wtedy tylko 6 cm mniej od faceta i fajne uczucie też, że już bliżej niego ;p

No i z tych co podałeś facetów nie umiem tak Ci odpowiedzieć jakiego bym wybrała, bo u mnie jak widzisz wzrost nie ma aż tak dużej roli, a nie wybierałabym też po samym 1 wrażeniu. No, ale taka jestem, musiałabym poznać i tutaj wtedy tym bardziej to nie ma takiego znaczenia. Jak facet ma 165 i jest dobrze zbudowany, no ok, ale dla mnie nie musi być, bardziej nadrabia się dla mnie pewnością siebie, choć jak piszę dla mnie i tak wzrost nie jest taki ważny u faceta.

27 Ostatnio edytowany przez Mishia (2016-01-20 20:02:15)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
EasyRider88 napisał/a:

A co byście wybrały.
Jest wysoki, np. taki na 185 cm. I niski na około 165cm. Tylko że ten pierwszy jest szczupły. A ten drugi jest potężnie zbudowany. Może nie jest wysoki, ale jest szeroki w barkach. big_smile Ja sam mam około 185cm. Ale jestem szczupły, co się powolutku zmienia na szczęście.

ps. Albo spotyka się kobieta i mężczyzna. On ma z 180cm, i ona też. To wtedy zakładacie szpilki, np. na jakieś ważne wydarzenia? Wiedząc, że po założeniu, będziecie wyższe od partnera?
Bo mi to chyba by nie przeszkadzało. Ludzie i tak by widzieli że jestem wysoki, a kobieta mnie przewyższa po założeniu dopiero szpilek.

Mały wybór smile ,ale jasne że tego wyższego bym wybrała.
Co do noszenia szpilek to jeżeli facetowi nie przeszkadzałoby że w 10 cm szpilkach będe od niego wyższa i będzie mu z tym dobrze to nie widze powodów żeby ich nie nosić . A w moim przypadku to nie takie trudne być wyższą w wysokich butach od faceta 185 . Dobrze że  Są i tacy panowie którzy wolą patrzeć kobiecie prosto w oczy w lini prostej , a nie spoglądać w otchłań podłogi wink.
Mat Teo  widocznie to jakiś zbieg okoliczności . Rzadko widuje facetów ok 190 cm .jak pisałam wcześniej to rarytaski smile

28

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

smile To ja Was"powalę"....
Mam 187cm wzrostu, mój mąż 180cm i do tego mamy...trojaczki ;}
Zawsze byłam pewna, że"przytrafi" mi się ktoś w granicach mojego wzrostu(nietypowy) a tu psikus. Spotkałam mądrego, interesującego, przystojnego jegomościa i centymetry poszły na bok. Nie patrzę na to czy komuś podobamy się wizualnie jako para bo to nasze życie i tyle.

Tylko jeżeli chodzi o mnie to bawi mnie fakt tego, że większość życia rzucałam się w oczy przez wzrost, a teraz jeszcze na dokładkę wyróżnia nas trojaczy wózek smile
Dosłownie misz masz dla oka wink

29

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
Mishia napisał/a:

Rzadko widuje facetów ok 190 cm .jak pisałam wcześniej to rarytaski smile

Kurde to ja się wychowałam wśród takich mój brat ma 196 drugi coś kolo 190 i cioteczni bracia podobnie. Spotkanie niskiego faceta to byl szok  big_smile

30

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
chloe2 napisał/a:
Mishia napisał/a:

Rzadko widuje facetów ok 190 cm .jak pisałam wcześniej to rarytaski smile

Kurde to ja się wychowałam wśród takich mój brat ma 196 drugi coś kolo 190 i cioteczni bracia podobnie. Spotkanie niskiego faceta to byl szok  big_smile

Szczėściara z ciebie to mało powiedziane smile , a wokół mnie  aż 98% niskich facetów... sad  trzeba będzie chyba wyjechać na Słowację ,do Chorwacji lub byłej Jugosławii ...tam podobno są jeszcze pokaźniejsi wzrostem mężczyzni.

31

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
Mishia napisał/a:

Dobrze że  Są i tacy panowie którzy wolą patrzeć kobiecie prosto w oczy w lini prostej , a nie spoglądać w otchłań podłogi wink.

Litwa. Swego czasu często tam jeździłem, większość kobiet i mężczyzn minimum 180cm+.

32

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

A tak w zasadzie, to ten cały wzrost to chyba odgrywa najmniejsze znaczenie, ze wszystkiego. Znam fajne wysokie dziewczyny, niskie, średnie. itp. I jakoś nigdy mi to nie przeszkadzało.

33

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Mnie przeszkadzało. Chodził za mną (;)) chłopak 197 cm wzrostu, a ja mam 164. No nie, przechodziłam mu pod ramieniem. Jakoś zawsze bardziej podobali mi się niżsi. W końcu ów adorator ożenił się z dziewczyną mniej więcej jego wzrostu, wiem, że mają dzieci, nawet nie chcę myśleć jak wysokie wink
Natomiast ja i mój mąż jesteśmy średniego wzrostu, a nasi synowie są wysocy - starszy 187, młodszy 184 smile

34

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Nie ma dla mnie znaczenia  wzrost, kolor włosów itp znaczenia. A jestem troszkę wyższy od ciebie smile

35

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

To normalne. Tak samo jak to, że komuś podobają się bardziej rude niż blond, albo z wielkimi oczami zamiast małych. Każdy ma jakieś preferencje smile

36

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Wszystko z Tobą ok:) Ja również uwielbiam facetów około 190:) Najlepsi są!!:)

37

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
maydayovsky napisał/a:

Witajcie ;)Do rzeczy. Mam 195 cm i ogólnie jestem budowy postawniejszej. Taki "dobrze zbudowany chłop", nie szczypior.
Nie szukam tu modelki a dziewczyny wysokiej. Co znaczy wysokiej? Dla mnie zaczyna się od 175 cm. Jak wielu facetów lubię też podziwiać kobiece nogi, ale to już osobna kwestia ^^
Z góry dzięki wink

Autorze, nie wykazałeś się refleksem i przegapiłeś moment kiedy ona była singlem wink Ja na pewno wtedy maila bym Jej wysłał mając twoje "parametry" wink big_smile

PunBB bbcode test

Masz w sumie podobny problem co ci niscy faceci (165cm powiedzmy) Im dużo dziewczyn odpada bo to jest chyba  w sumie standardowy wzrost kobiet w Polsce a one przeważnie wolą wyższych od siebie +175cm ( uff mam szczęście że przynajmniej pożądany wzrost posiadam big_smile) Dla ciebie to taka chyba "najwygodniejsza"  by była która ma ze 185cm tongue Ale to właśnie przeważnie taki typ jest jak podlinkowałem - dłuuuugo noga modelka tongue
Jak nie jesteś "staruchem" big_smile to wiesz co ci poradzę - powinieneś zacząć chodzić na jakieś mecze siatkówki i koszykówki kobiet i wręcz stać się ich wielkim fanem wink

38

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

moze szukasz partnerki stad podobny wzrost, a nie chcesz sie opiekowac nikim, ludzie niscy szukaja wyzszych osob własnie tez po to aby nie czuc sie niekomfortowo i podobno im wyzszy facet tym wiekze poczucie bezpieczenstwa u niej, są babki ktore wola takich dragow, bo wysoki tez ma inne zalety...
sa faceci co lubia niskie laski i tacy jak ty pod siebie,
gdy bylam mlodsza mialam buty na klocu i szukalam faceta duzego i napakowanego, potem rosla moja pewnosc siebie, akceptacja i jakos wzrost zmala w wyborze faceta i moje buty sie spłaszczyły, ale nie lubie dominowac ani miec dziecka od soba i jednak wzrost poniej mnie mi przeszkadza, ale moj facet sie skurcza i juz nic nie poradze ze tak nieco mniiej ma ode mnie, jakos przezyje
kwestia gustu, nie chcesz niskiej, nie bierz

39

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

każdy ma trochę inne preferencje,  i wiadomo ze żadne skrajności nie są dobre. Ale jak patrze po znajomych to bardzo wysokie dziewczyny wcale nie mają aż takiego powodzenia i zwykle są wyższe od wielu kolegów. Mam na myśli wzrost min 180 – 185 jak na dziewczynę.

40

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
maydayovsky napisał/a:

Witajcie wink

Zacznę tak jak w temacie.
Czy to ze mną jest coś nie tak, że przywiązuję uwagę do wzrostu dziewczyny/kobiety?
Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju wyznacznik dla mnie.
Przyjaciele czasem mówią mi, że nie powinienem zwracać na to uwagi, i że przesadzam. Jednakże zdarzyło mi się spotykać z dziewczynami o sporej rozbieżności wzrostowej i nie czułem się z tym dobrze.
Do rzeczy. Mam 195 cm i ogólnie jestem budowy postawniejszej. Taki "dobrze zbudowany chłop", nie szczypior.
Miałem okazję przez krótki moment spotykać się z dziewczyną mającą 152 cm. Było to dla mnie bardzo niekomfortowe, czułem się trochę jak "tatuś".
Później też pojawiła się dziewczyna mająca 160 cm. Utrzymuję z nią kontakt koleżeński, jednak wiem, że czułbym się bardzo kiepsko gdyby miało być "coś więcej".
Znajomi mówią, że przesadzam jednak oni wszyscy są wzrostem umiarkowani i również podobierali sobie tak partnerów.
Jak wiadomo każdy ma jakiś wyznacznik. Przecież druga osoba musi nam się podobać. Nie szukam tu modelki a dziewczyny wysokiej. Co znaczy wysokiej? Dla mnie zaczyna się od 175 cm. Jak wielu facetów lubię też podziwiać kobiece nogi, ale to już osobna kwestia ^^

Jest też taka kwestia, że zwyczajnie czasami wydaje mi się, że "straszę" swoim wzrostem i przyciągam drobne dziewczyny, które chcą mieć "misia", który je obroni. - Tak wink zdarzyło mi się usłyszeć taki tekst ^^


Tak więc, chciałbym poznać waszą opinię na tak błahy i zabawny temat, a jednak dla mnie dosyć istotny wink
Z góry dzięki wink

szukaj wśród koszykarek lub siatkarek P

41

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Ja mam 176 cm wink i wydaje mi się,że jestem mega wysoka. Ciężko chyba o wysokich facetów hmm

42

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
meinekleine napisał/a:

Ja mam 176 cm wink i wydaje mi się,że jestem mega wysoka. Ciężko chyba o wysokich facetów hmm

jesteś min wyższa ode mnie:(

43

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Niestety nie tylko od Ciebie sad Nóżek sobie nie utnę wiesz? sad

44

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
meinekleine napisał/a:

Niestety nie tylko od Ciebie sad Nóżek sobie nie utnę wiesz? sad

no ale zawsze możesz przykucnąć:))

45

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Dobry pomysł wink

46

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
meinekleine napisał/a:

Dobry pomysł wink

gdy musze coś ściągnąć z górnej półki w markecie, to musze skakać:))
żartuje:)

47

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Dla mnie to całkiem zrozumiałe i sensowne, że człowiek się rozgląda za kimś na, nazwijmy to, "swoim poziomie". Ja jestem dość niska i nie chciałabym dryblasa, przy którym czułabym się małą dziewczynką.

48 Ostatnio edytowany przez Revenn (2016-08-25 21:23:17)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

A ja mam prawie dwa metry i nie przeszkadza mi wzrost dziewczyny, no chyba że jest naprawdę malutka, ale 160 jest w porządku.

sailor_mars napisał/a:

Dla mnie to całkiem zrozumiałe i sensowne, że człowiek się rozgląda za kimś na, nazwijmy to, "swoim poziomie". Ja jestem dość niska i nie chciałabym dryblasa, przy którym czułabym się małą dziewczynką.

A co jest takiego złego w tym że czujesz się jak mała dziewczynka? Z tego co wiem raczej kobiety wolą wysokich mężczyzn bo czują się przy nich pewnie. Ja np nie lubię bardzo wysokich kobiet, wole mniejsze kobiety, o posturze japoneczki smile

49

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Ja tam lubię wysokie kobiety. 175 cm wzrostu przyciąga moją uwagę - przy niższych się garbię tongue

50 Ostatnio edytowany przez gorszysort992 (2016-08-28 23:13:38)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Ja mam 181 a moja 178 w szpilach jesteśmy sobie równi i to jest najlepsze. Miałem do czynienia z lekko wyższymi bądź niższymi bądź dużo niższym,i równy wzrost rządzi !! To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie smile
Jakby wymusza wzajemne partnerstwo. Z tekstu zabawię się w wróżkę i powróżę z fusów jesteś potężnym facetem raczej łysym typowym karczkiem z wykształceniem raczej zawodowym zgadłem ?
Moja praca to też jakby wróżenie z fusów ze szczątkowych danych smile

51

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
gorszysort992 napisał/a:

Ja mam 181 a moja 178 w szpilach jesteśmy sobie równi i to jest najlepsze. Miałem do czynienia z lekko wyższymi bądź niższymi bądź dużo niższym,i równy wzrost rządzi !! To zdecydowanie najlepsze rozwiązanie smile
Jakby wymusza wzajemne partnerstwo. Z tekstu zabawię się w wróżkę i powróżę z fusów jesteś potężnym facetem raczej łysym typowym karczkiem z wykształceniem raczej zawodowym zgadłem ?
Moja praca to też jakby wróżenie z fusów ze szczątkowych danych smile

To był post skierowany do mnie?

52

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

No co ty- po zawodówce nie lubią "japoneczek", tylko "cycówy" albo "dupiary" (klasyfikacja Kundery)
Zgaduję, że do autora to kierował.

53

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

A pomyśleć, ze znam dziewczyny które maja ok. 180 cm wzrostu i mają z tego powodu kompleksy

54 Ostatnio edytowany przez Miyuki (2016-09-07 10:17:37)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Szczerze mnie rozśmieszył ten wątek xD również jestem niską dziewczyną bo zaledwie 160 cm ale nie mam z tego powodu żadnych kompleksów, jednym facetom mój wzrost zupełnie nie przeszkadza bo jak jeden kolega kiedyś ujął "idealna do przytulenia na kolana" xD a inni wolą standardowe 170 cm, gusta są różne i trudno, nic się z tym nie zrobi, a równie dobrze ja o sobie mogę powiedzieć, że jestem dziwna bo w pzreciwieństwie do znacznej większości kobiet nie lubię wysokich facetów i nie szukam koszykarza ;p przyjełam za max 180-185 cm bo nie mam zamiaru wspinac się na palcach do jego twarzy wink

55

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Myślę, że to jak najbardziej normalne. Sam jestem wysoki i zawsze sobię myślę, że fajnie byłoby mieć dziewczynę właśnie o wzroście ~175-180cm. Ale z drugiej strony jak się pozna jakąś mniejszą, to czasami nawet się na to nie zwraca uwagi wink Jeżeli Tobie spotykanie się z mniejszymi dziewczynami Ci przeszkadza i nie czujesz się dobrze w takiej relacji, no to po prostu się nie spotykaj z takimi! Nic na siłę, przecież jak ktoś ma jakieś preferencje, to nie ma co się na siłę naginać. Spotykaj się z tymi dziewczynami, które Ci odpowiadają pod każdym względem, też tym wzrostowym. Czasem można się ugiąć, ale nic na siłę.

56

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

W zasadzie rozumiem o co ci chodzi, sama prawdopodobnie miałabym trudności z byciem w związku z mężczyzną niższym ode mnie, więc faktycznie- wzrost ma znaczenie big_smile

57

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
Harvey napisał/a:

Ja tam lubię wysokie kobiety. 175 cm wzrostu przyciąga moją uwagę - przy niższych się garbię tongue

A przy wyższych chodzisz na palcach?
wink

58

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Witaj autorze, nie ma nic złego w tym ze wolisz wyższe dziewczyny:) Ja mam 167 a mój facet ma 195 wzrostu, nam ta różnica nie przeszkadza ale co kto lubi;) przynajmniej mogę nosić szpilki bez obaw ze facet będzie wtedy nizszy;))

59

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Uwierz to jak najbardziej normalne. Ja sama mam 178 cm i od najmłodszych lat mój wzrost był nieco dla mnie uciążliwy. Niestety ale podświadomie odpycham od siebie niższych facetów albo tego samego wzrostu. Po prostu czułabym się źle przy takim. Dlatego też ciągle jestem sama big_smile. Bo jak już jakiś facet zaczepi to akurat jest niższy. A moje miasto nie obfituje z wysokich facetów big_smile

60

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
marshani napisał/a:

Uwierz to jak najbardziej normalne. Ja sama mam 178 cm i od najmłodszych lat mój wzrost był nieco dla mnie uciążliwy. Niestety ale podświadomie odpycham od siebie niższych facetów albo tego samego wzrostu. Po prostu czułabym się źle przy takim. Dlatego też ciągle jestem sama big_smile. Bo jak już jakiś facet zaczepi to akurat jest niższy. A moje miasto nie obfituje z wysokich facetów big_smile

Musisz mieć fajne długie nogi wink

61 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-10-15 00:17:17)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
Jaśka897 napisał/a:

każdy ma trochę inne preferencje,  i wiadomo ze żadne skrajności nie są dobre. Ale jak patrze po znajomych to bardzo wysokie dziewczyny wcale nie mają aż takiego powodzenia i zwykle są wyższe od wielu kolegów. Mam na myśli wzrost min 180 – 185 jak na dziewczynę.

tak jest, niby chcą wysokie, ale prowadzają się z małymi wink
185 dla kobiety to jest b. dużo i ciężko takiej znaleźć fajnego, wysokiego faceta. Ja mam 170 cm i generalnie czuję się za wysoka. Jak założę buty na obcasie 8 cm to już  w ogole mam wrażenie, że patrzę z góry na ludzi, dlatego rzadko zakładam. Mój małż ma 184, ale wydaje mi się, że chyba już  się kurczy, bo ta różnica jest jakoś mniej zauważalna wink On zresztą wcześniej prowadzał się z takimi 150 w kapeluszu, więc ja ze swoimi 170 cm byłam dla niego niczym wieża Eiffla na początku. Ja z kolei prowadzałam się z koszykarzem ponad 2 m big_smile i czułam się przy nim jak kruszynka, co mi się baaardzo podobało...
Zawsze chciałam mieć 165 cm, taki wzrost jest idealny, no, ale co zrobić... Jak się nie ma co się lubi... wink

62

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

To normalne każdy ma jakieś wymagania. Spotkałem się na 1 randce z taką dziewczyną nie sądziłem, że będzie aż tak niska do klatki piersiowej mi sięgała. Objąć ją, pocałować w policzek, przytulić strasznie niewygodnie. Od tamtej pory rozglądam się za dziewczynami mniej więcej +175 i więcej. Śmiesznie to wygląda wysoki chłopak i niziutka dziewczyna...

63

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?
EasyRider88 napisał/a:

A co byście wybrały.
Jest wysoki, np. taki na 185 cm. I niski na około 165cm. Tylko że ten pierwszy jest szczupły. A ten drugi jest potężnie zbudowany. Może nie jest wysoki, ale jest szeroki w barkach. big_smile Ja sam mam około 185cm. Ale jestem szczupły, co się powolutku zmienia na szczęście.

ps. Albo spotyka się kobieta i mężczyzna. On ma z 180cm, i ona też. To wtedy zakładacie szpilki, np. na jakieś ważne wydarzenia? Wiedząc, że po założeniu, będziecie wyższe od partnera?
Bo mi to chyba by nie przeszkadzało. Ludzie i tak by widzieli że jestem wysoki, a kobieta mnie przewyższa po założeniu dopiero szpilek.

Jestem niska (156 cm) i uwielbiam facetów wysokich i szczupłych, nie zbudowanych <3 Po prostu tacy są najlepsi smile

64

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Widzę, że wątek odżył więc na wstępie sprostuję bo to trochę zabawne wink



gorszysort992 napisał/a:

Z tekstu zabawię się w wróżkę i powróżę z fusów jesteś potężnym facetem raczej łysym typowym karczkiem z wykształceniem raczej zawodowym zgadłem ?
Moja praca to też jakby wróżenie z fusów ze szczątkowych danych smile

Nieee, nie jestem łysym karkiem xD - jakoś sam trochę mam z takich bekę.
Poprostu tak urosłem, nigdy nie byłem na siłowni, nie spożywałem żadnych używek, włosy jeszcze mam, a ze mnie prościej mówiąc bardziej taki misiek (ale nie zapuszczony:P ) A co do szkoły to mam dyplom informatyka po technikum - wiem, że to nic ale jednak nie byle zawodówka big_smile
I mam maturę tongue

Zatem więc i ja Ci powróżę. Me karty położone na stół same się drą i mówią, że kiepski z Ciebie wróżbita wink

Wracając do tematu. Cóż, po czasie i kolejnym małym doświadczeniu stwierdzam, że nic na siłę. Jeśli coś nie pasuje to żadna siła tego nie zmieni.
To też spotkałem się z historiami dziewczyn z kompleksami z powodu ich wzrostu. Przykładem jest moja siostra, która ma 180cm.
Po tym forum widzę, że jest sporo wysokich dziewczyn, które szukają kogoś wyższego. Czemu zatem na nie nie trafiam? wink To chyba odpowiednie pytanie.
Mi to by się podobało gdyby miała 180cm i z 10 cm szpilki wink Nie bać się tego drogie panie wink

65 Ostatnio edytowany przez Harvey (2016-11-22 22:39:12)

Odp: Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Ostatnio mnie kolega odwiedzil, ktorego moze z pol roku nie widzialem i jakby mu z 10 centymetrow doszlo w gore... ja sie juz chyba kurczyc zaczynam bo mu do ramienia siegalem wink wiec i "niskich" zaczynam rozumiec tongue

Posty [ 1 do 65 z 66 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Wzrost kobiety ma dla mnie znaczenie. Czy coś ze mną nie tak?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024