Przedział Wiekowy - portale (Opinia) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Przedział Wiekowy - portale (Opinia)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Przedział Wiekowy - portale (Opinia)

Witam nurtuje mnie pytanie, odnośnie przedziału wiekowego , jak to u poniektórych jest jak poznaje kogoś z jakiegoś portalu
Sam mam 28 lat i chce napisać swoje spostrzeżenia , i liczę na wasze smile smile smile (Jak do Pań i Panów!)

Podzielę kategorie na wiek i się odniosę jak to u mnie jest

18-22  (Odp Często) Niestety , mam powodzenie u kobiet w danym wieku dla niektórych to plus.... dla mnie no niestety...(może mój styl ubierania przemawia za tym), lecz niestety dla mnie kobiety w tym wieku jakie ja spotykam chcą się bawić, dla mnie troszkę za młody wiek, może ja stawiam bardziej na poważną relację jak zakładanie rodziny małymi krokami. więc unikam takich zazwyczaj relacji , jak poznawałem kobiety w tym wieku większość niestety , ciągle śmiechy hihi (lubię się pośmiać to nie tak), ale trudno było porozmawiać na poważne tematy, ciągłe oburzenie , zmiany nastrojów, odwracanie kota do góry nogami ITP huśtawka typowa emocjonalna niestety...

25-29  (Odp Rzadko) Tu jest dla mnie zagadka?? , odpowiada mi wiek kobiet, lecz niestety , nie mam powodzenia w tym roczniku, jak u rówieśników. nie rozumiem zbytnio czemu często kobiety w podobnym wieku mnie unikają , nie pisze że każda ale najmniej mogę popisać w tym samym wieku, gdy się to stanie można nawiązać fajną relację sam przełożyłem na żywo parę i jesteśmy znajomymi do dnia dzisiejszego, staram się w tym wieku raczej szukać mej połówki tak apropo z czasem, ALE to jak to w życiu wszystko w drugą stronę i pod górę.... Kobiety jak już mi odpiszą w tym wieku zauważyłem można popisać z sensem smile CHOCIAŻ NIE ZAWSZE heh nie kiedy też mają swoje fochy, nie wiadomo o co tak naprawdę im chodzi, (ja spotkałem takie na swej drodze) , im bardziej skupiam uwagę na tym wieku mniej więcej skutki są odwrotne od zamierzonych, ale mają swoje zainteresowania hobby (ja takie przynajmniej spotykałem). też bardziej stawiają na poznanie kogoś na poważnie. są po związkach, a gdy się je zainteresuje dużo potrafią konwersować, a nie iść po łebkach.

30-40  (Odp Często) Hmm Tu jest nawet lepiej niż miedzy (25-29) lecz nawet jak mi się pisze fajnie , Kobiety nawet odp często nie powiem smile i wkładają więcej pisania w relacje na starcie, ale mimo wszystko często marudzą na mój wiek, może dlatego że chciałyby poznać kogoś już na poważnie a wiadomo wiek młodszy, dla większości kobiet odpychający jest,  chociaż często mówią a piszą dalej heh można porozmawiać,  chyba najlepiej mi wychodziła relacja z kobietami w tym wieku, poznałem naprawdę dużo i jeszcze więcej , ale czas weryfikuje i kontakt przepada ;/  mimo że się fajnie rozmawia , gdzieś dla mnie nie do końca akceptowanie wieku tez przemawia, (by wiązać się z kobietą) a z tymi co pisałem częściej biorą sprawy w swoje ręce i chcą konkretów. to jest plus nie pisze że nie ! smile
a pisać nie można wiecznie...  i ja to rozumiem smile

40/50+   (Odp Średnio) Może kogoś to zdziwi chociaż świat idzie do przodu, i mam tu naprawdę dobre kontakty z kobietami w podanym wieku. Jeśli już się przełamie  i mi Odp, na początku są ostrożne w nawiązaniu relacji, Sprawa wygląda bardzo dobrze kobiety z bagażem doświadczeń, można porozmawiać na wszelakie tematy, są otwarte do rozmów, zabawne, uśmiechnięte, już nie kapryszą, chyba że do wieku , ale jak zacznie się pisać bardzo dojrzale są w szoku nieraz słyszałem miłe ciepłe słowa na swój temat i były w szoku ze stylu mojego pisania, są skłonne do długich wyczerpujących rozmów, szkoda że niestety są starsze, a ja młodszy , bo naprawdę wielki +

PS. Nie liczę na komentowania kogo ja spotykam, a wasze spostrzeżenia co do wieku, z jakim wiekiem wam się lepiej rozmawia (statystycznie), starsi, młodsi , a może rówieśnicy smile ?
PS. Ma opinia nie ma broń boże nikogo obrażać ! To jest indywidualna kwestia , opisuje to jakie ja kobiety poznaje i jak relacja się odbywa, a nie jaki kto jest dojrzały/niedojrzały w danym wieku !

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-03-31 14:43:27)

Odp: Przedział Wiekowy - portale (Opinia)
Ero0S napisał/a:

PS. Nie liczę na komentowania kogo ja spotykam, a wasze spostrzeżenia co do wieku, z jakim wiekiem wam się lepiej rozmawia (statystycznie), starsi, młodsi , a może rówieśnicy smile ?

najlepiej rozmawiało mi się z dziewczynami 30-35 letnimi, ze starszymi nie miałem kontaktu ale raczej nie dorównywałbym poziomem, z młodszymi nie miałem wspólnych tematów (przyczyna nie po ich stronie, raczej po mojej) rozmawiając ze starszą bardziej czuję zainteresowanie połączone z jakimś poczuciem bezpieczeństwa i ogólnie mogłoby być łatwiej i fajniej:D wiem że to pewnie jest strasznie głupie, więc wyjaśniam to sobie logicznie, i tak samo doradzam innym - wiek wiąże się z doświadczeniem życiowym więc pewne statystyczne zależności mogą istnieć, ale z drugiej strony jest to tylko liczba, i unikałbym takich kategorii o jakich piszesz, możesz równie dobrze spotkać 20-latkę o podobnym podejściu do życia jak Twoje która chce poważnego związku, możesz spotkać 29-latkę która Ci odpisze i chętnie wejdzie w związek, możesz spotkać 35-40-latkę dla której Twój wiek nie będzie problemem.

"Poznacie ich po ich owocach":D https://www.netkobiety.pl/viewtopic.php … 9&p=80 wszystko o randkach i związkach, a także wszystkie pytania do mnie, zapraszam:D

3 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2019-03-31 18:55:38)

To akurat dość proste- te które Cię interesują- są na topie na rynku matrymonialnym najbardziej.. szukaj ich w realu.
30-40 są mocno na etapie poszukiwania ojca dzieci swoich- tu jesteś za młody trochę może, lub jak takie chcesz, to musisz mieć zasoby..
małolaty to małolaty wink
a porozumienie dusz przy różnicy 20+ to chichot losu jest smile)

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

4

Co prawda nie dotyczy to portali, bo na takowe nie mam czasu, ale za to faktycznie teraz zauważyłem, że jakoś tak człowiek wzbudza zainteresowanie w przedziale wiekowym 18-21 nic w zasadzie nie robiąc.

We all make choices. But in the end, our choices make us.

5

Mi osobiście zawsze dobrze rozmawiało się z kimkolwiek, kto miał IQ wyższe od IQ ameby, ale nie zauważyłem, żeby to zależało od wieku.

6

Ja w sumie nie spotkałam się z żadnym "trendem", co do zachowań u ludzi w danym przedziale wiekowym. Chociaż osobiście byłam zainteresowana jedynie mężczyznami w przedziale 18-28. (Sama mieszczę się w tym pierwszym (18-22)). Pisałam z facetami, którzy chcieli tylko seksu, jak i z takimi, którzy szukali czegoś na stałe. Z paroma się spotkałam i paradoksalnie ci w moim wieku najczęściej wcale "imprezowi" nie byli. Starsi zresztą też raczej nie.
Ale w sumie główna rzecz łącząca tych facetów to to, że fajnie się pisało, ale na spotkaniu dramat. Musiałam praktycznie całą rozmowę sama prowadzić. Oni niczego od siebie nie dawali.. A byli to faceci różniący się wiekiem. Np 18 i 28, a schemat zachowań ten sam..

P.S.Od tej reguły był jeden wyjątek i wyszedł z niego związek:) Oboje wychodzimy ze standardowych schematów dotyczących wieku, więc może dlatego się udało, mimo prawie 8 lat różnicy między nami.

Szczerze mówiac to wiek korespondenta w internecie średnio mnie interesuje.Co za różnica mloda czy starsza.
Czy bogata czy biedna. Jeżeli ta osoba trzyma jakiś minimalny poziom korespondencji, to co za różnica ile ma lat?
Baaa nawet płeć jest mniej istotna......bo i tak trudno to potwierdzić smile

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Przedział Wiekowy - portale (Opinia)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018