Niski facet - szczera opinia. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Niski facet - szczera opinia.

Strony 1 2 3 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 306 ]

Temat: Niski facet - szczera opinia.

Witam - na wstępie zaznaczam, że ten temat to nie jest miejsce i powód do żalenia się.

Pragnę uzyskać od was tylko dwie odpowiedzi z uzasadnieniem na pewno proste pytanie.

Jest sobie facet, który ma 168 cm wzrostu i 25 lat, z twarzy przeciętny. Jest wykształcony i pracuje w perspektywicznej pracy, gdzie ma duże szansę na rozwój i dobre zarobki. Dba o siebie, chodzi do dobrego fryzjera, stara się dobrze dobierać ubrania. Chodzi regularnie na siłownie i dobrze wygląda. Rzadko pije alkohol, nie sięga po narkotyki, ma niewielu znajomych aczkolwiek są to ludzie na poziomie - nie żadna patologia. Jest w pełni sobą dopiero gdy pozna daną osobę, przy poznawaniu nie zachowuje się w pełni naturalnie. Raczej optymistycznie patrzy na świat, jest ambitny i chce się rozwijać, ma poczucie humoru i swoje pasje.

Czy związałybyście się z takim facetem? Czy taki facet byłby w waszych oczach atrakcyjny? Jeśli nie to co musiałby zrobić?

Proszę aby każda z Was wypowiadała się za siebie. Nie lubię postów typu:

Ja bym nie dała szansy, ale moja koleżanka ...

Możecie być tutaj szczere. Chce poznać prawdziwe opinie bez koloryzowania. Po prostu wasze szczere opinie od serca.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2018-11-07 10:35:04)

Odp: Niski facet - szczera opinia.

Każda ma swoje preferencje.
W dużej mierze zależy to od charakteru, prowadzenia rozmowy i otwartości.

Zawsze możesz powiedzieć góralską anegdotkę, że Bóg dał każdemu mężczyźnie 200 cm wink

Only a very few find the way, and most of them don't recognize it when they do. Delusions, too, die hard. Only the savage regard the endurance of pain as the measure of worth. Forgetting pain is convenient, remembering it... agonizing. But recovering the truth is worth the suffering.

3

dla pewnej siebie kobiety bez kompleksów wzrosty faceta nie ma znaczenia.

Reklama
niski_facet napisał/a:

przy poznawaniu nie zachowuje się w pełni naturalnie

Tu bym widziała większy problem niż we wzroście. Co to znaczy "nie w pełni naturalnie"?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

5

Takie gadanie jest trochę bez sensu, bo:
- są niscy w związkach,
- pewnie mało który dziewczyna powie, że "marzy o niskim facecie" lol.
Równie dobrze mógłbyś mieć 200 cm i ... zostać starym kawalerem.

BTW, każde 10 cm wzrostu więcej, zwiększa szanse na zachorowanie na różne rodzaje raka o około 10%.

Lucyfer666 napisał/a:

Zapytaj 10ciu koleżanek i zdaj raport. wink Stawiam, że odpowiedzi będą niczym z internetowych memów.

Reklama

6

Mało kobiet się do tego przyzna ale nie - taki facet nie ma u mnie szans. Przy niskim facecie czuje się jakbym była na randce z dzieckiem albo bratem. Uważam, że dla mnie i dla wielu kobiet niski facet nie może być pociągający.
To nie jest kwestia charakteru - wzrost to najważniejszy atrybut fizyczności faceta. Jak dla mnie facet może nie być przystojnym z twarzy, może nie meć super sylwetki ale koniecznie musi mieć te 15 cm więcej ode mnie abym czuła się przy nim bezpiecznie i czuła pożądanie. Sama mam 170 cm wzrostu więc mój facet powinien mieć 185 cm. 180 to takie minimum. Przy niskich facetach kobiety nie odczuwają pożądania. Taka nasza biologia.

Dlatego radziłabym ci przebierać w kobietach mających ~ 155 - 160 cm wzrostu. Taka będzie potrafiła w pełni cię pokochać i być z Tobą z miłości. Takich też jest sporo i im twój wzrost nie będzie przeszkadzał.

Wyższa kobieta od Ciebie nigdy nie będzie potrafiła Cię w pełni pokochać - wzrost jest bardzo ważny.

7 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2018-11-07 11:04:23)

Znerx napisał/a:

Takie gadanie jest trochę bez sensu, bo:
- są niscy w związkach,
- pewnie mało który dziewczyna powie, że "marzy o niskim facecie" lol.
Równie dobrze mógłbyś mieć 200 cm i ... zostać starym kawalerem.

BTW, każde 10 cm wzrostu więcej, zwiększa szanse na zachorowanie na różne rodzaje raka o około 10%.

Lucyfer666 napisał/a:

Zapytaj 10ciu koleżanek i zdaj raport. wink Stawiam, że odpowiedzi będą niczym z internetowych memów.

Zależy jakie koleżanki - znam taką, która ma niewiele ponad 150 cm i niedawno poznała chłopaka niższego od autora - można, można.
A że preferują większe to wybacz. To jakby zapytać się faceta czy woli mniejszy biust, czy większy.
Tak samo kobietę o przyrodzenie. (oczywiście w obydwu przypadkach kiedy reszta jest oki).
Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale skoro może być lepsza alternatywa to raczej zawsze taką wybierzemy.

Największy fenomen jaki miałem w pracy to małżeństwo - ona coś koło właśnie 150-155, a on ponad 2 metry.

Only a very few find the way, and most of them don't recognize it when they do. Delusions, too, die hard. Only the savage regard the endurance of pain as the measure of worth. Forgetting pain is convenient, remembering it... agonizing. But recovering the truth is worth the suffering.

8

Znerx to wiem - kobiety często mówią "ja nie akceptuję niskich ale moja (wymyślona) koleżanka to miała samych krasnali".  Ale dobra, to nie jest temat na żale.

Po prostu nie rozumiem dlaczego kobiety nie chcą publicznie się przyznać, że nie chcą niskich facetów i wolą wysokich. Kobietki - mówcie tutaj szczerze. Nikt wam nic nie zrobi, cenię sobie szczerą i brutalną prawdę a nie klepanie po pleckach
i mówienie o mitycznych koleżankach, które uwielbiają niskich facetów(i nie istnieją)

Jak wygląda rzeczywistość wszyscy wiemy smile

santapietruszka - ze znajomymi mogę zachowywać się naturalnie to znaczy wygłupiać, gadać co mi ślina na język przyniesie swobodnie bez spiny. Z nowo poznanymi osobami zazwyczaj musi minąć parę spotkań zanim otworze się w 100%. Chyba większość tak ma, że z ze znajomymi rozmawia spokojnie i naturalnie, a z nowymi na początku jest taka lekka spina, mniej luźna atmosfera i każdy przez kilka spotkań stara się ograniczyć swoje "głupie gadki" aby się nie zbłaźnić.

No chyba, że tylko ja tak mam. Ale moi znajomi też twierdzą, że na początku znajomości każdy jest inny niż po miesiącuy.

9

sosenek napisał/a:

Sorry, ale trochę nie widzę związku. Co ma pewność siebie kobiety do wzrostu faceta ? To tak jakbyś powiedziała, że jak jest facet pewny siebie to wielkość biustu kobiety nie ma znaczenia. O co komon ?? Każdy ma jakieś preferencje dotyczące wyglądu potencjalnego partnera. Tylko niewidomi ich nie mają. Kobiet może być pewna siebie, ale gustować w wysokich facetach i nic w tym dziwnego. Mędrcy twierdzą nawet, że ma to jakieś ewolucyjne uwarunkowanie.

10

Misinx napisał/a:
sosenek napisał/a:

Sorry, ale trochę nie widzę związku. Co ma pewność siebie kobiety do wzrostu faceta ? To tak jakbyś powiedziała, że jak jest facet pewny siebie to wielkość biustu kobiety nie ma znaczenia. O co komon ?? Każdy ma jakieś preferencje dotyczące wyglądu potencjalnego partnera. Tylko niewidomi ich nie mają. Kobiet może być pewna siebie, ale gustować w wysokich facetach i nic w tym dziwnego. Mędrcy twierdzą nawet, że ma to jakieś ewolucyjne uwarunkowanie.

Ale to zależy od człowieka smile
Z resztą po tematach Sosenek widać, że nie jest wybredna, jeżeli chodzi o partnerów i z różnymi osobami chciała mieć dobre relacje (zaraz ban będzie za stalking)

11

Jeżeli mam do wyboru niskiego i wysokiego i oboje mi się podobają w takim samym stopniu(abstrakcyjna sytuacja - nigdy tak nie miałam) to wybieram wyższego.

Jeżeli poznałam akurat niskiego faceta i wpadł mi w oko - to zależy jak niski jest. Dla mnie akurat wzrost 168 nie byłby do zaakceptowania bo jestem wysoką kobietą, mam ponad 176 cm.

Ale spotykałam się kiedyś z facetem 1-2 cm niższym ode mnie - niestety mam uraz do takich facetów. Zazwyczaj niski facet = maaasa kompleksów, chorobliwa zazdrość i ciapowaty charakter.
Nie wiem z czego to wynika, ale poznałam kilku niskich z factem - każdym było coś nie tak. Dla równowagi powiem, że wysocy wcale nie są lepsi, wzrost o niczym nie świadczy. Ale jednak znam więcej normalnych - wysokich facetów, nie znam ani jednego niskiego - normalnego - same toksyki.

Jeżeli jesteś taki jak się tutaj opisujesz - głowa do góry. Na pewno znajdzie się jakaś która cię doceni, jeśli nie będziesz miał żadnych kompleksów na swoim punkcie. Najbardziej odpychający u niskiego faceta nie jest właśnie wzrost tylko te chore kompleksy i zazdrość ...

12

Niski facet hmm nigdy nie spotykałam się z niskim i myślę, że jednak nie dałabym rady. Wysocy faceci jednak mają to coś, nigdy mnie nie ciągnęło do niskich. A znam niskich facetów kulturystów z fajną sylwetką, niskich z własną firmą.
Wzrost jest bardzo ważny dla kobiet i tylko hipokrytki zaprzeczą.

Ale z drugiej strony nie rozumiem tej presji na faceta akurat 185 cm wzrostu. Moim zdaniem idealny wzrost u faceta to 175-180. Wysocy nie są wcale jakoś bardziej pociągający. Mam koleżankę, która ma około 170 cm wzrostu i spotyka się z facetem około 200 cm. Najlepsze jest to, że ona nie lubi wysokich szpilek i zazwyczaj zakłada jakieś niskie 7. To i tak daje około 23 cm różnicy, facet musi się mocno schylić aby ją pocałować. Ona jest wniebowzięta bo wysoki, dla mnie to jest trochę chore fascynacja czymś, na co facet nie ma wpływu i dostał od losu.

13

natashashasha napisał/a:

Niski facet hmm nigdy nie spotykałam się z niskim i myślę, że jednak nie dałabym rady. Wysocy faceci jednak mają to coś, nigdy mnie nie ciągnęło do niskich. A znam niskich facetów kulturystów z fajną sylwetką, niskich z własną firmą.
Wzrost jest bardzo ważny dla kobiet i tylko hipokrytki zaprzeczą.

Ale z drugiej strony nie rozumiem tej presji na faceta akurat 185 cm wzrostu. Moim zdaniem idealny wzrost u faceta to 175-180. Wysocy nie są wcale jakoś bardziej pociągający. Mam koleżankę, która ma około 170 cm wzrostu i spotyka się z facetem około 200 cm. Najlepsze jest to, że ona nie lubi wysokich szpilek i zazwyczaj zakłada jakieś niskie 7. To i tak daje około 23 cm różnicy, facet musi się mocno schylić aby ją pocałować. Ona jest wniebowzięta bo wysoki, dla mnie to jest trochę chore fascynacja czymś, na co facet nie ma wpływu i dostał od losu.

Toś mi pocisnęła... a już myślałem, że jestem w złotej średniej sad
I cały dzień do bani...

Niski facet - Oglądałeś The Dark Knight Rises?
Polecam poczytać co musieli robić z Tomem Hardym, żeby podczas walki z Batmanem wyglądał na większego... na swój sposób to też jest pewne rozwiązanie smile

14

Lucyfer666 napisał/a:
Misinx napisał/a:
sosenek napisał/a:

Z resztą po tematach Sosenek widać, że nie jest wybredna, jeżeli chodzi o partnerów i z różnymi osobami chciała mieć dobre relacje (zaraz ban będzie za stalking)

No ja rozumiem, że to zależy od człowieka. Dlatego uważam, że taki slogan jak napisała sosenek nie jest reprezentatywny dla pewnych siebie kobiet smile

15

Kiedyś nie miałabym problemu. Jednak urosłam na dużą kobitkę i niscy niestety nie są w moim zasięgu.

16 Ostatnio edytowany przez Znerx (2018-11-07 11:30:07)

dominika152 napisał/a:

Dlatego radziłabym ci przebierać w kobietach mających ~ 155 - 160 cm wzrostu. Taka będzie potrafiła w pełni cię pokochać i być z Tobą z miłości. Takich też jest sporo i im twój wzrost nie będzie przeszkadzał. .

Chyba 143 cm. Tak w oparciu o copypaste z wiki

Co smakowitsze kawałki:

The online dating Website eHarmony only matches women with taller men because of complaints from women matched with shorter men.[95]

Nie ma to jak randki online:
- kobiety odejmują sobie po 5-10 lat,
- mężczyźni dodają 10-15 cm wzrostu.
wink

One study by Stulp found that "women were most likely to choose a speed-dater 25 cm taller than themselves."[99]

To już wiadomo jak odnieść sukces w szybkich randkach.... mieć 195 cm.

17

Znerx napisał/a:
dominika152 napisał/a:

Dlatego radziłabym ci przebierać w kobietach mających ~ 155 - 160 cm wzrostu. Taka będzie potrafiła w pełni cię pokochać i być z Tobą z miłości. Takich też jest sporo i im twój wzrost nie będzie przeszkadzał. .

Chyba 143 cm. Tak w oparciu o copypaste z wiki

Co smakowitsze kawałki:

The online dating Website eHarmony only matches women with taller men because of complaints from women matched with shorter men.[95]

Nie ma to jak randki online:
- kobiety odejmują sobie po 5-10 lat,
- mężczyźni dodają 10-15 cm wzrostu.
wink

One study by Stulp found that "women were most likely to choose a speed-dater 25 cm taller than themselves."[99]

To już wiadomo jak odnieść sukces w szybkich randkach.... mieć 195 cm.

No ale co cię tutaj dziwi? To wszystko jest zaprogramowane biologicznie. faceci uganiaja się za ładnymi kobitami - dlaczego? Bo tak im podpowiada biologia.
Kobiety uganiają się za wysokimi facetami, dlaczego? Bo tak im podpowiada biologia.

Kiedyś była duża selekcja naturalna - choroby, wojny itp. Najczęściej przeżywali ... wysocy faceci - wysoki facet zazwyczaj jest silniejszy fizycznie niż niższy. Zdrowie akurat nie ma nic do rzeczy ale krąży taki głupi mit wysoki = bardziej zdrowszy niż niższy.

Według naturalnego prawa doboru - 100% kobiet jest szczerze zainteresowana tylko 20% z ogółu facetów. 80 % teoretycznie nie ma szans na relacje lub prawdziwą miłość tylko na związek na zasadzie - facet zarabia, kobieta wydaje.

Moim zdaniem to bzdura bo dzięki ślubom i promowaniu monogamii przez lata wbiło się to w naszą kulturę, że jeden facet powinien mieć jedną kobietę. Gdyby tego nie było kobiety pragnęłyby tylko tych 10% najatrakcyjniejszych facetowi i były w związkach poligamicznych - 1 facet - 10 kobiet.

Co już dzisiaj często ma miejsce - jak facet pracuje jako jakiś dyrektor czy kierownik to nagle sekretarka się podkłada, pracownica kręci się blisko. Na portalach panie wypisują.

Możemy tłumić zwierzęce popędy kulturą - ale biologi nie oszukamy. Niski facet ma małe szanse na związki i miłość. Wielu facetów tego w ogóle nie doświadczy. Takie życie.

18

Misinx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:
Misinx napisał/a:

No ja rozumiem, że to zależy od człowieka. Dlatego uważam, że taki slogan jak napisała sosenek nie jest reprezentatywny dla pewnych siebie kobiet smile

Miałam na myśli kobietę która jest już zainteresowana danym niskim facetem za inne cechy poza wzrostem - charakter, wygląd.
Jeśli facet jest w jej guście, a ona nie ma kompleksów to przykładowo nie wstydzi się przed ludzmi że jest wyższa.
Nie miałam na myśli, że każdej kobiecie muszą się podobać niscy, tylko to, że jeśli facet jest fajny, a kobieta bez kompleksów to może być i z karłem  smile
Zresztą to dotyczy wszystkiego - inwalidztwa, zeza itp.
Nie ukrywajmy, że trzeba mieć trochę więcej pewnosci siebie żeby być z osobami o aparycji odbiegającej od standardów.

19

sosenek napisał/a:
Misinx napisał/a:
Lucyfer666 napisał/a:

Miałam na myśli kobietę która jest już zainteresowana danym niskim facetem za inne cechy poza wzrostem - charakter, wygląd.
Jeśli facet jest w jej guście, a ona nie ma kompleksów to przykładowo nie wstydzi się przed ludzmi że jest wyższa.
Nie miałam na myśli, że każdej kobiecie muszą się podobać niscy, tylko to, że jeśli facet jest fajny, a kobieta bez kompleksów to może być i z karłem  smile
Zresztą to dotyczy wszystkiego - inwalidztwa, zeza itp.
Nie ukrywajmy, że trzeba mieć trochę więcej pewnosci siebie żeby być z osobami o aparycji odbiegającej od standardów.

No to się zgadza.

Jestem niska. Lubię wysokich powyżej 185. Nic na to nie poradzę.

21

Jestem wysoki i lubię wysokie kobiety. Najlepiej w szpilkach. Niski facet raczej na taką dziewczynę nie będzie miał szans.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

22 Ostatnio edytowany przez Znerx (2018-11-07 11:57:36)

Z tą "biologią" to nie do końca. Badania, nie chce mi się lol szukać gdzie to czytałem (i o jakich ludziach/zwierzętach. Ale w sumie ludzie czy myszy to jeden pies. Jak pokazuje np.: eksperyment  calhouna), dowodzą, że "w złych warunkach życia, preferowany jest przeciętny wzrost/rozmiar".

sosenek napisał/a:

[to może być i z karłem  smile .

https://newonce.net/wp-content/uploads/2016/04/1403471361_Game_of_Thrones_2-%E2%80%94-kopia.jpg

wink

23

dominika152 napisał/a:

wzrost to najważniejszy atrybut fizyczności faceta.  Przy niskich facetach kobiety nie odczuwają pożądania. Taka nasza biologia.
Wyższa kobieta od Ciebie nigdy nie będzie potrafiła Cię w pełni pokochać - wzrost jest bardzo ważny.

Co za bzdury kompletne! Rozumiem że sama masz takie a nie inne uwarunkowania, ale nie przenoś tego na wszystkie kobiety. Pojęcia nie masz jak się mylisz.

Jestem niewiele wyższy od autora postu. Nigdy nie miałem problemów z kobietami. Zarówno niższymi jak i wyższymi. Aktualna moja partnerka jest wyższa ode mnie o jakieś 2 cm, jest piękną dziewczyną o figurze modelki. I uwierz mi, zakochana jest we mnie po uszy, z wzajemnością.

Najważniejsza cecha u faceta to siła i poczucie wlasnej wartosci. Niestety często u tych niskich jest z tym krucho.

24

A mi to obojętne. Mam 1,6 m i czy facet ma 1,6 czy 1,8 to nie ma znaczenia dla mnie. Większym problemem, Autorze jest raczej to, że masz z tego powodu kompleksy.

25

Lucyferku - nie wiem, czy to, że nie jestem wybredna co do partnerów miało być epitetem czy nie ale nie gniewam się - bo co do wyglądu, owszem, może nie jestem 'wybredna', ale jestem wybredna odnośnie osobowości.
Już dawno temu zauważyłam, że często (choć z pewnością nie jest to regułą) charakter jest odwrotnie proporcjonalny do prezencji (nie mylić z wyglądem/urodą).
A poza tym ja w ludziach i facetach lubię te odbiegające od powszechnych standardów cechy wyglądu i osobowości, takie nietuzinkowe osoby dla mnie są ciekawsze niż nudno i przewidywalni przeciętniacy-przystojniacy - takich to ja zjadam na śniadanie smile

26

Znerx napisał/a:

Z tą "biologią" to nie do końca. Badania, nie chce mi się lol szukać gdzie to czytałem (i o jakich ludziach/zwierzętach. Ale w sumie ludzie czy myszy to jeden pies. Jak pokazuje np.: eksperyment  calhouna), dowodzą, że "w złych warunkach życia, preferowany jest przeciętny wzrost/rozmiar".

wink

Tyrion rulez !! big_smile

Ale co oznacza przeciętny wzrost/rozmiar ? Dla wielu to nawet to jest nieosiągalne smile Ja jestem kurduplem i bardzo chciałbym być przeciętny. Czekam i czekam, aż nauka coś z tym zrobi, a oni się jakimiś pierdołami zajmują big_smile

27 Ostatnio edytowany przez Misinx (2018-11-07 12:04:49)

sosenek napisał/a:

Lucyferku - nie wiem, czy to, że nie jestem wybredna co do partnerów miało być epitetem czy nie ale nie gniewam się - bo co do wyglądu, owszem, może nie jestem 'wybredna', ale jestem wybredna odnośnie osobowości.
Już dawno temu zauważyłam, że często (choć z pewnością nie jest to regułą) charakter jest odwrotnie proporcjonalny do prezencji (nie mylić z wyglądem/urodą).
A poza tym ja w ludziach i facetach lubię te odbiegające od powszechnych standardów cechy wyglądu i osobowości, takie nietuzinkowe osoby dla mnie są ciekawsze niż nudno i przewidywalni przeciętniacy-przystojniacy - takich to ja zjadam na śniadanie smile

Czyli taki wysoki Quasimodo miałby szansę ?? wink

Cholera, nie wiem czemu pomyślałem, że wysoki.

28

Niby temat dla kobiet a ja tutaj widzę, że faceci sami się skreślają i wkręcają bajeczki.

Wzrost nie ma nic do rzeczy, kobiety często mówią, że chcą wysokiego bruneta z muskularną klatą najlepiej lekarza albo prawnika.

A lądują w związkach z niskim łysym facetem z piwnym brzuchem. Bardzo często taki schemat się powtarza. Sam znam gościa, który nie był zbyt wysoki, latał na jakieś kursy uwodzenia, czytał książki o jakichś metodach perswazji i manipulacji.
Z tego co mówił wydał na to sporo kasy, ale nieraz widziałem go z kobietami wyższymi i nawet nieźle wyglądającymi. Tylko zazwyczaj te dziewczyny szybko go opuszczały z jakiegoś powodu, tak więc jeżeli chcesz poderwać laskę na seks to wzrost raczej nie ma znaczenia.

Związek to co innego, bo kobieta liczy się z opinią koleżanek, rodziny i otocznia. Jak koleżanka stwierdzi, że facet jest za niski to kobieta będzie nieprzychylnie patrzyła. W końcu chodzi o to, żeby koleżanka zazdrościła faceta, taki jest cel związków wielu kobiet.

29 Ostatnio edytowany przez Lucyfer666 (2018-11-07 12:24:45)

sosenek napisał/a:

Sosenku i to jest właśnie mój problem z paniami. Powiedzieć im komplement, a tutaj już analiza czy to złośliwy docisk smile
Dla mnie to akurat bardzo pozytywna cecha i podejście

30

niski_facet napisał/a:

Witam - na wstępie zaznaczam, że ten temat to nie jest miejsce i powód do żalenia się.

Pragnę uzyskać od was tylko dwie odpowiedzi z uzasadnieniem na pewno proste pytanie.

Jest sobie facet, który ma 168 cm wzrostu i 25 lat, z twarzy przeciętny. Jest wykształcony i pracuje w perspektywicznej pracy, gdzie ma duże szansę na rozwój i dobre zarobki. Dba o siebie, chodzi do dobrego fryzjera, stara się dobrze dobierać ubrania. Chodzi regularnie na siłownie i dobrze wygląda. Rzadko pije alkohol, nie sięga po narkotyki, ma niewielu znajomych aczkolwiek są to ludzie na poziomie - nie żadna patologia. Jest w pełni sobą dopiero gdy pozna daną osobę, przy poznawaniu nie zachowuje się w pełni naturalnie. Raczej optymistycznie patrzy na świat, jest ambitny i chce się rozwijać, ma poczucie humoru i swoje pasje.

Czy związałybyście się z takim facetem? Czy taki facet byłby w waszych oczach atrakcyjny? Jeśli nie to co musiałby zrobić?

Możecie być tutaj szczere. Chce poznać prawdziwe opinie bez koloryzowania. Po prostu wasze szczere opinie od serca.

Jako kobieta oceniam całokształt. Fizyczność, w tym wzrost, jest jednym z elementów tego całokształtu, lecz nie decydującym w taki sposób, w jaki Ty to spostrzegasz.

Natomiast jeśli już oczekujesz czarno-białej odpowiedzi, to odpowiadam, że tak, związałabym się z facetem który ma 168 cm wzrostu, że tak, taki facet byłby dla mnie atrakcyjny i jeśli miałby wszystkie inne pożądane przeze mnie cech i atuty, to nic nie musiałby robić.

Ale Ty chyba nie takiej odpowiedzi oczekujesz. Prawda? smile

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.  GG:66434334

31

Naprawdę mało wątków było na ten temat?
Ale jako kobieta się wypowiem: DLA MNIE nigdy wzrost się nie liczył.Mój ex miał 164 (i nie dlatego się rozwiodłam),mój obecny jest trochę wyższy(i nie dlatego za niego wyszłam). Wzrost i wygląd może mieć znaczenie dla młodych dziewczyn które chca się "pokazać" koleżankom.
Ma też znaczenie dla facetów którzy nie mają powodzenia i szukają przyczyny smile

32

diana45 napisał/a:

Ale jako kobieta się wypowiem: DLA MNIE nigdy wzrost się nie liczył.Mój ex miał 164 (i nie dlatego się rozwiodłam),mój obecny jest trochę wyższy(i nie dlatego za niego wyszłam). Wzrost i wygląd może mieć znaczenie dla młodych dziewczyn które chca się "pokazać" koleżankom.
Ma też znaczenie dla facetów którzy nie mają powodzenia i szukają przyczyny smile

A Ty dziwna jakaś jesteś wink

big_smile

33

Oczekuję szczerych odpowiedzi. Wiele kobiet mówi, że nie miałoby problemu mieć niskiego faceta. Przychodzi co do czego i nagle okazuje się, że wszystko jej w facecie gra, ale jest zbyt niski.

Sam usłyszałem to kilka razy w życiu

Jesteś super facetem, ale nie możemy być razem. Na pewno sobie znajdziesz taką, której będziesz odpowiadał

Jaki powód? Niski wzrost.

Ciężko w takiej sytuacji dojść do problemu. Bo nie wiadomo czy to chodzi o ten wzrost czy o coś innego, a wzrost to tylko wymówka. Jakaś cecha charakteru, która odstrasza potencjalne kandydatki. Cecha, z której nie zdaję sobie sprawy, bo każda mówi frazesami i nie powie wprost co jest nie tak.

Oczekuję od kobiety szczerości, ale zawsze słyszę frazesy 

Na pewno sobie znajdziesz taką, która bla bla bla

. Jak tak dalej pójdzie to umrę jako samotny facet, bo nawet nie wiem co powinienem w sobie zmienić, nad czym popracować. Za dużo jest tych cech, żebym się "domyślił" o co chodzi. smile

34

diana45 napisał/a:

Przez całe moje życie nie spotkałem faceta niższego ode mnie. 164 wydaje mi się już fatalnie niskim wzrostem dla faceta.

Panie w sklepie zawsze proszą mnie o dowód, a jak gdzieś idę z plecakiem w ciągu dnia, to ludzie podejrzewają mnie o wagary. No ale powiedzmy, że ci wierzę.

Na jakiej planecie mieszkają takie kobiety jak Ty?

35 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2018-11-07 12:43:57)

niski_facet napisał/a:

Dyskusji na temat atrakcyjności tudzież nieatrakcyjności wzrostu na forum było już multum, ale jako posiadaczka niepopularnej opinii czuję się wywołana do tablicy. Wzrost mężczyzny nigdy nie był dla mnie kryterium jego atrakcyjności i powyższy opis brzmiałby dla mnie bardzo zachęcająco. Jestem w związku z właśnie takim facetem (ba, wg Twoich kryteriów nawet obiektywnie mniej atrakcyjnym, bo sporo starszym i z nieperspektywiczną pracą big_smile ). Jest przystojny i seksowny, a dzięki regularnym treningom na siłowni ma piękniejszą sylwetkę niż zdecydowana większość wysokich mężczyzn, których znam. Nigdy nie miewam myśli w stylu "mógłby być trochę wyższy". Jesteśmy mniej więcej równego wzrostu i to mi odpowiada, bo jest po prostu praktyczne. Nie związałam się z nim "pomimo" jego wzrostu, po prostu autentycznie nie zwracałam na to uwagi.

Jeśli ktoś ma mocne kompleksy, to pewnie moje 3 grosze w tym temacie i tak niczego w tej materii nie zmienią. Ale piszę, żeby pokazać, że nie wszystkie kobiety mają taką samą "biologię" i nie dla wszystkich wzrost jest cechą istotniejszą niż kolor oczu czy rozmiar buta.

I tradycyjnie dodam, że jeśli kobieta potrzebuje wysokiego mężczyzny, żeby poczuć się "bezpiecznie" i "kobieco", to prawdopodobnie skorzysta na psychoterapii.

36 Ostatnio edytowany przez Misinx (2018-11-07 12:45:36)

niski_facet napisał/a:

Oczekuję szczerych odpowiedzi. Wiele kobiet mówi, że nie miałoby problemu mieć niskiego faceta. Przychodzi co do czego i nagle okazuje się, że wszystko jej w facecie gra, ale jest zbyt niski.

Jesteś super facetem, ale nie możemy być razem. Na pewno sobie znajdziesz taką, której będziesz odpowiadał

Ciężko w takiej sytuacji dojść do problemu. Bo nie wiadomo czy to chodzi o ten wzrost czy o coś innego, a wzrost to tylko wymówka. Jakaś cecha charakteru, która odstrasza potencjalne kandydatki. Cecha, z której nie zdaję sobie sprawy, bo każda mówi frazesami i nie powie wprost co jest nie tak.

Oczekuję od kobiety szczerości, ale zawsze słyszę frazesy 

Na pewno sobie znajdziesz taką, która bla bla bla

. Jak tak dalej pójdzie to umrę jako samotny facet, bo nawet nie wiem co powinienem w sobie zmienić, nad czym popracować. Za dużo jest tych cech, żebym się "domyślił" o co chodzi. smile

Ja Ci powiem jeszcze tak, że poglądy ewoluują. Ja np. byłem kiedyś prokościelny, a teraz jestem antyklerykałem big_smile
Kiedyś myślałem, że bycie z kobietą trochę wyższą od siebie nie będzie stanowiło dla mnie problemu, a teraz jednak mój wzrok przyciągają takie rozkoszne "taboreciki" big_smile Chciałoby się przytulić taką do owłosionej klaty.

Nie dziw się więc tym kobietom, bo wyobrażenie to jedno, a praktyka to drugie.

HA, i ja mam 164 cm, czyli nawet dla Ciebie tragedia big_smile

37 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2018-11-07 12:50:28)

niski_facet napisał/a:

[...]

Jeśli to prawda, i nie trollujesz w ten sposób, to w sumie powinieneś być za taką szczerą odpowiedź wdzięczny. Jesteś jaki jesteś, inny już nie będziesz, nie urośniesz, a jak się dziewczynie nie podoba tylko to, że jesteś, jej zdaniem za niski, to nie jest wbrew pozorom Twój problem. Usprawiedliwia tylko to, że bardzo młodzi ludzi koncentrują się wybiórczo na pojedynczych cechach wyglądu wink

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.  GG:66434334

38

Gdyby jakimś magicznym sposobem przeniosło  mnie do czasów Gry o Tron i miałabym znależć tam faceta na życie to wybrałabym Tyriona, a nie żadnego z  tych barbarzyńców. najpierw mózg i osobowość, potem  cała reszta.

z woli nieba jestem tu..
Z woli nieba jestem tu
raz mu wyszedł taki cud smile wink

Posty [ 1 do 38 z 306 ]

Strony 1 2 3 9 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Niski facet - szczera opinia.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018