Szwajcar - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Szwajcar

Niedawno przeprowadziłam się w okolice Zurychu. Tak się jakoś złożyło, że w pierwszym tygodniu miałam sposobność wybrać się na stok, gdzie w ramach małego wypadku poznałam znajomego. Taki fajny się wydaje. Trochę słyszałam o... specyficzności (?) tego narodu, stąd zrodziło się pytanie. Znamy się kilka miesięcy. On raczej mało inicjuje, ale jak już zagadam, to chętnie opowiada o sobie, śmiejemy się dużo razem. Jednak ja mam wrażenie, jakby bał się zrobić cokolwiek pierwszy. Nie powiem, że mi się nie podoba ;-) Trudno wyczuć jego uczucia. Czasami z rumieńcem zdobędzie się na komplement, chociaż te dotyczą bardziej charakteru niż wyglądu, co cieszy. Jedynie co to raz określił mnie jako "słodka" :-) Sprawia wrażenie, jakby się troszczył, kiedy powiem, że np. coś mnie stresuje albo jakąś średnio super sytuację miałam. Generalnie dopóki się nie rozkręci, to mało się odzywa. On się boi przejąć inicjatywę czy mnie nie lubi? Bo czasem mam wrażenie, że też mu się serio podobam, ale jakiś taki niedoświadczony się chłopak wydaje. W Polsce spotykałam się z zachowaniami odwrotnymi, stąd zdziwienie. Może to tylko stereotypy, ale niby ludzie tam są zamknięci, może nawet dziwni tacy. Pozostali mają u mnie status znajomych, więc brak mi za bardzo porównania. I jak sądzicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szwajcar

Myślę że nie nam to oceniać. Każdy człowiek jest inny. Jeden jest skryty, nieśmiały, drugi otwarty, trzeci nachalny, albo chamski. Czy istnieją nieśmiali Szwajcarzy? Z pewnością. Czy może być tak że on nie chce utrzymywać z tobą kontaktu, a tylko przez grzeczność odpowiada? Może. A może po prostu gość chce to rozegrać po staremu. Poznać kobietę, porozmawiać z nią, zobaczyć w różnych sytuacjach życiowych, a dopiero potem zaciągnąć do łóżka.

3

Odp: Szwajcar

Jeżeli odpowiada Ci rola osoby dominującej w związku, to się za niego bierz. On sam raczej nic nie zrobi. Ten typ tak ma... smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018