Czy powinnam iść na to wesele ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czy powinnam iść na to wesele ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Blackbeauty (2019-03-29 16:44:21)

Temat: Czy powinnam iść na to wesele ?

Witam . Mam pewien problem. Byłam kiedyś z chłopakiem, nazwijmy go  np. Pan P. Byliśmy razem bardzo krótko ale znaliśmy się nieco dłużej, od czasow szkoły jeszcze. Teraz mam 26 lat. Była miedzy nami ze tak powiem głębsza więź jednak ja zakończyłam ten związek. Po około dwóch latach moje koleżanka spotykała się z panem P. Nie miałam nic przeciwko temu, to znaczy dziwne uczucie no ale nic zrobić nie mogłam. Gdy oni zaczęli sie spotykać,  Pan P przyprowadził kolegę, żebyśmy mogli spotykać się w czwórkę . I tak się stało ze oni się rozeszli a ja z jego kolega jestem do dziś i planujemy ślub. Mój narzeczony oczywiście traktuje go jak brata maja dobre kontakty lecz dość rzadkie bo Pan P pracował za granica. Niedawno wrócił , ma dziecko wzial ślub cywilny a teraz bierze kościelny i robi wesele. Jest mi niezręcznie i ogolnie nie chce tan iść.  Jak myślicie to ja mam złe myślenie czy narzeczony powinien mnie zrozumieć i nie iść ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy powinnam iść na to wesele ?

Ja bym poszła, sporo czasu już minęło, więc nie powinno Ci być tak niezręcznie, pomyśl o tym, że to dawne dzieje. A Twojemu narzeczonemu na pewno zależy żeby tam być i wolałby gdybyś była tam z nim.

3

Odp: Czy powinnam iść na to wesele ?

Oni się przyjaźnią, powinnaś swoje uczucia zepchnąć na dalszy plan i iść na te wesele.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Czy powinnam iść na to wesele ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018