Dziewczyna przestała czuć do mnie uczucia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziewczyna przestała czuć do mnie uczucia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Dziewczyna przestała czuć do mnie uczucia

Witam. Jestem już z moją dziewczyną 1,7 roku(obecnie ja 22 lata ona 19. Było wszystko pięknie do około 1.2 roku,seks był praktycznie zawsze jak się widzieliśmy,namiętne długie pocałunki ale w 3/4 to ja to musiałem inicjować. aż nagle zacząłem widzieć w niej wady(może różowe okulary prysły) . Zacząłem jej wytykać mnóstwo błędy(że się o mnie o nic nie pyta,gdy ją proszę o drobiazgi to jej się nic nie chce,odmawia dużo rzeczy, nie pomaga mi w rzeczach codziennych,przestała do mnie pisać po pracy,a tylko chciała brać i właśnie to zauważyłem że daję i nic z tego nie mam, a gdy chcę o czymś porozmawiać ważnym to głupie wymówki że truje dupę) i nawet po 1.3 roku zerwałem z nią by potem do niej wrócić bo nie chciałem się poddać. Pragnę dodać że od 0.5 roku chodzi na studia i właśnie nam czy te studia nie są przyczyną tego wszystkiego. Bo przed studiami było wszystko w porządku. Teraz , fakt poprawiła się w stosunku do mnie ale ile razy musiałem z nią podjąć rozmowę by się mną zainteresowała że czuję się zaniedbany że czego ja oczekuję. Raz powiedziała że mam se szukać innej bo ona niestety nie jest taka(głupie nawet jedzenie do pracy czy po pracy było jej ciężko zrobić) Teraz jest lepiej. Ale chodzi mi teraz o seks . Od 2 miesięcy go praktycznie nie ma.( Ona ma w głowie że chce ją tylko "wyruchać" i że znowu tego chce a ja jej tłumaczę że chcę się z nią kochać bo pragnę ją i chce jej dać przyjemność. A ona ciągle tego unika(głową boli,słaba jest,uczy się na studia a cyka na telefonie). robię wszystko by ją jakoś podniecić(romantyczny nastrój itp,itd). Jeszcze pamiętam jak kiedyś gadała że ona tego nie potrzebuje tylko że to robiła. A teraz tak mówi i dodatkowo gada że nie widzi problemu. Co o niej myślicie i co na ten temat myślicie. Pomóżcie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyna przestała czuć do mnie uczucia
polak12345 napisał/a:

Witam. Jestem już z moją dziewczyną 1,7 roku(obecnie ja 22 lata ona 19. Było wszystko pięknie do około 1.2 roku,seks był praktycznie zawsze jak się widzieliśmy,namiętne długie pocałunki ale w 3/4 to ja to musiałem inicjować. aż nagle zacząłem widzieć w niej wady(może różowe okulary prysły) . Zacząłem jej wytykać mnóstwo błędy(że się o mnie o nic nie pyta,gdy ją proszę o drobiazgi to jej się nic nie chce,odmawia dużo rzeczy, nie pomaga mi w rzeczach codziennych,przestała do mnie pisać po pracy,a tylko chciała brać i właśnie to zauważyłem że daję i nic z tego nie mam, a gdy chcę o czymś porozmawiać ważnym to głupie wymówki że truje dupę) i nawet po 1.3 roku zerwałem z nią by potem do niej wrócić bo nie chciałem się poddać. Pragnę dodać że od 0.5 roku chodzi na studia i właśnie nam czy te studia nie są przyczyną tego wszystkiego. Bo przed studiami było wszystko w porządku. Teraz , fakt poprawiła się w stosunku do mnie ale ile razy musiałem z nią podjąć rozmowę by się mną zainteresowała że czuję się zaniedbany że czego ja oczekuję. Raz powiedziała że mam se szukać innej bo ona niestety nie jest taka(głupie nawet jedzenie do pracy czy po pracy było jej ciężko zrobić) Teraz jest lepiej. Ale chodzi mi teraz o seks . Od 2 miesięcy go praktycznie nie ma.( Ona ma w głowie że chce ją tylko "wyruchać" i że znowu tego chce a ja jej tłumaczę że chcę się z nią kochać bo pragnę ją i chce jej dać przyjemność. A ona ciągle tego unika(głową boli,słaba jest,uczy się na studia a cyka na telefonie). robię wszystko by ją jakoś podniecić(romantyczny nastrój itp,itd). Jeszcze pamiętam jak kiedyś gadała że ona tego nie potrzebuje tylko że to robiła. A teraz tak mówi i dodatkowo gada że nie widzi problemu. Co o niej myślicie i co na ten temat myślicie. Pomóżcie

Więc wszystko się zmieniło po tym, gdy poszła na studia? Wcześniej był seks i kanapki do pracy, oraz obiadek po pracy i troskliwe pytania o Ciebie?
Mieszkacie razem?

A może ona ma sesję egzaminacyjną?
A może musi zaaklimatyzować się i poznać nowy sposób uczenia się, nowych profesorów i innych studentów?
A może ona rzeczywiście myśli, że chodzi Ci tylko o seks?

Jest bardzo dużo możliwości. Myślę, że powinieneś pogadać z nią poważnie, a nie upominać ją o to, że nie spełnia Twoich oczekiwań.

3 Ostatnio edytowany przez uzytkownik444 (2019-02-05 07:51:46)

Z twojej opowieści wynika, że związałeś się z 17-letnią dziewczynką oczekując, że będzie zachowywała się jak dojrzała kobieta i wieloletnia żona.

A jak ci dziewczyna mówi, że seksu nie potrzebuje to znaczy, że seks z tobą jest do bani.

No i co ty takiego wnosisz do tego związku, że twierdzisz, że tylko "dajesz", a nic z tego nie masz? Z tego co napisałeś wynika, że ona dawała ci charytatywnie d... , a ty wymagałeś obsługi żywieniowej.

Aha, jeszcze piszesz, że robisz wszystko, by partnerkę podniecić. To może dla odmiany zrób coś, żeby ją zaspokoić?

4

Tak ma zaraz sesję tylko że to się ciągnie 2 miesiące. A co ja jej daje (wszystko co praktycznie zapragnie)jakieś wyjazdy ja opłacam. Wakacje też. Wszystko. Jakieś kino. Obiad na mieście. No wszystko. Jak coś potrzebuje  to jedziemy po to.ja Tylko wyamagam "małych rzeczy" bo nie mówię że to co ja robię ona ma to robić(chodzi mi o wydawanie kasy) bo pracuję na ten nasz wspólny chleb. I ja mieszkam sam, ona z rodzicami jeszcze". Takie coś jak dziękuję,proszę,pomóc ci w czymś, co robisz itp itd to powinno po prostu być . Związek chyba się opiera na wzajemnej pomocy i bezinteresowności ,bo jak  słyszę " co z tego bd miała" to się wkurzam. I właśnie musiałem parę razy rozmawiać z nią że właśnie nie robi tych małych rzeczy . A jeżeli chodzi o studia i seks no może faktycznie nie ma seksu przez studia. Tylko że jak jesteśmy u mnie to wtedy się nie uczy i mówi tak samo że nie ma czasu,Zmęczona jest itd itp. a próbuję z nią porozmawiać czemu tak ma,czemu tego nie potrzebuje to zazwyczaj prowadzę monologi bo nie chce gadać albo gada " nie wiem" " nie mecz" ostatnio powiedziała " nie chce tego robić u siebie " tylko kij z tym że przez rok prawie co każde spotkanie robiliśmy to u niej.

5

Związałeś się z osobą kompletnie niedojrzałą, kierującą się irracjonalnymi przesłankami do bycia w związku. Kompletny brak komunikacji z jej strony to potwierdza. Dzieciuch bawiący się w związek, bo wszyscy tak robią? Na twoim miejscu zrobiłabym bilans zysków (rok bzykania siedemnastki) i nie przywiązywała się zbytnio do tej osoby.

Oczywiście zastanów się, jeśli chodzi o seks, czy partnerka, ta lub następna, była/będzie zaspokojona. Z tego wynika większość problemów w związkach.

6

Nic z tego nie wyjdzie,rozstańcie się. Po co się męczyć?

Z forum zrobił się poradnik dla facetów mających problemy uczuciowe z kobietami. W dziale o seksie. Długo jeszcze?

7 Ostatnio edytowany przez Olinka (2019-02-07 03:11:29)

Marata napisał/a:
polak12345 napisał/a:

Więc wszystko się zmieniło po tym, gdy poszła na studia? Wcześniej był seks i kanapki do pracy, oraz obiadek po pracy i troskliwe pytania o Ciebie?
Mieszkacie razem?

A może ona ma sesję egzaminacyjną?
A może musi zaaklimatyzować się i poznać nowy sposób uczenia się, nowych profesorów i innych studentów?
A może ona rzeczywiście myśli, że chodzi Ci tylko o seks?

Jest bardzo dużo możliwości. Myślę, że powinieneś pogadać z nią poważnie, a nie upominać ją o to, że nie spełnia Twoich oczekiwań.

Wyjaśniliśmy sobie tą kwestie ale ona żyła ze mną w kłamstwie 2 miesiące bo mogła od razu to powiedzieć a tak tyle razy kłamała że nie ma czasu że nie dzisiaj że nie ma ochoty że głowa . I dopiero teraz jak sytuacja była mocno napięta to powiedziała prawdę chociaż i tak jej do końca nie wierzę przez to właśnie . Tym bardziej jak powiedziała że nie wie czy będzie inaczej.Tylko że ona by sobie by mogła żyć tak bez seksu, [wulgaryzm] by miała bo  inaczej by o tym gadała i próbowała coś zmienić , a to ją musiałem męczyć żeby się wygadała . Jej to by było wszystko jedno czy by seks był czy nie

8

No i?
Jaki jest właściwie Twój problem? Że przestałeś dostawać obiadki? A sam sobie zrób.
Ona jest młoda i ma prawo być zagubiona we własnych odczuciach dotyczących seksu, a im bardziej będziesz na nią naciskał, tym bardziej jej ten seks obrzydzisz na dobre. Nie tędy droga. Dajcie sobie spokój, bo wyraźnie mijacie się w oczekiwaniach.
Ty oczekujesz żony, która Ci obiadek pod nos podstawi i usilnie rozmawiasz z nią, żeby ona się zmieniła pod Twoje dyktando. A zapytałeś ją kiedyś, czy może Ty musisz się zmienić tak, żeby jej było z Tobą lepiej? Czy jesteś Panem i władcą tego związku i będziesz z nią rozmawiał, żeby stała się Twoją marionetką?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dziewczyna przestała czuć do mnie uczucia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018