Dziewczyna przestała kochać... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dziewczyna przestała kochać...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Icecutek (2017-09-02 18:17:45)

Temat: Dziewczyna przestała kochać...

Witam

Chciałbym się podzielić w wami moim problemem I jednocześnie poprosić o radę

Chodzi o to ze "bylem" z dziewczyna od 16 miesięcy...A ona przestala kochać... mamy spotkać się jutro by to zakonczyc na spotkaniu...Ale chciałbym poprosić o rade...bardzo ja kocham i nie chce jej stracic...
Pisze mi przestała mnie kochac już jakies 2 tygodnie temu...ze była ze mną tylko w dlaczego ze bala się mojej reakcji...(wie jak bardzo ją kocham). Ale przecież nie może udawać tak w nieskończoność...

Między nami było różnie... czasem dobrze..czasem zle..do pewnego czasu bardzo  bylem monotonny...Ale ostatnio bardzo starałem się to poprawic i myślę że mi się udalo...

Przestala kochac 2 tygodnie temu...mimo tego cały czas się ze mną spotykala..calowala..przytulala...mówiła że kocha... Ale zachowywała się dziwnie..nawet wczoraj na wspólnych zakupach...

Stąd pytanie do was...do kobiet...co zrobic w takiej sytuacji...co chcialybyscie by facet wtedy zrobil...bardzo proszę o porade hmm

edit: z tego wszystkiego dałem temat do zlego działu...prosiłbym administratora o przeniesienie jesli to możliwe...przepraszam za problem.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Dziewczyna przestała kochać...

Wypusc. Ona juz to planowala wczesniej. Wiem, ze Ci zalezy, ale im wiecej bedziesz blagal, tym bardziej ona bedzie zdeterminowana, by odejsc.

Nie blagaj, nie placz, nie skomlij. Przyjmij to spokojnie, poklep ja po ramieniu, "rozumiem, nie ma sprawy", ( chocbys nawet nie rozumial, a serce wylo z bolu), okazuj spokoj do samego konca spotkania, a potem spokojnie odejdz w sina dal. Nie lec za nia, nie urzadzaj scen na ulicy/ w kawiarni.

Ona moze sie zacznie skrobac w glowe wtedy, o co tu chodzi i czemu zareagowales tak spokojnie. I moze wroci. A jesli nie wroci- to widocznie tak mialo byc. Jakkolwiek postapi- bedziesz na plusie.
Primo- bedziesz zadowolony, ze sie zachowales przy roztsaniu z klasa i bedziesz mogl byc z siebie dumny.
Secundo- Jesli wroci, super.
Tertio- Jesli nie wroci, to otworzyla Ci drzwi do innych kobiet i mozliwosci. Korzystaj z tego. Kiedy jedne drzwi sie zamykaja, inne sie otwieraja.

3

Zrobilem Tak jak poradzilas...olalem ją kompletnie...Ale wczoraj doszło do czegos dziwnego...chodzi o to że napisala do mnie z pytaniem czy bym z nią nie poszedł na wesele, co wiecej...wesele jest za granicą...co wiąże się z 5 dniowym wyjazdem..
Tłumaczyła się ze jej rodzice mnie bardzo polubili i chcialaby żebym z nią pojechał... Ale dodała zebym nie robił sobie nadzieji bo miedzy nami już wszystko skończone, i żadne uczucie nie wróci...

Stąd też pytanie..co zrobić ?
Nie jechac i pogodzić się z przegraną od razu?
Czy jechać i spróbować to naprawić ? Ewentualnie ponieść 2x wiekszy ból przy nie udanej próbie?

Jak myślicie..co mam zrobić ??

4 Ostatnio edytowany przez zatroskany internauta (2017-09-05 09:52:00)

Nie bądź wypożyczalnią. Miej swoją godność. Nie chce Cię (prawdopodobnie już ma innego na oku, ale o tym Ci nie powie) więc podziękuj za znajomość i życz powodzenia.
Kobiety uwielbiają zwodzić facetów mówiąc słodkie słówka, przytulając, a jednocześnie myśląc zupełnie co innego. Mówisz, że przestała Cię kochać 2 tygodnie temu? A może podała jeszcze dokładną godzinę? W takim wypadku okłamywała Cię z premedytacją, co jest niedopuszczalne w związku. A mówienie, że bała się Twojej reakcji to zwykła bujda.
Wyjdź z tego z godnością i odmów. Powiedz, że masz inne plany w tym czasie, a jej życz powodzenia. Skoro tak Cię potraktowała, nie ma najmniejszego powodu byś w ogóle utrzymywał z nią kontakt i robił za przyzwoitkę, a broń Boże już za przyjaciela - to opcja dla masochistów.
Teraz będzie Ci ciężko, ale po jakimś czasie sam sobie powiesz, że dobrze zrobiłeś i poczujesz ulgę.

5

Absolutnie nie idz z nią na żadne wesele, zachowaj godność.

6

Icecutek napisał/a:

Zrobilem Tak jak poradzilas...olalem ją kompletnie...Ale wczoraj doszło do czegos dziwnego...chodzi o to że napisala do mnie z pytaniem czy bym z nią nie poszedł na wesele, co wiecej...wesele jest za granicą...co wiąże się z 5 dniowym wyjazdem..
Tłumaczyła się ze jej rodzice mnie bardzo polubili i chcialaby żebym z nią pojechał... Ale dodała zebym nie robił sobie nadzieji bo miedzy nami już wszystko skończone, i żadne uczucie nie wróci...

Stąd też pytanie..co zrobić ?
Nie jechac i pogodzić się z przegraną od razu?
Czy jechać i spróbować to naprawić ? Ewentualnie ponieść 2x wiekszy ból przy nie udanej próbie?

Jak myślicie..co mam zrobić ??

Jeśli chcesz iść, bo chcesz to naprawić to daj spokój, ona wyraźnie się określiła.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dziewczyna przestała kochać...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024