Pytanie do wytrawnych użytkowników Tindera - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Pytanie do wytrawnych użytkowników Tindera

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Pytanie do wytrawnych użytkowników Tindera

Witam,
czy są tutaj jacyś zaawansowani użytkownicy tej aplikacji? Od września się nią bawię, co jakiś czas od nowa rejestruję i zakładam konto i problem jest taki że od nowego roku mam bardzo mało połączeń. Zdjęcia te same, profil z opisem podobny a jednak coraz mniej jest par. Wykupiłem sobie ostatnio nawet funkcję boostu, widziałem profile które (chyba) kliknęły "TAK" ale później ja pewnie ich nie wybrałem albo nie widziałem i  nie ma sparowania.
Czy to jest taka nowa polityka tindera czy wszystko jest ok? Po prostu jesienią miałem dużo więcej par, spotkań mnóstwo, a teraz po miesiącu raptem 15.

Kolejna rzecz która mnie drażni to sytuacja, że rozmawiam z kimś, z dziewczyną i nagle przestaje się ona odzywać żeby za 2 dni mnie usunąć z pary (mam taką wersję, gdzie podawane są takie informacje kto usunął) to są normalne zabiegi na tinderze czy o co chodzi?

Zastanawiam się czy bez opcji premium jakiś wykupionych, da się mieć więcej niż kilkanaście par w przeciągu 2 tyg? Nie sadzę że to kwestia zdjęć, bo kobiet jest całe mnóstwo, działam w serwisie non-stop, jak tylko jest możliwość "stukam" by dodać kolejne pary ale bez rezultatu.
Zastanawiam się czy to ma sens jak na kilkadziesiąt kobiet raptem może jedna para się pojawi.

Jakie są Wasze spostrzeżenia? Mam wrażenie że z powodu dużej popularności tej apki w ostatnim okresie, pomyślano żeby zastosować jakieś algorytmy które zdecydowanie mniej tych par dobierają, to wygląda tak ..jak ja bym rzadko pojawiał się paniom na wyświetlaczu do sparowania..dziwne.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytanie do wytrawnych użytkowników Tindera

Chcesz mieć harem?

3

Nie, zdecydowanie nie, ale no bezsensu jest siedzieć na czymś, klikać jak głupek a apka robi Cię w ch..układając Twój profil na sam koniec, no chyba że to nie ten problem? Chyba że dużo par mają modele ze zdjęciami za grube $ jak prosto z gazet? No to już co innego.

4 Ostatnio edytowany przez big_black_bass (2019-02-07 20:58:46)

Zanim przejdę do istoty rzeczy - jeśli masz konto premium i nie wyłączyłeś ukrywania wieku / odległości - od razu widać, że masz premium. Może być odbierane jako akt desperacji, szczególnie jeśli masz nudne zdjęcie i opis jak z generatora opisów na Tindera. Swoją drogą Tinder na pewno nie wrzuca ludzi, którzy za niego płacą na koniec, bo by narażali się na to, że jedna, druga, setna osoba by stwierdziła, że płacić się nie opłaca. Problem musi leżeć gdzie indziej.

Istota rzeczy, czyli coś co było tu opisywane około miliarda razy. Czy masz jakieś spoko zdjęcie, czy masz opis który jakoś może zaciekawić. I bardzo istotne - w jakim miejscu mieszkasz. Nie będę przepisywał innych tematów. Od siebie powiem, że sam nie mam zdjęcia za miliony, wygląd... znacząco odbiega od modela, ale zdjęcia po prostu wybieram ciekawe, które uzupełniają opis. No i opis. Jak tylko pojawię się w dużym mieście, parę godzin i mam 10+ polubień co jest o tyle ciekawe, że w swoich okolicach w ogóle nie mam powodzenia. Reszty nie będę opisywał, bo z każdą osobą jak to w życiu rozmawia się inaczej.

Jeszcze jeden edit: jeżeli mówisz, że zwykle jest tak, że dziewczyna z Tobą rozmawia, po czym przestaje i Cię usuwa, to prawdopodobnie tu jest problem. Masz dwie szanse, żeby kogoś sobą zaciekawić - najpierw opisem, a potem pierwszą rozmową. Niekoniecznie pierwszą wiadomością, ale podczas pierwszej rozmowy, musi się pojawić coś takiego, że ta osoba będzie ciekawa tej drugiej rozmowy. Tego premium za Ciebie nie załatwi. Poczytaj tematy na forum, ktoś ostatnio wypisał masę wiadomości które wysyłał i odpowiedzi.

5 Ostatnio edytowany przez hehheh (2019-02-09 10:22:07)

Balzakk napisał/a:

Od września się nią bawię, co jakiś czas od nowa rejestruję i zakładam konto i problem jest taki że od nowego roku mam bardzo mało połączeń.

A ja akurat więcej. smile

Balzakk napisał/a:

Kolejna rzecz która mnie drażni to sytuacja, że rozmawiam z kimś, z dziewczyną i nagle przestaje się ona odzywać żeby za 2 dni mnie usunąć z pary (mam taką wersję, gdzie podawane są takie informacje kto usunął) to są normalne zabiegi na tinderze czy o co chodzi?

Typowe. Wręcz bardzo. smile

Balzakk napisał/a:

Zastanawiam się czy to ma sens jak na kilkadziesiąt kobiet raptem może jedna para się pojawi.

Normalne w Internecie: nie tylko na Tinder'ze, ale i wszelkich czatach. Z resztą właściwie ten schemat (chociaż niekoniecznie taki mocny) poza Internetem też występuje przecież.

Balzakk napisał/a:

Nie, zdecydowanie nie, ale no bezsensu jest siedzieć na czymś, klikać jak głupek a apka robi Cię w ch..układając Twój profil na sam koniec, no chyba że to nie ten problem?

Ojej w grze losowej przydarzyła się zła passa a Ty to nazywasz, że "robi Cię w ch..". No nie dziwi, że taki maruda doszukujący się oszustw nie ma powodzenia. tongue

6

Jeśli przez kilka dni przestanę przesuwać, to pierwsze przesunięcia po przerwie są dość owocne, nawet co drugi swipe to match. Raz otworzyłem nowy profil i nic więcej nie zrobiłem. Po miesiącu klikałem wszystko na pałę na tak (limit jest dziewięćdziesiąt "na tak") i miałem z tego dwadzieścia matchów.

Mnie tinder nie informuje od odparowaniu, ale jeśli czat znika - to nie ma wątpliwości dlaczego tak czy inaczej.

Płacę za tindra, bo tylko wówczas mogę wyszukiwać tam, gdzie mi się podoba i gdzie będę w weekend, a nie tam, gdzie jestem w danym momencie. Gdybym był na okrągło w miejscu docelowym - to wersja podstawowa wystarczyłaby.

7

misiando napisał/a:

Jeśli przez kilka dni przestanę przesuwać, to pierwsze przesunięcia po przerwie są dość owocne, nawet co drugi swipe to match.

Algorytmy tindera już dawno rozpracowali wink.

wheretoswipe napisał/a:

On Tinder, some might have noticed, you are likely to get your matches in the first 10-20 cards when you haven’t swiped for a while, so you instinctively know to pay more attention to the first few. Like you, we don’t know the Tinder algorithm, but we noticed one fundamental and very important rule: those who like us get relative priority over the others.

lol

Można to nawet wykorzystać na zasadzie:
- ustawić odległość na 1 km i zalajkować/wywalić wszystkich z kolejki,
- aż się dowiesz, że nikogo innego nie ma w okolicy,
- zrestartuj apkę, poczekaj parę min, zrestartuj aż zawsze będzie "nikogo w okolicy 1 km",
- jeżeli teraz kogoś Ci zaproponuje to ta osoba (o ile jest powyżej 1 km) musiała Cię polubić pierwsza.
- 100% matchy

8 Ostatnio edytowany przez hehheh (2019-02-10 13:34:49)

Hm w sumie może coś w tym jest.

9 Ostatnio edytowany przez misiando (2019-02-10 17:38:28)

Seems logic, doesn't it?

Sympatia w chybił-trafił miala tak samo (być może ma tak dalej - ja już przestałem tam zaglądać)

10 Ostatnio edytowany przez Balzakk (2019-02-18 01:05:32)

big_black_bass napisał/a:

Istota rzeczy, czyli coś co było tu opisywane około miliarda razy. Czy masz jakieś spoko zdjęcie, czy masz opis który jakoś może zaciekawić. I bardzo istotne - w jakim miejscu mieszkasz.

No dobrze, tylko ze mieszkam w miejscowości +/- 400 tys mieszkańców, zdjęć mam 4, dwa zrobione lustrzanką, opis w miare chyba ok, to samo wszystko działa na badoo a nagle na tinderze niekoniecznie? Z resztą we wrześniu miałem sporo par.
Nie wiem dziwnie dla mnie ten portal działa, to jest bezsensu wyczekiwanie tygodniami na parę, bo ja się szybko umawiam, więc tak to mogę czekać do sierpnia na spotkanie, bo nie mam pary z którą mogę pogadać.

misiando, właśnie na sympatii jest lepiej bo tam miałem sporo połączeń i tak samo badoo, a tinder to porażka, tzn teraz kiedyś jakby lepiej albo taki okres?

Nie wiem mam miejscowość duża, ustawione do 30 km i wiek 27-33 lata i co chwile są panie ale nie mam połączeń.

A może po prostu trzeba by profil out i całe konto i na nowo, wtedy "wszyscy nowi" mają profity i są wyróżniani. Dlatego o to pytam bo mało znam ten serwis.
No ja mam taką wersję "6tin" dla Windows Phone i tam podaje kto usunął :-D ale to jakby oddzielny temat, wkurza mnie mała ilość sparowań po prostu.

Znerx napisał/a:

Można to nawet wykorzystać na zasadzie:
- ustawić odległość na 1 km i zalajkować/wywalić wszystkich z kolejki,
- aż się dowiesz, że nikogo innego nie ma w okolicy,
- zrestartuj apkę, poczekaj parę min, zrestartuj aż zawsze będzie "nikogo w okolicy 1 km",
- jeżeli teraz kogoś Ci zaproponuje to ta osoba (o ile jest powyżej 1 km) musiała Cię polubić pierwsza.
- 100% matchy

Mógłbyś jakoś bardziej wyjaśnić bo nie mogę połapać tego <lol> big_smile
Czyli co ustawiamy odległość tylko do 1 km?? i zalajkować parę profili tak? a reset apki tzn? usunąć ją? czy po prostu wyłącz/włączyć na nowo?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Pytanie do wytrawnych użytkowników Tindera

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018