Internetowy przyjaciel- wybijcie mi go z głowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Internetowy przyjaciel- wybijcie mi go z głowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Internetowy przyjaciel- wybijcie mi go z głowy

Hej smile Jest to mój pierwszy post tutaj, więc witajcie. Raczej będzie to długi post, bo mam mega mętlik w głowie.
W zeszłe wakacje poznałam pewnego chłopaka z Ameryki na portalu, który służy głównie do nauki języka. Pisaliśmy ze sobą praktycznie codziennie po kilka godzin. Tematów było mnóstwo i rozmowa cały czas się ciągła. Był pierwszą osobą, z którą tak dobrze mi się rozmawiało. Wakacje się skończyły, więc czasu miał mniej (wrócił na studia). Pisał, że martwi się, że nie będzie miał wystarczająco dużo czasu, żeby ze mną rozmawiać, ale postara się jakoś. Dalej pisaliśmy, trochę mniej ale w dalszym ciągu codziennie. Czasami zdarzało się, że odpisywał po kilku dniach, ale zawsze przepraszał i pisał, że tęskni, tłumaczył się. Twierdził, że jestem dla niego ważna, że nigdy tak długo z nikim nie utrzymywał kontaktu na tym portalu, kilka razy padły słowa "kocham cię". Na pytanie czy faktycznie tak jest odpowiedział "tak, tak się mówi do najważniejszych osób". W życzeniach noworocznych dodał, że jestem jedną z najlepszych "rzeczy" jakiego go spotkały w 2018, i znowu "kocham cię". Przez długi czas traktowałam go tylko i wyłącznie jako dobrego znajomego. Do momentu gdy wysłał mi wiadomość audio i przepadłam. Nie wiem dlaczego jego głos tak na mnie działa. Ale wracając do tematu. Teraz dosyć często ignoruje moje wiadomości. Jest aktywny i nie odpisuje. Męczy mnie to. Ubzdurałam sobie, że znaczę dla niego coś więcej.. Jak widać w cale tak nie jest. Może po prostu jest otwarty w kontaktach z innymi. Ja wręcz przeciwnie, nigdy nie miałam takiego kontaktu z żadnym facetem (tak wiem, śmieszne) i może dlatego tak to przeżywam? Ktoś wreszcie okazał mi zainteresowanie, wkręciłam się w relację bez przyszłości i mam za swoje.. Co o tym wszystkim myślicie? Nie wyobrażam sobie zakończenia znajomości chociaż podświadomie wiem, że to złe i powinnam się zdystansować ograniczając kontakt.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Internetowy przyjaciel- wybijcie mi go z głowy

Chłopak ogarnął sobię dziewczyne na miejscu i nie jest zainteresowany. Pisaniem z Tobą zagłuszał swoją samotność. Wiem, że to przykre ale jak masz jego FB itp to możesz to sprawdzić. Jak go jednak nie znasz, nie masz jego żadnych danych to naprawdę daj sobie spokój i wylecz się z tej znajomości.

https://www.youtube.com/watch?v=QPSBjqqxsEI - to jest dobre! Wejdź i daj like

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Internetowy przyjaciel- wybijcie mi go z głowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018