Narzeczony mnie zostawił - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Narzeczony mnie zostawił

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Narzeczony mnie zostawił

Byłam ze swoim chłopakiem 2 lata i miesiąc . Rok temu w lutym oświadczył mi się a od prawie dwóch lat mieszkaliśmy ze sobą . Rok temu zostawil mnie dla innej Ale tylko pisali że sobą po 5 dniach napisał do mnie wyjasnilismy sobie wszystko i do siebie wróciliśmy . Tydzień temu znowu mnie zostawil , wrócił z pracy i po prostu zaczął sie pakować . Wiem ze to moja wina bo cigle się na niego obrazalam za to ze nie sprząta po sobie nie pomaga mi i wgl. Kiedy się wyprowadzał mówił że nie chce mnie zostawiać tylko po prostu nie chce ze mna mieszkać a jak już wychodził to go zapytalam czy mnie zostawia a on mi odpowiedział jak myślisz ? I od tamtej pory sie nie odzywa . Pisałam do niego codziennie ze chce się zmienić dla niego i wgl ale on mi nie odpisywal . Dopiero wczoraj napisał że nie ma juz czego ratować ze nie będzie potrafił mi zaufac ze nie chce już ze mną być . A ja wiem ze on mnie Kocha . Jeszcze przed naszym rozstaniem pisał mi ze jestem jego ideałem , że mnie Kocha najbardziej na świecie ze jak by mógł to oddal by za mnie życie . Niedawno zdał prawko to też mi pisał ze zrobil to dla mnie bo jestem dla niego najważniejsza i wgl . Nie rozumiem jego zachowania nie chce się ze mną spotkać wyjasnic tego A mieszkamy na tej samej wiosce . Nie wiem co mam robic to tak strasznie boli , nie potrafie żyć bez niego codziennie rycze . Rano nie mam po co z łóżka wstawać , nie chce żyć bez niego . Jak go zapytałam w sms czy mnie Kocha napisał mi że nie i ze nie zmieni zdania . Pomóżcie mi bo nie wiem co mam robić .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Narzeczony mnie zostawił

Nie jestem prorokiem ale nie wiem czy twój ex nie znalazł sobie kogoś innego lub wrócił do tamtej . Nie wiem ciężko tak coś ocenić . No chyba ze konkretnie mu się znudziłas .

3 Ostatnio edytowany przez nudny.trudny (2019-02-01 18:15:21)

Nie widzę tu spójności, prawo jazdy robi się dla siebie, słowo "kocham" choć ja postrzegam bardzo poważne, tu wygląda tylko na słowo, tak samo jak deklaracje oddania życia - brak weryfikacji w czynach, nawet negatywna weryfikacja - zostawienie Cię dla innej rok temu. Nie znam waszego związku i wygląda że też popełniałaś pewne błędy których jesteś świadoma. Dokonaj zmian dla siebie, nie dla niego, a w dalszej przyszłości może do siebie wrócicie albo poznasz kogoś zachowującego się lepiej niż powyższy opis (nieporządek, brak pomocy, nielojalność, niestabilność w uczuciach)

4

To co napisze bedzie trudne dla ciebie, ale skoro on cie nie chce to nic tutaj nie pomoże.
Musisz zapomniec o nim.

5

Moja przyjaciółka miała podobna sytuację. Było to kilka lat temu. Szykowala się do ślubu a ja miałam być jej świadkiem. Pewnego dnia zadzwonila z płaczem że narzeczony z dnia na dzień ja zostawił. Gdy do niej pojechałam leżała jak zwłoki na łóżku. Cała spuchnieta od płaczu i zasmarkana po pachy. Okazało się że zostawił ja dla innej kobiety do czego na początku się nie przyznał. Cierpiała długo, ale teraz jest szczęśliwa w związku z innym i spodziewa się dziecka. Teraz nie ma to już dla niej znaczenia.

Nie naciskaj na niego. Chociaż uważam że wyjaśnienia Ci się należą, a więc napisz może  mu smsa że nie będziesz go naklaniac do powrotu skoro podjął taka decyzję, ale prosisz o szczera rozmowę i wyjaśnienie ponieważ jest Ci trudno zrozumieć jego nagła decyzję.

Wiem, że żadne słowa pocieszenia dziś nie pomogą. Teraz wydaje Ci się że to koniec świata... ALE UWIERZ... Czas leczy rany. Masz kogoś bliskiego kto pomoże Ci przez to przejść? Komuś możesz się wyplakac w rękaw?

6

Nie, nie mam nikogo komu bym mogła o tym powiedzieć ani się wypłakać. A jeśli chodzi o inną dziewczynę to wiem że nikogo nie poznał bo od razu po pracy wracał do domu i spędzał resztę dnia ze mną . Miałam dostęp do jego konta na Facebooku więc bym wiedziała jakby z kimś pisał . A mieszkamy na wsi więc tu też nikogo nie poznał .

Po prostu 'wymiksował' się ze związku, wykorzystując Twoje poczucie winy, by nie musieć się tłumaczyć. Wina leży niby po Twojej stronie i tak jest mu dobrze. Nie musi odpowiadać na pytania. Jedynie przeszkadza mu to, że wciąż do niego piszesz. Myślał, że jak nie będzie odpowiadał, to dasz mu w końcu spokój, ale jednak się mylił i ostatecznie musiał coś odpisać. Co więc zrobił? Pogrążył Cię jeszcze bardziej w poczuciu winy i zakomunikował, że to koniec, dodając tę śmieszną wzmiankę o utracie zaufania. Twój były narzeczony jest zwykłym wygodnickim egoistą, tchórzem i manipulatorem według mnie. Tyle...

8

Przecież on Tobą manipuluje.
Ratuj się i pozwól mu odejść.
Jak przestaniesz do niego pisać to sam do Ciebie napisze.
A jeszcze lepiej idź z kumpelą na dyskotekę i wrzuć parę fotek to jego krew zaleje że sobie radzisz bez niego.

9

Najpierw mi napisał że nie ma czego ratować , później go zapytałam czy coś znaczą dla niego te dwa lata to napisał mi że znaczą . Jutro mam się z nim spotkać bo wziął przez przypadek moją bluzę i chce mi oddać. Może uda mi się z nim porozmawiać.

10