Zwiazek na odlogłość po przeszło 2 latach mam chyba dość... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Zwiazek na odlogłość po przeszło 2 latach mam chyba dość...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Zwiazek na odlogłość po przeszło 2 latach mam chyba dość...

Witam
Szukam rady, może kogoś kto popatrzy na tę sytuacje z boku, zupełnie neutralnie. Wiadomo, że radziłam się znajomych itp ale to nie są neutralni ludzie, którzy też w jakiś sposób nie kierują się emocjami. O sobie nie wspominając ba ja zupełnie nie wiem co powinnam zrobić.
Jestem z facetem ponad 2 lata. Jest to związek na odległość, dwa zupełnie inne kontynenty. On mieszka w Stanach Zjednoczonych. Nasz związek wyglada tak, że kiedy tylko mamy szansę widujemy się. On przylatuje do mnie- do tej pory był 2 razy. Ja byłam u niego 3 razy.  Teraz on znów ma przylecieć na początku nowego roku. Ale ja szczerze mówiąc nie wiem czy jeszcze chcę żeby przyleciał, bo cała sytuacja zaczęła wydawać mi się bezsensowna. Jestem juz w takim wieku, że moi znajomi zakładają rodziny a nie bawią się w takie wycieczki. Niedługo kończę 30 lat, nie mam ciśnienia na rodzinę, ślub itd. Ale jednak czuje się jakbym zatrzymała się na etapie nastolatki, której wystarczy dzien dobry i do widzenia wypowiedziane przez telefon. Czuję, że tracę czas na cos bezsensownego. Na dzien dzisiejszy nie ma szans zebym przeprowadziła się do Chicago. Tak samo w drugą stronę. Sytuacja będzie tak wyglądać jeszcze przez minimum rok albo dwa lata. Nie wiem czy chcę tyle czekać i cieszyć się na spotkanie co 3-4-5 miesięcy. Wiem,że nikt mi nie powie co mam zrobić ze swoim życiem. Jesli ja tego nie wiem, to napewno nikt inny mi nie pomoże. Ale potrzebuję jakiejś rady. Z jednej strony nie chcę tego kończyć z drugiej coraz bardziej przeszkadza mi ta sytuacja. Nie wiem czy mam poprostu gorszy dzien ale coraz częściej nachodzą mnie myśli żeby to skończyć. Mojemu facetowi nie mówiłam o tym jeszcze bo wiem jaka będzie reakcja. Powie mi, że przesadzam, że za chwilę się widzimy tylko, że później nie będziemy się widzieć aż do lata. Może tylko niepotrzebnie to przeciągam... Dodam tylko, że znam jego rodziców, bardzo mnie lubią, mam z nimi kontakt nawet kiedy jestem w Polsce, tak samo z jego znajomymi. Powiedzcie proszę co myślicie o tej całej sytuacji bo ja czuję się jak w zawieszeniu, nie żyję tym co jest tu i teraz tylko ciągle na coś czekam...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zwiazek na odlogłość po przeszło 2 latach mam chyba dość...

Przez dwa lata widzieliście się pięć razy?
To żaden związek.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

To czemu tego nie zmienisz? Nie wyprowadzisz się do stanów lub on nie przeniesie się do Polski?

4

Ale to były kilku miesięczne wizyty. Ostatnio spędziliśmy razem 4 miesiące.

5

W tej chwili to niemożliwe tak jak powiedziałam. To nie jest Europa, że mogę od jutra tak poprostu mieszkać np w Niemczech. Byłoby to możliwe za jakiś rok max dwa lata. Ale ja nie wiem czy ja chcę jeszcze tyle czekać, może gdybym miała 20 lat to byłoby fajne ale na dzień dzisiejszy jestem tym zmęczona.

6

Przez te dwa lata spędziliśmy razem jakieś 13 miesięcy razem.

7

Przy ślubie można sobie sprowadzić małżonkę. Chociaż wiedząc co tam się dzieje i jak bardzo mężczyźni są niszczeni w rozwodach wcale bym się nie zdziwił jeśli chłop broniłby się przed tym rękoma i nogami.

8

Taki sposób braliśmy pod uwagę ale muszę czekać na to jakis rok moze dwa lata wlasnie. Widzę, ze znasz trochę sytuację w Stanach więc napewno słyszałeś o małżeństwach zawieranych dla pewnych korzyści wink i tu jest taki problem dlatego Twoj pomysl na dzien dzisiejszy odpada...

9

to, że masz 30 lat nie ma żadnego znaczenia, pomyśl ile kobiet powychodziło za mąż mając 20stkę, a teraz w okolicach 30-40 się rozwodzą i są singielkami zaczynającymi wszystko od nowa.
ty masz przed sobą perspektywę jeszcze tylko roku osobno, a później szczęsliwego happy endu (zakładając że się kochacie i oboje dążycie do tego samego- czyli bycia razem).
moim zdaniem 30 to młody wiek (sama mam 29) i uważam, że nie powinnaś się źle czuć z takim luźniejszym związkiem, czasem to lepsze niż nasze rówieśniczki które tkwią w niekoniecznie szczęśliwych małżeństwach (choć to nie reguła) z dziećmi.
no chyba że milość w tobie wygasła to wtedy oczywiście- lepiej się rozstać.

10

Tak masz rację, sama mam takie koleżanki które rozwodziły się w wieku 26 lat. Ale ja jestem strasznie wkurzona na tę całą sytuację, na niego też. Mam czasami ochotę umówić się z kimś choćby na tinderze pójść do kina na kolację tak jakby odreagować to czy może zrobić mu na złość nie wiem...

11

Pnk girl napisał/a:

Tak masz rację, sama mam takie koleżanki które rozwodziły się w wieku 26 lat. Ale ja jestem strasznie wkurzona na tę całą sytuację, na niego też. Mam czasami ochotę umówić się z kimś choćby na tinderze pójść do kina na kolację tak jakby odreagować to czy może zrobić mu na złość nie wiem...

nikt Ci nie kazał wiązać się z facetem ze Stanów... bardzo "dojrzałe" podejście w tej wypowiedzi zaprezentowałaś.

12

Pnk girl napisał/a:

Przez te dwa lata spędziliśmy razem jakieś 13 miesięcy razem.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Zwiazek na odlogłość po przeszło 2 latach mam chyba dość...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018