Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 64 ]

Temat: Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D

ciekawi mnie pare rzeczy;> np. co masz na myśli pisząc że na portalach randkowych są odpady xd
Albo czemu piszesz że po 30 jest ciężej
i czemu faceci zmieniali zdanie po poznaniu wieku??:P
czemu ogólnie taka dziewczyna jest sama xd
i czemu piszesz że wolisz inwestować swój czas w szukanie faceta xd To chyba oni powinni szukać Ciebie:D
Haha xd chyba najciekawsza dziewczyna tu na forum;):D Mam nadzieje że odpiszesz w tym temacie:D

prawda o mnie, feniks35:P W kazdym poscie zdanie zaczete od "haha" i cieszenie sie jak glupi do sera, infantylne wstawki i emotki..
Lady Loka: zaznaczam, że nie wyrażam zgody na to, aby jakiekolwiek moje teksty były w Twojej stopce i będę zgłaszać moderacji, jeżeli jakiekolwiek się pojawią.
Ananasowa: "podpis masz swietny:)" https://www.netkobiety.pl/t114892.html
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D

Może napisz jej po prostu maila...

3

Haha:P Nie pamiętam hasła do maila na którego sie zarejestrowałem xd
Więc nie przeczytam odpowiedzi:D

Dzieki za rade xd

prawda o mnie, feniks35:P W kazdym poscie zdanie zaczete od "haha" i cieszenie sie jak glupi do sera, infantylne wstawki i emotki..
Lady Loka: zaznaczam, że nie wyrażam zgody na to, aby jakiekolwiek moje teksty były w Twojej stopce i będę zgłaszać moderacji, jeżeli jakiekolwiek się pojawią.

4 Ostatnio edytowany przez jjbp (2018-10-14 19:58:36)

Przecież hasło na maila można odzyskać.
A jak ananasowa odpisze to będziecie tu tak publicznie gadać z innymi osobami wtracajacymi się? big_smile

jjbp napisał/a:

Przecież hasło na maila można odzyskać.

Można też zmienić maila na forum...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6

nie można odzyskac, jak sie wpisało byle co w nr telefonu albo pytanie do odzyskania:P publicznie z innymi ciekawiej:D a przynajmniej na początku, o ile początek będzie Haha:P Pewnie po przeczytaniu tego tematu pomyśli: co za głupek... i w ogóle nie napisze:P Haha xd

Musze więc zorientowac sie jak to zmienić,ale Hmm to mi zajmie czas:D xd Dzieki za pomoc!:P

anime_boy napisał/a:

Musze więc zorientowac sie jak to zmienić,ale Hmm to mi zajmie czas:D xd Dzieki za pomoc!:P

Wejdź w swój profil, a potem zmień e-mail... ale nie jestem pewna, czy takimi rozkminami zrobiłeś dobre wrażenie na Ananasowej...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

8

A to już zostawmy jej samej do rozstrzygnięcia

9

myśle że nie, ale przynajmniej ma pełną informacje na mój temat od początku:P a nie że dopiero po ślubie wychodzi szydło z worka:D xd i naglee Hmm "mezczyzna" nie umie wykrecić żarówki?! xd Wrażenie złe ale prawdziwe zamiast udawania kogoś kim nie jestem:P

Hmm dobra zaraz postaram sie to zrobić zanim zapomne hasła na forum:P

10

anime_boy napisał/a:

ciekawi mnie pare rzeczy;> np. co masz na myśli pisząc że na portalach randkowych są odpady xd
Albo czemu piszesz że po 30 jest ciężej
i czemu faceci zmieniali zdanie po poznaniu wieku??:P
czemu ogólnie taka dziewczyna jest sama xd
i czemu piszesz że wolisz inwestować swój czas w szukanie faceta xd To chyba oni powinni szukać Ciebie:D
Haha xd chyba najciekawsza dziewczyna tu na forum;):D Mam nadzieje że odpiszesz w tym temacie:D

No jestem i ide!;)))
Nie wiem co cie tak poruszylo, ale ok;))
Na portalu randkowym jako tako nigdy nie bylam, ale zajrzalam...widzialam...
pracuje "z ludzmi" i to jakie kwiatki tam widzialam nie napawa optymizmeml, chociaz nie watpie, ze sa tam i fajni faceci...byc moze...;)
Co do wieku. Faceci sa zawsze zaskoczeni jak im mowie ile mam lat, a ja jakos nie mam ochoty konyynuowac "znajomosci" z mlodszymi o np.8lat.
Dlaczego jestem sama?wiesz, niektorzy uwazaja ze wymyslam no bo jak mozna nie chciec pierwszego lepszego. Nie, nie szukam przystojniaka ani milionera. Nie che zonatego, zajetego, mamisynka, faceta majacego problemy albo ze soba albo z alkoholem. To sa moje kosmiczne wymagania!taka ze mnie zolza!;)))
Tak po 30 jest trudniej bo nie na sie juz takiego wyboru;)
Kolezanka nie zastapi mi faceta, kolezanki sa ulotne;)))

11

anime_boy napisał/a:

myśle że nie, ale przynajmniej ma pełną informacje na mój temat od początku:P a nie że dopiero po ślubie wychodzi szydło z worka:D xd i naglee Hmm "mezczyzna" nie umie wykrecić żarówki?! xd

No raczej;))))

12

ja dobrze widze?? ktos zauwazyl uzytkowniczke na forum ktorej wgl niezna i zaklada temat na publice na jej temat??czym niby sie zakwalifikowala bo jakos o mnie nikt takiego tematu nie pisze

13 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-15 16:59:58)

samotna.1994 napisał/a:

ja dobrze widze?? ktos zauwazyl uzytkowniczke na forum ktorej wgl niezna i zaklada temat na publice na jej temat??czym niby sie zakwalifikowala bo jakos o mnie nikt takiego tematu nie pisze

Może warto posiedzieć przynajmniej parę dni na forum i poudzielać się merytorycznie w tematach, zanim się wystartuje z pretensjami do nieznajomych osób.
Swoją drogą, jak tak będziesz jojczeć w każdym możliwym temacie, że taka samotna jesteś i żalić się, że inni mają lepiej, to raczej nie spodziewaj się, że ktoś się Tobą zainteresuje...

14

glupie to wgl nie znac kogos a tak zagadywac najciekawsza na forum a jej wgl nie zna jakos do mnie nikt nie pisze nie pretensje tylko przykre jakos inni moga ja nie moze metytorycznie napisze to wtedy bd

15

samotna.1994 napisał/a:

glupie to wgl nie znac kogos a tak zagadywac najciekawsza na forum a jej wgl nie zna jakos do mnie nikt nie pisze nie pretensje tylko przykre jakos inni moga ja nie moze metytorycznie napisze to wtedy bd

Zna ją z postów. W których ona nie jojczy, nie żali się, nie jęczy, jakie to głupie i że nikt jej nie chce tongue No to go zaciekawiła tongue

Nikt Ci nie broni pisać, co chcesz. Ale nie oczekuj, że kogoś zaciekawią takie jęki, jakie odstawiasz.

16

samotna.1994 napisał/a:

Wez dziewczyno ustaw hormony;))

17

samotna.1994 napisał/a:

glupie to wgl nie znac kogos a tak zagadywac [...]

big_smile Jest zupełnie na odwrót. Zagaduje się właśnie po to, żeby kogoś poznać tongue

18 Ostatnio edytowany przez anime_boy (2018-10-15 19:02:09)

prawie zapomniałem hasła:P a myślałem że Ananasowa tylko z zażenowaniem to przeczyta i nie odpisze xd i nie zmieniłem maila:P to już bym nie miał konta xd dzięki santapietruszka, nie mam nic do dodania xd Tylko mam wrażenie że samotna inaczej by pisała gdyby temat był o niej:D no ale sorry:P

- No jestem i ide!;)))
big_smile:D:D
- Nie wiem co cie tak poruszylo, ale ok;))
tak jakoś, też nie wiem:P
- Na portalu randkowym jako tako nigdy nie bylam, ale zajrzalam...widzialam...
i chyba nic nie tracisz xd skomercjalizowane portale moim zdaniem nie warte uwagi
- pracuje "z ludzmi" i to jakie kwiatki tam widzialam nie napawa optymizmeml, chociaz nie watpie, ze sa tam i fajni faceci...byc moze...;)
jakiś przykład?? xd
- Co do wieku. Faceci sa zawsze zaskoczeni jak im mowie ile mam lat, a ja jakos nie mam ochoty konyynuowac "znajomosci" z mlodszymi o np.8lat.
no to hmm Jeśli masz więcej niż 32 lata to nie mam szans:P xd Ale hmm o jakim typie znajomości piszesz, w ogóle nawet koleżeńskiej nie??:P
- niektorzy uwazaja ze wymyslam no bo jak mozna nie chciec pierwszego lepszego. Nie, nie szukam przystojniaka ani milionera. Nie che zonatego, zajetego, mamisynka, faceta majacego problemy albo ze soba albo z alkoholem. To sa moje kosmiczne wymagania!taka ze mnie zolza!;)))
Haha xd maminsynka??;p Hmm często pomagam mamie w kuchni to chyba się kwalifikuję:( xd Ale w sumie tą pomocą chyba bardziej szkodzę?? (musiałabyś zobaczyć jak podłoga jest zalana po moim zmywaniu) więc sama oceń:P Ale nie znoszę alkoholu, nie mam żony (a przynajmniej nie pamiętam żebym miał), a co do problemów sam ze sobą.....hmm jak to było? Słoń jaki jest każdy widzi??:P ogólnie nie wydaje mi sie żebyś miała duże wymagania, raczej normalne. Bardzo dobrze że nie chcesz pierwszego lepszego, mi się wydaje że jesteś fajna dziewczyna i możesz mieć wymagania;) (wiem to jest na zasadzie: nie znasz a oceniasz, ale po twoich postach tak mi się wydaje)
- Tak po 30 jest trudniej bo nie na sie juz takiego wyboru;)
Haha xd a ja z nieśmiałością ale z zaciekawieniem patrzę na dziewczynę w wieku powyżej 30 xd
- Kolezanka nie zastapi mi faceta, kolezanki sa ulotne;)))
To chyba prawda:P Ale hmm ja miałem kiedyś koleżankę żeby móc zaprzeczyć/potwierdzić?? Nie pamiętam żadnej:P więc może nie powinienem się wypowiadać xd
- Wez dziewczyno ustaw hormony;))
Haahhahaha to mnie rozśmieszyłaś dzięki xd

19

anime_boy napisał/a:

prawie zapomniałem hasła:P a myślałem że Ananasowa tylko z zażenowaniem to przeczyta i nie odpisze xd i nie zmieniłem maila:P to już bym nie miał konta xd dzięki santapietruszka, nie mam nic do dodania xd Tylko mam wrażenie że samotna inaczej by pisała gdyby temat był o niej:D no ale sorry:P

- No jestem i ide!;)))
big_smile:D:D
- Nie wiem co cie tak poruszylo, ale ok;))
tak jakoś, też nie wiem:P
- Na portalu randkowym jako tako nigdy nie bylam, ale zajrzalam...widzialam...
i chyba nic nie tracisz xd skomercjalizowane portale moim zdaniem nie warte uwagi
- pracuje "z ludzmi" i to jakie kwiatki tam widzialam nie napawa optymizmeml, chociaz nie watpie, ze sa tam i fajni faceci...byc moze...;)
jakiś przykład?? xd
- Co do wieku. Faceci sa zawsze zaskoczeni jak im mowie ile mam lat, a ja jakos nie mam ochoty konyynuowac "znajomosci" z mlodszymi o np.8lat.
no to hmm Jeśli masz więcej niż 32 lata to nie mam szans:P xd Ale hmm o jakim typie znajomości piszesz, w ogóle nawet koleżeńskiej nie??:P
- niektorzy uwazaja ze wymyslam no bo jak mozna nie chciec pierwszego lepszego. Nie, nie szukam przystojniaka ani milionera. Nie che zonatego, zajetego, mamisynka, faceta majacego problemy albo ze soba albo z alkoholem. To sa moje kosmiczne wymagania!taka ze mnie zolza!;)))
Haha xd maminsynka??;p Hmm często pomagam mamie w kuchni to chyba się kwalifikuję:( xd Ale w sumie tą pomocą chyba bardziej szkodzę?? (musiałabyś zobaczyć jak podłoga jest zalana po moim zmywaniu) więc sama oceń:P Ale nie znoszę alkoholu, nie mam żony (a przynajmniej nie pamiętam żebym miał), a co do problemów sam ze sobą.....hmm jak to było? Słoń jaki jest każdy widzi??:P ogólnie nie wydaje mi sie żebyś miała duże wymagania, raczej normalne. Bardzo dobrze że nie chcesz pierwszego lepszego, mi się wydaje że jesteś fajna dziewczyna i możesz mieć wymagania;) (wiem to jest na zasadzie: nie znasz a oceniasz, ale po twoich postach tak mi się wydaje)
- Tak po 30 jest trudniej bo nie na sie juz takiego wyboru;)
Haha xd a ja z nieśmiałością ale z zaciekawieniem patrzę na dziewczynę w wieku powyżej 30 xd
- Kolezanka nie zastapi mi faceta, kolezanki sa ulotne;)))
To chyba prawda:P Ale hmm ja miałem kiedyś koleżankę żeby móc zaprzeczyć/potwierdzić?? Nie pamiętam żadnej:P więc może nie powinienem się wypowiadać xd
- Wez dziewczyno ustaw hormony;))
Haahhahaha to mnie rozśmieszyłaś dzięki xd

Mam 35lat;))no tak jakos nie wierze w przyjazn damsko-meska;)))o portalu mysle od jakiegos czasu. Jednak widzac te facjaty...no panowie ci maja nie calkiem dobrze pod kopula. Na imprezach albo malolaty albo zajeci.  W pracy oczywiscie poznaje mezczyzn, ale z racji sklepowego asortymentu;) nie sa panowie wysokich lotow;))

20 Ostatnio edytowany przez anime_boy (2018-10-15 20:50:52)

35;> Racja to zaskakujące, "wyglądasz" na młodszą ze stylu pisania xd nie wierzysz w damsko meska przyjaźń, tzn. że raczej musi być ta sama płeć żeby było to możliwe? ja do przyjaźni wcale sie nie nadaje xd Aha myślisz o portalu:P wiesz, ja nie wierzę w te portale bo dla mnie to jest zbyt komercyjne i zbyt sztuczne, ale może dla Ciebie okaże sie to dobry pomysł??:P jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć, a nic nie tracisz;) napisz coś więcej o tym sklepowym asortymencie:D

Hmm zagadałbym Cię na takim portalu. Gdybym miał konto, a nigdy nie miałem:P tylko najpierw jakieś zdjęcie z siłowni i jakiś drogi samochód by się przydał:P (a głównie jeżdżę tramwajami i nie mam prawa jazdy, ale nikt sie nie zorientuje)

Patrz jaki mam fajny podpis dzięki uprzejmości Szanownego Feniksa35

21

anime_boy napisał/a:

35;> Racja to zaskakujące, "wyglądasz" na młodszą ze stylu pisania xd nie wierzysz w damsko meska przyjaźń, tzn. że raczej musi być ta sama płeć żeby było to możliwe? ja do przyjaźni wcale sie nie nadaje xd Aha myślisz o portalu:P wiesz, ja nie wierzę w te portale bo dla mnie to jest zbyt komercyjne i zbyt sztuczne, ale może dla Ciebie okaże sie to dobry pomysł??:P jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć, a nic nie tracisz;) napisz coś więcej o tym sklepowym asortymencie:D

Hmm zagadałbym Cię na takim portalu. Gdybym miał konto, a nigdy nie miałem:P tylko najpierw jakieś zdjęcie z siłowni i jakiś drogi samochód by się przydał:P (a głównie jeżdżę tramwajami i nie mam prawa jazdy, ale nikt sie nie zorientuje)

mloda cialem i duchem:)))
nie wierze w przyjazn damsko-meska, bo zawsze jedna ze stron chcialaby czegos wiecej:)
sklepowy asortyment?alkohol i papierosy. dzieki tej pracy przekonalam sie, ze polacy maja naprawde ogrooomny problem z alkoholem.
podpis masz swietny:) no ale co zrobisz jak wiekszosc ludzi chodzi z kijem w du..e:)
wiadomo, ze najfajniel byloby poznac kogos przypadkiem, niestety nie zawsze to dziala.
oj tam, w wersji dla ubogich:) moze byc selfie w lustrze:)
spoko, ja mam prawo jazdy ale to nie moja bajka.

22 Ostatnio edytowany przez anime_boy (2018-10-16 21:52:34)

haha:P z tym kijem chyba masz rację ale lepiej się nie dało tego streścić w 400 znakach xd gorzej jak pojawią się kolejne cytaty i 400 znaków będzie za mało, a nie można dawać linków do zewnętrznych blogów:P no trzeba będzie coś wybrać

alkohol no tak....pamiętam jak pare lat temu często wracałem skądś pociągiem. był taki nocny co przyjeżdżał np. o 2 w nocy. i nie miałem na taksówke xd (potem się nauczyłem lepiej zarządzać własnymi pieniędzmi. w wieku 20 lat była totalna porażka xd) a w nocy nie ma za dużo autobusów u mnie w mieście xd swoją drogą nieźle się już nawalczyłem z prezydentem miasta w tej sprawie, a on nic sobie z tego nie robi, nadal autobusy w nocy są o godzinach 0:13, potem 2:13 i potem 3:43 xd i jak tu podróżować...no ale on ma własny samochód to co mu zależy:P

hm ale wracając do tematu hm bo widzisz jak potrafie pisać nie na temat:P to jak szedłem w środku nocy to doświadczałem niestety problemów z alkoholem:P grupki chodzące środkiem ulicy, chłopacy rozwalający butelki o jezdnię i myślący że to takie zabawne...wiec zgadzam się z tym co piszesz xd hm a jednego razu jak szedłem do pracy po 6 rano (tzn.nie szedłem do pracy tylko najpierw na autobus,potem na pociąg i dopiero do pracy:P) to prawie wpadłem na taką potłuczoną butelke xd nie wiem po co oni to robią

czyli jesteś hm młoda duchem? ciekawe co to znaczy xd poznać przypadkiem nie zawsze działa?:D Haha mi się nie zdarzyło chyba xd

widzę błąd w Twoim rozumowaniu:P ale może jednak błąd jest po mojej stronie xd ale hm piszesz że zawsze jedna ze stron chce czegoś więcej. tzn. że jedna osoba chce a druga nie chce xd a co jeśli dogadają się ze sobą takie dwie które nie chcą??:P czy wtedy wcale nie ma przyjaźni? bo teoretycznie wtedy przyjaźń by mogła istnieć:P

ogólnie ja sie nie nadaje ani do przyjaźni,ani do związku,ale z tego co dotychczas widzę. hm jako koleżanka taka do popisania jesteś fantastyczna xd a przynajmniej zaciekawiasz tym co piszesz xd a chyba nie powiesz że nie można sie z kimś dobrze dogadywać przez internet gdy to nie jest nawet przyjaźń:P

ale chaotycznie pisze wybacz:P ale może zrozumiesz o co mi chodzi haha xd

23

anime_boy napisał/a:

Feniks35 jest KOBIETĄ!!!

P.S. Zgadzam się z Nią co do Twoich "heheszków" na początku zdania.
Naprawdę dziwnie to wygląda.
A jeszcze dziwnie wygląda Twoja stopka.
Jakbyś się nie przejął słowami Feniks35 to nie pisałbyś o tym w stopce.
Niby radosny, pozytywny chłopak z Ciebie, ale niestety po tych Twoich "heheszkach" i stopce mam co do tego wątpliwości.

A  tak poza tym, super temat. smile

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

24 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-17 08:28:02)

Anime_boy fajnie podkolorowuje forum. smile smile Zachowuje się kulturalnie, myśli, wg mnie jest okej. No i obiecał, że kiedyś będzie ze mną dyskutował. smile
Podpis z cytatem feniksa boski.

PS. przyznaję, że nie wiem o co chodzi w tym temacie smile haha xD smile

PPS. @Anime -- gdybyś dawał kropkę i wielkie literki to by się Ciebie łatwiej czytało

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

25 Ostatnio edytowany przez anime_boy (2018-10-17 10:02:16)

Krejzolka82 napisał/a:

Jakbyś się nie przejął słowami Feniks35 to nie pisałbyś o tym w stopce. Niby radosny, pozytywny chłopak z Ciebie, ale niestety po tych Twoich "heheszkach" i stopce mam co do tego wątpliwości.

tak to wygląda?:P no ok xd tak czy inaczej sama prawda xd

Gary napisał/a:

Anime_boy fajnie podkolorowuje forum. smile smile Zachowuje się kulturalnie, myśli, wg mnie jest okej.

Haha dzieki za taką pozytywną opinie tego nie spodziewalbym sie:P

Gary napisał/a:

No i obiecał, że kiedyś będzie ze mną dyskutował. smile

no byłoby ciekawie tylko obawiam sie ze brakuje mi wiedzy xd i w wielu przypadkach tylko moge napisać: nie zgadzam się, a potem by było: czemu sie nie zgadzasz? no i koniec argumentów xd

Gary napisał/a:

PPS. @Anime -- gdybyś dawał kropkę i wielkie literki to by się Ciebie łatwiej czytało

Postaram sie.:P ale pewnie szybko zapomne xd

Gary napisał/a:

a o to chodzi że ta Ananasowa już jakis czas temu zwróciła moją uwage zanim sie zarejestrowałem:P w koncu mi jednego dnia przyszło na myśl,a może założe temat:P ale prawda,dobrego wrazenia raczej nie zrobilem przynajmniej prawdziwe xd

26 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-17 10:08:48)

anime_boy napisał/a:

a o to chodzi że ta Ananasowa już jakis czas temu zwróciła moją uwage zanim sie zarejestrowałem:P w koncu mi jednego dnia przyszło na myśl,a może założe temat:P ale prawda,dobrego wrazenia raczej nie zrobilem przynajmniej prawdziwe xd

Przynajmniej pokazałeś niektórym, jak można próbować rozpocząć znajomość zamiast zastanawiać się przez 5 lat - pod jakim kątem spojrzała, w jakiej odległości przechodziła, co sobie myśli, dlaczego się patrzyła, jak szła z koleżanką, jak głośno powiedziała "cześć" i co to może oznaczać itd.

No i przynajmniej wątek nie jest na temat: jak sądzicie, co ona o mnie może myśleć? Według mnie, ma sporą wartość edukacyjną dla niektórych. Pytanie, czy wyciągną z tego jakieś wnioski, jeśli w ogóle tu zajrzą big_smile

27

Haha tak tamten wątek xd ktoś potem napisał że to jest kabaret i to było dobre podsumowanie:P np. jak pytał jakbym się czuł gdybym miał ważny dla siebie problem i ktoś by sie śmiał (ktoś mu dobrze skomentował stwierdzenie "ważny problem")

jeśli temat komuś sie przyda to fajnie;) ale wiesz łatwo być "kozak w necie" , jednak na żywo bym nie umiał tak:PP i może też by to wyglądało podobnie jak u Lechity z literówką xd

28 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-17 10:16:13)

anime_boy napisał/a:

łatwo być "kozak w necie" , jednak na żywo bym nie umiał tak:PP i może też by to wyglądało podobnie jak u Lechity z literówką xd

No to trenuj tongue

Nie tylko o lechitę z literówką mi chodziło. Jakiś wysyp takich tematów jest od jakiegoś czasu. A może to ja przewrażliwiona jestem, bo "za moich czasów" po prostu młodzi faceci mieli większe jaja...

29 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-17 12:39:56)

anime_boy napisał/a:
Gary napisał/a:

Doczytałem temat. Fajny flirt.
Gdybyś jeszcze tylko wielkie litery i kropki używał smile smile.
Z telefonu pewnie piszesz?

To jest boskie:

publicznie z innymi ciekawiej:D a przynajmniej na początku, o ile początek będzie Haha:P Pewnie po przeczytaniu tego tematu pomyśli: co za głupek... i w ogóle nie napisze:P Haha xd

No i napisała.

Natomiast to jest bardzo złe:

Haha xd chyba najciekawsza dziewczyna tu na forum;):D

Mogłeś napisać chociaż że "DLA CIEBIE" najciekawsza.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

30

santapietruszka napisał/a:

Jakiś wysyp takich tematów jest od jakiegoś czasu. A może to ja przewrażliwiona jestem, bo "za moich czasów" po prostu młodzi faceci mieli większe jaja...

też to widze;) następny był hm co pisał o jakiejś dwu cyfrówce?? nie wiem nawet co to było xd zaproponowałem im żeby się dogadali albo może jakaś netkafejka nawet xd ze wspólnymi przemysleniami

Gary napisał/a:

hm pisze z komputera ale hm chyba szybciej pisze niż myśle:P
Sprawdźmy jak mi idzie pisanie w taki sposób jak proponujesz. Może to rzeczywiście bardziej przyjazne dla tych którzy czytają?
(hm jak na to patrze to mi sie wydaje jakbym nie ja to pisał xd i mam wrażenie że i tak jest pełno błędów:P ale dobra wysyłam xd)

Gary napisał/a:

To jest boskie: No i napisała.

Napisała czyli miałem racje max w połowie:P bo nei wiemy co pomyślała:D chociaż domyślam się (niestety):PP

Gary napisał/a:

Mogłeś napisać chociaż że "DLA CIEBIE" najciekawsza.

mogłem dopisać i też by była prawda:P ale myśle że ogólnie najciekawsza xd tylko hm jednak nie moja liga chyba:P dobra za rok może kolejny podobny temat jeśli jakaś dziewczyna zwróci moją uwage znowu:P ale to raczej nieszybko xd

31

anime_boy napisał/a:

Sprawdźmy jak mi idzie pisanie w taki sposób jak proponujesz. Może to rzeczywiście bardziej przyjazne dla tych którzy czytają?

Bardzo ładnie. Od razu lepiej. Tak trzymaj! big_smile

32 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-17 13:14:26)

anime_boy napisał/a:
Gary napisał/a:

hm pisze z komputera ale hm chyba szybciej pisze niż myśle:P
(hm jak na to patrze to mi sie wydaje jakbym nie ja to pisał xd i mam wrażenie że i tak jest pełno błędów:P ale dobra wysyłam xd)

Prooooszę ... jak elegancko. Od razu lepiej się czyta. smile
Coś jakbyś był garbiącym się małolatem, a teraz się dumnie wyprostowałeś smile.

... ale myśle że ogólnie najciekawsza

O. Teraz już nie jest kłujące, bo mówisz co myśli twoja głowa, a nie obiektywna prawda, która znaczyła dokładnie tyle w kobiecych emocjach, że każda inna jest mniej ciekawa niż Ananasowa. Nie pomyślałeś o otoczeniu może. Dla innego kolegi inna kobieta może być najbardziej ciekawa.      Coś jakby mężuś na przyjęciu palnął żonie komplement "Oooo! Wyglądasz najlepiej ze wszystkich tutaj żon."... a żona wywraca oczami, bo jest empatyczna, a on nie czai co zrobił źle. 

xd tylko hm jednak nie moja liga chyba:P

Lepiej pozwolić kobiecie decydować co chce... Nie uciekaj sam jak już zacząłeś.

33

;)Ok dzięki
Racja nawet tak nie patrzylem na to. Brakuje mi <social skills> żeby widzieć takie rzeczy xd Ale i tak żadnej dzeiwczyny nie obchodzi co jakiś losowy użytkownik myśli więc żadnej przykrości tym nie zrobiłem:PP
Nie uciekam haha xd

34 Ostatnio edytowany przez Pokręcona Owieczka (2018-10-17 14:02:33)

santapietruszka napisał/a:
anime_boy napisał/a:

Bardzo ładnie. Od razu lepiej. Tak trzymaj! big_smile

O wiele lepiej! Teraz bez tych heheszków, iksdeków, można Cię czytać normalnie wink
Zatem, powtórzę za Pietruszką, tak dalej!

EDIT: Pośpieszyłam się, wrócił wcześniejszy styl, niestety.

35 Ostatnio edytowany przez anime_boy (2018-10-17 14:09:34)

iksdeków:D ok może to zapamiętam;) ale zapamiętywanie słabo mi idzie...Jakby co piszcie dalsze porady wszystko jest pomocne:P

Może wkleje każdy post przed wysłaniem do worda i zrobie wyrażenie regularne zastępujące każde xd na spacje:P

36

Hmmm... a jak anime_boy nie będzie ładował co chwilę tongue XD hehe big_smile, to już nie będzie anime boy smile smile.

Racja nawet tak nie patrzylem na to. Brakuje mi <social skills> żeby widzieć takie rzeczy xd

Social skills... smile smile Brzmisz całkiem świadomie. Serio. Zadbaj tylko o czytelników dając kropki i dużą literę.

Ale i tak żadnej dzeiwczyny nie obchodzi co jakiś losowy użytkownik myśli więc żadnej przykrości tym nie zrobiłem:PP

Zobacz... napisałem Ci wyżej, abyś zostawił dziewczynom ich myślenie, a Ty znowu wchodzisz w ich głowy i tweirdzisz co one myślą. Może je obchodzi, a może nie obchodzi. Te, których nie obchodzisz i tak dadzą Ci kopa. 

Może wkleje każdy post przed wysłaniem do worda i zrobie wyrażenie regularne zastępujące każde xd na spacje:P

Na wyrażenia regularnie się nie podrywa smile smile Hihihihi... smile XD.

37

anime boy, ile Ty właściwie masz lat?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

38

Gary napisał/a:

Hmmm... a jak anime_boy nie będzie ładował co chwilę tongue XD hehe big_smile, to już nie będzie anime boy smile smile.

to samo pomyślałem:P

Zobacz... napisałem Ci wyżej, abyś zostawił dziewczynom ich myślenie, a Ty znowu wchodzisz w ich głowy i tweirdzisz co one myślą. Może je obchodzi, a może nie obchodzi. Te, których nie obchodzisz i tak dadzą Ci kopa.

Ok:P

Na wyrażenia regularnie się nie podrywa smile smile Hihihihi... smile XD.

Teraz też masz styl troche jak Anime boy:P więc daj jakieś porady, na co lepiej podrywać:D

Lady Loka napisał/a:

anime boy, ile Ty właściwie masz lat?

jak powiem prawdę to nie uwierzysz.....ale dobra:PP niecałe 26 lat, haha:P (a ze stylu pisania jak 15 latek hm? chciałbym mieć 15 xd i nie popełnić tych wszystkich błędów)

39 Ostatnio edytowany przez Gary (2018-10-17 16:58:02)

anime_boy napisał/a:

Teraz też masz styl troche jak Anime boy:P więc daj jakieś porady, na co lepiej podrywać:D

Proponuję od ładnego pisania. smile

Gdzieś na portalu widziałem tekst dziewczyny w stylu:      "nie pomoże goła klata, jak szwankuje ortografia".   smile smile

Aaaa... zapomiałem dodać   big_smile XD smile .

40

całkiem nieźle Ci idzie uczenie sie mojego stylu:D tylko może lepiej nie bo nic dobrego z tego nie będzie:PP

z tą gołą klatą z siłowni to obowiązkowo bym musiał mieć drogi samochód, a hm nie mam nikogo kto by pożyczył, a wypożyczyć hm też nie mogę bo brak prawa jazdy i szkoda pieniędzy:P (no to mam "ważny problem" w stylu hm lechity)

41

taaa. Jak tylko widzę Twoje wpisy to mam ochotę zgłaszać za niepełnoletniość i wytrąciłeś mi argument z równowagi.

Niemniej zaznaczam, że nie wyrażam zgody na to, aby jakiekolwiek moje teksty były w Twojej stopce i będę zgłaszać moderacji, jeżeli jakiekolwiek się pojawią. Uważam to za przejaw totalnego braku kultury.

42

niestety daleko mi do niepełnoletności:((

Hm póki co nie przebiłaś Feniksa, dałbym ten cytat gdyby było dozwolone więcej niż 400 znaków;) ale musisz sie bardziej postarać

nie znalazłem w regulaminie zakazu stosowania czyichś cytatów w podpisie, oczywiście możesz zgłaszać;) i jeśli dostanę od moderatorów prośbę o usunięcie, to tak zrobię, ale póki co czekam na cytaty xd pozdrawiam:P

43

Krejzolka82 napisał/a:
anime_boy napisał/a:

Feniks35 jest KOBIETĄ!!!

P.S. Zgadzam się z Nią co do Twoich "heheszków" na początku zdania.
Naprawdę dziwnie to wygląda.
A jeszcze dziwnie wygląda Twoja stopka.
Jakbyś się nie przejął słowami Feniks35 to nie pisałbyś o tym w stopce.
Niby radosny, pozytywny chłopak z Ciebie, ale niestety po tych Twoich "heheszkach" i stopce mam co do tego wątpliwości.

A  tak poza tym, super temat. smile

Krejzi dzieki za to sprostowanie :* Mialam sama to uczynic ale z kijem w tylku srednio mi sie siedzi a na stojaco pisac nie lubie.

44 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2018-10-17 19:35:12)

Po przeczytaniu pierwszego Twojego posta w tym temacie, stwierdziłam, że fajna inicjatywa, ale po kolejnych Twoich postach stwierdzam, że jesteś niedojrzały, krnąbrny i niesympatyczny.

Nie wiem czy potrafisz czytać ze zrozumieniem, ale piszę jeszcze raz Feniks35 jest KOBIETĄ, to proszę zwracaj się do Niej jak i pisz o Niej, jak o KOBIECIE!!!

I serio, to, że zacytowałeś Lady Lokę w swojej stopce jest po prostu żałosne.
Tak na marginesie, to cytaty pisze się w cudzysłowie ["..."].

Jestem pewna, że po prostu udajesz tutaj na forum wyluzowanego a tak naprawdę masz mnóstwo kompleksów.

Nie da się Ciebie czytać, wiem, wiem-nie muszę.

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

45 Ostatnio edytowany przez anime_boy (2018-10-17 19:38:07)

Wiem że Feniks to kobieta, ale Szanowny Feniksie to taka forma grzecznościowa xd jednak cytat tak mi się spodobał, że zrobiłem miejsce:P 400 znaków wymaga kompromisów xd Lady Loka, mam dla Ciebie poradę co zrobić aby pozbyć się anime_boy z netkobiety.pl

Wchodzisz na regulamin https://www.netkobiety.pl/regulamin.php
punkt 6 (merytoryczne treści), 10 (zasady pisowni), 18 (płeć męska na forum ma tylko jedno ostrzeżenie) i na tej podstawie możesz mnie zgłaszać xd
I jeszcze pkt. 9 (jeśli Twój cytat narusza Twoje dobra osobiste, albo zagrażam Twoim prawom autorskim, to możesz zgłaszać)

podejmiesz wyzwanie??;) powodzenia!

widzisz Gary jednak miałeś rację że kogoś może obchodzić co piszę xd

Jestem pewna, że po prostu udajesz tutaj na forum wyluzowanego a tak naprawdę masz mnóstwo kompleksów.

zróbcie ankietę dla wszystkich użytkowników czy anime_boy powinien opuścić forum, zobowiązuję się że zrobię to jeśli będzie min. 30% głosów przeciwko przy min. 10 głosujących xd

46

zgadza, sieniewiem co on tu robi tylko zasmieca

47 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-10-17 20:50:29)

Wybaczcie szczerość, ale w ogóle nie rozumiem sensu istnienia tego tematu. Prywatne pogaduszki powinny się odbywać na prywatnym gruncie. Chyba, że sobie stworzycie netkafejkę pt. ''anime-boy: infantylny dzieciak, czy też może utajony potencjał młodego pokolenia objawiający się na netkobietach''.

P.S. Jak mnie czyjeś posty w uczy kolą - to po prostu omijam i udaję, że ich nie widzę.

48

sens istnienia tematu taki że tu nie ma prywatnych wiadomości a dziewczyna wydała mi się fajna więc jakoś musiałem napisać:P

chyba już 4 albo 5 osób by było, więc 30% o których pisalem na pewno by się zebrało xd ok więc nie piszę już więcej, nie chcę obniżać poziomu swoimi wpisami bo ogólnie naprawde fajna strona tylko jak widać ja nie umiem sie dostosować xd a nie chce psuć atmosfery

też pomyślałem że można by założyć taką netkafejke:D:D i np. porozmawiać o obrażonych uczuciach religijnych i pewnie róznych innych rzeczach xd cześć wszystkim;)

tak sobie to wszystko czytam...wiecie co - każdy z nas czegoś  szuka - w mniejszym lub większym stopniu - szkoda ,że czasem trudno nam jest zaakceptować odrębność innych.
Skoro znalazłeś się na tej stronie - to znaczy że czegoś Ci brak i szukasz...podobnie jak ja. Jestem szczęśliwą 40 latka, mam dwie wspaniałe córki i męża  - z  którym dogaduje się raz lepiej...a czasem nie mamy wspólnego języka. Mamy ciekawe życie, dużo podróżujemy, jedziemy na moto...jest nam razem dobrze...w łóżku również. Jednak czasem przychodzi taki moment - gdy szukamy obok siebie - kogoś z kim możesz porozmawiać o tematach, z którymi trudno jest się podzielić nawet z ta bliską osobą...lub po prostu - czujesz się samotny/samotna...i wtedy warto mieć kogoś, z kim można podzielić się swoimi uwagami czy uczuciami. Przynajmniej tak mi się wydaje - czytając temat tego postu...ale po tych wszystkich komentarzach i wypowiedziach które zdążyłam przeczytać - to chyba się mylę. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających...i mam nadzieję, że jednak ktoś znajdzie tu kogoś - kto mu pomorze otworzyć się na świat a może i znaleźć bratnia duszę.

50

Bo czasem mi się chce smile napisał/a:

... czasem przychodzi taki moment - gdy szukamy obok siebie - kogoś z kim możesz porozmawiać o tematach, z którymi trudno jest się podzielić nawet z ta bliską osobą...lub po prostu - czujesz się samotny/samotna...i wtedy warto mieć kogoś, z kim można podzielić się swoimi uwagami czy uczuciami. Przynajmniej tak mi się wydaje

Zgadzam się.     Niektórzy by powiedzieli z oburzeniem, że nie możesz być przy mężu sobą? Nie dałaś mu się do końca poznać?

51

Krejzolka82 napisał/a:

I serio, to, że zacytowałeś Lady Lokę w swojej stopce jest po prostu żałosne.

Jest. Ale świadczy tylko i wyłącznie o nim.

Gary napisał/a:
Bo czasem mi się chce smile napisał/a:

... czasem przychodzi taki moment - gdy szukamy obok siebie - kogoś z kim możesz porozmawiać o tematach, z którymi trudno jest się podzielić nawet z ta bliską osobą...lub po prostu - czujesz się samotny/samotna...i wtedy warto mieć kogoś, z kim można podzielić się swoimi uwagami czy uczuciami. Przynajmniej tak mi się wydaje

Zgadzam się.     Niektórzy by powiedzieli z oburzeniem, że nie możesz być przy mężu sobą? Nie dałaś mu się do końca poznać?

Na szczęście jestem już dużą dziewczynką - I nie przejmuję się tym co sobie ktoś pomyśli.  Być może w tym co Napisałeś jest dużo prawdy...? Hmmm....chyba muszę się zgodzić z tym. xd...To już wiem czemu trafiłam na tą stronę

54 Ostatnio edytowany przez ananasowa (2018-10-19 12:48:43)

Naprawde nie rozumiem ludzie dlaczego sie tak spinacie? Co wchodze na forum to zawsze sa jakies komentarze z d...y wyrane coby tylko przyczepic sie do jakiejs blahostki. Czy wy naprawde macie takie smutne zycie, ze potraficie tylko krytykowac innych, a luzne podejscie do zycia czy jakiejs sprawy zaraz oceniacie jako infantylnosc?
Hmm....to moze o pogodzie porozmawiajmy?czyz nie sadzicie, ze dzisiejsza pogoda nie sprzyja konstruktywnemu dzialaniu?jakie sa wasze opinie na ten temat?
hmm
wink))

55

ananasowa napisał/a:

Naprawde nie rozumiem ludzie dlaczego sie tak spinacie? Co wchodze na forum to zawsze sa jakies komentarze z d...y wyrane coby tylko przyczepic sie do jakiejs blahostki. Czy wy naprawde macie takie smutne zycie, ze potraficie tylko krytykowac innych, a luzne podejscie do zycia czy jakiejs sprawy zaraz oceniacie jako infantylnosc?
Hmm....to moze o pogodzie porozmawiajmy?czyz nie sadzicie, ze dzisiejsza pogoda nie sprzyja konstruktywnemu dzialaniu?jakie sa wasze opinie na ten temat?
hmm
wink))

Ananasowa luzne podejscie do zycia to jedno a infantylnosc to drugie. Zdziwilabys sie jakie opinie kraza o mnie w realu. Tyle ze ja gadam glupoty i smieje sie z rzeczy moze i glupkowatych w takim zakresie w jakim faktycznie sa one smieszne nawet jesli nie sa wysokich lotow. Nie mam jednak tak ze ktos pyta ktora godzina a  ja na to"  hahahaha 13:30 ale jaja xdd. No sorry ale to ani smieszne ani z sensem. Predzej kojarzy mi sie wlasnie z infantylnoscia albo wymuszonym luzem kogos kto musi udowodnic ze jest zabawny, cool i mimo wieku" yo yo". Jak to jest naturalne  i ma jakis "smak" to jest fajne a w innym przypadku raczej zalosne.

Posty [ 1 do 55 z 64 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Ananasowa!!;) chodź bo chętnie z Tobą popiszę:D

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018