Szukam koleżanki,przyjaciółki Bielsko Biała i okolice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki,przyjaciółki Bielsko Biała i okolice

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Szukam koleżanki,przyjaciółki Bielsko Biała i okolice

Cześć. Jak w tytule, poszukuje bratniej kobiecej duszy. Świat jest pełen ludzi, a jednak wiele jest osób samotnych. Z jednej strony nic dziwnego, kiedy otacza nas tyle kłamstwa i negatywnych emocji, ale nie oznacza to że każdy taki jest. Jeżeli Ty też czuje się samotna, chciałabyś wyjść na kręgle, zakupy, kawe, herbate, rower, kino, porozmawiać czy się zwierzyć, aktywnie spędzić wolny czas, to mamy coś wspólnego. Niestety prędkość życia i nieodpowiednie decyzje postawiły mnie w pozycji samotnej kobiety, która poszukuje nowych znajomych. Wierze że świat jest pełen dobrych ludzi i napewno tacy się znajdą smile Zapraszam do kontaktu, dajcie znać ile was tutaj jest wink

Zobacz podobne tematy :
Odp: Szukam koleżanki,przyjaciółki Bielsko Biała i okolice

Cześć. Jestem z okolic Bielska. Jak nadal szukasz koleżanki na ploteczki, kawę czy wspólne zakupy odezwij się. Pozdrawiam

3

Witam. Również szukam koleżanki ale wiekowo zbliżonej, samotnej, ok40l. Nie wiem ile masz lat? Pozdrawiam.

4

Zapraszam do kontaktu, jestem z okolic. Podaję maila: magda9315 (małpa ) onet.pl

5 Ostatnio edytowany przez Weronika1988 (2018-10-28 00:20:09)

Witam. Ja również byłabym chętna na jakąś kawkę, zakupy, poznanie się. Mam 30 lat i niestety z racji tego, że kiedyś byłam bardzo niesmiała, nie mam zbytnio przyjaciół, a jak każdy takich potrzebuję :-) Zapraszam do kontaktu :-) Jestem z Żywca

6

Hej wink
Ja mam 28 lat mieszkam w okolicach bielska:) chętnie się spotkam na kawę, pogaduchy, winko czy potańcówkę big_smile

7

okolice bielska sie zglaszaja:)) moze jakies spotkanie grupowe??

8

dobry pomysł, ja chętnie big_smile

9

Można pomyśleć o jakimś spotkaniu :-)

10

Witam jestem z Czechowic mam 28 lat i z chęcią poznalabym  inne samotne mamy smile

11

Cześć, mam 29 lat jestem z okolic Bielska i również z chęcią się spotkam na kawę czy  pogaduchy:)

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki,przyjaciółki Bielsko Biała i okolice

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018