Szukam koleżanki na wspólne wypady, Bielsko-Biała, okolice :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki na wspólne wypady, Bielsko-Biała, okolice :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Szukam koleżanki na wspólne wypady, Bielsko-Biała, okolice :)

Cześć dziewczyny, mam 25 lat i szukam koleżanki na wspólne wypady na kawę, piwko czy do kina smile tak mi się życie potoczyło, że brakuje w nim dobrych znajomych do wspólnych wypadów, więc z chęcią poznam kogoś, kto ma podobna sytuację lub po prostu szuka nowych znajomości smile pracuje w domu, chłopak też dużo pracuje, brakuje mi takich zwykłych spotkań smile)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki na wspólne wypady, Bielsko-Biała, okolice :)

Hej ! Jesteś tutaj jeszcze ? smile mam podobnie jak Ty. Chętnie wyskocze czasem na babskie pogaduchy w Bielsku a brakuje towarzystwa, nie znam tu prawie nikogo.

3

Jestem z okolic Żywca, mieszkam tu 2lata. Również szukam koleżanki do pogadania, spędzania miło czasu. Mam 32 lata.

4

Witam, jestem z okolic Pszczyny, do Bielska jest przysłowiowy rzut beretem ;P
Kawa, kino, rowery, kajaki, spacer z psem... można dużo robić, tylko na rolkach jeszcze nie potrafię jeździć, a w moich okolicach są super tereny! big_smile
Mam 25 lat.

5

Cześć smile również mieszkam w okolicach Żywca  i mam 30 lat. chętnie poznam koleżankę na pogaduchy i babskie wypady wink

Mam 29 lat za kilka dni, przeprowadziłam się do Bielska ze względu na chłopaka i nie znam tu nikogo. Pracuję z domu i chętnie spotkałabym się na kawę, do kina albo nawet na spacer.

7

Hej dziewczyny smile
Ja mam 28 lat, tez chętnie się spotkam na kawę, pogaduchy, piwo, wino czy potańcówkę smile

8

Cześć, również jestem chętna na spotkanie. Mam 30 lat, mieszkam w Bielsku i chętnie poznam nowe koleżanki w zbliżonym wieku.

9

Cześć dziewczyny. Widzę że pojawiło się kilka wpisów w minionym czasie. Co powiecie na spotkanie wszystkie w 3 czy 4 czy ile tam nas sie zbierze? W Bielsku oczywiście

10

Super, ja bardzo chętnie. Aneta pisałam do Ciebie na priv ale nie odpisałaś tongue

11

Super smile  ja też jestem chętna

12

Martaa90 napisał/a:

Super, ja bardzo chętnie. Aneta pisałam do Ciebie na priv ale nie odpisałaś tongue

Marta wiem ze pisałaś, odpisałam od razu smile ale chyba musiało wpaść do spamu czy gdzieś smile

13

Ja praktycznie nigdy tu nie wchodzę, więc jakby wymienić się innymi drogami komunikacji (mail, numer telefonu.FB) byłoby super. I ja też jestem chętna.

14

Witam NetKobiety z mojego miasta big_smile

15

Dziewczyny sprawdźcie maila - nawet w spanie. Napisałam do was ale ciężko z odpowiedzią smile

16

Aneta odpisałam Ci na maila wink

17

Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze? Proponuję założyć grupę na fb, bo tutaj jakoś ciężko się dogadać.

18

Do mnie Aneta pisała, ale pomysł z grupką na FB nie brzmi źle.

19

Nie wiem jak ta poczta tutaj działa, ale z tego co zauważyłam maile chyba nie dochodzą hmm mnie możecie znaleźć na fb: Katarzyna Gańczarczyk
pozdrawiam

20

Cześć
widzę nowy wątek, więc postanowiłam napisać.
Mam na imię Magda, mieszkam k. Bielska. Mam 35 lat. Pracuję, lubię chodzić po górach i jazdę na rowerze. Próbuję jakoś zabić wolny czas. Jeśli ktoś chętny zapraszam do kontaktu.

21 Ostatnio edytowany przez Kaśka898 (2019-01-31 17:22:35)

Hallo dziewczyny, ktoś tu jest??

22

Hej smile szukam znajomych (kobiet) w wieku mniej wiecej 25 lat, do pogadania, do wyjscia na spacer, kawę. Jestem z okolic Żywca, ale Bielsko jak dla mnie też jest blisko smile brakuje mi koleżanki do wygadania się, ale też w drugą stronę chciałabym dać komuś taką samą możliwość. Pozdrawiam, mam nadzieję że ktoś tu jeszcze jest i się odezwie.

23

Hej jestem ramcia szukam koleżanki, przyjaciółki na dobre i złe a nie ze zachwile mnie oleje dla innej czy poprostu zabraknie jej czasu dla mnie. zapraszam mam 19 lat. Wiek to liczba więc wiek bez znaczenia. Ramcia Konior fb. Bielsko

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki na wspólne wypady, Bielsko-Biała, okolice :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018