Sprawa sądowa o dziecko - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Sprawa sądowa o dziecko

Witajcie. Zaniedługo będę miała sprawę cywilną wytyczona na ojca dziecka przez urząd. Mój ex opiekował się synem kompletnie pijany.(syn ma 6 lat(p)rawdopodobnie będą ograniczać lub pozbawiać go praw. Zaniedługo będę mieć wizytę kuratora w domu. Poczatkiem września wylatuje do pracy zagranicę wraz z dzieckiem. Ojciec dziecka wyraził zgodę, wyrobilismy paszport. Moje pytanie brzmi czy sąd może zakazać mi wyjazdu? Pracę mam nagrana, syn ma załatwiona szkole. Jesteśmy praktycznie już przygotowani do wylotu, bilety kupione, walizki również. Nie mam tutaj przyszłości, nie mam pracy i nie mam zamiaru dalej użerać się z ojcem syna który jest nieodpowiedzialny. Mam zgłosić się do sądu w sprawie orzeczenia władzy rodzicielskiej z powodu incydentu ojca. Czy oznacza to że na 1 szej rozprawie usłyszę wyrok? Nie wiem za bardzo czy informowac kuratorów o wyjeździe czy dopiero w sądzie.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018