Dwa różne charaktery. Brak emocji ze strony faceta. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Dwa różne charaktery. Brak emocji ze strony faceta.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez kolorowa667 (2018-03-26 18:00:05)

Temat: Dwa różne charaktery. Brak emocji ze strony faceta.

Witajcie! Mam pewien problem, którego nie umiem rozwiązać, bardzo mnie to wszystko boli a niewiem co mogę zrobić, w czym tkwi problem, co nie gra. Może wy mi pomożecie oceniając sytuacje z boku. Spotykam się zachlapaniem ponad pół roku, od miesiąca jesteśmy razem. On od początku był bardzo chłodny, nie okazywał mi czułości, nie mówił komplementów, nie pisał ze tęskni, nadal tego nie robi, jeżeli okazuje jakieś emocje to jedynie złość, radość. Ja jestem romantyczka, marzycielka a on twardo stąpa po ziemi i jest realista. A jednak coś nas przy sobie trzyma i ciągnie nas do siebie. Stara się o mnie, wiem że mu zależy bardzo. Ma wrażenie ze on nie potrafi okazać emocji i o nich rozmawiać. Ja jestem bardzo wrażliwa i uczuciowa i biorę wszystko do siebie, on jest bardzo konkretny, surowy, ale w środku też wrażliwy. Tylko na zewnątrz i wgl. tworzy wokół siebie mór, którego nie potrafię pokonać, bardzo go kocham i mi na nim zależy. Próbowałam wiele razy odejść, ale nie potrafię. Bo mimo, tego ze jest jaki jest. Jest wspaniałym człowiekiem. Często się kłócimy, i każda kłótnia bardzo boli, on bardzo dużo pracuje i nie ma dla mnie często czasu, a jeśli ma ro bardzo mało, nie przytula mnie tez gdy się spotkamy... wiem ze tez nie jestem idealna. Każde z nas ma wady. Ale jak to on mówi ja czepiam się go o wszystko, zawsze gdy się kłócimy wina jest moja. Ja często chciałabym żeby był obok, przytulił, żeby był blisko. Daje mi wszystko, wiem ze jestem bezpieczna, ufam mu. Nie boje się co będzie kiedyś. Ale brakuje mi wciąż tego najważniejszego... sad Mnie wychowywała tylko mama, jego tylko tata. Każda kłótnia bardzo mnie boli, problem w tym, ze zawsze ja jestem najgorsza, zawsze ja robię coś nie tak. On jest idealny, najlepszy. Obydwoje mamy trudne charaktery, gdy zaczynaliśmy się kłócić na początku powiedziałam mu ze nie wiem czy to ma sens, ze my się nie będziemy dogadywać. A on powiedział mi „będziemy” żebym mu zaufala. Gdy próbuje odejść, on potrafi zrobić tak ze mimo ze napisze mu co czuje, co mnie boli, on twierdzi ze to nieprawda, ze może faktycznie nie ma czasu, ale mu zależy. Mam wrażenie, ze on nie chce albo nie potrafi okazać mi miłości, która chciałabym... mieć. Często się kłócimy, ale od razu max. dwa dni i godzimy się. Wiele razy powiedział mi ze nikt tak jak ja go jeszcze nie wkurzal, ze ciagle mam pretensje o nic do niego itp. Zastanawia mnie w takim razie po co ze mną jest, wiem ze pod wpływem emocji różne rzeczy się mówi, bo ja tez... czasam mam wrażenie jakby on nie miał serca, nie potrafił dać mi wsparcia. Na koniec to ja zawsze muszę przeprosić i wziąć wszystko na siebie. sad Czasem gdy coś do mnie powie, jest tak stanowczy, ze mam łzy w oczach. Może nie tyle co się go boje ale robi mi się przykro. On ma swoje zasady których twardo się trzyma. Proszę was o pomoc, z góry dziękuje za każde słowo i radę
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dwa różne charaktery. Brak emocji ze strony faceta.

Zerwij z nim i znajdź kogoś, kto będzie ci okazywał uczucia i kogo nie będziesz wkurzała. Z nim nie będziesz szczęśliwa...

gdykochamy

3 Ostatnio edytowany przez kolorowa667 (2018-03-27 18:25:39)

GabrielaKlym napisał/a:

Zerwij z nim i znajdź kogoś, kto będzie ci okazywał uczucia i kogo nie będziesz wkurzała. Z nim nie będziesz szczęśliwa...

dlaczego tak twierdzisz? Czyli powinnam wszystko przekreślić i odejść? sad
Wgl. Czy to jest normalne... ze one go. Nie pokazuje zazdrości? Nigdy nie był jeszcze o mnie zazdrosny

4

A jesteś szcześliwa w związku z facetem, który nie potrafi okazać uczuć lub po prostu nie ma co okazywać..?

gdykochamy

5

Jestes w zwiazku, ktory sobie wychodzilas.
Jakby to okreslic... upatrzylas sobie chlopaka i póty nie odpuscilas, aż ci ulegl.

Tyle, ze to nie jest milosc. To wygoda.

On ci nie okazuje uczuc, bo NIE MA CO okazywac. On cię nie kocha. Jest z tobą, bo się do niego po prostu przyczepilaś.

Ot i tyle...

6

kolorowa667, kopmletnie nie pasujecie do siebie i dobrze o tym wiesz, a mimo to trzymasz się go niczym tonący brzytwy.
Nie liczyłam ile razy w swoim poście wspomniałaś, że kłócicie się, nie odzywacie przez kilka dni, cierpisz, straszysz go odejściem (to niepoważne, nie rzucaj gróźb bez pokrycia), przecież ten dziwny związek nie przynosi Ci szczęścia, tylko cierpienie.
Oprócz tego, że ten chłopak jest zimny jak kawałek lodu, to jeszcze nie zwraca uwagi na Twoje uczucia. -"on potrafi zrobić tak ze mimo ze napisze mu co czuje, co mnie boli, on twierdzi ze to nieprawda", wpędza Cię w poczucie winy, "musisz przepraszać"?
Po za tym, pełno sprzeczności jest w Twoim opisie:

"Jest wspaniałym człowiekiem." - "On od początku był bardzo chłodny, nie okazywał mi czułości, nie mówił komplementów, nie pisał ze tęskni, nadal tego nie robi, jeżeli okazuje jakieś emocje to jedynie złość, radość."

"Stara się o mnie, wiem że mu zależy bardzo" - " Często się kłócimy, i każda kłótnia bardzo boli, on bardzo dużo pracuje i nie ma dla mnie często czasu"

"Daje mi wszystko, wiem ze jestem bezpieczna, ufam mu" - " ...czasam mam wrażenie jakby on nie miał serca, nie potrafił dać mi wsparcia. Na koniec to ja zawsze muszę przeprosić i wziąć wszystko na siebie"

I pomyśleć, że te wszystkie wydarzenia i emocje miały miejsce w tak krótkim czasie. To zimny, pozbawiony empatii typ, zniszczy Cię, już to robi.

7

Spotykałam się z podobnym typem. To nie ma szans. Wiem ,że bedziesz cierpieć, ale lepiej odpuscic. Ja jeszcze walczę z bólem po porzuceniu, ale jak czytam twoj post i mi sie przypomina wszystko to co przezylam, a bylo identycznie - że to moja wina, ze ja powinnam sie zmienic, ciągle to we mnie mu sie cos nie podobalo. Nie mowil mi nic miłego, zadnych komplementów. To jest egoista. Ma relację bardzo wygodną. Ale w koncu mu się to znudzi i cię zostawi...

8

Facet, który kocha, nawet jak na codzień nie jest jakiś super wylewny, to czasem kobietę przytuli. No chyba, że kocha, ale ma jakieś zaburzenia osobowości...

9

Niedawno przeszłam przez podobną relację, a właściwie dalej przechodzę, bo pomimo że nie jesteśmy razem (nie wytrzymalam, nie chcę swojego zycia opierać na szarżach emocjonalnych) to utrzymujemy ze sobą kontakt. Ale i w "koleżeńskiej" relacji też się scieramy, nie dogadujemy i spięć jest na tyle dużo, że ja wysiadam.
Emocjonalnym popaprańcom i egoistom mówmy stanowcze NIE.

Zostaw gościa, bo to nie jest dobra i zdrowa relacja. Odpowiedz sobie na pytanie, czym dla Ciebie powinien być związek, czego oczekujesz?
Powodzenia.

10

macie rację... sad on mnie nie kocha, dlatego najlpeiej będzie jak odejdę.
może jest ze mną bo tak mu jest wygodnie.
Iceni: tylko, że ja wgl. od samego początku się nie starałam zabardzo, on o mnie walczył
prosił o spotkania, wyjścia.
a mi trudno było zaufać, bo rok wcześniej zdarził mnie chłopak i długo nie chciałam, z nikim się spotykać.
nie chce sobie usprawiedliwiać, może sobie coś wmawiam, ale on jest strasznie opiekuńczy i wiele razy pokazał, że się o mnie martwi,
pomagał mi, czasem mam wrażenie, że on nie umie tego okazać, albo tak jak mówicie... po prostu nie ma czego
a ja sobie mydle oczy sad tylko zastanawiam sie po co to wszystko bylo?
polecaily lzy ale dziekuje wam za kubel zimnej wody
i to prawda, że jest pełno sprzeczności bo ona się zachowuje raz tak raz tak sad
raz kochany a raz zimny

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Dwa różne charaktery. Brak emocji ze strony faceta.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021