Jak uratować związek który jest dla mnie wszystkim . . . ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak uratować związek który jest dla mnie wszystkim . . . ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez Delicious (2010-03-09 13:09:54)

Temat: Jak uratować związek który jest dla mnie wszystkim . . . ?

Witam wszystkie panie. Mam mały problem a właściwie ogromny. Postanowiłem zwrócić się o pomoc do was bo przecież wy same znacie się najlepiej.  Mam wspaniałą kobietę jestem w niej bardzo zakochany staram się jak mogę żeby zapewnić jej wszystko co tylko chciał bym jej dać, jestem czuły, delikatny, opiekuńczy, uśmiechnięty i radosny. Lubię kiedy delikatnie miziam japo plecach a ona mówi do mnie coś słabe to Mizianie żeby wzbudzić we mnie większe starania. Cała historia wyglądała tak że poznałem ją po rozstaniu z moją narzeczoną kiedy byłem kompletnie załamany ona również była w związku w którym jej facet nie miała czasu na zakupy z nią. Po kilku minutach znajomości namówiłem ja na wspólne zakupy ona potrzebowała porady towarzystwa a jej facet o 13 jeszcze spał ja potrzebowałem z kimś pogadać byłem załamany rozstaniem i coś zaiskrzyło pokochałem ją kiedy pow ze w jej związku się nie układa zaatakowałem i zdobyłem ją byliśmy bardzo szczęśliwi.  Ja kocham ją tak bardzo że zrobię dla niej wszystko oddał bym nawet życie. Jednak jak to głupi facet spieprzyłem coś mam tendencję do nawiązywania znajomości na czacie i kiedyś się umówiłem na spacer z  dziewczyną z czata i ona dowiedziała się o tym. Chciałem jej pow po tym spotkaniu że się z kimś spotkałem ale tylko tak pogadać bo w spotkaniu nic innego być nie miało. Teraz bardzo żałuję tego co zrobiłem pow jej o tym pokazałem że żałuję, stałem się jeszcze bardziej troskliwy opiekuńczy i w ogóle już nie popełniam błędów uważam na to co robię mówię jej dużo komplementów, delikatnie dotykam jej ciała żeby było jej przyjemnie staram się jak najlepiej potrafię. Teraz pojawił się ktoś ona kogoś poznała faceta starszego 14 lat ode mnie i pow mi ze mnie kocha i że się w nim zauroczyła i że jej przejdzie i będzie nadal tak jak było.  Wiem że do tego zauroczenia przyczyniły się moje cholerne błędy. Was drogie kobietki proszę o radę jak mogę zawalczyć, co jeszcze mogę zrobić żeby to naprawić staram się ze wszystkich sił ale to wy wiecie najlepiej i proszę was o pomoc o rady. Pozdrawiam

czy myślicie ze pomogły by zaręczyny gdybym kipił śliczny pierścionek z brylantem i się jej oświadczył?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak uratować związek który jest dla mnie wszystkim . . . ?

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji "edytuj"

3

Nie atakuj jej od razu oświadczynami... Przynajmniej według mnie. Zaręczyny to nie sposób na ratowanie związku, tylko wynik miłości, wstęp do dalszego wspólnego życia.
Myślę że tu małe a znaczące dla Niej zachowania naprawią Twoje błędy, ale co najważniejsze przyznałeś się i jesteście dalej razem, musicie pielęgnować miłość, unikać niepotrzebnych kłotni, a na zaręczyny przyjdzie czas;)
Chyba nie napisałeś, ile jesteście razem? Pytam z czystej ciekawości smile
Pozdrawiam

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

4

zaręczyny to desperacja. staraj się tak jak piszesz i obserwuj ukochaną.  i daj sobie spokój z nowymi znajomościami - jeżeli faktycznie ją kochasz.

5 Ostatnio edytowany przez Migo (2010-03-09 13:32:50)

Mój drogi zaręczyny to poważny krok a nie sposób a rozwiązanie problemu. Może odrazu do Kościoła co?:) A teraz na poważnie. Moim zdaniem to, że umówiłeś się ze znajomą na czacie to nic złego - masz prawo mieć znajome, choćby z czata. Przecież do niczego więcej między wami nie doszło, mam rację?Więc po co te nerwy twojej dziewczyny to tego już nie rozumiem. Jeżeli denerwują ją takie rzeczy to zastanów się co będzie potem. Następnie, taka moja osobista uwaga - kotka również można zagłaskać na śmierć. Mówisz że cały czas się starasz, że jesteś opiekuńczy, słodki ,cudowny, kochany itp. Taki budyń z soczkiem smile Zastanawiam się czy własnie to nie miało wpływu na twoją dziewczynę. Zdarza się że dziewczynie zaczyna się nudzić w związku który trwa trochę dłużej. To niestety naturalne choć tego nie pochwalam. I wtedy szukają nowych wrażeń, doświadczeń czy Bóg tam wie czego jeszcze. Ale jeżeli dziewczyna Ci mówi że zauroczyła się w facecie o 14 lat starszym i że się odkocha i wszystko będzie jak dawniej to albo jest nietaktowna do bólu, albo chce sprawdzić twoją reakcję. W tym wypadku wszystko jak dawniej być chyba nie może skoro dziewczyna mówi takie rzeczy, prawda? Porozmawiaj z nią,  zapytaj czemu Ci to powiedziała i czy nie rozumie, że się martwisz?Poprostu zapytaj o co jej chodzi - bo szczerze, ja do końca tej Twojej kobiety nie rozumiem.Rozmowa jest kluczem do porozumienia - pamiętaj o tym i życzę powodzenia smile

6

Moim zdaniem, źle zrobiles spotykajac sie z ta dziewczyna z czata. Po co Ci takie znajomosci. A Twoja dziewczyna wie jaki jestes, zauwaz, ze z nia tez szybko nawiazales blizszy kontakt. I pewnie pomyslala, ze jak tamta Ci sie spodoba to bedzie koniec. Nie wiadomo tez co ja w zyciu wczesniej spotkalo. Oswiadczac sie bym Ci nie radzila, bo mozesz sie spotkac z odmowa. Poczekaj cierpliwie i tak jak napisala koleżanka wczesniej obserwuj swoja dziewczynę uważnie i porozmawiaj z nią, ale nie z pretensjami tylko ze zrozumieniem. Postaw się w jej sytuacji jakbyś się czuł jakby to ona się spotkała z jakimś nieznajomym z czata.

7

wiesz, w sumie bardzo kochliwy jestes... więc się nie dziw, dziewczyny mają rację i co do tego, że ona się mogła wystraszyć, że chciałeś poznać inną i się szybko zauroczysz i co do zaręczyn. Ona Ci mówi ze jest zauroczona kimś innym a Ty się chcesz oświadczać?? to chyba nie taka kolejność;p

A nie pomyślałeś że o tym że ona mogła poczuć się zraniona i odrzucona, a może nawet obwinia siebie o to twoje spotkanie z inna kobietą. Kobiety często widza winę w sobie i w swoim postępowaniu. I niewydajne mi się żeby się zakochała czy jak to ująłeś zauroczyła w innym tak nagle zaraz po tym jak ty miałeś mała przygodę z koleżanka z czata. musisz zrozumieć ze tym co zrobiłeś straciłeś jej zaufanie i ona straciła poczucie bezpieczeństwa wiec oświadczanie się jej teraz w tym momencie kiedy ona zastanawia się czy powinna być właśnie z tobą "przecież jest jeszcze wielu mężczyzn na świecie, może powinnam być z kimś innym" nie jest najlepsza opcja powinieneś poczekać z oświadczynami a przede wszystkim powinniście ze sobą szczerze porozmawiać i wyjaśnić sobie wszystko. możliwe ze wcale się w nikim nie zakochała a jedynie chce ci się zrewanżować za twój błąd, czuje się wykorzystana i zagubiona takie kobiety często chcą się zemścić abyś poczuł to samo co ona poczuła abyś zadał sobie te same pytania które ona sobie zadała to jest bardzo dziecinne ale niestety uczucia którymi się kierujemy są rożne i nie zawsze są racjonalne a raczej zawsze irracjonalne. Najważniejsze teraz jest abyś postarał się przywrócić jej poczucie bezpieczeństwa, pokazał jej że ja kochasz i ze ci na niej zależny ale nie słowami ale tym co robisz. Musisz z nią dużo rozmawiać, szczera i długa rozmowa możne zdziałać cuda ważne żebyście się nawzajem nie obwiniali i powiedzieli sobie wszystko, abyście się nawzajem zrozumieli i poszli na kompromis.
życzę ci powodzenia smile
Zagubiona.

9

Po pierwsze nie czytając posta, tylko po tytule można wywnioskować, że Twoja miłość nie jest zbyt normalna. Przepraszam za wyrażenie ale związek nie powinien być dla Ciebie wszystkim. Oprócz niego musisz mieć też swoje życie, pasje, znajomych, marzenia. Tylko taki związek ma szanse na szczęście. Po drugie nie chciałabym być na miejscu tej dziewczyny. Oświadczyny to bardzo poważna sprawa i nie wolno traktować jej jako pomoc w czymkolwiek. To ma być z miłości a nie żeby usidlić drugiego człowieka! Cóż, głupio zrobiłeś z tym spotkaniem i pewnie właśnie to przyczyniło się do jej zauroczenia. Staraj się a czas pokaże, czy to jest prawdziwa miłość, jeśli ona odejdzie to dobrze, bo gdyby miała zostać to nie zrobiłaby tego z miłości

10

Ciężko mi jest cokolwiek mądrego napisać, napisze tylko, że oświadczyny w tym momencie to beznadziejny pomysł.

11

okłamałem swoją ukochaną proszę o pomoc,
i zrobię wszystko żeby ją odzyskać.
proszę pomużce

12 Ostatnio edytowany przez Bazukin99 (2015-07-06 18:52:25)

Nie wiem co mam robic
Dziewczyna ktora na smierc kocham mnie zdradzila i juz nie wiem co mam ze soba zrobic
Troche czasu zerwala ze mna ale nie wiem co mam robic czy ratowac ten zwiazek czy nie
Prosze o rade

13

dziewczyna odeszła od swojego faceta do Ciebie.
Czyli zdradziła poprzedniego faceta z Tobą.
Teraz zdradziła Ciebie.

Czego się spodziewałeś po osobie która zdradziła Tobą ?

Ty, też święty nie jesteś.
Czatowanie z innymi, randki z innymi kiedy jesteś w związku ?
oszukiwałeś swoją dziewczynę i tą z którą się umówiłeś.

Mozna powiedzieć, dobraliście się idealnie....

14

tragiczny pomysł z oświadczynami. co to w ogóle za związek - ona się zauracza w innym ty z inną z czata się umawiasz.. dorośnijcie

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Jak uratować związek który jest dla mnie wszystkim . . . ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018