Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Witam. Mam 19 lat i piec miesięcy temu poznałam chłopaka przez internet o rok starszego od siebie. Piszemy sms lub na fb. Jest chłopakiem który nie otwiera się przed nikim choć zaczął mi pisać o swoich problemach, o dawnym życiu ulicznym czy marihuanie. Kontakt jest wspaniały zależy mi na nim. Chcemy się spotkać ale nigdy nie ma czasu bo pracujemy a dzieli nas odległość 400 km. Rozmawiamy na różne tematy, ale on często porusza tematy erotyczne. Twierdzi że jest prawniczkiem czeka na miłość. Piszę do mnie kotek skarbek wspiera mnie ale wyobraża sobie mnie jako ideał, widział zdj twierdzi że jestem śliczna, że chciałby się ze mną całować. Nigdy nie miałam chłopaka więc cieszę się że mam z kim pisać ale doluje mnie odległość. Nie wiem jak mam dalej postąpić czy zakończyć znajomość choć to trudne bo zależy mi czy kontynuować dążyć do spotkania, które on sobie za bardzo wyobraża. Dodam że on chce na tydz przyjechać ale mi nie pozwolą ja to rodzice ani obowiązki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Wiesz... trochę to dziwne według mnie, że porusza często tematy erotyczne i że jest prawiczkiem itp.. razem włączając w to jego mocną chęć do spotkania mam wrażenie jakby on chciał tylko jednego.. oczywiście mogę się mylić... Ja z moją byłą byliśmy 320km od siebie pisaliśmy i rozmawialiśmy codziennie po parę godzin. Nie wyobrażam sobie wtedy żebym nie zaryzykował i nie pojechał do niej. Jak mu mocno zależy to niech przyjedzie.. skoro on chcę do Ciebie przyjechać to w sumie nic nie stracisz, a napewno lepiej go poznasz  i się czegoś dowiesz.

"I?ll face myself
To cross out what I've become" ~ Linkin Park

3

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Jeśli jest prawiczkiem i non-stop wchodzić na erotycznej tematy- może chce stracić swoje miano, a po wszystkim (z racji dzielącej was odległość) przepadnie jak kamień w wodę?
Druga sprawa: skąd możesz wiedzieć, że gość zamknięty w sobie? Bo Ci to napisał?
A niech przyjeżdża- poznasz gościa, tylko... gdzie się zatrzyma?

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

4

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Niech przyjedzie, ale na noc niech sobie załatwi jakiś nocleg. To pierwsze spotkanie, nigdy nie wiadomo.

5

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Dziękuję za obiektywne spojrzenie na sytuację. Planowaliśmy że on przenocuje w hotelu. Napisal mi że trochę się otworzyl przede mną ale widzę że unika niektórych tematów. Myślę że spotkanie wszystko wyjaśni czy jest sens dalej pisać smile

6

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji
Lalabeybe1 napisał/a:

Dziękuję za obiektywne spojrzenie na sytuację. Planowaliśmy że on przenocuje w hotelu. Napisal mi że trochę się otworzyl przede mną ale widzę że unika niektórych tematów. Myślę że spotkanie wszystko wyjaśni czy jest sens dalej pisać smile

Spotkanie niewiele wyjaśni. Chyba nie sądzisz, że poznasz człowieka po jednym spotkaniu? Zastanawiam sie, czy informacja o "życiu ulicznym i marihuanie" nie odstręczyły Cię od tej znajomości, lub przynajmniej nie zapaliły czerwonej lampki. Po za tym odległość, jaka Was dzieli nie daje żadnej możliwości do poznanoia go, prawdziwej (ewentualnie) bliskości,  a tym bardziej stworzenia związku.
Nie miałaś nigdy chłopaka i prawdopodobnie jego sposób odzywania się do Ciebie, słodzenie, schlebia Ci i rozbudza nadzieję, tylko na co?
Związek,  przy odległości 400 km? Nie bądź naiwna.

7 Ostatnio edytowany przez authority (2018-01-08 01:24:27)

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Ale jak się czyta coś takiego jak poniżej
###Na 15 lat więzienia skazał w czwartek Sąd Okręgowy w Koszalinie Piotra R. za zabójstwo poznanej przez internet kobiety -l. Ofiara feralnego dnia do nadmorskiego miasta przyjechała pociągiem z Białegostoku.

Na początku sierpnia przypadkowy przechodzień, na terenie opuszczonych ogrodów działkowych, ujawnił ciało kobiety, które znajdowało się w stanie znacznego rozkładu. Kryminalni od razu podjęli intensywne czynności zmierzające do ustalenia tożsamości oraz okoliczności zgonu.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy oraz równolegle prowadzone czynności operacyjne wskazywały, że ze śmiercią kobiety mógł mieć związek 41-latek z powiatu białogardzkiego. Kryminalni z koszalińskiej komendy ustalili miejsce jego przebywania i zatrzymali mężczyznę.

„W trakcie przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej w Koszalinie złożył on obszerne wyjaśniania i przyznał się do zbrodni”

50-letnia Elżbieta R. miała korespondować ze swoim oprawcą przez internet. Na początku sierpnia kobieta wsiadła do pociągu z Białegostoku i udała się na umówione spotkanie z 41-latkiem. W czasie spaceru mężczyzna miał zadać jej kilka ran ostrym narzędziem, które doprowadziły do śmierci.
###
To odechciewa się takich randek.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

8

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Moim zdaniem powinnaś zachować daleko idącą ostrożność. Tak naprawdę przecież wcale nie wiesz kto siedzi po tej drugiej stronie, nie wiesz jakie są jego intencje, zamiary, a - przynajmniej moim zdaniem - pewne jego zachowania mogą budzić obawy. Rozumiem, że to wszystko jest dla Ciebie nowe, w pewien sposób fascynujące, że poczułaś się ważna, dlatego Cię do niego ciągnie, ale jednocześnie to właśnie powoduje, że możesz stracić czujność. Oczywiście każda nowa znajomość jest na swój sposób ryzykowna, ale nawet jeśli ta nie okaże się niewypałem, to choćby z racji odległości może być trudno. Za jakiś czas prawdopodobnie będziesz chciała więcej niż tylko kontaktu wirtualnego, bo to jest zupełnie naturalne, że zakochani ludzie zwykle chcą się mieć na co dzień, być blisko, cieszyć się sobą, wspólnie spędzać czas, a jednak Tobie pozostanie pisanie i czekanie - czy jesteś na to gotowa?

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z niezależnych ode mnie przyczyn technicznych właściwy zobaczysz dopiero w moim profilu wink]

9

Odp: Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Dziękuję za odpowiedzi smile jestem na tyle ostrożna że nie mówię wszystkich faktów ze swojego życia. Spotkanie umówiliśmy się w miejscu publicznym on do mnie wiec środki ostrożności staram się zachować smile a co do kontynuacji pisania to się coraz bardziej zastanawiam czy rzeczywiście jest sens.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Konflikt wewnętrzny odnośnie sytuacji

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021