Brak zaufania i praca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Brak zaufania i praca

Witam. W moim zwiazku roznie bywalo. Jednak odkad w lipcu moj partnera zmienil prace wszystko wrocilo do normy. Wczesniej pracowal jako kierowca miedzynarodowy, rozwozil ludzi. Jednak zdradzil mnie w trasie, flirtowal z innymi kobietami i ciagle go sprawdzalam i mialam obawy, ze znowu to zrobi. Wczoraj okazalo sie, ze w jego aktualnej pracy likwidowane jest jego stanowisko i straci prace. Partner chce wrocic ponownie do rozwozenia ludzi i przysiega, ze to przejsciowe i nigdy nie popelni tego bledu co wtedy. Jednak ja jestem pelna obaw, ze znowu zacznie sie to z kobietami, ciaglym brakiem czasu. Z drugiej strony mamy dwojke dzieci i nie mozemy pozwolic sobie zeby on nie pracowal a ta firma przyjmie go od razu. Co mam robic? Zaufac i pozwolic mu wrocic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak zaufania i praca

Raz Cię już zawiódł.. więc podejrzewam, że o zaufanie dziś trudno..  Problem w tym, że bez zaufania nie ma związku. Nie zamkniesz go w klatce przed światem bo niezależnie gdzie będzie pracować to i tak Cie może zdradzić. W sumie i tak podziwiam za danie mu szansy, ja nie potrafiłbym.

collect moments not things

3

Nie chce być czarnowidztwo, ani pisać:  ,,skoro już raz..."- to tylko gdybanie.
Pracuję z kierowcami międzynarodowymi. O ile przy mnie starają się hamować z swoimi opowieściami, czasem im się coś wymknie. Kiedyś się dowiedziałam ile i za co trzeba płacić paniom stojącym przy autostradzie, tudzież przy parkingu dla tirów.
Jeśli chcesz z nim być, musisz zaufać. Ciągle sprawdzanie jest bez sensu i męczy.

Na tym właśnie polega problem z rajem. Nic tak nie przyciąga złego.
,,Na końcu tęczy''

4

Cześć.
Ja uważam tak jak osoby wyżej, że ciągłe sprawdzanie i brak zaufania Cię wykończą. Może pozwól mu skoro nie macie innego wyboru narazie wrócić do tej pracy ale pod takim warunkiem, że pracuje tam jednocześnie szukając innej pracy i to jak najszybciej? Pozdrawiam.

"I?ll face myself
To cross out what I've become"  ~ Linkin Park - What I've done

5 Ostatnio edytowany przez Miłycham (2018-01-06 11:26:22)

Alex9423 napisał/a:

Wczoraj okazalo sie, ze w jego aktualnej pracy likwidowane jest jego stanowisko i straci prace. Partner chce wrocic ponownie do rozwozenia ludzi i przysiega, ze to przejsciowe i nigdy nie popelni tego bledu co wtedy. Jednak ja jestem pelna obaw, ze znowu zacznie sie to z kobietami, ciaglym brakiem czasu. Z drugiej strony mamy dwojke dzieci i nie mozemy pozwolic sobie zeby on nie pracowal a ta firma przyjmie go od razu. Co mam robic? Zaufac i pozwolic mu wrocic?

Nie ma znaczenia w jakiej pracy będzie finalnie. To czy zdradzi czy nie, zależy od niego samego. Z drugiej nie bądź zbyt natarczywa, bo na korzyść zwykle to nie działa. Zdecydowałaś się być z nim dalej, musisz mu jakoś zaufać, nawet gdy to zaufanie ograniczone. Inaczej to Ty sama zaczniesz się krzywdzić.

6

Myślę, że nie będziesz w stanie mu zaufać, skoro raz Cię zdradził, to pewnie nie masz pewności czy nie zrobi tego ponownie. I teraz pytanie tak naprawdę do Ciebie, czy jesteś w stanie żyć w związku, w którym nie masz zaufania do partnera? Czy dasz radę tak funkcjonować? I nie myśl tylko o kwestii finansowej, nie możesz uzależnić się na całe życia od faceta tylko ze względu na kasę. Ja nie potrafiłabym żyć z kimś, komu nie potrafię zaufać. Kiedyś byłam w takiej sytuacji, nie potrafiłam mu zaufać, jednak nie byłam przekonana czy mam od niego odejść, bałam się, że zostanę sama. Jednak w końcu odeszłam od niego, okazało się, że wcale nie było tak trudno, jak się o to obawiałam, znaleźć odpowiedniego partnera, kilka tygodni po założeniu konta na mydwoje poznałam faceta, z którym jestem już od kilku dobrych lat. I czasem tak się zastanawiam, w jakim miejscu bym była teraz, jakbym wtedy z obawy przed samotnością została z tamtym facetem. Jestem przekonana, że nie byłoby tak dobrze jak teraz. Może ta sytuacja da Ci do myślenia i pomoże rozwiązać Twój problem?

7

Zadna rada tutaj ci nie pomoze bo ty juz mu nie ufasz i wcale ci sie nie dziwie.Wydaje mi sie ze bedziesz zyla w strachu.Ciezko cos ci doradzic ale ja chyba bym sie zameczyl tym mysleniem co moze sie wydarzyc albo co robi teraz.Zaufanie to podstawa a tutaj tego nie widze ale to on do tego dopuscil.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018