Współtowarzyszka podróży...razem raźniej :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Współtowarzyszka podróży...razem raźniej :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Współtowarzyszka podróży...razem raźniej :)

Cześć wszystkim smile

Zaplanowałam sobie, że w tym roku we Wrześniu polecę sobie gdzieś na wakacje do ciepłych krajów. Uwielbiam podróżować, podziwiać piękno natury w innych zakątkach świata. A ponieważ dawno nigdzie nie byłam to chciałabym zrealizować to małe marzenie i odpocząć troszkę inaczej. Problem w tym, że nie mam z kim. A sama raczej bałabym się gdzieś latać. Może jest ktoś chętny, żeby potowarzyszyć mi w takiej podróży? Razem będzie raźniej smile

2

Odp: Współtowarzyszka podróży...razem raźniej :)

cześć skąd jestes? ja teź nie mam z kim się wybrać  na wakacje. daj znać czy to jeszcze aktualne

3

nella90 napisał/a:

cześć skąd jestes? ja teź nie mam z kim się wybrać  na wakacje. daj znać czy to jeszcze aktualne

Cześć smile

Przepraszam że dopiero odpisuję. Dłuższy czas nikt nie był zainteresowany to zapomniałam o tym poście. Tak, to nadal aktualne smile. Jestem z Gdańska.

4

Podróże samemu też są fajne . Przynajmniej robisz co chcesz i nie musisz dostosowywać się do grupy.  A wybierając miejsce  warto sobie sprawdzić, które kraje zostały  uznane za bezpieczne przez msz.

5 Ostatnio edytowany przez netkobietka83 (2017-06-30 22:23:44)

Sama trochę się boję, dlatego wolałabym towarzystwo jakiejś koleżanki smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Współtowarzyszka podróży...razem raźniej :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018