KOŁOBRZEG - WARTO JECHAC CZY NIE WARTO :) ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » KOŁOBRZEG - WARTO JECHAC CZY NIE WARTO :) ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: KOŁOBRZEG - WARTO JECHAC CZY NIE WARTO :) ?

HEJKA
WYBIERAM SIE NA WCZASY DO KOŁOBRZEGU NAD NASZ KOCHANY bAŁTYK. kTO Z WAS TAM BYŁ NIECH PODZIELI SIE SWOIMI WRAŻENIAMI CO DO GASTRONOMII,ROZRYWEK I CZYSTOSCI PLAŻ I WODY...  POPROSTY SZCZERE OPINIE OSOB KTORE TAM BYŁY smile licze na odpisy i rozwiniecie tamatu pozdr !

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: KOŁOBRZEG - WARTO JECHAC CZY NIE WARTO :) ?

Szczerze wolę Gdynię... Ale Kołobrzeg też jest ok.

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

3

Mieszkam niedaleko Kołobrzegu.
Klimat miasta jest fajny, ogólnie ładne jest, zadbane, plaża też fajna, ale wstęp na molo jest niestety płatny.
Basen jest duży przy hali Milenium.
Można polecić.

4

Byłem tam 3 razy. Ogólnie nie jest źle ale kupa ludzi więc spokoju i ciszy tam nie znajdziesz. Pamiętam, że na plaży ciężko znaleźć wolne miejsce jak przyjdzie się za późno. Fajne klimaty za to na "starówce" smile

5

W Kołobrzegu byłam tylko przejazdem. I co rzuciło mi się w oczy, to tłumy ludzi. A to nie bardzo mi się podobało. Dlatego ja wolę spokojniejsze miejsca i mniej znane.

6

Pochodzę z okolic Kołobrzegu więc dość często tam bywam.Refleksję:dużo niemców,sporo restauracji,pubów na starówce,ceny wysokie jeśli chodzi o nocleg,w sezonie masę ludzi, na plaży trudno znaleźć miejsce bo jest dość krótka.Z drugiej strony jeśli ktoś chcę w ciszy i spokoju poleżeć na plaży to polecam Grzybowo-kilka km od Kołobrzegu.

7

smile a jak z bankomatami wbk? będe nocowac w kwatrzerze na ulicy sobieskiego 10 ,czy ktos wie gdzie jest najbliższy bankomat? strach nosic kase ze soba lub zostawic w pokoju...  pozdrawiam

Mówisz mi, że przepraszasz,
lecz ja nigdy nie zapomnę.
To są tylko puste słowa,
nie wymażesz nimi wspomnień.

8

Ja w Kołobrzegu byłam chyba z 10 razy. Pamiętam jak jeździłam tam z rodzicami, potem ze znajomymi, a w zeszłym roku też mi się zdarzyło wpaść tam na kilka dni wink Ogólnie miasto jest bardzo przyjemne, znajdziesz wszystko czego potrzeba. To prawda, że jest tam dużo Niemców i w ogóle ludzi, więc w sezonie jest tłoczno. Ale z drugiej strony to chyba tak jest teraz we wszystkich nadmorskich miejscowościach...

9

Bankomat WBK z tego co pamiętam jest na starówce, niedaleko katedry i słynnej kuli kręcącej się z wodą. Jest tam też bank WBK.
Sama się wybierasz na te wczasy?

10

Wiem ze mój post jest spózniony ale może ktos jeszcze wybiera sie w tym czy przyszlym m-cu  do Kolobrzegu i m oja opinia może sie przdac .
               Byłam 3 lata trmu w Kolobrzegu w "" Sanie" - fajna muzyka w "muszelce" ,liczne koncerty i tance .
Bliskośc morza i udana ppogoda spowodowały ze poleciałabym ta miejscowośc .

. Miej czas na uśmiech - to muzyka duszy

11

naprawdę warto jechać do Kołobrzegu smile byłam, teraz jeżdżę raczej za granicę, bo się człowiek przyzwyczaja do tego stylu turecko-grecko-egipskiego obsługi i nie może się przełamać, natomiast tęsknię czasem za tym zimnym morzem polskim smile ale dla samych widoków warto smile

12

Kołobrzeg to jedno z moich ukochanych miast!Przepiekna starowka,dobry basen,super knajpy,swietne smazalnie ryb i otwarte morze! po oprostu rewelka! Polecam!! Kołobrzeg jest na prawde śliczny..i jest tam co robic:-)

13

Generalnie bardzo przyjemne miasto, choć ludzi całkiem sporo. Gdzieś wyczytałam, że w tym sezonie będzie tam dużo utrudnień ze względu na liczne budowy itp, a na pewno będą korki.

14

Abra napisał/a:

Pochodzę z okolic Kołobrzegu więc dość często tam bywam.Refleksję:dużo niemców,sporo restauracji,pubów na starówce,ceny wysokie jeśli chodzi o nocleg,w sezonie masę ludzi, na plaży trudno znaleźć miejsce bo jest dość krótka.Z drugiej strony jeśli ktoś chcę w ciszy i spokoju poleżeć na plaży to polecam Grzybowo-kilka km od Kołobrzegu.

Dzięki poszukam coś na temat Grzybowa. Poza tym witam i cieszę się, że znalazłam interesujący mnie wątek. Dlaczego Kołobrzeg? Nie mal  co roku Gdynia lub Gdańsk, a z tego, co zauważyłam do Kołobrzegu bliżej, a nigdy tam nie byłam. Postanowiłam, że się wybiorę na kilka dni w sierpniu.

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

15

Witam oczywiści ze warto jechać do kołobrzegu ale też warto wiedzieć gdzie Spać! Byłem w lipcu na wakacjach ze znajomymi zarezerwowaliśmy sobie pokoje u pewnej Pani przez tel wydawała  się bardzo miła i sympatyczna, pokoje były nawet w rozsądnych cenach bo ok 50zł za osobe. Gdy przyjechalismy na miejsce właścicielka okazała się bardzo niemiła i opryskliwa a zachowywała sie jak jakaś nawiedzona wiedzma właściciel cały czas był na rauszu , pokoje nowe ale mało funkcionalne dosyć duży  kawałek do morza ok 2km. OSOBIŚCIE NIE POLECAM POKOI NA UL.RADOMSKIEJ 5.

16

bogdanslask napisał/a:

Witam oczywiści ze warto jechać do kołobrzegu ale też warto wiedzieć gdzie Spać! Byłem w lipcu na wakacjach ze znajomymi zarezerwowaliśmy sobie pokoje u pewnej Pani przez tel wydawała  się bardzo miła i sympatyczna, pokoje były nawet w rozsądnych cenach bo ok 50zł za osobe. Gdy przyjechalismy na miejsce właścicielka okazała się bardzo niemiła i opryskliwa a zachowywała sie jak jakaś nawiedzona wiedzma właściciel cały czas był na rauszu , pokoje nowe ale mało funkcionalne dosyć duży  kawałek do morza ok 2km. OSOBIŚCIE NIE POLECAM POKOI NA UL.RADOMSKIEJ 5.

Gdy zaczęłam czytać, pomyślałam: "kurna, oby nie ta sama". Ja już też mam pokój zarezerwowany- za tę samą cenę i też babeczka przez telefon sympatyczna się wydała. Na szczęście inny adres;) Zobaczymy!

Nie palę od 02.05.2014 i jestem z tego dumna smile

17

jeżdżę do Kołobrzegu mniej więcej od 7 lat i za każdym razem czuję siię tam genialnie:). Podoba mi sie sam klimat tego miejsca i to co tam sie robi. Promenada jest cudowna, a okolice Katedry mają swój nieopisywalny dla mnie urok:). Ja osobiście zachęcam do odwiedzenia tego miejsca:)

18

Nie byłam w Kołobrzegu, ale słyszałam że jest fajnie i ładnie. Tylko że drogo i lepiej nocować w pobliskich mieścinach gdzie można przedostać się plażą.

" Więc spleć palce z moimi palcami i chodź, prowadź i daj się prowadzić "

19

Jest fajnie ale tylko latem, zimą jest tam pełno Niemców w podeszłym wieku big_smile

20 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-01-28 10:58:07)

jak ktoś szuka rozrywkowego miejsca to polecam Kołobrzeg. W dzień można wylegiwać się na ładnych i czystych plażach, a wieczorami szaleć na różnego rodzaju imprezach, których w sezonie jest naprawdę wiele. A jeżeli szukacie noclegu zajrzyj na spam rozwinięta baza noclegowa godna polecenia

21 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-06-11 14:06:33)

Kołobrzeg to jest takie połączenie letniej morskiej miejscowości z miastem. Są zalety jednego i drugiego. Uważam, że na wakacje z dziećmi to dobry pomysł bo przy pogodzie czas spędza się na plazy a gdy się nieco pogorszy to są inen atrakcje: port, muzea i dobre knajpy.

Ceny są czasami wyższe niż w typowych mieścinach morskich. Znalazłam apartamenty dla pary za 130 zł za dobę. W apartamentach jest aneks kuchenny, można czasem jeden posiłek dziennie + kolacje ogarnąć w apartamencie, tylko np. obiadokolację jeść na mieście.
Na wyszukiwarce apartamentów można też czatować na %, zniżki, które z okazji zbliżającego się sezonu jest sporo. Na spam masz nawet do 30 % na wybrane lokalizacje i terminy. Apartament który ja znalazłam za 130 zł to apartament w spam Kołobrzeg, w nowoczesnym, świeżo wyposażonym budynku. Jest basen w środku na niepogodę smile co ratuje sytuacje jak jest się z dziećmi.

22

Oczywiście, że warto. Bardzo fajne restauracje i klimat. Ja zawsze dobrze wspominam big_smile

Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. - Diane Ackerman

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » KOŁOBRZEG - WARTO JECHAC CZY NIE WARTO :) ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018