Czy mam szanse - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy mam szanse

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy mam szanse

Witam,
Chciałbym opisać tutaj swoją pierwszą historię miłosną, jak i zasięgnąć porady. Mam 18 lat, szkoda gadać, przez wiekszość życia byłem dosyć nieśmiały. Zero pocałunków, przytulasek jaliś taki przyjacielski, nic poza to. Ogólnie żenada. No i teraz przyszła ta kobieta, niewiem dlaczego,ale sie zadurzyłem. Przed zaproszeniem na 1 randkę stresowałem się jak nie wiem co. Zrobiłem to, udało się, lecz tutaj pojawił się problem- zaprosiłem ją do kina. Nigdy wiecej do kina na 1 randce. To byla masakra, ja zamiast oglądać skupialem się na Niej. Chciałem ją objąć, wziąć za rękę, cokolwiek. I tutaj pojawila się nieśmiałość- nie dałem rady. Film się skończył, odprowadzilem ja do domu, jakas gadka, zero iskier jakichkolwiek. Nie podobało jej się to. Jednak dowiedizalem się że mnie nie skreśliła. Poszlismy na 2 randke do pizzerii. Było super. Nie będę sie rozwodzil nad szczegółami, ale powiem że na koniec ją przytulilem. No i w końcu, nieszczesna 3 randka. Kawiarnia, super gadka caly czas sie klei. Ja sobie mysle jaka ona jest piekna. Nie wiem co jest ze mna nie tak, mialem ochote ja pocalowac, poglaskac po policzku, zlapac za rękę,cokolwiek. Ale pomyślałem sobie że mi an niej bardzo zależy. Co jeśli przez kontakt wszystko zepsuje? No i droga powrotna, znów ja odprowadzam. Próbuje ja złapać za rękę jednak ona unika kontaktu. Albo to ja mam jakieś schizy jak Raskolnikow, albo tak bylo naprawde. No i nie odważylem 2 raz spróbować. Ale na koniec sam z siebie mnie przytulila pod domem. Stalismy tak objęci może pół a może całą minutę. Było tak przyjemnie. No i teraz nie wiem co zrobić? Jakies rady? Zabrać ją gdzieś jeszcze typu kawiarnia, restauracja,pizzeria jeszcze raz? Czy na spacer, chociaż to chyba odpada bo styczen jest, zimno jak pierun.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy mam szanse

Do dzieła chłopaku!
Takie historie są genialne. smile
Z tego co piszesz nie wygląda to źle. Może dziewczyna jest z tych bardziej nieśmiałych stąd może te jej ,, ruchy " albo faktycznie ci się wydawało, może to był twój cykor smile
Najważniejsze to rozmowa, jeśli dobrze wam się rozmawia to połowa sukcesu - rzecz mega ważna.
Następne spotkanie - TAK, TAK, TAK. Spacer może być średni, aczkolwiek w zależności gdzie wy tam mieszkacie może jakiś klimacik śnieżny jest lub się pojawi o ile oczywiście wiesz że lubi takie romantyzmy smile
Albo zwyczajnie, knajpa, pizza czy co tam wymyślisz.
Okazja do zbliżenia się do siebie nawzajem to na przykłąd lodowisko i łyżwy wink

Powodzenia. Trzymam kciuki smile

3

Dziękuję bardzo za te ciepłe słowa. Miło coś takiego usłyszeć. Mam już pomysł, mam nadzieję, że się uda. Wystarczy, że będę trochę bardziej śmiały, bo właśnie sobie coś uświadomiłem. Albo jej się naprawdę podobam, albo zostałem oznaczony wiecznym przyjacielem. Umówiła się ze mną na 3 randki, więc czemu mam nie próbować. Najwyżej schrzanię, ale raz się żyje. Jeśli się nie mylę- jeśli zainicjuje kontakt fizyczny, np. łapiąc jej rękę, albo odgarniając pasmo włosów, a ona się nie odsunie, to raczej i da mi się pocałować, prawda? Albo coś takiego "dobrze się całujesz" --nie wiem ---> to się zaraz okaże i ją pocałuje
                                                                                             tak----> no to sprawdzimy
                                                                                           nie ---> nie wiezę w to i ją całuje
Albo "zamknij na chwilę oczy ----> nie --->>> to nie bedzie niespodzinki ---> całuje ją
<zamyka> ----> całuje ją

Dobrz kombinuję, czy całkowicie w złą stronę podążam?

4

Za dużo kombinujesz młody, musisz postawić trochę bardziej na spontaniczność. Dobrze Ci idzie, dziewczyna zainteresowana więc wrzuć trochę na luz.

Fakt kombinujesz, wymyślasz mnóstwo scenariuszy ale w sumie to normalne. Wiesz, umawiaj się z nią, spotykaj ale nie planuj co zrobisz, jak. W czasie spotkania będziesz wiedział co w którym momencie to przychodzi samo w tym czasie smile

6

Po co kombinować i stosować jakieś szczeniackie sztuczki? Idź z nią na łyżwy.
Zawsze, gdy przychodzi zima mam ochotę iść na łyżwy z dziewczyną, tylko u mnie problem jest taki, że nigdy w trakcie tej pory roku żadnej nie miałem big_smile No może jedną, ale to była jakaś porażka i szkoda o tym pisać.

Każdemu będę wciskał ten pomysł z łyżwami, bo lodowisko, to chyba najlepsze miejsce na randkę zimą. Możesz ją wtedy trzymać za rękę do woli tłumacząc to np. tym, że jest sporo ludzi i nie chcesz jej zgubić w tłumie albo jak zaliczy glebę, pomagasz jej wstać i ogrzewasz jej ręce, albo jak któreś z was nie potrafi jeździć, to w trakcie nauki bierzesz ją za ręce lub łapiesz za biodra. Po wszystkim możesz ją przytulić, żeby ją rozgrzać i zaprosić na coś ciepłego do picia, np. gorącą czekoladę. Albo porzucaj ją trochę śniegiem, jak to odwzajemni, to żeby przestała w ciebie rzucać złap ją i przytul.
Nie spinaj się tak, jest taka pora roku, że o takie rzeczy nie trudno.

Wiecznym przyjacielem raczej nie zostałeś. Z tego co opisujesz widać, że jej się podobasz, ale sam możesz tego nie dostrzegać, bo za dużo przy niej myślisz i za bardzo trzęsiesz portkami. Jak nie wykonasz następnego ruchu, to właśnie niedługo możesz zostać jej nową kumpelą.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy mam szanse

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018