Czy mam szanse? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy mam szanse?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

1

Temat: Czy mam szanse?

Cześć, byłbym wdzięczny gdybyście mi coś poradzili, otóż poznałem w liceum pewną dziewczynę. Nie wiem czy streszczać tutaj całą historię z tego jak się dokładniej poznaliśmy, jak zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, itd., bo myślę, że to się nie tyle może nie przydać, a nikt tego nie przeczyta. Ogólnie mi bardzo na tej dziewczynie zależy, Ona bardzo mnie lubi, ale nie wiem czy da się tak zrobić, żeby to zadziałało w obie strony. W szkole raczej rzadko ze sobą gadamy, bo wiadomo, mnie gdzieś zaraz jacyś koledzy zaciągną, a do Niej przyczepiła się taka Jej przyjaciółka, która wszędzie za nią chodzi i w ogóle. Dużo razy odchodziłem od kolegów, żeby pójść do Niej i pogadać, ale ilekroć nie poszedłem to była ta przyjaciółka i czasami mi potrafiła przerwać w połowie zdania... A jeśli będzie taka chwila, że możemy normalnie pogadać sam na sam to rozmawia się bardzo miło, łatwo ją rozśmieszam historyjkami, Ona też coś opowiada i jest ok. Też piszemy ze sobą baaardzo dużo, dzień w dzień od kilkudziesięciu dni, po prostu taka zwykła, zabawna konwersacja, dużo sobie opowiadamy różne rzeczy, trochę się droczymy, spytam co porabia, ogólnie taka miła rozmowa. Pytałem kilka razy czy by się nie chciała spotkać, żeby po prostu pogadać, to cały czas to tłumaczy brakiem czasu i właśnie nie wiem czy to rzeczywiście brak czasu, czy to ja mogłem jakoś zawinić, chyba się trochę desperacko z takim pytaniem zachowałem, ale aktualnie już to sobie odpuściłem. Powiedziałbym, że dosyć często nasze spojrzenia się spotykają, raz było tak, że jak się tak spotkaliśmy oczami to się tak patrzyliśmy z uśmiechami na twarzy dosyć długo, tak, że aż się niezręcznie robiło. I ja mam pytanie, czy jest, jakby to określić, możliwość, aby Ona się mną bardziej zainteresowała, żeby Jej na mnie zaczęło zależeć? Jeśli tak to co powinienem robić?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy mam szanse?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018