Jak zbliżyć się do starszej kobiety ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 704 ]

1 Ostatnio edytowany przez js896020 (2017-02-05 11:14:58)

Temat: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Witam!
Mam 25 lat i podoba mi się kobieta starsza ode mnie o 10 lat, ja mówię do niej na "Pani, Ona na "Ty",
Chcę jej niedługo wysłać takie życzenia urodzinowe:
Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
dodam, że Ona nie ma męża ani chłopaka obecnie
Czy uważacie, ze takie zyczenia zbliżą mnie do Niej ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Nikt nie odpowie ?

3

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Witam!
Mam 25 lat i podoba mi się kobieta starsza ode mnie o 10 lat, ja mówię do niej na "Pani, Ona na "Ty",
Chcę jej niedługo wysłać takie życzenia urodzinowe:
Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
dodam, że Ona nie ma męża ani chłopaka obecnie
Czy uważacie, ze takie zyczenia zbliżą mnie do Niej ?


Czyżbyś do mnie chciał takie życzenia wysłać, o jak miło.  big_smile big_smile big_smile


A tak serio: skąd się znacie?

4

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Znamy się dwa-trzy lata, Ona była moją nauczycielką, ale od paru miesięcy coraz częściej ze sobą wymieniamy coraz więcej zdań i zauważyłem, że ona zaczęła do mnie mówić "cześć" zamiast "Dzień Dobry"

5

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Znamy się dwa-trzy lata, Ona była moją nauczycielką, ale od paru miesięcy coraz częściej ze sobą wymieniamy coraz więcej zdań i zauważyłem, że ona zaczęła do mnie mówić "cześć" zamiast "Dzień Dobry"


Ale gdzie wymieniacie te zdania?

Serio, chcesz być w związku z Kobietą o 10 lat starszą?


To, że zaczęła mówić Ci "cześć" zamiast "dzień dobry" nic nie znaczy.

6 Ostatnio edytowany przez js896020 (2017-02-05 12:30:02)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Widzimy się 2-3 razy w tygodniu i zawszę chwilę pogadamy, oprócz tego parę razy dłużej

7

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Widzimy się 2-3 razy w tygodniu i zawszę chwilę pogadamy, oprócz tego parę razy dłużej

A możesz zdradzić, gdzie się widujecie?
W szkole, na uczelni?

8

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

OK zaryzykuję jak by Ona to czytała - w końcu mamy tylko jedno życie!
Ona jest trenerką na basenie i zawsze ze soba chwilę porozmawiamy,
ostatnio 3-4 razy po pracy ją odprowadzłem ale wszystko do tej pory to koleżeńska rozmowa

9

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Zaryzykuj, ale jak masz to traktować jak jakieś doświadczenie albo trening ze starszą kobietą, to daj jej spokój. Kobiety wolne, w tym wieku raczej myślą poważnie o związkach i juz coś poważniejszego planują...mój były był młodszy niemalże tyle co ty od niej i po 5 latach wybrał młodszą. Ja zostałam z uczuciem, a on już z kimś innym. Zresztą, nie wiadomo co ona  o tym myśli, może traktuje cię jak byłego ucznia, młodziaka, gówniarza. Nie zaryzykujesz, to się nie dowiesz, musisz to wyczuć...

10

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

OK zaryzykuję jak by Ona to czytała - w końcu mamy tylko jedno życie!

Uważasz, że może czytać to forum?


Niestety, ale to nie ja otrzymam życzenia od Ciebie. tongue


Nie przeszkadza Ci Jej wiek, serio?

11 Ostatnio edytowany przez js896020 (2017-02-05 12:58:42)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Zaryzykuję i za jakiś czas napiszę jak poszło, Nie do końca jestem pewny czego chce w takim związku, ale wiem że mi się podoba!

12 Ostatnio edytowany przez samotnax4 (2017-02-05 13:04:27)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Smiem twierdzic, ze dzieciak z ciebie.  To jak moj byly nauczyciel od 13 lat mowi mi czesc i potrafi mnie odprowadzic do domu gdy niechcacy sie spotkamy tzn ze probuje rozbic mi rodzine? Dodam, ze jest kawalerem i gdy bylam maturzystka nie ukrywal, ze mu sie podobam wink

13

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

samotnax4 - co powinienem wywnioskować z Twojej wypowiedzi ?

14

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Krejzolka82 napisał/a:
js896020 napisał/a:

OK zaryzykuję jak by Ona to czytała - w końcu mamy tylko jedno życie!

Uważasz, że może czytać to forum?


Niestety, ale to nie ja otrzymam życzenia od Ciebie. tongue


Nie przeszkadza Ci Jej wiek, serio?

Śmiem twierdzić że wręcz przeciwnie i to właśnie ta różnica wieku mocno wpływa na zainteresowanie Autora.
Do tego instruktorka na basenie, więc pewnie wygląda dobrze, pływanie dobrze konserwuje, a jak kobieta  jest atrakcyjna to wiek nie przeszkadza, chyba że w tle zacznie majaczyć opcja klasycznego związku, wtedy nogi mogą zmięknąć.
No i fakt że była jego nauczycielką. To ma duże znaczenie, u większości męskiej populacji wyrwanie nauczycielki wydaje się nad wyraz atrakcyjne, taki zakazany układ.
No i postawienie pały nabiera nowego znaczenia.
Autorze a co Ty byś od niej chciał konkretnie, "zbliżyć się" fajnie napisane, ogólnikowo bez zdradzania intencji,ale nie o związek przecież Ci chodzi, co nie? Ale to dobry kierunek, inaczej nic nie zdziałasz.
Pozdrawiam

15

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Oczywiście , że o związek mu nie chodzi...na razie podbija, potem randki, całuski, czułe słowka, prezenciki, no i w końcu to najważniejsze....a potem koniec smile

16

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Hmm według mnie są małe szanse na to że ona patrzy na ciebie jak na mężczyznę.
A wiem co mówię ponieważ mi też z reguły częściej podobają się starsze kobiety jednakże dla nich jestem byłem i pozostanę dzieciakiem a żeby też nie było u niektórych moich znajomych widziałem podobne reakcje.
Sam nie wiem dlaczego tak jest, pewnie to biologia ale kobiety mają alergię na młodszych facetów dlatego też ja bym nie próbował bo potem będzie niezręcznie się spotkać kiedyś z trenerką tongue

17

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Tom94 napisał/a:

Hmm według mnie są małe szanse na to że ona patrzy na ciebie jak na mężczyznę.
A wiem co mówię ponieważ mi też z reguły częściej podobają się starsze kobiety jednakże dla nich jestem byłem i pozostanę dzieciakiem a żeby też nie było u niektórych moich znajomych widziałem podobne reakcje.
Sam nie wiem dlaczego tak jest, pewnie to biologia ale kobiety mają alergię na młodszych facetów dlatego też ja bym nie próbował bo potem będzie niezręcznie się spotkać kiedyś z trenerką tongue

Ale co ty gadasz, niech właśnie próbuje, nie oceniam jego szans, bo to od niego zależy.
Ja też zawsze lubiłem i dalej lubię starsze kobiety i kiedyś działałem pod tym kątem, i tez na początku bardzo rzadko albo w ogóle nic nie wychodziło, aż w końcu zrozumiałem że wyrywanie starszej kobiety przed młodszego gościa to nie to samo co wyrywanie kobiety przez faceta, w klasycznym rozumieniu. Zmieniłem sposób myślenia co wpłynęło na inne podejście i poźniej już jakoś szło.
Gość ma bardzo fajną sytuację, w zasadzie okazja do spełnienia męskich fantazji o nauczycielce, grzechem by było nie spróbować.
Pozdrawiam

18 Ostatnio edytowany przez samotnax4 (2017-02-05 14:45:43)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Nic co napisałeś nie sprawiło że pomyślałam, iż ta kobieta może być Tobą zainteresowana.  Cześć zamiast dzien dobry? Chwilę rozmawiamy? Wychodzi na to że jestem zainteresowana większością znajomych mi mężczyzn. Kurde,  źle ze mna:)

19

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Dodam, że Ta Pani ostatnio poprosiła mnie żebym jej pare rzeczy poprawił w laptopie i jej naprawiłem - właśnie ten czynnik spowodował że zacząłem myśleć o całej sytuacji
Która wersja lepsza:
1)Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
2)Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową kobietą, która na szczęście zasługuje,
3)Hardcore: Z okazji 18 urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
Dziękuję za interesujące uwagi!

20

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Dodam, że Ta Pani ostatnio poprosiła mnie żebym jej pare rzeczy poprawił w laptopie i jej naprawiłem - właśnie ten czynnik spowodował że zacząłem myśleć o całej sytuacji
Która wersja lepsza:
1)Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
2)Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową kobietą, która na szczęście zasługuje,
3)Hardcore: Z okazji 18 urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
Dziękuję za interesujące uwagi!

Ja tam żadnej różnicy nie widzę, wersja hardcore można by jej sprzedać, ale to nie jest jakiś tam hardocre, ale może nawet...
Jak naprawiasz jej laptopa, to może gdzieś tam w kalendarzu ustaw opcje czy może jakiś programik, tak że jak odpali kompa to w urodziny wyskoczą jej na pulpit jakieś życzenia czy na co tam wpadniesz.
I nie pisz że zasługuje na szczęście, to brzmi jak by nieszczęśliwa jakaś była. A co jak jest nieszczęśliwa, zresztą bez znaczenia, ale wychodzi że oceniasz ją jako kogoś nieszczęśliwego.

21

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

OK, mam jeszcze trochę czasu ale wersję 3 raczej sprzedam, zobaczymy czy ją kupi :d,
Wszelkie uwagi mile widziane!

22

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

To ja ci zwrócę uwagę, że 35 letnia samotna kobieta która dostanie życzenia że jest piękna i wartościowa, i że zasługuje na szczęście, od napalonego 25 latka, to na bank poczuje się doceniona.
U takich starych ludzi, każde kolejne urodziny przypominają że nie tak miało wyglądać życie, i że czas ucieka, i kolejny rok zmarnowany. Mniej więcej.
Ale nie zastanawiałeś się czemu większość dorosłych czy też starszych pokoleń, świętuje imieniny, a urodziny bez żadnej fety, w gronie rodzinnym, skromnie.
A twoje koncepcja.
To tak jak by jakaś 13 latka ci napisała nie martw się że jesteś samotnym nieudacznikiem, mi się podobasz i możesz ze mną chodzić jak chcesz.
W ogóle to smutno brzmi.
Ja Ci nie doradzę co masz napisać bo jedyne życzenia jakie składam to "na wzajem".
Ale zmień całkowicie formułę, niech to jest wesołe.
Pozdrawiam

23

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Booyah;D Jakby to moja, też młodsza o 10 lat siostra powiedziała;) Albo lepiej: Przybij;) Ale to brat lub kumpel;)

Nooo, fajno byłoby posunąć nauczycielkę, swoją szczególnie chociaż seks z nauczycielka sam w sobie też ma coś w sobie (tak, przetestowane i zaraz kolejny raz;))

Dlaczego pisze o dupczeniu a nie o...jak to ujales...zbliżeniu? No daj spokój. Chcesz się z nią przespać ale życzenia z Proszę Pani w tle to raczej nie droga na skróty, ślepy zaułek albo droga do nikąd, to prędzej;)

Męskim, też o 10 lat starszym okiem. Jeśli będzie się chciała z Tobą przespać to dowiesz się o tym. Wszystko jest w jej rękach...nie, to co byś chciał to akurat nie.

24

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

OK, myślę że jakieś szanse są, spróbuję jeszcze ze swojej strony zbić na "Ty" przed tymi życzeniami big_smile:D,
Na pewno pociąga mnie fizycznie, a wiecej chyba też...
Pozdrawiam!!

25

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Zaryzykuję i za jakiś czas napiszę jak poszło, Nie do końca jestem pewny czego chce w takim związku, ale wiem że mi się podoba!

A czego jesteś pewien?

To wreszcie chciałbyś spróbować być z Nią w związku?
A może chcesz się po prostu zabawić?

Bo dla mnie to jest różnica i to wielka.

26

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Zaryzykuję i za jakiś czas napiszę jak poszło, Nie do końca jestem pewny czego chce w takim związku, ale wiem że mi się podoba!

Weź pod uwagę, że 35 latka będzie wiedziała dokładnie czego chce. Dobrze byłoby żebyś Ty też wiedział. I chyba właśnie dlatego jest taka sytuacja jaka jest. Ty tej sytuacji nie ogarniasz. Kobieta Cię onieśmiela.

27

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

OK, myślę że jakieś szanse są, spróbuję jeszcze ze swojej strony zbić na "Ty" przed tymi życzeniami big_smile:D,
Na pewno pociąga mnie fizycznie, a wiecej chyba też...
Pozdrawiam!!

Heh...a nie było od razu napisać;) Dziewczyny się pogubiły;)

Chłopak ma 25 lat, co rano erekcja i Cześć od dojrzałej kobiety każe mu sądzić, że owych twardych cm jej brakuje;)

28

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

A ona ma jakieś dzieci, jest rozwiedziona, wdowa, czy po prostu nie pykło.

29

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
zabpth napisał/a:

A ona ma jakieś dzieci, jest rozwiedziona, wdowa, czy po prostu nie pykło.

Chyba po prostu nie pyklo i to mnie wlasnie trochę zastanawia.

30

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Witam!
Mam 25 lat i podoba mi się kobieta starsza ode mnie o 10 lat, ja mówię do niej na "Pani, Ona na "Ty",
Chcę jej niedługo wysłać takie życzenia urodzinowe:
Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
dodam, że Ona nie ma męża ani chłopaka obecnie
Czy uważacie, ze takie zyczenia zbliżą mnie do Niej ?

Bez - na - dziej - ne...

To mają być życzenia, czy pocieszenie vel danie nadziei? tongue

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Iceni napisał/a:
js896020 napisał/a:

Witam!
Mam 25 lat i podoba mi się kobieta starsza ode mnie o 10 lat, ja mówię do niej na "Pani, Ona na "Ty",
Chcę jej niedługo wysłać takie życzenia urodzinowe:
Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
dodam, że Ona nie ma męża ani chłopaka obecnie
Czy uważacie, ze takie zyczenia zbliżą mnie do Niej ?

Bez - na - dziej - ne...

To mają być życzenia, czy pocieszenie vel danie nadziei? tongue

Popieram wiekszego gniota nie czytalam, stylistyka rodem z podstawowki

32

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
ZlaKobieta33))))) napisał/a:
Iceni napisał/a:
js896020 napisał/a:

Witam!
Mam 25 lat i podoba mi się kobieta starsza ode mnie o 10 lat, ja mówię do niej na "Pani, Ona na "Ty",
Chcę jej niedługo wysłać takie życzenia urodzinowe:
Z okazji urodzin życzę Pani pozytywnego podejścia do życia i duużo szczęścia, bo jest Pani wartościową i piękną kobietą, która na szczęście zasługuje,
dodam, że Ona nie ma męża ani chłopaka obecnie
Czy uważacie, ze takie zyczenia zbliżą mnie do Niej ?

Bez - na - dziej - ne...

To mają być życzenia, czy pocieszenie vel danie nadziei? tongue

Popieram wiekszego gniota nie czytalam, stylistyka rodem z podstawowki

Po tytule, myślałam, ze będzie chodziło o kobietę bo ja wiem 55 letnią.
A te życzenia to brzmią jak dla kobiety 55 letniej. Albo i 60.

33

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

To jakie polecacie życzenia: d  moze cos takiego: " z okazji 18 urodzin życzę pozytywnego podejścia do życia i duuuzo szczęścia w kazdym aspekcie zycia, bo jest Pani wartościową i piękną kobieta, która zasluguje na to!!"

34

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Co ty z tą wartościową kobietą i zasługiwaniem?  To zdanie w tym jest wlasnie najgorsze.

35 Ostatnio edytowany przez random.further (2017-02-05 19:10:09)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Nie wiem czy Ci się uda cokolwiek napisać, ale może pomoże smile Tobie jeśli otrzymasz coś pisanego :

Przestroga...

Rozsądek jest deską ratunku,
W nim możesz pokładać nadzieje,
Wyzwoli z przykrego frasunku,
I w serce otuchy naleje.

36

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Nie wiem czy o tym pisałeś, możliwe, że nie doczytałam, jak Ty chcesz wysłać Jej życzenia?

37

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

smsem xd ,

38

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

smsem xd ,


A skąd Ty masz Jej numer telefonu?

39

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

A na ten basen to biegasz dla niej, czy dla formy? Bo może być też tak, że będziesz go musiał zamienić na siłownie.

40

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
random.further napisał/a:

Nie wiem czy Ci się uda cokolwiek napisać, ale może pomoże smile Tobie jeśli otrzymasz coś pisanego :

Przestroga...

Rozsądek jest deską ratunku,
W nim możesz pokładać nadzieje,
Wyzwoli z przykrego frasunku,
I w serce otuchy naleje.

Ale, że niby co to jest?

41

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Autorze
A może jakiś fajny wierszyk, laski lecą na poezje, a jak nauczycielka to na bank doceni
Wymyśliłem nabiegu może pomoże, możesz przerabiać do woli i używać wedle uznania, nie żywię żadnych praw autorskich


Droga pani instruktorko
Chętnie wdepnę w twe bajorko
I choć jesteś trochę stara
Ciebie pragnie ma fujara
Szczecia i radości wiele
Jak chcesz to wpadne po kościele


I dopisujesz jakieś tam wszystkiego najlepszego
js896020

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
zabpth napisał/a:

Autorze
A może jakiś fajny wierszyk, laski lecą na poezje, a jak nauczycielka to na bank doceni
Wymyśliłem nabiegu może pomoże, możesz przerabiać do woli i używać wedle uznania, nie żywię żadnych praw autorskich


Droga pani instruktorko
Chętnie wdepnę w twe bajorko
I choć jesteś trochę stara
Ciebie pragnie ma fujara
Szczecia i radości wiele
Jak chcesz to wpadne po kościele


I dopisujesz jakieś tam wszystkiego najlepszego
js896020

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGF27C9M0FH3BztnEtGnxwljzikr9pCDbhfriMR4vpLFS5yvT_

43

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
zabpth napisał/a:

Autorze
A może jakiś fajny wierszyk, laski lecą na poezje, a jak nauczycielka to na bank doceni
Wymyśliłem nabiegu może pomoże, możesz przerabiać do woli i używać wedle uznania, nie żywię żadnych praw autorskich


Droga pani instruktorko
Chętnie wdepnę w twe bajorko
I choć jesteś trochę stara
Ciebie pragnie ma fujara
Szczecia i radości wiele
Jak chcesz to wpadne po kościele


I dopisujesz jakieś tam wszystkiego najlepszego
js896020

zabpth lol jak wiele treści w formie tak krótkiej

44

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Numer telefonu mam bo od pewnego czasu (2 mies) piszę do niej smsy i Ona mi odpowiada, głównie życzenia i sprawy z tym laptopem big_smile,
Myślę że pora stać się mężczyzną i zacząć działać jak mężczyzna i samemu wymyślić tekst !!
, napisze kiedyś o wynikach,
Dzieki wszystkim!

45

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
js896020 napisał/a:

Numer telefonu mam bo od pewnego czasu (2 mies) piszę do niej smsy i Ona mi odpowiada, głównie życzenia i sprawy z tym laptopem big_smile,
Myślę że pora stać się mężczyzną i zacząć działać jak mężczyzna i samemu wymyślić tekst !!
, napisze kiedyś o wynikach,
Dzieki wszystkim!

Powodzenia smile

46

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
zabpth napisał/a:

Droga pani instruktorko
Chętnie wdepnę w twe bajorko
I choć jesteś trochę stara
Ciebie pragnie ma fujara
Szczecia i radości wiele
Jak chcesz to wpadne po kościele

js896020

Ja pierdzielę, to coś, co podbiłoby me serce smile

Przede wszystkim skończ z smsowaniem, to suchary dla przedszkolaków bleee. Jeśli chcesz jej złożyć życzenia, to po prostu zadzwoń, o porze w jakiej wiesz, że komfortowo może odebrać. Po prostu bądź w nich autentyczny.

47 Ostatnio edytowany przez zabpth (2017-02-05 20:40:28)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Ja bym stawiał na romantyzm
Autorze dopisałem jeszcze jedną zwrotkę.
Lubię pomagać :]

Droga pani instruktorko
Chętnie wdepnę w twe bajorko
I choć jesteś trochę stara
Ciebie pragnie ma fujara
Szczęścia i radości wiele
Jak chcesz to wpadnę po kościele

Kiedy jeszcze mnie uczyłaś
sny me mokrymi uczyniłaś
Widząc Ciebie na basenie
Myślę jedno: Chędożenie
Oh gdzie indziej spotkać tak piękną i wartościową kobietę
Udowodnię to z chęcią chlapiąc minetę.
Ahh mam nadzieję że ciśnienie w mych w lędźwiach poluzujesz
Bo to radość i szczęście na które zasługujesz.

Amen
pozdrawiam

48 Ostatnio edytowany przez PolnyMotylek (2017-02-05 20:44:15)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Ja jestem w wieku pani instruktorki i na to bym się złapała big_smile trochę się tu forumowicze zaczęli natrząsać z autora, nie wiem czy on to w ogóle zauważył
smile

49 Ostatnio edytowany przez Bulka (2017-02-05 21:02:26)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Tak sobie myślę, że jeśli ona dała Tobie swój komputer, a jest stara jak węgiel, prawie z czasów kiedy pisało się odręcznie pamiętniki, a komp jest obecnie substytutem pamiętnika "old fashion" kobiety, znaczy mogła chcieć coś Tobie przekazać. A ten komp obsługiwałeś u niej, czy u siebie?
Raz się zyje i skoro masz taką chcicę na nią, a ona może nawet na Ciebie, pójdz na calość. Może nie gotuj koalcji na wstępie, ale zaproś ją na "torta" z aperitifem u siebie (tylko czy dysponujesz lokum dziecko?).

50

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

To tylko 'przymrużenie oka', bez złośliwości, Autor wyciągnął wnioski i załapał prawidłowy kierunek smile, przecież o to chodziło aby nie popadł w przesadę a jakoś tak wyglądało, że blisko mu do tego było.

51

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Haha...chyba nigdy w historii netkobiet nie było takiej gromady kibicujacej puknieciu dojrzałej laski przez młodzieńca wink

52

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
namazu napisał/a:

Haha...chyba nigdy w historii netkobiet nie było takiej gromady kibicujacej puknieciu dojrzałej laski przez młodzieńca wink

Haha...ja bardzo przepraszam, ale ja jestem przeciw, no chyba, że Kobieta też ma na to ochotę. big_smile

53

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Obiecał, że napisze jak poszło lol

54

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Haha...fajno, że sytuacja wróciła na właściwe tory;)   no Laska może i chce...

Traktuje temat dość personalnie;D Coś jest w tym, że poprzednie 2 partnerki uczyły wf i były instruktorkami pływania;)

55

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Aha i Autorze napisz normalne życzenia, nie takie poważne.
Podejdź na luzie z tymi życzeniami.

56

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
random.further napisał/a:

Obiecał, że napisze jak poszło lol


To już?;D

57

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Krejzolka82 napisał/a:

Podejdź na luzie z tymi życzeniami.

Autorka nie myślala o "luźnej gumie";)

58 Ostatnio edytowany przez Bulka (2017-02-05 21:46:19)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Krejzolka82 napisał/a:

Aha i Autorze napisz normalne życzenia

Nie no proszę, niech nie pisze. To czerstwe pisanie degraduje kontakty międzyludzkie. I nawet jeśli ona chce, to nie na miejscu odpisać (kużwa ODPISAC) to wpadnij na drinka. Co gościu języka w gębie zapomniał??? Jak tak, to na drzewo banany prostować;) Jestem za tym, żeby być AUTENTYCZNYM, a to umożliwia tylko bezpośrednia rozmowa, nie tekst suchara smsa uzgodnionego z tysiącami osób na forum. Jeśli on chce ją wciągnąć w jakąś grę, to laska jeśli jest ogarnięta będzie mogła to zweryfikować NA ŻYWO.

59 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-05 21:46:39)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Bulka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Aha i Autorze napisz normalne życzenia

Nie no proszę, niech nie pisze. To czerstwe pisanie degraduje kontakty międzyludzkie. I nawet jeśli ona chce, to nie na miejscu odpisać (kużwa ODPISAC) to wpadnij na drinka. Co gościu języka w gębie zapomniał??? Jak tak, to na drzewo banany prostować;)


No ok., ale bezpieczniej jednak wysłać sms'a.
Jak nie będzie Jej się podobał sms to po prostu oleje, albo sucho podziękuje, a tak to będzie musiała rozmawiać nawet wbrew woli.

No, jak dla mnie jest to bezpieczniejsza forma kontaktu.
Zawsze Ona może oddzwonić. smile

60 Ostatnio edytowany przez Bulka (2017-02-05 21:51:36)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Krejzolka82 napisał/a:
Bulka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Aha i Autorze napisz normalne życzenia

Nie no proszę, niech nie pisze. To czerstwe pisanie degraduje kontakty międzyludzkie. I nawet jeśli ona chce, to nie na miejscu odpisać (kużwa ODPISAC) to wpadnij na drinka. Co gościu języka w gębie zapomniał??? Jak tak, to na drzewo banany prostować;)


No ok., ale bezpieczniej jednak wysłać sms'a.
Jak nie będzie Jej się podobał sms to po prostu oleje, albo sucho podziękuje, a tak to będzie musiała rozmawiać nawet wbrew woli.

No, jak dla mnie jest to bezpieczniejsza forma kontaktu.
Zawsze Ona może oddzwonić. smile

Edytowałam swój post i dodałam istotne zdanie.
A Ty krejzolka z jaką płcią sympatyzujesz hęęęęęęęęęę??? smile to nie ma być bezpieczne dla samca, ale dla samicy tongue to ona ryzykuje hehehe
a gostek jeśli chce czuć support, bezpieczeństwo itp niech lepiej siedzi u mamusi za piecem a nie dupencji głowę zawraca.

61 Ostatnio edytowany przez Krejzolka82 (2017-02-05 23:24:34)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Bulka napisał/a:
Krejzolka82 napisał/a:

Aha i Autorze napisz normalne życzenia

Nie no proszę, niech nie pisze. To czerstwe pisanie degraduje kontakty międzyludzkie. I nawet jeśli ona chce, to nie na miejscu odpisać (kużwa ODPISAC) to wpadnij na drinka. Co gościu języka w gębie zapomniał??? Jak tak, to na drzewo banany prostować;) Jestem za tym, żeby być AUTENTYCZNYM, a to umożliwia tylko bezpośrednia rozmowa, nie tekst suchara smsa uzgodnionego z tysiącami osób na forum. Jeśli on chce ją wciągnąć w jakąś grę, to laska jeśli jest ogarnięta będzie mogła to zweryfikować NA ŻYWO.

Wiadomo, że co poniektórzy robili sobie jaja z Autora, więc logiczne, że Autor nie skorzysta z tego suchara.

Ja to sympatyzuję zawsze z biednymi, którzy potrzebują wsparcia/pomocy. smile

Jestem i za Autorem, jeżeli oczywiście nie zakpi sobie z tej Kobiety i za tą Kobietą, jeżeli będzie zainteresowana.

Bohaterka, mój rocznik, mój miesiąc urodzenia, więc wiadomo. smile

62 Ostatnio edytowany przez Bulka (2017-02-05 22:01:34)

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
Krejzolka82 napisał/a:

[

Ja to sympatyzuję zawsze z biednymi, którzy potrzebują wsparcia/pomocy. smile

no, biedny ci on, nie wie jak się dobrać do tego miodu tongue jak ten biedny misiek w ulu.

63

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Do rzeczy...on ma ją dmuchać tak?  No to niech siłę ledzwi skieruje we właściwym kierunku i będzie ok (ewentualną korektę to Laska już sama wie jak przeprowadzić wink)) jako bonus może ta informacje mu przekazać wink No i już;)

64

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
namazu napisał/a:

Do rzeczy...on ma ją dmuchać tak?  No to niech siłę ledzwi skieruje we właściwym kierunku i będzie ok  No i już;)

Biedne samczyki, mózg zalewa im tylko terść: dmuchać dmuchać. No ale to nie wasza wina, matka natura tak zaprogramowała, aby pokryć jak największą ilość samic, nawet starych tongue  Byłabym za czytaniem poezji po torcie tongue

65

Odp: Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?
namazu napisał/a:

Do rzeczy...on ma ją dmuchać tak?  No to niech siłę ledzwi skieruje we właściwym kierunku i będzie ok (ewentualną korektę to Laska już sama wie jak przeprowadzić wink)) jako bonus może ta informacje mu przekazać wink No i już;)

Może najpierw niech złapią kontakt, a potem niech się zastanowią co z tym zrobić.
Najważniejsze, żeby mieli takie same oczekiwania. smile

Posty [ 1 do 65 z 704 ]

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jak zbliżyć się do starszej kobiety ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024