myślicie że istnieje na świecie facet którego można być 100 pewnym? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » myślicie że istnieje na świecie facet którego można być 100 pewnym?

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 39 do 76 z 105 ]

39 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-01-10 13:06:54)

Odp: myślicie że istnieje na świecie facet którego można być 100 pewnym?

W pewnym wieku czlowiek ,ktory sie rozwija ,musi byc pewnym i wierzyc w siebie i sobie ufac................

Miec okreslone swoje granice ,i wartosci .
Niemamy wplywu na innych tylko na siebie .
Jesli ktos siebie nie jest pewien to znaczy ze sobie nie ufa to jak ma mu zaufac ktos inny?
To moje zdanie

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........
Zobacz podobne tematy :

40

nocnalampka napisał/a:

Busiu, no w wielu kwestiach zgadzamy się bardzo mocno.

No i jeszcze odniosę się do tego:  'Kochanie, ja Tobie ufam, nie ufam tylko tym wszystkim kobietom...' 
I o ile się zgadzam, że nie ufam obcej babie, że nie uzna jakaś, że mój mąż jest piękny i mądry, i warto by sobie go mieć blisko - bo i w końcu oczy mam i wiem z kim żyję, więc nawet nie byłabym zaskoczona, że inne kobiety też to widzą. O tyle nie ogarniam jaki to miałby być argument. Męża mam wystarczająco silnego i sprawnego fizycznie aby zgwałcić się nie dał, więc czego niby mam się bać? Moj mąż ma swój rozum i swoją wolę i jeśli jakaś go zbałamuci, to znaczy, że on chciał być zbałamucony! Jest dorosły i sam podejmuje decyzje - czy być moim mężem, czy być z inną panią. I tu akurat zarzucanie włosem i wpychanie cyca pod nos nie ma nic do rzeczy.

Racja.

41

pati31 napisał/a:

W pewnym wieku czlowiek ,ktory sie rozwija ,musi byc pewnym i wierzyc w siebie i sobie ufac................

Jesli ktos siebie nie jest pewien to znaczy ze sobie nie ufa to jak ma mu zaufac ktos inny?
To moje zdanie

Nie musi miec pewnego wieku by miec określone zasady, granice. Ja je mam, ufam sobie, ale nigdy nie jestem pewna, ani nie mogę byc, jedynie co, to moge przypuszczać, jak w danej sytuacji sie zachowam. Nie tyczy sie to tylko zdrad, wszystkiego. Różne momenty nas mogą w zyciu spotkać, chwile, sekundy, w których bedziemy musieli podjąć decyzję, kroki. Wtedy nasze zasady mogą niewiele znaczyc. Nie poświęce wlasnym życiem, czy życiem innego człowieka, jak sie zachowam i co zrobię, bo sobie ufam i wiem jakie mam granice.

Zamknij oczy,ale nie umieraj... Masz prawo do płaczu...       
A teraz wstań i walcz o następny dzień...

42

"  myślicie że istnieje na świecie facet którego można być 100 pewnym? "

jestem tutaj, sam sad

43

paulla777 napisał/a:
pati31 napisał/a:

To moje zdanie

Nie musi miec pewnego wieku by miec określone zasady, granice. Ja je mam, ufam sobie, ale nigdy nie jestem pewna, ani nie mogę byc, jedynie co, to moge przypuszczać, jak w danej sytuacji sie zachowam. Nie tyczy sie to tylko zdrad, wszystkiego. Różne momenty nas mogą w zyciu spotkać, chwile, sekundy, w których bedziemy musieli podjąć decyzję, kroki. Wtedy nasze zasady mogą niewiele znaczyc. Nie poświęce wlasnym życiem, czy życiem innego człowieka, jak sie zachowam i co zrobię, bo sobie ufam i wiem jakie mam granice.

Zgadza sie ladnie to napisalas ,oby wiecej bylo takich dziewczyn.
Odnosnie pewnosci ,to juz zalezy od charakteru i chyba sily wewnetrznej .
Osobiscie siebie jestem pewna ,zycie juz mnie wystawilo na rozne proby , ale innych nigdy.
Pozdrawiam

44

Po pierwsze nie istnieje ani mężczyzna ani kobieta, którym można ufać w 100%. Po drugie bezgraniczne zaufanie prowadzi do nudy i zobojętnienia. Niepewność i zazdrość są tym czym sól i pieprz dla potraw.

45

Ojciecpiotr napisał/a:

Po pierwsze nie istnieje ani mężczyzna ani kobieta, którym można ufać w 100%. Po drugie bezgraniczne zaufanie prowadzi do nudy i zobojętnienia. Niepewność i zazdrość są tym czym sól i pieprz dla potraw.

Nie wiem czy tak fajnie żyć w niepewności. Zazdrość- owszem, ale taka w granicach rozsądku. Niepewność? Raczej nie jest przyjemnym zastanawianie sie przy kazdym wyjściu partnera czy nie zastąpi nas kims innym, czy nie zdradzi. Zgadzam sie z tym, ze taki stu procentowy człowiek nie istnieje, ale ze niepewność dodaje tego czegoś ? Nieee smile

46

Ojciecpiotr napisał/a:

Każdemu według potrzeb... Zaufanie i szacunek są słodkie jak dojrzałe owoce. A ja od pieprzu i soli wolę cukier wink

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

47

tak całkiem na 100 procent można ufać facetowi-na bezludnej wyspie.

48

biedronka47 napisał/a:

O ile nie będzie tam Piętaszka wink

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

49

Odpowiadając na pytanie w tytule:
Tak- martwy.
smile

50 Ostatnio edytowany przez Lilia86 (2013-01-13 15:30:21)

"Kobieta ,ktora wynajmuje testerke dla mnie ma problem ze swoja kobiecoscia......"

Niejednokrotnie niska samoocena i niedowartościowanie kobiety,  jest wynikiem braku zainteresowania jej osobą przez partnera. Brak adoracji i poczucia bycia atrakcyjną powoduje, że kobieta sama sobie nie ufa, jakby się zachowała w okolicznościach, gdy spotyka mężczyznę, który by ją dowartościował. Przy, którym czułaby się znów kobieca i seksowna. Sama zaczyna wątpić w swoją lojalność i wpada na " gienialny" plan sprawdzenia swojego faceta hmm .

Zatrudnienie testerki jest dla mnie pierwszym krokiem do rozpadu związku....
Załóżmy, że :
A) facet oblał egzamin ( uległ testerce) - dziewczyna odchodzi od niewiernego partnera
B) facet pozostał lojalny, ale dowiadując się o podstępie swojej dziewczyny, traci do niej zaufanie,
  związek bez zaufania powoli się osłabia, no i teraz facet wynajmuje testera big_smile

Podpisuję się pod stwierdzeniem, że o wiele lepiej dołożyć starań na pielęgnację więzi i namiętności w swoim związku, niż dopuszczać się tego typu desperackich kroków.

Czy istnieje facet, którego można być 100% pewnym?

Tak. Mój mąż.
Zawsze byłam z tego dumna, ale z perspektywy czasu jestem skłonna stwierdzić, że wolałabym, aby czasami poleciała mu głowa za inną.

51 Ostatnio edytowany przez Animus (2013-01-13 15:41:23)

biedronka47 napisał/a:

Zaraz zaraz, a małpy?

caro0119 napisał/a:

A co chce udowodnić kobieta wynajmująca taką testerkę? Że nie jest wystarczająco ładna? Inteligentna? Że nie interesuję się pasją swego mężczyzny? [...].

Moim zdaniem jest to najlepszy dowód na chęć pozbycia się partnera.

Każda pewność zabija rozwój i twórczość, więc pewność jest szkodliwa.

Zabawa zaczyna się, gdy nie ma pewności, ale jest cień szansy, że się uda.

BÓG jest wzorem mądrości: mnóstwo dzieci, żadnych alimentów, żadnej żony i żadnej teściowej. Objawia się wybranym, rozmawia z nielicznymi i wpuszcza do swoich wielu mieszkań kogo chce.  I dzięki tej Bożej Mądrości niektóre dzieci darzą Go Zaufaniem, Uwielbieniem i Miłością. Pozostali próbują rzucać kamieniami Panu Bogu w okna i trafiają kulą w płot swojego własnego ograniczenia.

52

Jeśli ktoś jest dla wszystkich "złą osobą" to można zaufać na 100% że dla nas cudem się nie zmieni.

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

53

Myślę, że pewnie gdzieś tam tacy istnieją... Jednak jest to dosyć rzadkie zjawisko, szczególnie w obecnych czasach.

Nie wspieraj finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

54

Remi napisał/a:
biedronka47 napisał/a:

O ile nie będzie tam Piętaszka wink

Ha ha... Ubawiłam sie tymi postami po pachy :d

55

Tak sobie pomyślałam, że to musi być okrutnie smutne nie ufać nawet własnemu partnerowi... Serio potraficie tak zyc i być szczęśliwe?

56

nocnalampka napisał/a:

Tak sobie pomyślałam, że to musi być okrutnie smutne nie ufać nawet własnemu partnerowi... Serio potraficie tak zyc i być szczęśliwe?

dokładnie taka sama refleksja mi się nasunęła smile

57

ciekawaświata napisał/a:
nocnalampka napisał/a:

Ufność, a pewność to dwie różne rzeczy. Ja swojemu ufałam i za jego oddanie i wierność dałabym sobie rękę uciąć. No... i teraz byłabym bez ręki... Byłam go pewna w 10000 % no i wyszło jak wyszło.

58

Teo napisał/a:
ciekawaświata napisał/a:
nocnalampka napisał/a:

Ufność, a pewność to dwie różne rzeczy. Ja swojemu ufałam i za jego oddanie i wierność dałabym sobie rękę uciąć. No... i teraz byłabym bez ręki... Byłam go pewna w 10000 % no i wyszło jak wyszło.

Też mam za sobą taki związek i też mogłabym teraz bez ręki chodzić.
To jednak dawne czasy, które nie miały wpływu na moje podejście do związków. Tak jak nocnalampka nie wyobrażam sobie związku bez pełnego zaufania do partnera, gdzie żyłabym w niepewności i w cieniu jakiejś wiszącej nad nami potencjalnej zdrady.

Nic nie jest pewne na 100%, ale warto wierzyć w swojego wybranka serca.

Co do kobiet, które wynajmują testerki, to czytałam, że najczęściej mają jedną intencję: zdobyć dowód i wykorzystać w sprawie rozwodowej.
Tym, które korzystają z usług testerek, bo "coś im się wydaje" lub "na próbę" czy "wszelki wypadek", wypada tylko życzyć, żeby sprawdzany facet podziękował im za "zaufanie" i odszedł w siną dal z ową panią testującą.

15.08 - Olek

59

Teo napisał/a:
ciekawaświata napisał/a:
nocnalampka napisał/a:

Teo, każdy się kiedyś przejechał... Na facecie, na przyjaciółce, na pracodawcy. Ale to nie oznacza, że trzeba założyć, że każdy facet zdradzi, przyjaciółka porzuci w potrzebie, a pracodawca kiwnie na kase.  Skoro juz decyduje się z kimś dzielić życie - tak na poważnie, dzieląc mieszkanie, łóżko i kase, to wolę zaryzykować tę stratę ręki niż wszędzie wietrzyć zdradę. Czy choćby dopuszczać do świadomości jej możliwość. To jak mówienie, że każdemu może się przydarzyć ukraść. No rzecz w tym, że nie każdemu. Tylko cała sztuka rozpoznać potencjalnego złodzieja w tłumie tych, co się zarzekają, że uczciwi.

60

nocnalampka napisał/a:
Teo napisał/a:
ciekawaświata napisał/a:

Teo, każdy się kiedyś przejechał... Na facecie, na przyjaciółce, na pracodawcy. Ale to nie oznacza, że trzeba założyć, że każdy facet zdradzi, przyjaciółka porzuci w potrzebie, a pracodawca kiwnie na kase.  Skoro juz decyduje się z kimś dzielić życie - tak na poważnie, dzieląc mieszkanie, łóżko i kase, to wolę zaryzykować tę stratę ręki niż wszędzie wietrzyć zdradę. Czy choćby dopuszczać do świadomości jej możliwość. To jak mówienie, że każdemu może się przydarzyć ukraść. No rzecz w tym, że nie każdemu. Tylko cała sztuka rozpoznać potencjalnego złodzieja w tłumie tych, co się zarzekają, że uczciwi.

No, ale czy ja gdzieś napisałam, że nie można ufać? Można, tylko nie w 100 %. I wcale nie mówię, że całe życie trzeba trzymać na dystans, czy sprawdzać na każdym kroku, czy cokolwiek. Można ufać, można sie cieszyć zaufaniem, ale nie dawać sobie ucinać za uczciwość kończyn i być przygotowanym, że każdy może zawieść i nauczyć się z tym żyć smile

61

Teo napisał/a:
nocnalampka napisał/a:
Teo napisał/a:

No, ale czy ja gdzieś napisałam, że nie można ufać? Można, tylko nie w 100 %. I wcale nie mówię, że całe życie trzeba trzymać na dystans, czy sprawdzać na każdym kroku, czy cokolwiek. Można ufać, można sie cieszyć zaufaniem, ale nie dawać sobie ucinać za uczciwość kończyn i być przygotowanym, że każdy może zawieść i nauczyć się z tym żyć smile

Rozumiem Twoje stanowisko. Znaczy rozumiem sposób myślenia, ale nie rozumiem jak można tak żyć. To zupełnie nie dla mnie. Ja albo daję i oczekuję 100% zaufania, albo zupełnie nie wchodzę w taki związek. Choć temat dla mnie zupełnie hipotetyczny, bo męża swojego znam lepiej niż siebie i tu do ręki dodałabym nawet nogę w zastaw wink

62

Można być 100 pewnym !
ja byłam .

63

Facet który Cię kocha, myśli o Tobie, więc jak wyskoczy mu najlepsza laska pomyśli też o Tobie i będzie trzymał łapy z daleka, po co niszczyć wspaniały związek dla jakiejś cizi smile

64

Każdy jest tylko człowiekiem i każdy może zawieść pod tym czy innym względem.

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

65

Sprawdzam wierność mężczyzn od wielu lat i uważam, że nie ma czegoś takiego jak zaufanie 100%.. chociaż paru facetów nie złapało się na mój haczyk stwierdzam "ufaj, ale kontroluj"

[tu był spam - usunięte przez moderację]

66

Siebie samego trudno być na 100% pewnym.
Tak naprawdę wiemy o sobie tylko tyle ile doświadczyliśmy. A reszta to nasze przypuszczenia i pewna doza wiary, która bywa bardzo myląca.

67

julias napisał/a:

Sprawdzam wierność mężczyzn od wielu lat i uważam, że nie ma czegoś takiego jak zaufanie 100%.. chociaż paru facetów nie złapało się na mój haczyk stwierdzam "ufaj, ale kontroluj"

żeby robić coś takiego jak Ty, trzeba mieć coś nie tak z emocjami, nieuczciwe wyciąganie kasy od ludzi.
Nic nie sprawdzasz- reakcja na Ciebie nie jest żadnym prognostykiem zachowania tych osób w realnym życiu.
Równie moralne byłoby powiadamianie kogoś, że jego mąż ma raka i sprawdzanie reakcji  czy wywoływanie innych życiowych traum.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

68

julias napisał/a:

A po co mi facet, którego trzeba kontrolować? Niech spada z tą drugą, pobłogosławię na drogę.

69

To i ja dodam swoją opinię:

Jest takie powiedzenie jak masz dobrą kuchnię w domu to nie jadasz na mieście. Ponad dekada z moją żoną i brak zdrad, dlaczego ... bo w zasadzie fajnie było gotować niż ryzykować smak potraw z knajp na mieście. Jeśli mam piękną kobietę obok siebie, która robi się ponętna kiedy atmosfera zaczyna gęstnieć... po co kombinować.

Kiedy człowiek jest wolny i podąża za kobietami którym ptakiem z oczu patrzy, w końcu przychodzi taka refleksja, że nie o to w tym chodzi.

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

70

Sświętego ojca Pio można było być 100 pewnym. Gdyby był mężem kobiety to mogła by być go 100 procent pewna.

71

themusik napisał/a:

Sświętego ojca Pio można było być 100 pewnym. Gdyby był mężem kobiety to mogła by być go 100 procent pewna.

Wiadomix, bo nie miał żony. Adam też wyleciał z raju przez Ewę. wink

Zwykły Jan Kowalski, postać z brzegu pierwsza -
Prochu nie wymyślę, nie napiszę wiersza...

72

W 100% to chyba nikogo nie można być pewnym. Zawsze jest margines błędu. Tylko, jeżeli czyjeś zachowanie nie budzi podejrzeń, nie warto też wybiegać myślami w przyszłość w taki sposób, że analizujemy, czy nasze zaufanie aby nie jest błędem, gdy nic się nie dzieje i snujemy przewidywania, że kiedyś i tak pewnie zdradzi...Podejrzliwość też rozbiła wiele związków.

/Każdy może na ciebie spojrzeć, lecz spotkanie kogoś, kto widzi ten sam świat co ty, jest zjawiskiem dość rzadkim./

73

Uważam, że nie ma takiego człowieka (ani mężczyzny, ani kobiety). Wydaje mi się, że nawet siebie nie można być pewnym na sto procent, bo nie jestesmy w stanie przewidzieć, jak się zachowamy w skrajnych sytuacjach. Można tylko wierzyć, że sie zachowamy w określony sposób, który uwazamy za właściwy, ale pewności nigdy nie ma.

74

Nie ma, ale nie ma też koleżanki, której można być 100% pewnym. Nawet kuzynostwa czy rodzeństwa. Rodzice nie mogą być pewni na 100% własnych dzieci.
Nie jest to dobre ani nie jest to złe, tak po prostu jest.
Małzeństwo może przeżyć razem 20 lat, albo rozwieść się po upływie właśnie tego czasu. Poza tym ludzie się zmieniają, a osoba 20 letnia a ta sama osoba 20 lat później, to już kompletnie inny człowiek

gg 48623644

75

Istnieje. Ja.

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

76

W życiu nie chciałbym by kobieta o mnie pomyślała, że jestem na 100% pewny, że jestem jej forever itd. Bo Wy zwyczajnie od takich facetów uciekacie big_smile, a płaczecie za tymi, którzy zawsze są jakby lekko poza zasięgiem. Jak kochany, to nudny i żadne wyzwanie. Dlatego myślę, że takich ludzi nie ma, bo to się nie kalkuluje.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
Idziesz do kobiet? Nie zapomnij bicza!

Posty [ 39 do 76 z 105 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » myślicie że istnieje na świecie facet którego można być 100 pewnym?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018