Czy każdy zasługuje na miłość ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy każdy zasługuje na miłość ?

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 138 z 138 ]

131 Ostatnio edytowany przez Herne (2023-12-11 17:32:34)

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?
Pamella napisał/a:
rakastankielia napisał/a:

Nie jestem leniwy i nie użalam się nad sobą, ale co mam poradzić na fakt, że jestem odrzucany z góry? Nie mam szans nadrobić poczuciem humoru i charakterem, bo jestem odrzucany zanim go zaprezentuję.

I tak długo jak będziesz tak myślał, mówił i pisał, tak właśnie będzie.

Witamy nową użytkowniczkę w grze pod tytułem "Ping-pong"!

Aby w sposób ekspresowy objaśnić jej zasady, proponuję cofnąć się kilka miesięcy na przykład do wątku tutaj:

https://www.netkobiety.pl/p3952095.html#p3952095

wink

Od razu pragnę nadmienić, że Twój przeciwnik, rakastankielia to doświadczony zawodnik, solidnie okopany w swojej wizji świata, a paletka którą się posługuje w grze ma wielkość łopaty do odgarniania śniegu.

Powodzenia!

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?
Herne napisał/a:
Pamella napisał/a:
rakastankielia napisał/a:

Nie jestem leniwy i nie użalam się nad sobą, ale co mam poradzić na fakt, że jestem odrzucany z góry? Nie mam szans nadrobić poczuciem humoru i charakterem, bo jestem odrzucany zanim go zaprezentuję.

I tak długo jak będziesz tak myślał, mówił i pisał, tak właśnie będzie.

Witamy nową użytkowniczkę w grze pod tytułem "Ping-pong"!

Aby w sposób ekspresowy objaśnić jej zasady, proponuję cofnąć się kilka miesięcy na przykład do wątku tutaj:

https://www.netkobiety.pl/p3952095.html#p3952095

wink

Od razu pragnę nadmienić, że Twój przeciwnik, rakastankielia to doświadczony zawodnik, solidnie okopany w swojej wizji świata, a paletka którą się posługuje w grze ma wielkość łopaty do odgarniania śniegu.

Powodzenia!

Nie no, uwielbiam! big_smile big_smile big_smile

133

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?
Pamella napisał/a:
rakastankielia napisał/a:

Nie jestem leniwy i nie użalam się nad sobą, ale co mam poradzić na fakt, że jestem odrzucany z góry? Nie mam szans nadrobić poczuciem humoru i charakterem, bo jestem odrzucany zanim go zaprezentuję.

I tak długo jak będziesz tak myślał, mówił i pisał, tak właśnie będzie.

Ja tylko stwierdzam fakty. Mam wiele do zaoferowania, znam własną wartość, tylko co z tego, skoro już na samym początku kobiety nie są zainteresowane?

134

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?
rakastankielia napisał/a:
Pamella napisał/a:
rakastankielia napisał/a:

Nie jestem leniwy i nie użalam się nad sobą, ale co mam poradzić na fakt, że jestem odrzucany z góry? Nie mam szans nadrobić poczuciem humoru i charakterem, bo jestem odrzucany zanim go zaprezentuję.

I tak długo jak będziesz tak myślał, mówił i pisał, tak właśnie będzie.

Ja tylko stwierdzam fakty. Mam wiele do zaoferowania, znam własną wartość, tylko co z tego, skoro już na samym początku kobiety nie są zainteresowane?

A co masz do zaoferowania?

135

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?

Nie

136 Ostatnio edytowany przez KoralinaJones (2023-12-11 19:41:47)

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?
Herne napisał/a:
Pamella napisał/a:
rakastankielia napisał/a:

Nie jestem leniwy i nie użalam się nad sobą, ale co mam poradzić na fakt, że jestem odrzucany z góry? Nie mam szans nadrobić poczuciem humoru i charakterem, bo jestem odrzucany zanim go zaprezentuję.

I tak długo jak będziesz tak myślał, mówił i pisał, tak właśnie będzie.

Witamy nową użytkowniczkę w grze pod tytułem "Ping-pong"!

(...)

Herne, lepiej Ty pograłbyś z nami tongue wink.

137 Ostatnio edytowany przez rakastankielia (2023-12-11 22:20:11)

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?
Jack Sparrow napisał/a:
rakastankielia napisał/a:

Z dziewczynami z tindera się nie umawiałem, bo bardzo rzadko mam pary, a jak już są, to nie odpisują. Dlatego na randce z tindera byłem raz, trzy lata temu.

A możesz podrzucić foto jakie tam miałeś? Czarny owal na ryja tylko wrzuć. Bo nie chodzi o zobaczenie twarzy, ale o aranżacje całego zdjęcia, postury, ciuchów.

Za chwilę podeślę. Ale to zwykłe zdjęcia z wyjazdów, nie były robione pod kątem tindera.

Edit: nie masz podpiętego maila, tu na forum nie wrzucę, bo nawet z zasłoniętą twarzą byłoby mnie łatwo zidentyfikować na tych zdjęciach osobom, które mnie znają.

138

Odp: Czy każdy zasługuje na miłość ?
rakastankielia napisał/a:
Jack Sparrow napisał/a:
rakastankielia napisał/a:

Z dziewczynami z tindera się nie umawiałem, bo bardzo rzadko mam pary, a jak już są, to nie odpisują. Dlatego na randce z tindera byłem raz, trzy lata temu.

A możesz podrzucić foto jakie tam miałeś? Czarny owal na ryja tylko wrzuć. Bo nie chodzi o zobaczenie twarzy, ale o aranżacje całego zdjęcia, postury, ciuchów.

Za chwilę podeślę. Ale to zwykłe zdjęcia z wyjazdów, nie były robione pod kątem tindera.

Edit: nie masz podpiętego maila, tu na forum nie wrzucę, bo nawet z zasłoniętą twarzą byłoby mnie łatwo zidentyfikować na tych zdjęciach osobom, które mnie znają.

Ja  bym wogole nie wysylalam.  Skad wiesz co zrobia z twoimi zdjeciami? Moze wrzuca na gej love pl

Posty [ 131 do 138 z 138 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy każdy zasługuje na miłość ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024