Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 121 do 180 z 829 ]

121

Odp: Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek
pawlo.waw napisał/a:

Kurczę znowu ucięło mi posta. Szlag!

NIestety ten portal ma taki zwyczaj, że wylogowuje jak nic nie robisz przez kilkanaście minut...
Czyli jak piszesz posta dłużej niż ten okres, to zdąży Cię wylogować.
Zanim naciśniesz "Wyślij", to w drugiej zakładce odśwież stronę netkobiety.pl, aby sprawdzić czy dalej jesteś zalogowany.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".
Zobacz podobne tematy :

122

Przeczytałem twój opis z profilu... świetnie napisany...

Dzwonek alarmowy, kłamstewko, coś co może odpychać:  oczywistym jest że szukasz osoby do związku... więc nie mów że interesuje Cię koleżeństwo... poza tym myślisz, że kobieta, która czyta ten profil też chce koleżeństwa? Raczej nieeee...     

Ja bym pewnie jakieś takie mini-wtrącenie erotyczne albo seksualne dał... To co pisałeś tutaj na grupie -- bliskość, chodzenie za rękę, całowanie, seks.

Usunąłbym "bycie ważnym dla kogoś" bo to jednak obciążające... w związku ważne, ale tak na początku to brzmi jakby dać palec, a on złapał całą rękę.

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

123 Ostatnio edytowany przez pawlo.waw (2022-05-18 23:13:42)

Dzięki za wszystkie dzisiejsze wpisy i za każdą poradę. smile Późno odpisuję, bo właśnie wróciłem z zajęć tanecznych. U mnie środy takie są, że po pracy lecę na zajęcia, i mam je aż do 22. Ciekawe wnioski macie, warte przemyślenia. Odnośnie mojego tekstu ogłoszenia z Sympatii. Właściwie tak jak wspominałem, nie mam stałego tekstu, który wklejam na każdy portal dla singli, na którym jestem, ale pewne motywy czasami się powtarzają. To ogłoszenie z Sympatii umieściłem jako przykład. Dzięki za wskazówki, wezmę je pod uwagę. Szczerze? Nie spodziewałem się, że bije z tego ogłoszenia desperacja, a już kompletnie nie przypuszczałbym, że z tak moim zdaniem bądź co bądź niewinnego tekstu, jakaś kobieta może wywnioskować, że chodzi w nim także o seks (a nie chodzi, bo szukam związku przede wszystkim). Ale wiadomo, różne są  interpretacje. Myślałem również, że tekst jest kulturalny, a przy tym z humorem. Być może się myliłem. Dlatego dobrze znać opinię osób z boku. Oczywiście, gdy kogoś poznam nigdy nie piszę ani tego, że nie mam doświadczenia w związku, ani nie wspominam od razu, że mam z tyłu głowy związek z tą osobą (bo też i nie mam, na takie konkluzje trzeba czasu, by się lepiej poznać). Agnes76 - zasadniczo to ja przegrałem już i to wiele i tu nie ma profitów, bo straconych lat nie zwróci mi nikt. Ale czy boję się porażki? Bardziej boję się tego, że zawsze będę sam. Gdybym tego strachu nie miał i mówiąc słowami innych osób z tego wątku: "gdybym wewnętrznie bardziej wyluzował", byłoby mi łatwiej żyć. Na mój stosunek do kobiet ten mój wewnętrzny niepokój nie wpływa, bo go nie okazuję. Mam taką nadzieję. W moim pierwszym poście było wiele tłumaczeń, ale nie było też odżegnania się od winy, albo popełnionych przeze mnie błędów. To nie było tłumaczenie się kogoś, kto się chce ukazać jako niewinny, tylko to było szczere wytłumaczenie, objaśnienie sytuacji. Wiadomo, że popełniłem błędy w szukaniu dziewczyny. Pisałem o tym i ja, pisali inni. Ale czy naprawdę można tylko mnie obwiniać o to, że dotąd nie miałem dziewczyny? Czy dziewczyny są tylko od wybierania, a nawiązywanie relacji zależy tylko i wyłącznie od tego, jak się zaprezentuje mężczyzna? Chyba nie tylko? W jednym poście jestem odebrany jako mało zaangażowana osoba, w kolejnym natomiast, autorstwa innej osoby, ktoś wspomina coś zupełnie odwrotnego, i przestrzega abym tak nie dociskał. Tak więc zupełnie różne opinie. wink Owszem, ja przegrywam cały czas na polu szukania dziewczyny, ale na pewno się nie poddaję. I nie jestem "zimny jak ryba", żeby ktoś mógł tak o mnie powiedzieć, to naprawdę musiałby mieć coś ze mną do czynienia w realnym świecie. Te wpisy na forum nie ukazują takich rzeczy o mnie, o moim charakterze. Dużo się śmieję, jestem pogodną osobą. Nie jestem sztywniakiem. Może ktoś uzna, że to też jest problem. Co inna osoba, to inna opinia. Tak już jest. smile

124

Gary napisał/a:
pawlo.waw napisał/a:

Kurczę znowu ucięło mi posta. Szlag!

NIestety ten portal ma taki zwyczaj, że wylogowuje jak nic nie robisz przez kilkanaście minut...
Czyli jak piszesz posta dłużej niż ten okres, to zdąży Cię wylogować.
Zanim naciśniesz "Wyślij", to w drugiej zakładce odśwież stronę netkobiety.pl, aby sprawdzić czy dalej jesteś zalogowany.

Dzięki Gary za radę. Głupio to forum działa, muszę być czujnym na przyszłość.

125

Gary napisał/a:

Dzwonek alarmowy, kłamstewko, coś co może odpychać:  oczywistym jest że szukasz osoby do związku... więc nie mów że interesuje Cię koleżeństwo... poza tym myślisz, że kobieta, która czyta ten profil też chce koleżeństwa? Raczej nieeee...     

Ja bym pewnie jakieś takie mini-wtrącenie erotyczne albo seksualne dał... To co pisałeś tutaj na grupie -- bliskość, chodzenie za rękę, całowanie, seks.

Usunąłbym "bycie ważnym dla kogoś" bo to jednak obciążające... w związku ważne, ale tak na początku to brzmi jakby dać palec, a on złapał całą rękę.

Fajne spostrzeżenia, dzięki. smile A co do jakiejś aluzji erotycznej, czy to nie jest ryzyko, że jednak kogoś zniechęci? I jak mogłoby coś takiego wyglądać? Pytam się, bo tak szczerze moje ogłoszenia pod tym kątem zawsze były takie, hmm jakby to ująć... stonowane, sterylne. wink

126

Kiedyś, za kilka, kilkanaście lat napiszę poradnik w stylu: "Prawiczkiem byłem (albo jestem, w zależności jak mi się potoczy, albo nie potoczy życie wink ) i będę miał kopalnię wiedzy na podstawie tego wątku.

127

Jeżeli poniższe wypowiedzi dotyczą mojego posta to uściślam.

pawlo.waw napisał/a:

Nie spodziewałem się, że bije z tego ogłoszenia desperacja

W moim odczuciu jeżeli piszesz wprost, że szukasz stałego związku, dziewczyny, to trochę bije. Ale to jest odczucie subiektywne.

pawlo.waw napisał/a:

Myślałem również, że tekst jest kulturalny, a przy tym z humorem. Być może się myliłem.

Ja tego nie negowałem. Pisałem ogólnie, że taki powinien być tekst. Twój kulturalny jest. Co do poczucia humoru to się nie wypowiadam, bo to ma być Twoje poczucie humoru i nie mnie je oceniać.

"Daj drugiemu dojść do głosu - przecież wiesz, co chcesz powiedzieć, a nie wiesz, co powie ten drugi, więc to powinno być dla Ciebie ciekawsze."
Magdalena Samozwaniec

128 Ostatnio edytowany przez Gary (2022-05-19 08:20:58)

pawlo.waw napisał/a:
Gary napisał/a:

Fajne spostrzeżenia, dzięki. smile A co do jakiejś aluzji erotycznej, czy to nie jest ryzyko, że jednak kogoś zniechęci? I jak mogłoby coś takiego wyglądać? Pytam się, bo tak szczerze moje ogłoszenia pod tym kątem zawsze były takie, hmm jakby to ująć... stonowane, sterylne. wink

"związku, związku, związku" -- to jest odpychające...
"koleżeństwo mi wystarczy" -- nieprawdziwe...

Cała reszta super... Twoja praca wydaje się też ciekawa.
Dobrze, że było o bliskości...

Skoro jesteś prawiczkiem, to możesz napisać, że chciałbyś poznać kobietę, z którą możesz iść na spacer za rękę, zjeść kolację w nastrojowym otoczeniu, wieczorem wspólny prysznic, wino, seks, film, a rano wspólna kawa z uśmiechami.

Byle nie było jak z tą dziewczyną kiedyś–tam --- wycieczki, wycieczki, ... a potem nagle "czy będziemy razem chodzić".

pawlo.waw napisał/a:

A co do jakiejś aluzji erotycznej, czy to nie jest ryzyko, że jednak kogoś zniechęci?

Jak kobieta widzi, że ktoś ma normalne podejście, to nie zrazi. Bo przecież ona też chce seksu, bliskości, zabawy.

Pytam się, bo tak szczerze moje ogłoszenia pod tym kątem zawsze były takie, hmm jakby to ująć... stonowane, sterylne. wink

Dobrze być otwartym, nie robić tematu tabu. Jeśli chcesz zrobić coś, co nie urazi dziewczyny, to nie wahaj się. Zaczyna się od małych spraw typu "usiądę po przeciwnej stronie stolika, aby nie być napastliwym", "nie wezmę jej za rękę, bo co ona sobie pomyśli? a może nie chce?". Unikasz, unikasz, unikasz... a potem nagle byś chciał pocałować, a ona wtedy się wzdrygnie bo zaskoczona.     Jak ten chłopak co z dziewczyną poszedł gwiazdy oglądać, oglądali gwiazdy, a potem ona się zdystanswała, i on nie wiedział dlaczego.

129

Raczej ciebie nie pocieszę jednakże ja uważam że skoro aż do teraz jesteś sam to zwyczajnie w świecie nie podobasz się kobietom, jesteś dla nich przezroczysty, nijaki i zwyczajnie aseksualny.
Wierz mi nie raz nie dwa na własnych oczach widziałem jak tworzą się związki i było widać ten błysk w oku kobiety, widać było że facet się podoba a jak facet podoba się kobiecie to trzeba naprawdę się postarać aby to spieprzyć, zwyczajnie kobieta wiele spraw ułatwia wtedy.
Skoro dla ciebie to jest czarna magia i sytuacja niespotykana dla ciebie to wnioski nasuwają się same.

Chcesz tak walić głową w mur? Frustrować się? Na coś co tak naprawdę nie do końca masz wpływ?
Moim zdaniem jedynie na co masz szansę to poznanie jakiejś dzieciatej panny średnio atrakcyjnej z urody przed 40stką która miała w sobie ze 100 kuta....., czy ciebie taka perspektywa satysfakcjonuje?
Oczywistym też jest że to będzie związek z braku laku a nie the best forever love którego chciałbyś doświadczyć.

Nie piszę tego bo ci źle życzę czy coś do ciebie mam ale chce ci postawić kawę na ławę i nie ściemniać że będzie zajebiście bo na 99% nie będzie.
Sam jestem w tej sytuacji co ty, co prawda jestem młodszy ale to wiele nie zmienia.
Ja przyjąłem taką strategię polegającą na tym że tam gdzie mnie nie chcą to nie wpraszam się na siłę, tak jest w przypadku kobiet.
Kobiety nie są w ogóle mną zainteresowane to i ja postanowiłem zdystansować się i całkowicie ten rozdział pod tytułem "związki" zamknąć do końca życia.
Łatwo nie było ale w życiu nie zawsze podejmuje się łatwe decyzje.
Także przeanalizuj swoją sytuacje i zastanów się czy warto brnąć w to dalej.

130

Wypowiedź Tom94 powinna Ci bardzo pomóc big_smile
Jak widzisz są jeszcze inni ludzie, którzy maja problemy podobne do Ciebie. I jak widzisz Ty jesteś jednak facetem, bo się nie poddajesz tak jak co niektórzy.

Słuchaj lepiej Garego i ogarniesz sprawę wink

"Daj drugiemu dojść do głosu - przecież wiesz, co chcesz powiedzieć, a nie wiesz, co powie ten drugi, więc to powinno być dla Ciebie ciekawsze."
Magdalena Samozwaniec

131

Jest dorosły i sam zdecyduje co dalej, jeśli woli walić głową w mur i irytować się że dalej jest sam no to jego wolny wybór.
Jeśli dla ciebie kwintesencją męskości jest brnięcie w coś co tylko wyniszcza człowieka emocjonalnie to gratuluje mózgu wink
Ja jednak nade wszystko cenię swoją godność i spokój ducha, co miałem zrobić w tym temacie to zrobiłem ale nie wyszło a teraz trzeba zająć się swoim życiem i spełniać się na innym polu.

132

Tom94 napisał/a:

Jest dorosły i sam zdecyduje co dalej, jeśli woli walić głową w mur i irytować się że dalej jest sam no to jego wolny wybór.
Jeśli dla ciebie kwintesencją męskości jest brnięcie w coś co tylko wyniszcza człowieka emocjonalnie to gratuluje mózgu wink
Ja jednak nade wszystko cenię swoją godność i spokój ducha, co miałem zrobić w tym temacie to zrobiłem ale nie wyszło a teraz trzeba zająć się swoim życiem i spełniać się na innym polu.

Dzięki za gratulacje smile
Dla wyjaśnienia - jedną z cech męskości dla mnie jest parcie do przodu i przezwyciężanie trudności, nie poddawanie się. To widać w pawlo.waw, więc moim zdaniem ma szanse powodzenia.

Magdalena Samozwaniec

133

Dla mnie też jest to mocno podejrzane i dalej uważam, że Pawlo nam o czymś nie wspomina albo nawet nie wie że powinien bo nie ma tego uświadomionego. I uważam że ostatnią rzeczą tutaj jest jakakolwiek wina kobiet. No bo:

- masz 33 lata i zerowe niemal doświadczenie w związkach
- jesteś wysoki (191 cm) a to duży booster do startu
- nie odstraszasz wyglądem ani sylwetką (nie jesteś nieatrakcyjny ani roztyty)
- masz gadane, umiesz pisać i pewnie mówić

Więc jakim cudem taki facet nie może sobie znaleźć kobiety? Moje podejrzenia:

- masz w sobie jakiś głęboko zakorzeniony lęk przed kobietami/związkiem który kompletnie blokuje Cię na spotkaniach
- sprawiasz wrażenie geja/kryptogeja (ja mam takie odczucie jak czytam Twoje posty i widzę Twoje fotki, naprawdę nic osobistego) - może kobiety to czują i od razu sobie darują
- możesz masz jakieś przekonania wyniesione z domu (Twoi rodzice nie są przypadkiem mocno starsi? Sprawiasz wrażenie gościa trochę nie z tej epoki).

Generalnie to coś się musi dziać na tych Twoich randkach co sprawia że te laski wyparowują mimo Twoich ewidentnych zalet, ale nigdy się tego nie dowiemy bo nam będziesz mówił to co chcesz powiedzieć.

134

nie masz  związku, kobiety bo chcesz kobietę mieć. a powinieneś chcieć z kobietą być.
wygląd w sensie konkretnych cech jest sprawą mało istotną, wyglad w którym przejawia się osobowość jest mega ważny- bo to na osobowość reagujemy na różnych płaszczyznach.
jeśli jesteś mało otwarty, ciężko kogoś przyciągnąć
jeśli kombinujesz jaki powinieneś być to nie jesteś szczery, to odstraszy.
sprawiasz trochę wrażenie jakbyś chciał przede wszystkim przestać być prawiczkiem, a która kobieta chce się czuć jako narzędzie do tego celu?

Smok wawelski chudy jest jak patyk i żywi się gazem z PGNIGE na sms. big_smile

zmień myślenie: zechciej łaskawie dążyć do tego by być przy jakiejś kobiecie, by wiedziała dlaczego przy niej właśnie
seksu nie traktuj zadaniowo, nie ma znaczenia czy jesteś prawiczkiem dla kobiety która w ten sposób realizuje z męzczyzną intymność, zamiast oczekiwać obsługi.
no chyba że dla kogos seks to sport wyczynowy- zawsze takim osobom współczułam bo wyrzucają najfajniejsze rzeczy z seksu.

napisałeś o sobie parę rzeczy, ale w sumie nic o Tobie nie wiadomo.
np dlaczego tańczysz? co w tym lubisz?
co Cię fascynuje w Twojej pracy?
dobra część opisu była o podróżach, ale tez tu nie za dużo odkrywasz.

jest wizja związku jakiego szukasz, ale mało o Tobie.
na poczatku opisu jest kiler: zakładasz że na pierwszy rzut oka do kobiety nie będziesz pasował. Dlaczego?
pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i wcale nie jest mylace.
pisałeś że w pracy jesteś dobrze odbierany, dlaczego w relacjach z kobietami zakładasz co innego?

Gdy wieje wiatr historii, Ludziom jak pięknym ptakom Rosną skrzydła, natomiast Trzęsą się portki pętakom.?

135 Ostatnio edytowany przez pawlo.waw (2022-05-19 19:16:17)

Gary napisał/a:

(...)
Dobrze być otwartym, nie robić tematu tabu. Jeśli chcesz zrobić coś, co nie urazi dziewczyny, to nie wahaj się. Zaczyna się od małych spraw typu "usiądę po przeciwnej stronie stolika, aby nie być napastliwym", "nie wezmę jej za rękę, bo co ona sobie pomyśli? a może nie chce?". Unikasz, unikasz, unikasz... a potem nagle byś chciał pocałować, a ona wtedy się wzdrygnie bo zaskoczona.     Jak ten chłopak co z dziewczyną poszedł gwiazdy oglądać, oglądali gwiazdy, a potem ona się zdystanswała, i on nie wiedział dlaczego.

Dzięki, po raz kolejny dzięki za porady. smile Jeślibym kiedyś znalazł się w takiej sytuacji (oby!), gdybym wyczuł ,że to jest ten czas na pocałunek, wierzę, że stanąłbym na wysokości zadania. wink Gdy tak o tym myślę, to się uśmiecham, bo to byłoby całkiem nowe przeżycie. smile I wiadomo, pewnie byłby lekki stres, przeplatany z podnieceniem, ciekawością, przyśpieszone bicie serca, ale myślę, że dam radę. Obym tylko miał taką sytuację w życiu. smile

Gdy mi się udawało spotkać z jakąś dziewczyną z portalu dla singli (spacer, kawka itp.), przed wyjściem z mieszkania i w drodze na spotkanie, też były i stres i emocje, ale za każdym razem podołałem i nie "spaliłem się" na tych spotkaniach, w tym sensie, że stres mnie nie zjadł. Byłem opanowany, bez nerwów. To pewnie zasługa tego, że wiele w życiu miałem różnych takich spotkań z kimś, twarzą w twarz, czy to na gruncie zawodowym, czy gdy szukałem pracy, w czasach studiów, więc już wyrobiłem sobie trzymanie nerwów na wodzy. smile

Dużo mi tu pomogło to, że uczę się od kilku lat tańczyć. To dzięki temu mam większą śmiałość do kobiet i myślę, że to co nabyłem dzięki temu, pomogłoby mi uczynić taki gest jak na przykład złapanie dziewczyny za rękę, czy przytulenie jej.

Tom94 napisał/a:

(...)Także przeanalizuj swoją sytuacje i zastanów się czy warto brnąć w to dalej.

Jestem bardzo świadomy wielu rzeczy, o których wspominałeś. Myślę, że ktoś kto nie zna naszej perspektywy może pewnych rzeczy i naszych problemów nie rozumieć. Niemniej jeszcze powalczę, myślę, że mając 33 lata jeszcze parę lat, może 3-4 mam na to. Trzymam formę, zdrowy też jestem, finansowo pomimo trudnej sytuacji gospodarczej w kraju, myślę, że powinno być u mnie lepiej, więc zobaczymy, może się uda?

136 Ostatnio edytowany przez pawlo.waw (2022-05-19 19:33:07)

Foxterier napisał/a:

(...)
Więc jakim cudem taki facet nie może sobie znaleźć kobiety? Moje podejrzenia:

- masz w sobie jakiś głęboko zakorzeniony lęk przed kobietami/związkiem który kompletnie blokuje Cię na spotkaniach
- sprawiasz wrażenie geja/kryptogeja (ja mam takie odczucie jak czytam Twoje posty i widzę Twoje fotki, naprawdę nic osobistego) - może kobiety to czują i od razu sobie darują
- możesz masz jakieś przekonania wyniesione z domu (Twoi rodzice nie są przypadkiem mocno starsi? Sprawiasz wrażenie gościa trochę nie z tej epoki).

Generalnie to coś się musi dziać na tych Twoich randkach co sprawia że te laski wyparowują mimo Twoich ewidentnych zalet, ale nigdy się tego nie dowiemy bo nam będziesz mówił to co chcesz powiedzieć.

Sam nie wiem dlaczego? Może w ogóle przeciętniakowi ciężko jest znaleźć dziewczynę w dzisiejszych czasach? A i śmiałości mi przez lata brakowało, by działać. Bo tak w ogóle to za szukanie dziewczyny, takie aktywne, nie na zasadzie: "będę żył, wychodził do ludzi, może na nią trafię, a ona na mnie" to wziąłem się od trzech lat. Wcześniej nie przyszło mi do głowy, by na przykład szukać dziewczyny poprzez portale, aplikacje, czy grupy dla singli. Dlaczego? Nie wiem. Ogólnie to w moim myśleniu wiele się zmieniło po ukończeniu 30-stego roku życia.

Dlatego też te mojej nieodwzajemnione miłości spotykałem w pracy, wcześniej na studiach, a nie na przykład na imprezie, wycieczce, czy nawiązując do pewnego kultowego tekstu z polskiego filmu - w bibliotece. smile

Czy ktoś może mnie wziąć za geja? Szczerze, nie mam pojęcia, nikt mi nie sugerował nigdy, że nim mogę być. Ale kto wie, co tam ludzie myślą na przykład na podstawie tego, że jestem sam? Ale tego nie wiem.

Nie mam bardzo starych rodziców, ale faktycznie mam w sobie taką staromodną etykietę. Pojęcia nie mam od kogo, skąd to mam? Może po prostu taki jestem. Powiem wręcz, że mam w sobie coś z gentlemana. Teoretycznie na tym mógłbym nawet budować swoją markę, a przez to zwiększać atrakcyjność, gdyby tę moją słodką manierę podlał jakimś bardziej pikantnym składnikiem, wręcz bym powiedział, czasami nawet nieprzyzwoitym i gdybym miał jakąś nutkę zawadiackości. No i gdybym miał całą otoczkę oprócz zachowania, a więc i ubiór, styl, wypasione auto. A tak raczej to może być minus, dlatego zacząłem na poważnie wyzbywać się tej maniery i tej etykiety, którą po prostu mało kto zna w dzisiejszych czasach.

Mam w sobie temperament, to może dla Was być śmieszne co piszę, bo raczej nie patrzycie na mnie w tych kategoriach, ale tak naprawdę jest. smile Nawet tańce, których się uczę, też wymagają temperamentu. Nieskromnie powiem, że jest w tym zakresie (temperament, żywiołowość, spontaniczność) u mnie potencjał, który nie został objawiony, ale może być, choć oczywiście może też pozostać ukryty do końca.

137 Ostatnio edytowany przez pawlo.waw (2022-05-19 20:07:48)

Ela210 napisał/a:

nie masz  związku, kobiety bo chcesz kobietę mieć. a powinieneś chcieć z kobietą być.
wygląd w sensie konkretnych cech jest sprawą mało istotną, wyglad w którym przejawia się osobowość jest mega ważny- bo to na osobowość reagujemy na różnych płaszczyznach.
jeśli jesteś mało otwarty, ciężko kogoś przyciągnąć
jeśli kombinujesz jaki powinieneś być to nie jesteś szczery, to odstraszy.
sprawiasz trochę wrażenie jakbyś chciał przede wszystkim przestać być prawiczkiem, a która kobieta chce się czuć jako narzędzie do tego celu?

Smok wawelski chudy jest jak patyk i żywi się gazem z PGNIGE na sms. big_smile

zmień myślenie: zechciej łaskawie dążyć do tego by być przy jakiejś kobiecie, by wiedziała dlaczego przy niej właśnie
seksu nie traktuj zadaniowo, nie ma znaczenia czy jesteś prawiczkiem dla kobiety która w ten sposób realizuje z męzczyzną intymność, zamiast oczekiwać obsługi.
no chyba że dla kogos seks to sport wyczynowy- zawsze takim osobom współczułam bo wyrzucają najfajniejsze rzeczy z seksu.

napisałeś o sobie parę rzeczy, ale w sumie nic o Tobie nie wiadomo.
np dlaczego tańczysz? co w tym lubisz?
co Cię fascynuje w Twojej pracy?
dobra część opisu była o podróżach, ale tez tu nie za dużo odkrywasz.

jest wizja związku jakiego szukasz, ale mało o Tobie.
na poczatku opisu jest kiler: zakładasz że na pierwszy rzut oka do kobiety nie będziesz pasował. Dlaczego?
pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i wcale nie jest mylace.
pisałeś że w pracy jesteś dobrze odbierany, dlaczego w relacjach z kobietami zakładasz co innego?

Tak, chcę być z kobietą, a nie mieć kobietę. W ogóle też nie bardzo widzę możliwość "posiadania" drugiego człowieka. Z drugą osobą się jest, a nie ją "ma". Właśnie nawet w tym tekście z ogłoszenia na Sympatii ująłem to w ten sposób:

"(...) chcę dodać, że szukam związku nie jako jakiegoś celu w życiu, który chcę osiągnąć i nie też po to, by zaspokoić swoje ambicje. Po prostu szukam bliskiej osoby, kogoś, z kim będę mógł spędzać czas, kogoś, dla kogo będę ważny i kto dla mnie będzie ważny.  Marzy mi się znaleźć dziewczynę, z którą mógłbym spędzać czas, realizując nasze wspólne pasje i podróżować po świecie..."

Wspominałem wcześniej w poprzednich postach, właśnie o tej kwestii, że nie patrzę na drugą osobę przedmiotową, jako na "coś" czego mi brakuje w życiu, tylko jako na kogoś, dla kogo chcę żyć. I tak sobie myślę, to wszystko jest skomplikowane, bo to moje podejście, nie każdy tu na forum odbierał za dobre. Żyjemy w świecie, w którym rządzi egocentryzm, ludzie są zapatrzeni w siebie, w swoje potrzeby, nie myślą o innych, a jeśli myślą, to w kategoriach ich użyteczności w stosunku do nich samych. Takie moje podejście, które jest zaprzeczeniem egocentryzmu, jest w tym świecie niezrozumiałe i może to jest właśnie odpowiedź na to, dlaczego jestem sam? Może nie potrafię prawidłowo zabiegać o swoje potrzeby? Pragnę czegoś, ale nie potrafię tego osiągnąć, bo to wymagałoby więcej egoizmu z mojej strony? Kto wie, może tak właśnie jest? O ile nie opisalibyśmy egocentryzmu jako pozytywnej cechy, o tyle przegięcia w drugą stronę, czyli zaprzestania zabiegania o swoje dobro, też nie odebralibyśmy jako czegoś dobrego.

Jestem szczery, niemalże do bólu, albo wręcz do żałości. Z wcześniejszych komentarzy odebrałem taką szczerość jako błąd. Dlatego też nie omieszkałbym ukrywać, że nie mam doświadczenia w związku, ale nie wysuwałbym tego od razu na pierwszy plan. Czasami pewne rzeczy, które początkowo są nie do zaakceptowania, po pewnym czasie da się oswoić i z nimi pogodzić. Trzeba jednak najpierw lepiej kogoś poznać, dać mu na to szansę. Ja tej szansy potrzebuję i cała ta dyskusja ma właśnie na celu pomoc mi w tym, jak tę szansę dostać.

Spotykam się tu z odmiennymi opiniami różnych osób. To jest dobre, że są różne opinie, ale trochę ciężej przez to o konkluzje, a łatwiej o zagubienie. 

Chcę przede wszystkim znaleźć dziewczynę dla naszego wspólnego szczęścia. W tym wątku na pierwszy plan wysunąłem bycie prawiczkiem, bo dział, w którym piszemy, dotyczy tematu seksualności i ten brak inicjacji jest dla mnie czymś trudnym, z czym nie mogę sobie poradzić. I w sumie to o tym chciałem pogadać. Ale dyskusja poprowadzona przez forumowiczów poszła w kierunku tematu mojej samotności (pewnie słusznie, bo jedno z drugiego wynika, związek, bliskość intymna), braku dziewczyny, a temat dziewictwa został zamknięty poradą, bym szedł do prostytutki. Nie powiedziałbym, że kwestię przestania bycia prawiczkiem wysuwam w życiu na pierwsze miejsce, nawet przed kwestię znalezienia dziewczyny. To nie jest poprawny odbiór tego czego chciałbym.

Co do sugestii dotyczących rozwinięcia mojego opisu na portalu dla singli, opisania po co tańczę, co w tym znajduję, opisania szerzej pracy, albo tego co szukam w związku, mógłbym to zrobić. Zauważ jednak, że większość osób mówi mi, że mój opis jest już teraz zbyt obszerny, a ludzie wolą bardziej lakoniczne treści. Może na przekazywanie w szerszym zakresie informacji jest czas, gdy już z kimś się rozmawia?

138 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2022-05-19 20:56:38)

jak w temacie o seksie to odnieś się do fragmentu w którym o tym pisałam, bo to właśnie pominąłeś w odpowiedzi, chociaż twierdzisz że właśnie o tym chciałbyś rozmawiać w tym dziale.
bo skoro wprost rozmawiamy, to czego oczekujesz? Porady Panów na kobiecym forum jak poradzić sobie z kompleksem prawictwa? smile
Moze i tak jest, a zdanie kobiet jest drugorzędne, więc czemu nie na męskim forum zapytałeś?
Pozwolę sobie też zauważyć, że seks z kobietą bierze się albo ze związku, albo z podrywu na seks, albo mozna spotkać się z dziewczyną zajmującą sie płatnym, seksem.
więc porady  na tema temat związku jesli szukasz seksu w związku, siła rzeczy muszą być pierwsze w kolejności.
napisałam o tym rozróżnieniu mieć czy być nie po to, by Ciebie oceniać, ale podejscie które wynika z priorytetów które ja wyczytałam, ale to jest moja subiektywna interpretacja i z punktu widzenia dojrzałej kobiety, pewnie więcej pożytku w tym jak jestes odbierany miałbyś od 20,  30 letnich singielek na tym forum. bo takie tez tu są i czytają, wiec życzę Ci by się odezwały. Bo co Ci z tego, ze podobasz się Misinxowi, skoro to nie Twój target, czy Twój opis Garemu sie podoba, czy mi się nie podoba? smile smile

Gdy wieje wiatr historii, Ludziom jak pięknym ptakom Rosną skrzydła, natomiast Trzęsą się portki pętakom.?

139 Ostatnio edytowany przez pawlo.waw (2022-05-19 21:16:08)

Tak, zgadzam się i we wcześniejszym poście też pisałem o tym, że wszelka intymna bliskość bierze się najczęściej ze związku. Z perspektywy czasu zauważam, że ten wątek utworzyłem w nieodpowiednim dziale, bo w sumie temacie dziewictwa nie ma co dodać, a i też mało to jest dobry temat do rozmowy bo na prawiczków patrzy się trochę jak na dziwaków, niemalże trędowatych. Stad nie każdy ma odwagę przyznać się do tego. Ja niby się odważyłem, ale może to nie odwaga, a głupota? Czasami już człowiekowi pewne rzeczy obojętnieją. Do 30-stego roku życia nie przyznałbym się do tego, ba! Nawet kłamałem, że miałem dziewczynę. Zmieniłem swoje podejście. Poza tym nie lubię kłamstwa.

Kolejnego tematu zakładał nie będę, zwłaszcza, że dyskusja się tu rozwinęła. Kiedyś wspominałem, dlaczego założyłem taki wątek na forum dla kobiet (a nie na przykład na forum dla mężczyzn, którego nie znalazłem, ale pewnie jest takowe). Po wpisaniu w Google frazy związanej z byciem prawiczkiem w dorosłym wieku, w wynikach dostałem właśnie wątki z tego forum dla kobiet. Więc i ja postanowiłem napisać na ten temat. Jak najbardziej opinie kobiet byłyby ciekawe, ale najwyraźniej nie jest to temat wart uwagi, bo większość wpisów to jednak jest tu panów. Ale fajnie byłoby poznać perspektywę kobiet. Wcześniej się pytałem tu, czy taka czysta karta to jest duży minus dla kobiet, czy może jednak nie. I w tej kwestii fajnie byłoby poznać opinie kobiet, bo my faceci, pewnych rzeczy możemy nie dostrzegać, a niektóre mogą dla Nas nie mieć znaczenia, a na przykład dla kobiet tak. Zobaczymy, może wątek będzie z czasem przyciągał nowe osoby, w tym więcej kobiet, które zechcą się wypowiedzieć? Każda opinia jest dobra i myślę, że jest ciekawa nie tylko dla mnie.

140

a ktoś tu popatrzył na Ciebie jako trędowatego?

141

Nie napisałem, że tutaj na forum, ktoś tak na mnie popatrzył. Napisałem jak według mnie ludzie patrzą na takie osoby w ogóle. Ale może moja opinia nie jest prawdziwa. Może 30-sto i więcej letni prawiczek to dla innych ludzi nie jest tylko dziwak? Każdy pewnie ma swoje zdanie na ten temat. Za każdym prawiczkiem też stoi osobna historia.

142 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2022-05-19 21:46:55)

jak to piszesz to czuję absurdalność takiej sytuacji, że ktos komuś wylicza partnerów.
I tak z nową osobą uczycie się siebie nawzajem na nowo. Nie kop pod sobą dołków skupiając się nie na tym co trzeba.
Mozesz być dla spotkanej kobiety lepszym kochankiem niż ktoś kto miał 20 kobiet- bo nie wiesz co jej bedzie odpowiadać. A kobieca seksualność to dużo więcej niż technika, która da się dopracować wspólnie. To milion różnych rzeczy.

143

Masz rację, ludzie są różni i ta indywidualność każdego człowieka w jego myśleniu, w działaniu, w odczuwanych potrzebach, daje nadzieję.

144

Więc zamiast zastanawiać się czym doprowadzić Smoka Wawelskiego do otyłości  chodż  do miejsc gdzie się tańczy, bo to świetny sposób na poderwanie kobiety

145

To co radzą kobiety odnośnie kobiet, jest niewiele warte. Dlaczego? Bo jest to przefiltrowane na kobiece myślenie. Z reguły trzeba postępować na odwrót. Dla przykładu. Jeżeli kobieta pisze, że trzeba być z kobieta, a nie ją mieć. To jest to recepta na to, że nic z tego nie wyjdzie. Bo prawda jest taka, że z perspektywy faceta, jesteś tylko kolejny i to teraz przyszedł twój krótszy lub długi czas. Czyli ją masz w darze od losu i trzeba korzystać. Ci co tak robią już dawno przestali być prawiczkami. Bo znają tą zasadę.

I'm a man.

146

Ela210 napisał/a:

Więc zamiast zastanawiać się czym doprowadzić Smoka Wawelskiego do otyłości  chodż  do miejsc gdzie się tańczy, bo to świetny sposób na poderwanie kobiety

Tak też robię, w sobotę wybieram się na swingową potańcówkę, a jak będę miał siły to i może w niedzielę także. smile

147 Ostatnio edytowany przez pawlo.waw (2022-05-19 22:10:06)

Legat napisał/a:

To co radzą kobiety odnośnie kobiet, jest niewiele warte. Dlaczego? Bo jest to przefiltrowane na kobiece myślenie. Z reguły trzeba postępować na odwrót. Dla przykładu. Jeżeli kobieta pisze, że trzeba być z kobieta, a nie ją mieć. To jest to recepta na to, że nic z tego nie wyjdzie. Bo prawda jest taka, że z perspektywy faceta, jesteś tylko kolejny i to teraz przyszedł twój krótszy lub długi czas. Czyli ją masz w darze od losu i trzeba korzystać. Ci co tak robią już dawno przestali być prawiczkami. Bo znają tą zasadę.

Zauważyłem, że perspektywy są różne, bo i też różne punkty są widzenia. Tak naprawdę różnice nie dotyczą tylko punktu widzenia kobiet i mężczyzn, bo i wśród mężczyzn również mogą być odmienne opinie. Przykładowo jakiś facet, który miał powodzenie u kobiet i był nimi otoczony, może nie rozumieć, co taki gość jak ja wypisuje. wink

Dobrze jest poznawać opinie każdego i kobiet i mężczyzn. Ze wszystkiego można wyciągnąć jakieś wnioski, a i jest to ciekawe, poznać różne punkty widzenia na dany temat. W sumie temu też służy ten wątek. smile

148 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-05-19 22:21:44)

pawlo.waw napisał/a:

Dobrze jest poznawać opinie każdego i kobiet i mężczyzn. Ze wszystkiego można wyciągnąć jakieś wnioski, a i jest to ciekawe, poznać różne punkty widzenia na dany temat. W sumie temu też służy ten wątek. smile

Co do męskiego, to jest ono podobne. Masz dany czas i trzeba go wykorzystać. Zastanawiasz się, kombinujesz, masz jakiś kłopot ze sobą, czas się kończy. Jest kolej na następnego.

I'm a man.

149 Ostatnio edytowany przez jakis_czlowiek (2022-05-19 22:16:38)

Ela210 napisał/a:

pewnie więcej pożytku w tym jak jestes odbierany miałbyś od 20,  30 letnich singielek na tym forum. bo takie tez tu są i czytają, wiec życzę Ci by się odezwały.

No właśnie takie tu się w sumie prawie nie odzywają. Ja tylko kojarzę YellowStar z tych co mają więcej niż parę postów i się częściej wypowiadają tongue

150

jakis_czlowiek napisał/a:

No właśnie takie tu się w sumie prawie nie odzywają. Ja tylko kojarzę YellowStar z tych co mają więcej niż parę postów i się częściej wypowiadają tongue

Ogarniają orbiterów. smile

I'm a man.

151

Legat napisał/a:

Chyba nie zrozumieliśmy się. Być z kobietą można być także w seksualnym sensie Nie chodzi o wykluczanie tej sfery

152

pawlo.waw nie łam się. Ludzi w podobnej sytuacji jak Ty jest sporo.
Ja jestem w podobnej. Mam 30 lat. Prawie żadnego doświadczenia z kobietami. Nigdy nie byłem na randce. Mam 187 cm, szczupła budowa ciała. Brzydki nie jestem. Uważam się za przeciętniaka. Kilka razy w życiu usłyszałem od kobiet ze jestem przystojny.
Jestem totalnym introwertykiem.
Mam dobra prace, jestem managerem w firmie w sektorze automotive. Motoryzacja jest moja pasja. Druga moja pasja są podróże. Przez ostatnie 5 lat zwiedziłem ponad 20 krajów na różnych kontynentach całkowicie sam. Moim kolejnym hobby jest simracing.
Dlaczego nigdy nawet nie byłem na randce?
U mnie sytuacja jest już trochę inna. Odkąd pamietam (14-15 lat) mialem zaburzenia erekcji. Przez to nigdy nie próbowałem nawet umawiać się z kobietami. Pierwszy raz do lekarza poszedłem mając 20 lat. Odwiedziłem przez ten czas bardzo dużo lekarzy i wkoncu udało mi się rozwiązać problem. Po 10 latach walki! Za niedługo mam zamiar zacząć umawiać się z kobietami. Pewnie będzie to dla mnie spore wyzwanie, ale zobaczymy. Na pewno lekko nie będzie.
Pozdrawiam wszystkich. Forum to przeglądam od kilku lat.

153

Pozdrawiam serdecznie i również życzę powodzenia! smile Niezmiernie się cieszę, że udało Ci się wyleczyć z tego problemu.

154

pawlo.waw napisał/a:

... Jeślibym kiedyś znalazł się w takiej sytuacji (oby!), gdybym wyczuł ,że to jest ten czas na pocałunek, wierzę, że stanąłbym na wysokości zadania. wink Gdy tak o tym myślę, to się uśmiecham, bo to byłoby całkiem nowe przeżycie. smile I wiadomo, pewnie byłby lekki stres, przeplatany z podnieceniem, ciekawością, przyśpieszone bicie serca, ale myślę, że dam radę. Obym tylko miał taką sytuację w życiu. smile

Nie byłoby stresu...

Ale zanim się pocałowałbyś...
To pewnie wcześniej byś ją dotykał, a ona Ciebie... np. chodzenie za rękę, objęcie gdzieś na schodach ruchomych czy w windzie...
Wcześniej pewnie byście się spotykali... siadali blisko i jak rozmawiacie to buziami blisko, nos w nos... spojrzenia w oczy...
Ale wczęśniej pewnie byście się poznali na tyle aby się spotkać...
Wcześniej pewnie byście byli w tym samym miejscu w realu, albo w internecie...
Wcześniej ona byłaby Tobą wstępnie zaintersowana...
Wcześinej by zauważyła Cię jak w jej kierunku cokolwiek zrobiłeś... napisałeś, uśmiechnąłeś się, zagadałeś...
Wcześniej w twojej głowie zapadłaby decyzja, aby to zrobić...

I to jest na początku. Decyzja. I pewnie Ci co są na końću tej drogi tę decyzję podejmowali "na tak" w miejscach gdzie Ty podejmowałeś "na nie".

Gdy mi się udawało spotkać z jakąś dziewczyną z portalu dla singli (spacer, kawka itp.), przed wyjściem z mieszkania i w drodze na spotkanie, też były i stres i emocje, ale za każdym razem podołałem i nie "spaliłem się" na tych spotkaniach, w tym sensie, że stres mnie nie zjadł. Byłem opanowany, bez nerwów. To pewnie zasługa tego, że wiele w życiu miałem różnych takich spotkań z kimś, twarzą w twarz, czy to na gruncie zawodowym, czy gdy szukałem pracy, w czasach studiów, więc już wyrobiłem sobie trzymanie nerwów na wodzy. smile

Dużo mi tu pomogło to, że uczę się od kilku lat tańczyć. To dzięki temu mam większą śmiałość do kobiet i myślę, że to co nabyłem dzięki temu, pomogłoby mi uczynić taki gest jak na przykład złapanie dziewczyny za rękę, czy przytulenie jej.

Uff... powodzenia...

155

Gary napisał/a:

(...)

Uff... powodzenia...

Dzięki Gary smile

156

Nie chcę być złośliwy. Ale gadanie i pomocne uwagi to w tym wątku jak kamień w wodę. Myślę, że już w tym wieku (jeszcze młodym), nawarstwiło ci się tyle przyzwyczajeń, jakiegoś tam idealistycznego widzenia związków, że będzie ci strasznie ciężko z kobietami. Zwłaszcza, że twój target to kobiety dochodzące do ściany, zastanawiające się, któą drogą iść, czy teraz dzieci, czy na święty nigdy. Z Twoim podejściem, raczej dla nich jesteś nieużyteczny. Przepraszam, ale tak to widzę.

I'm a man.

157

No niestety na pewno lepiej by było magicznie przestawić się na zaliczanie ich bez wchodzenia w głębsze relacje, bo te skończą się pewna katastrofą i pogłębieniem problemów.

Ah, women. They make the highs higher and the lows more frequent.

Witaj na forum psycholi. Tu twoje problemy zyskają nowy wymiar.

158

Ma 33 lata. Może sobie wybrać kobietę na związek od 25 do 40 bez problemu.

159

Tylko w teorii.

160 Ostatnio edytowany przez zwykłyOn (2022-05-20 09:37:35)

Ela210 napisał/a:

pawlo.waw robi właśnie ten błąd: "wybiera sobie kobietę na związek"
Wg mnie to do niczego nie prowadzi. Trzeba wybierać sobie kobiety, które chce się po prostu poznać. Położyć nacisk, żeby je poznawać i dać poznać siebie. A czy z tego wyjdzie związek, krótka znajomość, seks, czy też długa zwykła przyjaźń to czas pokaże.
Takie nastawieni, trochę pewności siebie i poznawanie coraz to nowych osób. W końcu z kimś zaiskrzy.
Albo i nie...

Nie ma co dorabiać skomplikowanych teorii do prostych rzeczy.

Magdalena Samozwaniec

161

Ela210 napisał/a:

No raczej nie bez problemu. Inaczej pewnie już by miał.

162

Ehh kobieta nigdy sobie nie zda sprawy jak ciężko jest w ogóle poznać kobietę, która nie zdradza, nie odwala i która faktycznie szuka porozumienia dusz. Równie dobrze może być tak, że on się ogarnie pozna 20 i nic z tego nie wyjdzie, bo będą same szlaufy...nie bez powodu te laski są singielkami;/. Poza tym taki miły grzeczny gość ma już totalnie pod górę, bo znudzi się po miesiącu a podczas seksu ona będzie wspominać jak to lepiej jej było podczas jednorazowych wyskoków... nawet na forum są tematy z takimi wyznaniami babek...

163

Be. napisał/a:

Ehh kobieta nigdy sobie nie zda sprawy jak ciężko jest w ogóle poznać kobietę, która nie zdradza, nie odwala i która faktycznie szuka porozumienia dusz. Równie dobrze może być tak, że on się ogarnie pozna 20 i nic z tego nie wyjdzie, bo będą same szlaufy...nie bez powodu te laski są singielkami;/. Poza tym taki miły grzeczny gość ma już totalnie pod górę, bo znudzi się po miesiącu a podczas seksu ona będzie wspominać jak to lepiej jej było podczas jednorazowych wyskoków... nawet na forum są tematy z takimi wyznaniami babek...

Może się okazać, że ten miły, grzeczny gość, jak złapie trochę pewności siebie, w sypialni będzie prawdziwym szatanem. Kto to wie?

Magdalena Samozwaniec

164

Be. napisał/a:

Ehh kobieta nigdy sobie nie zda sprawy jak ciężko jest w ogóle poznać kobietę, która nie zdradza, nie odwala i która faktycznie szuka porozumienia dusz.

Pewnie tak samo jak poznać faceta, który nie myśli tylko o dupach, nie jest głupi, leniwy i jeszcze dodatkowo siedzi na forum wypisując idiotyzmy big_smile

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

165

zwykłyOn napisał/a:

Wg mnie to do niczego nie prowadzi. Trzeba wybierać sobie kobiety, które chce się po prostu poznać. Położyć nacisk, żeby je poznawać i dać poznać siebie. A czy z tego wyjdzie związek, krótka znajomość, seks, czy też długa zwykła przyjaźń to czas pokaże.
Takie nastawieni, trochę pewności siebie i poznawanie coraz to nowych osób. W końcu z kimś zaiskrzy.
Albo i nie...

Problem w tym, że wyzbycie się presji (tego co druga strona wyczuwa jako parcie na związek, desperację) jest dla takich osób bardzo trudne.

166

KoralinaJones napisał/a:

Problem w tym, że wyzbycie się presji (tego co druga strona wyczuwa jako parcie na związek, desperację) jest dla takich osób bardzo trudne.

Tylko, że wg mnie to podstawa

Magdalena Samozwaniec

167 Ostatnio edytowany przez Be. (2022-05-20 09:58:51)

zwykłyOn napisał/a:
Be. napisał/a:

Może się okazać, że ten miły, grzeczny gość, jak złapie trochę pewności siebie, w sypialni będzie prawdziwym szatanem. Kto to wie?

Na pewno nie, czego kobiety chcą to wszyscy wiemy. Dlatego lubią badboyow.

Swoją drogą wychodzi na to, że dosłownie rozbija się TYLKO o seks. Czyli jest ruchanie to nagle jest szczęśliwy związek xD

Misinx podstarzały beciaku wśród facetów nie ma wielu takich cuckoldow jak ty smile))

168

Be. napisał/a:

czego kobiety chcą to wszyscy wiemy.

Odważne stwierdzenie.

Magdalena Samozwaniec

169 Ostatnio edytowany przez Be. (2022-05-20 10:10:30)

Pokaż mi babkę, której nie pociąga dominujący seksualnie facet. Taki co zerznie jak szmatę a nie żonę. Przecież najbardziej popularna fantazją u kobiet jest gwałt. Pokaż mi temat na forum, gdzie laska pisze, że facet chce takiego seksu, ale ona takiego nie lubi. Na kilkadziesiąt babek z którymi gadałem o takich rzeczach nigdy żadnego odstępstwa nie widziałem. Zauważ też, że za najbardziej atrakcyjnych uważa się tych, którzy trzymają kobiety za pysk albo mają kich kilka naraz. Nawet na tym forum kobiety odpowiadając takim facetom wykazują ogromne zainteresowanie problemem. Wystarczy poczytać tematy.

170

Be. napisał/a:

Taki co zerznie jak szmatę a nie żonę.

No i wyszło że dolega Ci to zespół madonny i ladacznicy.

Żonę rżnie się tak samo jak inną kobietę, czyli tak jak oboje lubicie.

171

Lol przeczytałem co to jest i przecież to żaden zespół, żadne zaburzenie. Co w tym jest takiego niby lol?

Poza tym nie zrozumiałaś. Właśnie o to chodzi, że czy żona czy ktokolwiek to kobieta chce być traktowana jak szmata - i macie seksualnie te same fantazje, każda z Was i nie ma od tego odstępstw. Dlatego właśnie Pablo będzie mieć problem by do tego seksu chociaż doszło, o czymś takim jak wierność niech lepiej zapomni i zaakceptuje, że to niemożliwe.

172 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-05-20 10:46:55)

M!ri napisał/a:

Tak ogólnie, to można by się zgodzić. Ale patrząc na praktykę, to jest zupełnie inaczej. Alegorycznie żony, czy mężowie, są jak chleb powszedni. A sztuki poza związkiem, są jak słodkie ciasto, od którego się często tyje i psują się zęby. Ale oczka się świecą, do tych smakowitości. smile

I'm a man.

173

Be. napisał/a:

Lol przeczytałem co to jest i przecież to żaden zespół, żadne zaburzenie. Co w tym jest takiego niby lol?

Poza tym nie zrozumiałaś. Właśnie o to chodzi, że czy żona czy ktokolwiek to kobieta chce być traktowana jak szmata - i macie seksualnie te same fantazje, każda z Was i nie ma od tego odstępstw. Dlatego właśnie Pablo będzie mieć problem by do tego seksu chociaż doszło, o czymś takim jak wierność niech lepiej zapomni i zaakceptuje, że to niemożliwe.

No i runął mój światopogląd. Całe życie myślałem, że kobiety mają więcej niż jedną fantazję. Ja nawet myślałem, że zróżnicowany seks z eksperymentami podoba się kobietom. Jakże się myliłem. Przecież powinienem całe życie rżnąć swoją kobietę jak szmatę... Pawlo zapomnij wszystko o czym ja pisałem, słuchaj Be. Na pewno Ci to pomoże znaleźć szczęście w życiu i zadowolenie w seksie.

Magdalena Samozwaniec

174

Legat napisał/a:
M!ri napisał/a:

Tak ogólnie, to można by się zgodzić. Ale patrząc na praktykę, to jest zupełnie inaczej. Alegorycznie żony, czy mężowie, są jak chleb powszedni. A sztuki poza związkiem, są jak słodkie ciasto, od którego się często tyje i psują się zęby. Ale oczka się świecą, do tych smakowitości. smile

Ja trafiłem na kobietę, która jest jak cała piekarnia. (jakkolwiek by to nie brzmiało) wink Jest i chlebek, i bułeczki,  słodkie ciasteczka i nawet lody big_smile
Pawlo, takie tez się trafiają. Nie słuchaj głupot tylko szukaj

Magdalena Samozwaniec

175 Ostatnio edytowany przez Salomonka (2022-05-20 11:01:11)

zwykłyOn napisał/a:
Be. napisał/a:

No i runął mój światopogląd. Całe życie myślałem, że kobiety mają więcej niż jedną fantazję. Ja nawet myślałem, że zróżnicowany seks z eksperymentami podoba się kobietom. Jakże się myliłem. Przecież powinienem całe życie rżnąć swoją kobietę jak szmatę... Pawlo zapomnij wszystko o czym ja pisałem, słuchaj Be. Na pewno Ci to pomoże znaleźć szczęście w życiu i zadowolenie w seksie.

Szkoda że nie można tutaj dodać "łapki w górę" za wpis big_smile

Pewnie jest na świecie więcej kobiet żyjących w nieświadomości czego im brakuje, a to takie proste jest smile Wystarczy, że twój facet będzie cię traktował jak szmatę i droga do szczęścia otwarta.

Robert Wilensky:
Wszyscy słyszeliśmy, że milion małp przy milionie klawiatur mogło wyprodukować Dzieła Zebrane Szekspira; ale dzięki Internetowi wiemy, że to nieprawda.

176 Ostatnio edytowany przez Be. (2022-05-20 11:01:58)

Pokażcie mi chociaż jeden temat na tym forum, który to obala. Bo takich, które to potwierdzają mogę podać 100. A nie UPS, Wy sobie kolorujecie świat by móc go znieść. Owszem legat, kobiety lubią eksperymenty, sypiać są w stanie z każdym i ze wszystkim, ale osią tego wszystkiego jest mocna dominacja. Dlatego od takich jak Pablo uciekają do łobuzów - nie ma tu przypadku, jest konsekwencja.

To są rady: idź myśleć, że świat jest inny. Daj nam spokój, przestań się smucić i ślepo uwierz - a potem będzie zonk. Lepiej mówić prawdę i przygotować na to.

177

Be. napisał/a:

Pokażcie mi chociaż jeden temat na tym forum, który to obala. Bo takich, które to potwierdzają mogę podać 100. A nie UPS, Wy sobie kolorujecie świat by móc go znieść. Owszem legat, kobiety lubią eksperymenty, sypiać są w stanie z każdym i ze wszystkim, ale osią tego wszystkiego jest mocna dominacja. Dlatego od takich jak Pablo uciekają do łobuzów - nie ma tu przypadku, jest konsekwencja.

To są rady: idź myśleć, że świat jest inny. Daj nam spokój, przestań się smucić i ślepo uwierz - a potem będzie zonk. Lepiej mówić prawdę i przygotować na to.

Nie koloruję świata, tylko dostrzegam, ze jest kolorowy.

Pokaż mi te 100 tematów. Wydziel je. A potem przeczytaj te pozostałe i może zobaczysz ile tam jest kolorów.

Ps.
Wiem, ze dyskusja jest tu bezcelowa ale w końcu jestem na tym forum dla zabawy wink

Magdalena Samozwaniec

178

zwykłyOn napisał/a:

Prawda jest taka, że nikt nam nie da szczęścia, tylko my sami.

I'm a man.

179

zwykłyOn napisał/a:
Be. napisał/a:

Pokaż mi te 100 tematów. Wydziel je. A potem przeczytaj te pozostałe i może zobaczysz ile tam jest kolorów.

Ps.
Wiem, ze dyskusja jest tu bezcelowa ale w końcu jestem na tym forum dla zabawy wink

W sumie to podsunales mi ciekawy pomysł!

180

Swego czasu, jak się jeszcze miało konto tu czy ówdzie, zauważyłem jedną rzecz.  Jasno sprecyzowane wiadomości, gdzie kobiety chciały stałęgo związku, były nacechowane może nie desperacją, ale jakby przekonaniem, że żaden inny typ relacji nie jest właściwy. Zatem, gdyby nawet ludzie się spotkali, to już nic innego nie może się wydarzyć, jak tylko rozwój relacji w stronę związku. Inaczej osoba będzie tak rozczarowana, że zacznie szukać "winy" we wszystkich naokoło, nie dostrzegać zaś tego, że możę innym osobom zalezy na nieco odmiennym rodzaju znajomości. Częstpo taki osoby bardzo szybko się angażują, chcąc wiedzieć "na już" czy z tego coś będzie, czy nie.

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

Posty [ 121 do 180 z 829 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 14 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Smok Wawelski pożerający prawiczków, nie miałby źle.33-letni prawiczek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021