Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 86 z 86 ]

66

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Piotrek - twoje słowa "Może czasem mówimy za mało, zwłaszcza tym właściwym kobietom?" masz rację ale ja mimo że jestem kobietą powiem ci tak  żeby mieć w domu faceta "idealnego" (czytaj: dopasowanego do naszych wyobrażeń i potrzeb) to trzeba to mężczyźnie uzmysłowić bo każda z nas jest inna i dla każdej co innego jest ważne i facet który był w wielu związkach nie jest w stanie zgadnąć czego konkretna kobieta chce - i tu jest nasza rola mówienie wprost tak i tak . Wtedy nie ma niedomówień, obrażania, narzekania - działać powinno to też w drugą stroną.

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?
Sadie napisał/a:
Piotrek82 napisał/a:

Chyba żaden facet nie lubi jak petent być traktowany:)
Kobiety lubią komplementy i wiele z nich na nie zasługuje. Może czasem mówimy za mało, zwłaszcza tym właściwym kobietom?

Zaden czlowiek nie lubi byc tak traktowany w zyciu osobistym smile
Co do komplementow to masz racje kobiety je lubia. Czy mowicie ich za malo? Pewnie tak. Ale z drugiej strony...uslyszales kiedys komplement od kobiety?

Powiem Ci że mówimy za mało i może czasem nie tym kobietom na które zasługują.
Czy facet potrzebuje komplementów?
Pewnie czasem tak, zależy jeszcze jakie.
Z jednej strony człowiek się robi dumny jak paw, z drugiej trochę zmieszany jest jak słyszy od kobiety. Od razu chce się odwzajemnić, a nawet powinien powiedzieć taki aby można byłoby skoncetrować się na jego komplemencie a nie kobiety. By kobieta była w centrum uwagi.

68

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Macho to typ dobry dla naiwnych nastolatek, albo kobiet, ktorym zalezy tylko na seksie i zabawie. Kobieta, która pragnie związku na poważnie szuka w męzcyźnie oparcia, ciepła, siły, opiekuńczości. Takie wartości jak skłonność do ryzyka, zbytnia pewnośc siebie, cwaniactwo i popisywanie się przysłowiowego macho nie robi na mnie wrażenia i nigdy nie robilo, no może, poza kilkom imprezami. Taki typ faceta, którego niektórzy meżczyzni często myla także z chamem (kobiety lubią ponoć jak je się źle traktuje wink) naprawdę nie jest dobrym materiałem na partnera. Ja nie znoszę mężczyzn, którzy się popisują, skaczą z kwatiatka na kwiatek i chwalą się jacy to oni są "niegrzeczni". Wolę ulożonych, spokojnych, oczywiście czasem w odpowiednim momencie przejawiających inicjatywę facetów, rozumiejących uczucia kobiety, którzy są dla niej wsparciem i obdarzają prawdziwą miłością, chcą kobietę chronić i jej pomagać, a nie tylko wykorzystać.

69

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Każda zwraca uwagę na co innego smile
U mnie liczy się normalność i to coś - trudno to zdefiniować i albo ktoś to ma, albo nie ma. Nigdy nic nie wiadomo ....;)
Mężczyzna idealny ? A istnieje kobieta idealna ?

70

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

- odwzajemnienia uczuć
-wsparcia ,troski ,poczucia bezpieczeństwa
-zainteresowanie się moją osobą ,moim życiem,uczestniczenie w nim
-dobre słowo ( w tym komplementy np w przypadku gdy kobieta stara się bardzo ,a najgorsze gdy partner tego nie zauważa albo po prostu nie przechodzi jemu przez gardło pochlebne słowo...)
-komunikatywność, dbanie o siebie na wzajem na każdym kroku ,nie zaprzestanie starania się o siebie
-zaradność życiowa= stała praca
Chyba było by to na tyle...najważniejsze żeby kobieta czuła się kochana,poważnie traktowana i upewniana w tym ,żeby nie traciła w to wiary i nie miała takich obaw...kochajcie nas ,tak po prostu

71

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

ja mam ideal....jest idealem bo jest moj smile

_________________________________________________

Wieczne Miasto BG

72

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Nie ma mężczyzn idealnych bo każdy facet ma wady:)

73

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Ciężko mi uogólnić czego chcą kobiety. Dzisiaj po jednej z wielu bezsensownych kłótni mam ogromnego kaca moralnego,że wymagam zbyt wiele od mojego partnera,ponieważ chciałabym,żeby na każdym kroku podkreślał jaka jestem ważna dla niego,a przecież życie to też prozaiczne czynności a nie wieczne uwielbienie. Kocham jednak,gdy jest dla mnie kochany,gdy rzuca mi zalotne spojrzenia i wiem,że jest blisko. Uważam,że kobiety potrzebują ciągłego upewniania,że są jedyne,najważniejsze na świecie i to je może gubić,ponieważ nasza natura jest troszkę inna niż natura panów. Może zabrzmi to tandetnie, ale ważne są romantyczne chwile,kwiaty. Zrozumienie,bliskość to cechuje faceta idealnego.

74

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?
Piotrek82 napisał/a:
kaisa_malene napisał/a:

No i fajnie, gdyby nie miał nic przeciwko powiedzieć mi czasem spontanicznie, że jestem piękna etc wink Tyle przyszło mi do głowy.

a jak Ci mówi, to wierzysz w jego spontaniczność:D??

Oczywiście, że wierzę, dlaczego miałabym nie wierzyć? Nigdy mu nie suszyłam głowy o brak komplementów, bo od samego początku mi je mówił. Praktycznie codziennie słyszę, że jestem fantastyczna, piękna i że mnie kocha smile A dla mnie to ważne, bo jestem osobą o dość depresyjnej naturze i potrzebuję ciągłego zapewnienia o uczuciach.

75

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Napiszę tak. Nie wiem czy kobiety właśnie chcą tego o czym piszą. Zawsze jak miałem dziewczynę to albo mnie zdradzała, albo odchodziła do kogoś kto ma długi finansowe i żyje w urojonum świecie, bądz do kogoś to żyje chwilą. Ja angażowałem się we wszystkie związki, jestem romantykiem, kocham zabrać kobietę na jakąś kolacje tak z zaskoczenia. Kiedyś miałem dziewczynę która kochała konie, więc pewnego dnia zabrałem ja do stadniny koni, gdzie mogła się takim przejechać, pogłaskać i co tylko chciała. W swiązku jestem szczery: poszedłem na imprezę z kumplami gdzie jakaś się do mnie kleiła i chciała iść na bok, ale ja stwierdziłem że nie gdyż jestem zajęty i jestem jej wierny. Następnego dnia powiedziałem o tym swojej dziewczynie by jakiś inny z kumpli się nie wygadał (wolałem samemu powiedzieć, żeby potem dziekie kwestie nie wyszły). Mówię dziewczyną komplementy i o dziwo zauważam: że zrobiły sobie pasemka, mają inne kolczyki, nowe buty itd. Poważnie myślę nad życiem, ale nie oznacza to że nie jestem duszą towarzystwa. W większości przypadkach rozśmieszam wszystkich. Jestem szczery, ale z dystansem np: powiem dziewczynie że nie podoba mi się jak się za mocno maluje, ale nie powiem jej że jest np: gruba. Nie wiem jak Wy sądzicie, ale ja myślę że jestem dość bliski ideałowi. A mimo to zauważyłem że tak jak wyżej pisałem, dziewczyny wolą mężczyzn których trzeba "nawrócić". Co o tym sądzicie?

76

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Elvis PL w swoim poście też masz racje, bo w życiu jest tak, że gonimy za tym co ucieka a uciekamy przed tym co goni. Kobiety chciałyby księcia z bajki a jak już go mają to im się nudzi. Moj pierwszy poważny chłopak był tak jak opisujesz romantyczny, bardzo się starał, komplementował troszczył się, kupował kwiaty a nie wyszło... Co prawda miałam wtedy 17 lat i nie za dużo w głowie:) a on zachowywał się jakbym była idealna. Tyle, że nudziło mnie, że zawsze mam racje, że  zrobimy tak jak ja chce, może było tak, że nawet sprawdzałam na ile jest w stanie ustąpić, podporządkować się. Wiedziałam, że to ja jestem górą, i cokolwiek nie zrobię to i tak będzie dobrze. I właśnie to mnie odpychało- z jednej strony niby fajnie, ale z drugiej to co przychodzi bez wysiłku tego nie doceniamy.  Może jesteś za dobry...Mój obecny chłopak z którym jestem już 6 lat jest dla mnie kochany, ale ma swoje zdanie, nie jest na każde moje zawołanie, ma swoje hobby , ma swoje życie, mogę na niego liczyć, ale nie robi wszystkiego pode mnie? Nie bombarduje mnie telefonami czy smsami i mimo, że czasami mi się nie podoba, że np. ma inne zajęcie czy się nie odezwie to jak to się mówi?. Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard).

77

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?
takajednaja napisał/a:

Elvis PL w swoim poście też masz racje, bo w życiu jest tak, że gonimy za tym co ucieka a uciekamy przed tym co goni. Kobiety chciałyby księcia z bajki a jak już go mają to im się nudzi. Moj pierwszy poważny chłopak był tak jak opisujesz romantyczny, bardzo się starał, komplementował troszczył się, kupował kwiaty a nie wyszło... Co prawda miałam wtedy 17 lat i nie za dużo w głowie:) a on zachowywał się jakbym była idealna. Tyle, że nudziło mnie, że zawsze mam racje, że  zrobimy tak jak ja chce, może było tak, że nawet sprawdzałam na ile jest w stanie ustąpić, podporządkować się. Wiedziałam, że to ja jestem górą, i cokolwiek nie zrobię to i tak będzie dobrze. I właśnie to mnie odpychało- z jednej strony niby fajnie, ale z drugiej to co przychodzi bez wysiłku tego nie doceniamy.  Może jesteś za dobry...Mój obecny chłopak z którym jestem już 6 lat jest dla mnie kochany, ale ma swoje zdanie, nie jest na każde moje zawołanie, ma swoje hobby , ma swoje życie, mogę na niego liczyć, ale nie robi wszystkiego pode mnie? Nie bombarduje mnie telefonami czy smsami i mimo, że czasami mi się nie podoba, że np. ma inne zajęcie czy się nie odezwie to jak to się mówi?. Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard).

Może też nie tak, że wolą kogoś kogo trzeba nawrócić, ale trochę niepewności powoduje, że kobieta też się stara. Musi się wykazać, zauważ , ze w drugą stronę też jest tak, ze jak kobieta zrobiłaby dla faceta wszystko to on jej tez nie docenia. Ważne żeby życ razem, ale jednocześnie każdy mial swoje życie smile Może następnym razem staraj się w związku, ale nie dawaj z siebie wszystkiego.

78

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Gdy Bóg tworzył idealnego mężczyznę powiedział , że będzie go można spotkać na każdym rogu , a potem zrobił Ziemię okrągłą.....

79

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

emy- super :-D

Idealni ludzie byliby koszmarnie nudni. Myślę, że najważniejsza jest szczerość, szacunek, równowaga emocjonalna i umiejętność komunikowania się.

80

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

.. uzupelnilabym tą liste o poczucie humoru/dystans do samych siebie, - może to nas wyzwolić z wielu "opresji"

81

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

a ja osobiście uważam, że zarówno idealny mężczyzna jak i idealna kobieta to taka, do której czuje się chemię. I nie ma na to przepisu, że musi być ładna wysoka długie zgrabne nogi, długie blond włosy itp itd bo ja szczerze przyznam raz w życiu byłem po uszy zakochany w niskiej, małej, bladej dziewczynie, która nie była kanonem piękna, była po prostu ok z wyglądu, ale urzekła mnie charakterem. I niestety boję się że drugi raz już kogoś takiego nie spotkam

82

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

To chyba idealna nie była, skoro już jej nie ma.

83

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

po prostu ja nie byłem idealny smile

84

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Ona też nie, bo nie była dla takiego Ciebie. A ta mityczna chemia, to się może wytworzyć naprawdę losowo. Chłodna głowa przede wszystkim, takie jest moje zdanie.

85

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?
Burzowy napisał/a:

Ona też nie, bo nie była dla takiego Ciebie. A ta mityczna chemia, to się może wytworzyć naprawdę losowo. Chłodna głowa przede wszystkim, takie jest moje zdanie.


Czyli co?
Mógłbyś wyjaśnić tę część zdania"chłodna głowa przede wszystkim... ."

86

Odp: Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Trudno mi sobie wyobrazić kogokolwiek innego, dla kogo ja byłbym idealny, nikogo takiego nie spotkałem i powątpiewam w to ostatnimi czasy hmm z tą chłodną głową to masz rację, ale ciężko zachować zdrowy rozsądek, kiedy serce szaleje. No ale co cie nie zabije to cie wzmocni, chociaż się nauczyłem, że nie warto się zakochiwać i teraz będę rozważniejszy

Posty [ 66 do 86 z 86 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mężczyzna idealny - czego pragną i szukają kobiety?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024