Dlaczego faceci to tchórze? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego faceci to tchórze?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Dlaczego faceci to tchórze?

Nie rozumiem facetów!!!Mój facet ukrył przede mną to,że przyjechał do niego n a weekend kumpel(którego  ja osobiście nie trawię, bo źle wpływa) z Anglii. Gdy pytałam czy pojedziemy gdzies razem, powiedział mi że nie może bo ma dużo pracy!!! No ale o  fakcie już przypadkiem się wygadał i jak się zdziwiłam, zaczął się wypierać,że przecież mi mówił tylko ja nie pamiętam. No ja sama zgłupiałam, al e no nie powiedział mi wcześniej, a byłabym mniej wkurzona gdyby był owbec mnie szczery!!!Myślałąm,że takie akcje mają moje znajome, ale się okazuje,że wszyscy mężczyźni to tchórzliwi chłopcy, którzy kłamią, a do tego sami wpadają w sidła włąsnych kłamstewek!!!Dlaczego tak jest i co mam z nim zrobić, no jak mam mu teraz ufać???!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego faceci to tchórze?

no są tchórzami są!!!nie potrafią się przyznać do pewnych rzeczy, bo unikają komplikowania sobie zycia i niepotrzebnego tłumaczenia się, al eneistety nie posiadają pewnej umiejętności- nieprzewidują ,że kiedyś kłamsto i tak wyjdzie i wtedy będzie gorzej!!!ale to wynika  z upraszczania sobie życia po prostu...pamiętajcie,że jest różnica pomiędzy kobietą i mężczyzną, jak kobieta ma kłamać, to nim to zrobi wszystko dokładnie przemyśli,żeby mieć 100% alibi, facet nigdy nie wybiega tak w przyszłość, kłamstwo to chila i na tym się skupia, potem oczywiście zapomina że skłamał i wpada w sidła własnych bajerów:)oni nie są tchórzami to bajarze:)

3

są tchórzami bo wiedzą,że kobiety mają nad nimi przewagę intelektualną i boją się,że przed kobietą nic się nie da ukryć, kłamiąw nieprzemyślany sposób i potem się w tym zakopują;)

4

Są tchórzami bo chcą uchodzić za macho czy nie wiadomo kogo, i dlatego ukrywają wiele rzeczy, a przed nami tylko pokazywać się jako wyjątkowi!!!

5

są tchórzami?:) , przewaga intelektualna?:) hehehe, skłamał Cie bo pewnie wiedział ze nie lubisz jego kumpla i potem byś mu marudziła i wypominała przez tydzień to wolał iść na łatwizne i skłamać:)

Faceci tylko jednego się boją, zdania "kochanie, musimy porozmawiać" smile

6

A dlaczego boja sie właśnie tego zdania ? Dlatego ze brzmi zbyt poważnie smile?

7

sa tchorzami i to jeszcze jakimi:P

Dominiczka

8

nie rozumiem po co klamia.. zamiast znalezc sobie kobiete ktora takie rzeczy zaakceptuje, przeciez sa takie luzne kobiety. ciezko poszukac??

9

Zbombardowałyście wszystkich facetów jak leci o tchórzostwo. Nie każdy jest taki, a skoro Twój Ci czegoś nie powiedział, zataił, skłamał, to znaczy, że się bał Twojej reakcji. A skoro się bał, to chyba nieźle musiałaś mu kiedyś dać w kość. Skłamał, to niech teraz się dwoi i troi. To nie Twoja działka, tylko jego. A Ty staraj się z nim więcej rozmawiać, bądź wyrozumiała i mów mu, czego od niego oczekujesz, a czego nie. Bez zbędnego  brania pod pantofel.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

10

Jest to typowy przykład ''białego'' kłamstwa (sorki, ale nic innego nie przychodziło mi do głowy), którego się dopuszczamy, by po prostu kogoś nie zranić i może zostać usprawiedliwione w imię wyższych wartości smile

11

Ha ha ha no nie, jak nie sa tchórzami to mowimy ze sa bezczelni i tak narzekamy . Chcemy słyszec prawde a jak ja słyszymy to sie wsciekaja wiec co maja robic? Heloooł i tak tego nie zrozumieją.

Bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje sie bardzo samotny....

12

Bridget-nie-Jones napisał/a:

ale się okazuje,że wszyscy mężczyźni to tchórzliwi chłopcy, którzy kłamią, a do tego sami wpadają w sidła włąsnych kłamstewek!!!

No nie przesadzaj. Jeżeli zrobił to Twój partner to świadczy o nim, nie o WSZYSTKICH. Musiałaś wczesniej ostro dać mu w kość że kłamał o przyjeździe swojego kumpla. Oczywiście, każde kłamstwo jest złe i Twój partner zrobil źle, ale żeby od razu robić z nas tchórzy? To gruba przesada.

dodzia napisał/a:

są tchórzami bo wiedzą,że kobiety mają nad nimi przewagę intelektualną i boją się,że przed kobietą nic się nie da ukryć, kłamiąw nieprzemyślany sposób i potem się w tym zakopują;)

Przewaga intelektualna?? chyba się pomyliłaś i to mocno. jeżeli macie jakąkolwiek przewagę to moga być to zdolności werbalne i pewne predyspozycje do przeżywania uczuć. Pod względem IQ mniej więcej jest podobnie, różnice nie są istotne.
Jasne, każdy z nas kłamie na potęgę, no dzień w dzień rzuca nowym stekiem klamstw. Jakby nie było na świecie ani jednego porządnego mężczyzny. Zero, prawda dodzia?

13

Mój facet jest porządny, nie kłamie, wiem, że mogę mieć do niego zaufanie.

Za to mojemu ojcu zdarza się zatajać prawdę. Sądzę jednak, że to wina mojej matki, która za każdym razem zrzędzi, marudzi, ma pretensje, nawet o najbardziej błahe sprawy. Jestem w stanie zrozumieć, że ojcu nie chce się słuchać tej samej litanii za każdym razem. Moim zdaniem matka swoimi ciągłymi pretensjami zniszczyła szczerość ojca.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

14

busiu napisał/a:

Za to mojemu ojcu zdarza się zatajać prawdę. Sądzę jednak, że to wina mojej matki, która za każdym razem zrzędzi, marudzi, ma pretensje, nawet o najbardziej błahe sprawy. Jestem w stanie zrozumieć, że ojcu nie chce się słuchać tej samej litanii za każdym razem. Moim zdaniem matka swoimi ciągłymi pretensjami zniszczyła szczerość ojca.

ok.

a jakbys reagowala gdyby Twojemu facetowi zdarzaloby sie zatajac prawde?

15

orbitka26 napisał/a:

ok.

a jakbys reagowala gdyby Twojemu facetowi zdarzaloby sie zatajac prawde?

Pewnie byłoby mi przykro. Ale pewnie zastanawiałabym się, dlaczego to robi.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego faceci to tchórze?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021