Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 130 z 178 ]

66

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Wiesz ja tak chciałam rodzinę ze zagubiłam się w tym wszystkim, jakoś to było pisałam że były sygnały ale co nic, potrafił uśpić moją czujność. Ale teraz po odejściu ode mnie pokazał co potrafi. Dopiero po rozmowie z psychologiem zrozumiałam że jest przemoc owcem psychicznym i finansowym, namawiała mnie na niebieska kartę ale nie chce

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Były mąż ma ustalone 2 weekendy w tygodniu. Niestety lub stety nie pojawia sie po dzieci wcale lub rzadko. Nie należy do odpowiedzialnych ojców więc w sumie jestem przynajmniej spokojna.
Po rozwodzie tez dużo mi jeszcze nerwów przysporzył ale teraz chyba w końcu odpuścił. Bo juz miałam zamiar to zgłosić na prokuraturę.

Monika ja też słyszałam, że jestem matką to powinnam się dziećmi zajmować. To sztandarowe teksty i dużo jeszcze innych. Dobrze że chodzisz do psychologa.

My teraz mamy w domu spokój i miłą atmosferę i sobie to cenię. Za nic w życiu nie chciałabym wrócić do czegoś takiego co było wcześniej.

Aniu a Twój poprzedni mąż był inny?

68

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Tonia80 napisz mi proszę a rozwód był bez problemów czy musiałaś udowadniać ze nie jesteś wielbłądem. A teksty no cóż standard, ja nawet jak był w domu to nie mogłam wyjść, ostatnio powiedział mi że mogę wychodzić tylko jeśli dotyczy to mojego zdrowia lub pracy.to że jestem tępa, głupia, i powinnam się leczyć pewnie nie jest Ci obce

69

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Monika możesz poczytać co się u mnie działo:  https://www.netkobiety.pl/t116824.html

Ja już nigdy nie pozwolę żeby mnie ktoś tak traktował.

Rozwód bez orzekania o winie, miałam swojego adwokata i w razie czego mieliśmy asy w rękawie. Na wypadek gdyby fikał na rozprawie.

70

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Moj zmarły maż był zupelnym przeciwienstwem. Spokojny , zero agresji, zero zazdrości. Wtedy mi sie wydawalo ze za spokojny. A ten jest cholerykiem. Taki charakter.

71

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Ja też na zasadzie przeciwieństwa, domator, przeciętnej urody, miał zasady ale zawsze jest ale.... Jedno jest pewne, faceci nie potrafią odejść czy też rozejść się z klasą. Zawsze jest urazone ego, złość, epitety, dużo by pisać...

72

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Masz rację. Mojego też myslę szlag trafia, że ja nie robię problemu z rozwodu. Zawsze mu powtarzam, że siła cie nie trzymam. Chcesz idz., I on nie może przeżyć  tego ,że ja sobie dam radę bez niego spokojnie. Dawałam wcześniej to i dam teraz. I on o tym wie. A on...nie wiem.

73

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Mój jest przekonany że ja pozwu nie złożę, bo wie że sobie rady bez niego nie dam. Najlepsze jest to że nie znam nawet jego adresu super, tak taraz myślę i myślę i zdaje się że on od dawna chciał odejść chyba znudziło mu się zabawa w rodzinę, trochę mnie zmyliły jego plany dotyczące wakacji, remontu, itd.

74

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Ania a długo byłaś sama po śmierci pierwszego męża?
i jak poznałaś tego drugiego?

75

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

No powiem Ci, że tak to wygląda. ale mnie się jednak wydaje, że ma tam jakąś niezłą doradczynię co ma robić  i mówić. A sąd nie będzie dla niego taki łaskawy.

76

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Nie długo, tzn . wtedy mi sie wydawało ,ze długo.  Półtorej roku. I zupełnie nie szukałam faceta. Przypadek, internet i tak wyszło.
Na pewno wiedziałam ,że nie chcę być już całe życie sama. Ja miałam 36 lat. Miałam w rodzinę taką ciocie , która została sama po śmierci meża też w podobnym wieku. i zrobiła się strasznie zgorzkniała, smutna , przygnębiona. Ja nie chciałam tak skonczyć. Poza tym na prawdę miałam dużo pokładu empatii i  chciałam dać komuś dom, miłość i  siebie.  A wyszło jak wyszło.

77

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Co do znajomości prze internet to mam swoje zdanie, też poznałam męża w necie. Kiedyś ktoś mi powiedział że trafiają tam ludzie wybrakowani i nieszczęśliwi hm... Ok teraz lecę po małego i na sanki pa

78

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

I tak źle i tak niedobrze wink

Ja próbuję oswoić ten stan, to już też 1,5 roku ale nigdy nie byłam tak długo sama i jakoś mi nieswojo.

Monika to nie wiesz nawet gdzie mieszka? A jaki teraz macie kontakt?

79

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Tonia80 mamy jak robi przelew. 2 tygodnie temu był bo mu OC auta się skończyło, nie zajol się synem nawet 10 min powiedział że ma ważniejsze sprawy, serio??. Ww wrześniu wrócił po przerwie do pracy w październiku musiał się przeprowadzić do nowego mieszkania i w listopadzie mnie zostawił więc adresu nie znam bo nie podał. Ale coś mi się zdaje że ta przeprowadzka miała coś wspólnego z jego decyzja. Uważam że jak kobieta odchodzi to nie może już wytrzymać, a facet jak ma do kogo

80

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Cholera wie co się stało ja do tej pory nie rozumiem to znaczy wiem że było słabo, ale jakoś w kieracie nauczyłam się żyć i wiesz co tęsknię nie wiem za czym chyba mam syndrom  toksycznego związku. Żeby było ciekawiej jest tak pewien siebie że kupił sobie auto tydzień temu za 50 tys, a mnie wylicza kasę na jedzenie, masakra

81

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Dzień dobry dziewczyny. Dziś dzień tłuściutkich paczkow, ja tradycyjna baba jestem więc jak zwyczaj nakazał jeden zaliczony. Życzę wam słodkiego dnia. Ps. Aniu poprostu więcej pocwiczysz buziaczki.

82

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy
Maszcochcialas napisał/a:

Tonia80 mamy jak robi przelew. 2 tygodnie temu był bo mu OC auta się skończyło, nie zajol się synem nawet 10 min powiedział że ma ważniejsze sprawy, serio??. Ww wrześniu wrócił po przerwie do pracy w październiku musiał się przeprowadzić do nowego mieszkania i w listopadzie mnie zostawił więc adresu nie znam bo nie podał. Ale coś mi się zdaje że ta przeprowadzka miała coś wspólnego z jego decyzja. Uważam że jak kobieta odchodzi to nie może już wytrzymać, a facet jak ma do kogo

Na pewno przeprowadzka miała z tym związek plus to, że wg mnie ma kogoś nowego.

Witam ja już też po pączku smile

83

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Tonia80 nie przyznał się, mówi że nikogo nie ma ale to chyba standard, tylko skąd ta agresja wobec mnie jak przyjeżdża. Poniża i pokazuje gdzie moje miejsce, szkoda pisać ps. Czytałam wczoraj twój cały wątek, wiele przeszłaś ale byłaś silna i niezależna a to podstawa.

84

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Monika agresja jest własnie stąd żeby zbić Cię z tropu, zebyś go czasem nie zaczęła wypytywać.

Dzięki za przeczytanie mojego wątku, jak widzisz można sobie poradzić choć nadal się czasem zastanawiam skąd ja miałam na to siły?
Teraz mi się nic nie chce wink

85

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Tonia80 napisz mi proszę choć Czytałam u ciebie w wątku, czy to możliwe żeby tęsknić za kimś takim, co ze mną nie tak? Ja w ogóle nie mogę sobie miejsca znaleźć, chodzę bez sensu po domu niby wszystko robię ale bez emocji a on życia używa.

86 Ostatnio edytowany przez Tonia80 (2021-02-11 12:48:26)

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy
Maszcochcialas napisał/a:

Tonia80 napisz mi proszę choć Czytałam u ciebie w wątku, czy to możliwe żeby tęsknić za kimś takim, co ze mną nie tak? Ja w ogóle nie mogę sobie miejsca znaleźć, chodzę bez sensu po domu niby wszystko robię ale bez emocji a on życia używa.

moim zdaniem to nie jest tęskonota za osobą tylko za tymi chorymi emocjami, których dostarczała.
Jesteś teraz że tak się wyrażę jak narkoman na głodzie. Też to przechodziłam, ale to przejdzie, zobaczysz.

A chodzisz do psychologa?

87

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Staram się znaleźć na NFZ, a teraz on line prywatnie ale nie za często, wiadomo w tej sytuacji nie mogę bo kasa. Na końcu twojego wątku przeczytałam że dość szybo, zucilas się w wir randek i co?? Pomogło? I najważniejsze czy znalazłaś kogoś wartościowego . Nie obraz się jeśli to zbyt prywatne pytanie, poprostu zastanawiam się czy istnieje jeszcze życie po rozwodzie z dzieckiem.

88 Ostatnio edytowany przez Tonia80 (2021-02-11 13:16:43)

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

To dobrze że chodzisz, ja tez nadal korzystam. Mam jeszcze trochę spraw do przepracowania.

Trochę randkowałam, gdy się rozeszło że jestem po rozwodzie. Ale nic z tego nie wyszło. Bardziej mi chyba wtedy zależało na tym żeby wreszcie powychodzić trochę, żeby poczuć się kobietą po tym koszmarnym małżeństwie i zniszczonej samoocenie.
Ale nie szukam na siłę, tzn jestem otwarta na znajomości ale równocześnie bardzo ostrożna. Nie chcę się znowu wpakować w jakiś chory związek.
Obecnie jetem sama i przeważnie mi to nie przeszkadza aczkolwiek nie powiem, żebym nie chciała mieć kogoś bliskiego.
A życie po rozwodzie jak najbardziej istnieje, nawet bez faceta smile
Na pewno pandemia trochę to ukruciła, ale nawiązałam kilka fajnych znajomości z innymi mamami i ich rodzinami i czasem się spotykamy.

89

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Super, bo ja nie znam samotnych matek z tak małymi dziecmi, racze moje koleżanki to mają dzieci za chwilę pelnoletnie. Jeszcze to że mieszkam w dziurze mnie dobija ale cóż jest jak jest. Trzeba iść do przodu. Życzę Ci miłego dnia

90

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

To w przedszkolu kogoś wyhacz, zaproś z dzieckiem na kawę do siebie.
Macie place zabaw? Może tam, idzie wiosna, lato. Ja właśnie tam poznałam obecne znajome.

Ale u mnie też jest różnie, z nadmierną chęcią do życia lub z jej brakiem. Ale to już wynika z czegoś innego i muszę jakoś z tym żyć i sobie radzić.

Miłego popołudnia również

91

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Aniu, co się dzieje że dziś cie nie ma, mam nadzieję że wszystko ok. Pa

92

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Hej, dziewczyny.
Wczoraj miałam urlop byłam na badaniu, nie miałam bardzo kiedy pisac. Poza tym dzień jak co dzień. Zero bliskości, brak rozmowy , ale za to spokój w domu. Przykro.

93

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Cześć, Aniu mam nadzieję że wszystko ok,u mnie też bez zmian no właśnie nawet nie dzwoni do syna, powiedz mi co ja mam myśleć czy można zapomnieć o dziecku.

94

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Dzisiaj mam sesje z psychologiem, może mi będzie lepiej, powiem Ci ze codziennie wałkuje temat i pustka w głowie. Z innej beczki Aniu czy ty i mąż jeździcie na wakacje? Mówiłaś że sama to problem ale może z nim wyjazd bez dzieci to jakiś pomysł. Czasem ludzie wpadają w takie błędne koło i co by się nie robiło to i tak lądujemy w tym samym miejscu.

95

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Wydaje mi się Monika, ze on teraz jest zajety czymś innym. Ze w ogóle nie mysli ani o dziecku, ani o Tobie, tylko raczej układa sobie nowe gniazko, i kombinuje, jak to zrobic ,zeby było mu jak najlepiej. To jest bardzo przykre dla Ciebie, rozumiem to, ale co mozesz poradzic? Gnojek i tyle. Nieodpowiedzialny , niedojrzały gnojek.

96

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

To akurat racja, muszę w końcu zacząć żyć dla siebie i nie zaczynać dnia myśleniem o nim i kłaść się spać też myśląc o nim. Łatwo mówić he.... Ale obliczając procentowo ryczę już mniej, więc jest postęp.

97

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

No i w punkt! To samo powtarzam mojej tej mojej koleżance. Przestań sie zadręczać, zwłaszcza, że on nie załuje że to zrobił. Co Ci po takim gościu. Brak zaufania, barak szacunku w tym momencie. tylko ona niestety albo stety jest bardzo wierząca, chodzi do psychologa, i szuka winy w sobie. Ja w ogóle mam całkiem inne podejście do facetów. Zawsze miałam. Nigdy dla mnie facet nie był najważniejszy. Mój poprzedni mąż , inny zupełni niz ten, tez nie był. Ja potrafie zyc sama. Tylko po co jak mog z kims np. I mój ten mąż wie o tym, że nie jest dla mnie pepkiem swiata.  A dla tej mojej kolezanki niestety facet byl najwazniejszy. A teraz cierpi i nie potrafi sie podnieść. Jakby ucięło jej reke.

98

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Zazdroszczę Ci charakteru. A z twoja koleżanka chyba bym się dogadała hihihi. A tak poważnie wolę osoby optymistyczne dodają energi. Muszę dać radę, nie dał mi wyboru ale się boję przyszłości takiej zwykłej, ze nie dam synkowi tego wszystkiego co do tej pory, że wakacji z tatą nie będzie. Ech życie.....

99

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

No moj mąż mowi ,ze mi facet to w sumie niepotrzebny . Po co w ogole szukałam smile, to mu odpowiadam, że ja nie szukałam ,sam mnie znalazles. I ze na początku szanowales to jaka jestem, ze duzo meskich spraw ogarniam, jestem samowystarczalna, podobalo ci sie to, ze nie leze i pachne. To o co teraz masz pretensje.

100 Ostatnio edytowany przez Tonia80 (2021-02-12 11:49:34)

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy
Maszcochcialas napisał/a:

Zazdroszczę Ci charakteru. A z twoja koleżanka chyba bym się dogadała hihihi. A tak poważnie wolę osoby optymistyczne dodają energi. Muszę dać radę, nie dał mi wyboru ale się boję przyszłości takiej zwykłej, ze nie dam synkowi tego wszystkiego co do tej pory, że wakacji z tatą nie będzie. Ech życie.....

Daj sobie czas Monika, jeden potrzebuje mniej drugi więcej.

Aniu też zazdroszczę takiego charakteru. Choć ja też zawsze miałam swoje życie, to teraz tak już na prawdę całkiem samej to brakuje jednak kogoś obok.

101

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Toniu, mnie też brakuje. Brakuje mi przytulenia, brakuje rozmowy, śmiechu, jakiejś normalności. Zyjemy jak dwie osobne rodziny pod jednym dachem. Zaakceptowałam go z jego wadami. Od początku wiem, że jest zazdrośnikiem, od początku wiem ,ze jest cholerykiem, że ma wybuchowy charakter. Ale on potrafi, (a raczej potrafił, bo teraz to wiadomo,że tego nie ma), nadrzeć się , pokrzyczeć, nawet drzwiam trzasnać, a za chwile pyta co zrobic jutro na obiad. Albo szedł pranie powiesic. Jemu tak szybko jak sie denerwuje, tak szybko przechodzi. Gorzej ze mna, bo ja tak nie umiem. Długo we mnie siedzi żal .  i tu też sie mijamy. Bo jak jemu przejdzie za chwilę, to mnie nie, jak mnie przejdzie poźniej, to po pierwsze nie umiem tego okazac ( pewnie to moj problem, żeby czasem nie okazac słabości), to wtedy on juz odpuszcza. I są ciche dni.
Ja nie ukrywam, nigdy nikogo nie prosiłam o pomoc. Nie tylko ,że jego nie, praktycznie nikogo. Wolalam czegoś nie miec, nie zrobic, albo zrobic duzym kosztem ale zrobic sama. Taka Zosia samosia. Kiedyś przeczytałam na swoj temat, w sensie swojego charakteru, że jestem jak kot , zawsze swoimi ścieżkami. I w tym jest dużo. A maż jest z tych co to by chcieli byc bardzo potrzebni, zawsze i wszędzie. I tu tez roznica charakterów.

102

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Nie wiem czy kobiety ogólnie tak mają? Bo ja również po kłotni muszę ochłonąć, tzn teraz nie mam z kim więc jakiś plus tej sytuacji jest wink

103

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

No to się zgadzamy, ja też po kłótni potrzebuje chwili. Ale ja nie taka Zosia samosia ja wolałam jak mąż mógł się wykazać, problem w tym że on nigdy się nie garnol do domowych zajęć, taki typ,leżał jak ja panel kładłam sama na podłodze ale wtedy wściekła była i wtedy pomyślałam na hu... Mi mąż

104

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Też były takie momenty ,że tak myslałam smile i to nie raz i to w typowo właśnie męskich sprawach...

105

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Dziewczyny życzę Wam miłego weekendu

106

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Dzień dobry, dziewczyny życzę miłej soboty, trochę uśmiechu, trzymajcie się cieplutko bo na dworze br.... - 9 u mnie

107

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Cześć, wszystkim zaglądającym, życzę miłego dnia

108

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Hej, jak minęły walentynki wczoraj?

109

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Hej, no u mnie posucha w tym temacie, nie ma męża nie ma walentynek, za to dowiedziałam się ze w piątek przyjedzie, ale to raczej nie mile uczucie.

110

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Tonia80 napisz mi czy Twój ex dobrowolnie płaci czy ty na rzuciłaś kwotę, bo nie wiem ew, ile tych alimentów mogę się starać?

111

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Z resztą twoja sytuacja jest inna masz 2 je dzieci, najlepiej gdzieś o poradę do adwokata się udam, na razie płaci się nie wychylam.

112

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Monika płaci dobrowolnie, z tym nie mam problemu.

113

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Dzień dobry dziewczyny, już wtorek!!!! Miłego dnia

114

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Cześć,

dzięki i nawzajem. Co u Was?

115

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Hej dziewczyny, również miłego dnia smile
U mnie po staremu. cisza, spokój, a z drugiej strony beznadziejność sytuacji.

116

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Ania nareszcie się odezwałaś smile

U mnie też nie najlepszy nastrój dziś

117

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Nie chce narzekać ale u mnie też lipa, codziennie wertuje ogłoszenia o pracę, nerwy dają o sobie znac. Teraz chwilą dla siebie za godz po małego i na rehabili, i tak codziennie tak bym chciała gdzieś wyjechać na parę dni.

118

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

W końcu się znajdzie, życzę ci tego z całego serca. To oczekiwanie jest najgorsze, wiem.
Mnie przygnębiły walentynki a do tego dziś kolejna wiosna mi przybyła i już całkiem mnie to dobiło...

119

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

To wszystkiego dobrego ci życzę, jeśli twój nick to rocznik to jesteśmy w tym samym wieku, mówią że to nie koniec świata ale jak w to wierzyć.

120 Ostatnio edytowany przez Tonia80 (2021-02-16 11:40:54)

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Monika tak, jesteśmy w tym samym wieku smile
Wiesz nie chodzi mi o liczbę, tylko że nie ma z kim ich spędzić. Wiadomo są dzieci ale brakuje drugiej dorosłej osoby.
Ta zima i pandemia chyba tak na mnie działają dodatkowo

121

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Wiem że chodzi o druga osobę, ja w małżeństwie ale tak naprawdę nie pamietam kiedy mąż mnie przytulił i zapytał jak minol ci dzień, takiego związku nie miałam. Idzie wiosna, może więcej czasu na świeżym powietrzu z dziećmi coś zmieni. Jeździcie czasem do Wrocka do zoo?

122

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Nie, jeszcze nigdy tam nie byliśmy

123

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

To czas to zmienić ja czekam na piękną pogodę i pojadę, średni że mnie kierowca ale chyba jakoś dojadę jak nie autem to pociągiem. A zoo super, dużo atrakcji. Ok lecę po małego i jadę na zajęcia do jutra pa

124

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Cześć, ale mam dziś lenia. ☹️

125

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Hej. Ja nie mogę mieć lenia. Czy chcę czy nie do pracy wstać muszę. A dla mnie to lepiej bo mój mąż ma pracę taką że dużo jest w domu. W a naszej sytuacji to nie wskazane żebyśmy 24/h przebywali ze sobą. Poza tym mam fajnych ludzi w pracy, jedna koleżanka reszta faceci. I w pracy si śmieje, mam humor a jak wracam do domu to jakbym weszła do innego wymiaru...toksykologia. ściana. Ani mi sie nie chce smiac, ani płakać, chyba ze do dzieci pojde do pokoji to wtedy jest inaczej. Ehhh, jak życ...jak zyc..:)

126

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Cześć, no dobrze ze ta praca jest, ja nie mogę sobie miejsca znaleźć, wczoraj endo odstawiła leki że jest ok za miesiąc kontrola, za tydzień ważna wizyta w Zabrzu od serducha zobaczymy co będzie, powiem Ci ze to zdrowie coraz gorzej i ten frajer wie że mam problemy i tak mnie dobił tym rozstaniem.

127

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Aniu  tobie też pewnie ciężko,jak można tak długo? Ciekawa jestem co zrobisz. Szczerze, myślisz że jak córka się jego usamodzielni to jest dla was szansa?

128

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Myslę ,że jak by jej nie było szansa by była większa.  Mni sie w glowie nie mieści że ona taka moze byc. Jak jej nie szkoda. Moja chciała mieć siostrę , lgnela do nij, 3 lata młodsza. A ona...zimna jak lod. widziala tylko zsoja rodzona siostre 5 lat starsza. Knuly razem a moja byla wynies, przynies , pozamiataj. Stracilam do niej serce, a nie powiem na poczatku mialam, do obu jego córek. Ale jak dodarlo do mnie co one wyprawiaja. I to nie ze jestem stronnicza. Moja mama jak ich poznala ( a moja mama byla zlotym czlowiekiem kazdy to mowi, cierpliwosc nieziemska), tez chciala byc dla nich babcia. No nie dalo sia...tez wymiekla. Wiec widzisz, to nie tak ,że moje to swiete a one to be...Kolezance jak codziennie cos opowiadalam co one zrobily, powiedzialy, itp. z zycia codziennego, to sie za glowe lapala, i mowila ze mnie podziwia, że jeszcze to wytrzymuje. A moj maz wcale ni byl i nie jest z nimi taki zzyty, ale...ojciec, jakies serce do niej ma, a ona go bierze na wyrzuty sumienia, że to jego wina, ze to ja jestem zla.  No i manipulacja dziala. To sa lata niewychowywania, ale do niego to nie dociera. Nawet jego matka kiedys powiedziala, że ona nam jeszcze pokaze. Ze jest niedobra.

129

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Takze odpowiadajac na Twoje pytanie, tak by był spokój, zero zazdrości, zero zawiści i myślę ze my tez bysmy sie dogadali.

130

Odp: Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Zobaczysz co będzie tyle wytrzymałaś dasz radę. Jeśli miałabyś go odzyskać i znów cieszyć się życiem u jego boku to super, może warto zacisnąć zęby, ja wyboru nie mam, wczoraj w szpitalu pytali o osobę uposażona do kontaktu a ja zdałam sobie sprawę że nie mam nikogo to smutne.

Posty [ 66 do 130 z 178 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poznam koleżankę przyjaciółkę na pogaduchy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024