Mam 25 lat, mąż 23. Ślub pół roku temu, a już mówimy o rozwodzie... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mam 25 lat, mąż 23. Ślub pół roku temu, a już mówimy o rozwodzie...

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 66 z 66 ]

66

Odp: Mam 25 lat, mąż 23. Ślub pół roku temu, a już mówimy o rozwodzie...

Hmm ciekawy temat ale i też zagmatwana sprawa. Myślę, że ludzie piszący powyżej wyczerpali temat. Zdrada jest paskudna ale jakoś mu się nie dziwię. Po takim szmaceniu jeszcze wziął z tobą ślub ? Masakra jakaś. On musi mieć strasznie niską samoocenę. Musisz być bardzo ładna skoro wytrzymał takie szmacenie. Zniszczyłaś mu poczucie własnej wartości. Jesteście młodzi. Chciał się z tobą kochać jak najczęściej. Powinnaś być dumna, że cię pożąda i chce seksu jak najwięcej. Chyba lepsze to niż mężczyzna z niskim libido. Jesteście młodzi więc korzystajcie z tych przywilejów młodości.

Myśleliście nad jaką terapią dla par ?  Zgadzam się z KaktusemTX.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 66 do 66 z 66 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mam 25 lat, mąż 23. Ślub pół roku temu, a już mówimy o rozwodzie...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024