Pierwsza randka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Pierwsza randka

Witajcie ;)Wczoraj byłam na randce z starszym od siebie o 10 lat mężczyzną.Nie mogłam łapać z nim kontaktu wzrokowego ,bo najzwyczajniej w świecie mnie peszył.Po raz pierwszy miałam coś takiego w stosunku do mężczyzny.Nie chciałam odezwać się pierwsza a więc czekałam jak on napiszę jak się rozstaliśmy. Napisał tego samego dnia wieczorem po 3 ha.Czy było aż tak źle?I nie będzie się mi narzucał. I ,że to moja decyzja. Jak myślicie jest zainteresowany dalszym kontaktem ze mną jeśli coś w tym stylu napisał?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez hehheh (2018-01-13 12:09:40)

Odp: Pierwsza randka

No chyba jest, co nie?
Jak Cie peszył tak bardzo, że unikałaś jego wzroku, to nic dziwnego, że szybko nie napisał.
To młodsi robią często błąd pisania za szybko, starania się za bardzo. Starsi już wiedzą, że będziecie bardziej zainteresowane, jak się będzie miało dystans.

3

Odp: Pierwsza randka

Jest zainteresowany, ale widząc Twój dystans daje Tobie wybór co do dalszej znajomości.
"Nie chcę się narzucać" czyli chcę kontynuować znajomość jeśli ty tego chcesz.

Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018