Najdziwniejszy komplement jaki usłyszałyście? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Najdziwniejszy komplement jaki usłyszałyście? :)

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 56 do 84 z 84 ]

56 Ostatnio edytowany przez zagubionawtym (2012-02-23 18:54:37)

Odp: Najdziwniejszy komplement jaki usłyszałyście? :)

Nietypowe? Hm...Kiedyś facet z którym się spotkalam(dodam ze na 1 spotkaniu) powiedzial mi ze wygladam jak jego mama, dla mnie to nie byl komplement,dla niego chyba tak tongue
Oczy w które można się wpatrywać calymi dniami, bo maja swoja glebie...:P
Spotykajac sie z panem.A. (ktory jak mi sie wdawalo byl bardzo niesmialy)- Że mam glos ktory go oniesmiela i przez to jest taki cichy, dla zartow zaczelam udawac meski glos i po tym zaczal byc 'bardziej smialy' ;P
No i jeszcze jeden,że jestem wredna, na co ja odpowiedzialam ze juz taka jestem, a on ze on bardzo lubi wredne dziewczyny( nie wiem jak takie mozna lubic:P)

Zobacz podobne tematy :

57

Ale ładnie wyglądasz, taka gruba (byłam w 9 miesiącu ciąży).

Wiki ur.4.10.2003
Maja ur. 6.04.2007
Patryk termin 17.05.2012

58 Ostatnio edytowany przez adam_K (2013-09-13 15:49:41)

Krztusiłem się  ze śmiechu ilekroć słyszałem jak moja dziewczyna mówiła do mnie "Moja Ty Pupeczko" smile

[Sygnatura wulgarna - usunięta przez moderację]

http://www.youtube.com/watch?v=_sUrkn9ztAg

59

Usłyszałam od Pani profesor, ze mam wspaniałą konstrukcję osobowości - nie wiem co to miało znaczyć, ale było miłe smile
Słyszała wiele dziwnych komplementów od pijaków - że fantastycznie zasuwam z tą swoją walizeczką, czy że mam ładne oczy ale brudne...

I'll be a story in your head, but that's okay, because we're all stories in the end. Just make it a good one, eh? Because it was, you know. It was the best.

60

Dwa komplememty, których  nigdy nie zapomnę:

- masz przepiękną brodę (nie, że zarost;))
- kręcisz mnie jak maszynka do mięsa

61

Kiedyś usłyszałam od koleżanki, że wyglądam jak lalka... z epoki wiktoriańskiej o_O Długo się zastanawiałam, czy mam podziękować, czy przyłożyć big_smile

"To moja sprawa, co robię kiedy zamykam za sobą drzwi
Czy wierzę w miłość czy bohaterów, a może nie wierzę w nic
Nie pytaj mnie, po której jestem stronie, bo nie odpowiem ci
Sam dobrze wiem komu zaufać, a komu splunąć w ryj"

62

-Witasz się jak Stefan! (wypowiedziane przez mężczyznę ze szczerym zachwytem yikes a Stefan był lokalnym zakapiorem o imponującej sylwetce i legendarnej wręcz sile rąk yikes) big_smile
-Ciebie to nie wiadomo, czy zgwałcić, czy zabić... yikes

63

Jestem wstydliwa ale powiem. Najgłupsze/najdziwniejsze co usłyszałam od kolegów
1. Masz niesamowicie białe białka oczu
2. Masz piękne oczy. I takie rzęsy jak u konia.
i jeszcze jeden dziadek w aptece - trochę potworne
3. Gdyby ta pani spódniczka była krótsza dostałbym zawału z emocji. Szkoda że nie jest, to byłaby miła śmierć

64

że mam malutkie uszy...

65

"Masz oczy jak pies Husky "
Temu panu chodziło o kolor ;-)

"Wyglądasz jak ta cyganka z bajki " wink

"To sztuczne rzesy ? " smile

Stwórzmy razem swój własny zbieg okoliczności

66 Ostatnio edytowany przez PodPseudonimem (2013-11-01 22:31:11)

-jak założysz okulary to wyglądasz nawet inteligentnie

67

PodPseudonimem napisał/a:

-jak założysz okulary to wyglądasz nawet inteligentnie

To bym potraktowała jako obrazę serio.

68

Że jestem lepsza od jego samochodu. A biorąc pod uczucie miłość do jego VW, to naprawdę... wyznanie godne zapamiętania tongue.
Krowiooka.
,,Jaką dietę cud stosujesz, że powstają takie cuda?" Podczas dotykania pierwszy raz pośladków tongue

69

Kilka takich było
-że mam zgrabne usta
-że mam fotogeniczne zęby
-że do twarzy mi w stringach:)
- aaa i że moja inteligencja jest ponadczasowa:)

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

70

gojka102 napisał/a:

-że do twarzy mi w stringach:)

Hah, padłam big_smile, można i tak lol

Ja z kolei usłyszałam,że mam nogi dłuższe niż manekin wystawowy roll oraz,że nie muszę włączać świateł do jazdy dziennej, tak mi się ząbki świecą roll
Ludzie to mają filmy lol

"Dum spiro, spero"...- "Dopóki oddycham, nie tracę nadziei"...
"Boże jeśli musisz, to zabierz obrazy i ześlij tysiąc duchów, mogę nawet umierać dwa razy i nosić stygmaty, nie tykaj mi słuchu !"... by PLANET ANM

71 Ostatnio edytowany przez alfaalfa (2013-11-02 17:24:45)

z tych które pamiętam "ogień nie kobieta", "jak spędzasz wakacje, bo za Ciebie bym dostał 4 wielbłądy i kilka czegośtam jeszcze..",  "ważysz jak dobra gęś".. o.. i jeszcze "optycznie proporcjonalna".. eh

bo ważna jest dla mnie
równowaga
uczynków i słów

72

Kumpel: "Nie wiesz, jak bardzo chciałbym wyruchać Twój mózg, jest cholernie seksowny." O.o
           "Jakbym miał Twoje nogi, przyglądałbym się im we wszystkich wystawach sklepowych."
           "Miałaś jakieś operacje twarzy? Pytam,bo masz takie fajne dołeczki jak się uśmiechasz, a normalni ludzie tego nie mają"
Jakiś typ na imprezie: "Ale się ruszasz... jesteś striptizerką, prawda?"
Grupa nastolatków idąca za mną po ulicy: "Jak dla mnie to jej tyłek ma kształt dojrzałych jabłuszek."
Jakaś patologiczna panna na ulicy: "Kiedyś ktoś Ci zetnie te śliczne włoski, suko"
Chłopak "Ale masz fajne elfie uszy" ^^

73

Uśmiałam się do łez smile
No, ale trzeba przyznać, że faceci czasem potrafią zaskoczyć wink

74

Ostatnio usłyszałam od kolegi, że już nie jestem tak wyblakła jak ostatnio:-P. Chodziło mu o to, że nabrałam kolorów i nie jestem już blada;-)

Dum spiro, spero

75

Mój romantyczny chłopak podczas przytulania wymruczał że ładnie pachnę. Ogórkami. I nadal nie wiem czy chodziło o zielone, czy kiszone big_smile

"Gdy cię mają wie­szać, pop­roś o szklankę wo­dy. Nig­dy nie wiado­mo, co się wy­darzy, za­nim przyniosą."
-A. Sapkowski

76

Komplement od księdza na religii : No Pamelcia masz w sobie to coś smile

ANIOŁEK 21.05.2014 [*]
Kiedy coś upar­cie gaśnie - zaufaj is­kier­ce nadziei.

77

ze mam glos jak dziesieciolatka nie wiem czy mam sie z tego smiac czy plakac

78

jakie ty masz ładne czoło... takie umyte i wygładzone big_smile  najdziwniejszy jaki w życiu usłyszałam
albo że mam brudne oczy ( bo ciemne)

z tych najmilszych to te odnośnie wzrostu typu: lubię Cię za to, że jesteś niska lub pani to nawet wielkiemu facetowi może w głowie zawrócić

79

'seksownie pociągasz nosem' tongue

80

Lilusia50 napisał/a:

Mam bzika na punkcie zbędnych kilogramów, więc nieustannie się odchudzam i kiedyś wreszcie usłyszałam: jak będziesz się tak dalej odchudzać, to pod prysznicem będziesz musiała biegać, żeby się zmoczyć ....... albo inny z tej samej beczki, tylko rzucony mimochodem trochę wcześniej podczas sprzątania domu: jak będziesz się tak dalej odchudzać, to schowasz się za kij od szczotki i cienia nie rzucisz .....

lol ten prysznic mnie rozwalil big_smile

81

Mój facet regularnie mi mówi, że "lubi mój śmietnik" - bo mam tendencję do przechowywania w pamięci takiej dość bezużytecznej, "ciekawostkowej" wiedzy z przeróżnych dziedzin i faktycznie to jest taki śmietnik.

82

"Jesteś taka ładna, że nawet podobasz mi się na trzeźwo" - no nie udało mu się mnie zdobyć, ale mnie rozbawił wink

83

Ja usłyszalam, ze do twarzy mi w ciazowym brzuszku big_smile To znaczy ze bez wygladam gorzej hihi? big_smile

84

Siedziałyśmy z koleżanką z uczelni w pubie i nagle podbija do nas łysy koleś z takim tekstem w moją strone:"masz piękne włosy  jak z reklamy"
Hahahaha

Posty [ 56 do 84 z 84 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Najdziwniejszy komplement jaki usłyszałyście? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018