Czy warto próbowac? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy warto próbowac?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Czy warto próbowac?

Witam chłopak zerwał ze mną po prawie dwóch latach , od ponad roku razem mieszkaliśmy jednak zniszczyłam to przez swoją głupotę, zwyzywałam go 2 tyg temu i on to zakończył , powiedział ze na razie nie chce związku , ze może oferować jedynie przyjazn , wiem ze zle bardzo zrobiłam , załuję zrozumiałam ze jest dla mnie wazny i ze go kocham jeszcze mocniej , próbowałam z nim porozmawiać o tym , powiedział ze również mnie kocha , a na moje słowa o  tym ze jak najdzie go jakas myśl to niech się odezwie oznajmił ze tak zrobi , ale mam na nic nie liczyc
Sadzicie ze on potrzebuje czasu ?
Idę jutro odebrać reszte rzeczy , sądzicie ze wypadałoby zapytać się go po tym jak zabiorę już rzeczy czy ma może ochotę pograc na ps4 albo cos obejrzeć na luzie , bez zadnych postekstów , czy to będzie zły pomysł ?
nie na nic nie liczę ale skoro zaproponował przyjazn to uważam ze zapytać można o to smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy warto próbowac?

Jakie wyzwyska to były i z jakiego powodu? To ma znaczenie, bo wydaje mi sie, że to nie jest jedyny wystarczający powód do zerwania takiej relacji. Radzilabym się przyjrzeć temu bardziej niż proponować mu czas spędzony wspólnie przy ps.

3

zabcia12345 napisał/a:

Jakie wyzwyska to były i z jakiego powodu? To ma znaczenie, bo wydaje mi sie, że to nie jest jedyny wystarczający powód do zerwania takiej relacji. Radzilabym się przyjrzeć temu bardziej niż proponować mu czas spędzony wspólnie przy ps.

Witam , napisalam mu zeby spadal bo jest debilem
Ogolnie byly momenty takie ze klociliamy sie , on momentami byl obojetny co do mnie a mnie to az gotowalo bo ja ciagle cos proponowalam , mowilam i wgl a on ciagle na nie i nie i nie , to a wkoncu wybuchlam , a jednak on staral sie bo jak coa potrzebowalam to byl zawsze przy mnie  teraz bardzo zaluje wiem ze nie powinnam byla tak robic , zaczelam wspolprace z psychologiem
Doszlysmy do wniosku ze jestem zbyt emocjonalna , aktualnie pracuje nad soba , dostalam mocnego kopa od bylego chlopaka , to rozstanie odrocilo mna o 180 stopni
Co robic , zeby on zmienil zdanie ?

4

No po takim wyznaniu jak facet ma dumę i wszystko w głowie ok to oleje taka pannę. Sorry ale takie teksty to brak szacunku dla partnera. Odpuść sobie bo z tego i tak nic nie bedzie. Zabierz rzeczy i wyciągnij wnioski na przyszłość, szanuj swojego partnera bo to rownież świadectwo Ciebie.
Nic mu nie proponuj bo on nawet jak sie zgodzi to z przyzwyczajenia albo z potrzeby bycia miłym nie tak jsk Ty sobie to wyobrażasz.

5

little.owl napisał/a:

No po takim wyznaniu jak facet ma dumę i wszystko w głowie ok to oleje taka pannę. Sorry ale takie teksty to brak szacunku dla partnera. Odpuść sobie bo z tego i tak nic nie bedzie. Zabierz rzeczy i wyciągnij wnioski na przyszłość, szanuj swojego partnera bo to rownież świadectwo Ciebie.
Nic mu nie proponuj bo on nawet jak sie zgodzi to z przyzwyczajenia albo z potrzeby bycia miłym nie tak jsk Ty sobie to wyobrażasz.

Powiedzial ze mnie kocha , trzy dni po rozstaniu
Moze musi przemyslec bardziej czy napewno dobrze zrobil
Ja wiem ze ma meska dume po tym , jednak on bez winy nie jest , odtracal mnie przy kazdej mojej propozycji , wiec wkonczu az nie wytrzymalam , emocje daly w gore , bardzo zaluje
Psycholog radzilabym jednak sprobowala tej przyjazni z nim , nawet radzilabym sie go zapytala moze nie od razu ale za jakis czas jak mu beze mnie jest itp

6

Moim zdaniem najlepiej bedzie jak weźmiesz rzeczy i dasz mu kilka dni pomysleć bez pisania i narzucania sie,bedzie miał czas pomysleć i ewentualnie zatęsknić.

7

Też tak uważam - daj mu odetchnąć i sie nie narzucaj, sama tez to sobie wszystko dobrze przemyśl. Za jakiś czas możesz zaproponować jakąś kawę itp., najlepiej na neutralnym gruncie. Albo zobaczy "co stracił", albo uzna, że dobrze się stało. A na to już nie masz wpływu wink

8

Witam , niestety nie wyszlo
Powiedzial ze jest zbyt zmeczony , idzie spac ...
Na co ja wiec moze dzisiaj , dodajac ze na nic nie naciskam , odpowiedzial ze docenia propozycje i ze zobaczymy
Co sadzicie ?

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy warto próbowac?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018