Porzucenie jak sobie poradzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Porzucenie jak sobie poradzić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Porzucenie jak sobie poradzić?

Witam.Proszę o pomoc.Może ktoś już to przeżył i wie co mogę zrobić żeby nie zwariować.Od 4 miesięcy mój partner mnie zostawił.Byliśmy parą od 15 lat.Jestem w szoku zawalił mi się świat.Bo moim światem i życiem był on mój kochany.Był wszystkim co kochałam.Nie mam już siły bić się z myślami za co? Dlaczego ? Co jest ze mną nie tak?Gdzie popełniłam błąd? Tak po prostu wyszedł i nie wrócił .Nie zabrał rzeczy wszystko zostało.Zadzwonił ze musiał wyjechać na parę dni i ze da znać później. Minął tydzień. Dzwoniłam ani razu nie odebrał.Tylko pisał smsy ze zalatwia sprawy i da znać.minęły 4 miesiące.Dzisiaj odebrał tel.I powiedział ze wieczorem będzie.Nie ma go.Napisałam czy ma kogoś .Nie odpisał nic.Co ja mam myśleć i zrobić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Porzucenie jak sobie poradzić?

Zgodnie z Regulaminem Forum dublowanie wątków jest zabronione, dlatego ten zamykam, a Ciebie proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami i stosowanie do ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Porzucenie jak sobie poradzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018