mialam byc szczesliwa, a mam depresje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » mialam byc szczesliwa, a mam depresje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez malina12345 (2016-09-20 22:54:40)

Temat: mialam byc szczesliwa, a mam depresje

Czesc. Jestem malina. Studiuje medycynę. Niestacjonarnie. Niedawno zdałam sesje poprawkową. Inni jeszcze walczą  z 3cimi terminami....
Ale i tak mi smutno sad
To miało wszystko inaczej wyglądać. Miałam zdać, miały być faerwerki, miałam robić wszystko, miałam żyć ! Nie ma pogody sad nie moge zaznać słońca sad kiedy były upały ja siedzialam w książkach. Kupiłam sobie taką śliczna sukienkę na lato- a nosze płaszcz. Nie ma co, mam depresyjke. sad(( ciągle mi smutno, nic mi sie nie chce, albo raczej nie mam siły, źle sie czuje, nie mam pomysłu co ze sobą zrobić sad
Moi znajomi jak mówiłam jeszcze maja poprawki i nie mogą nigdzie jechać. sama nie pojadę sad Ja nawet nie świętowałam tego ze zdałam !!!! Wszyscy sie porozjezdzali. Nie tak miało być. Miałam być szczęśliwa. Nie jestem. I mam dość!
Błagam, pomóżcie. Czuje sie bardzo źle. Nie disc ze te studia mnie wykańczają, to czuje ze młodość mija a ja oprócz tej medycyny, kompletnie sie nie spełniam. Chciałabym grac na jakimś instrumencie, śpiewać, fascynuje mnie sztuka, chciałabym spróbować grania w jakimś teatrze, albo nauczyć sie tańczyć ! Tak bardzo mnie ciągnie do sztuki ! Ale po pierwsze nie mam czasu, po drugie ... Pieniędzy sad( to wzystko mnie przytłacza.
Rodzice nie rozumieją dlaczego mam fochy, nie mam prawa sie zalic, za dużo wymagam. Fajnie.... To poglebia moją depresją

Zobacz podobne tematy :
Odp: mialam byc szczesliwa, a mam depresje

Cześć. Jeśli tak bardzo interesuje Cię sztuka, to czemu nie poszłaś na studia z tym związane? Z tego co opisujesz, to jest to Twoje marzenie, coś, czego pragniesz. A marzenia się realizuje. Nie ważne jest tak bardzo, czy coś nam się uda za pierwszym razem, ważne żeby się starać, walczyć i w końcu nam to się uda. Widzę, że jesteś bardzo nieszczęśliwa. I pewnie powodem tego są jeszcze inne sprawy. Jeśli jest taka konieczność, to się zatrzymaj na chwilę, przemyśl wszystko i zastanów się, co możesz zrobić, by żyło Ci się lepiej. A naprawdę lepsze życie zawsze jest możliwe.

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

3

Nie mogę. Muszę zostać na tych studiach. Bardzo tego chciałam i poszło mnóstwo pieniędzy na to. Nie dostałam sie na stacjonarne :( niewiele mi brakło.
Nie wiedziałam ze będzie tak ciężko... Myslam ze w wolnym czasie znajdę sobie jakieś zajęcie, może zespół, zapisze sie na cos ciekawego ! Dupa. czasu nie ma, w dodatku i tak zarywam noce.. W wolnym czasie padam ze zmeczenia.
Nie mam tez fajnej paczki znajomych, z ktorymi moglabym spedzac czas. Juz nie mowoe ze przyjaciół... Wystarczyliby znajomi. Nie mam z kim pojechać na glupi weekend w góry ! Nie mam z kim przysłowiowo "napić sie wódki"
Mam chłopaka i mecze sie bo przestało mi na nim zależeć. Kolejna rozterka - bo nie wiem czy to z tej depresji czy wgl to nie ma sensu.

4 Ostatnio edytowany przez zaklopotana123451 (2016-09-21 11:57:13)

Dlaczego musisz? Każdy człowiek ma tyle samo czasu w ciągu dnia, ale każdy inaczej go wykorzystuje. Należy znajdywać czas na to, co lubimy robić, co sprawia nam przyjemność. Jeżeli cały czas robimy coś, co nas męczy, to po jakimś czasie zaczyna nas to wykańczać psychicznie. Musisz zastanowić się, co jest dla Ciebie ważne, nie dla innych, ale dla Ciebie. I wtedy będziesz mogła uporządkować swój dzień tak, żeby znaleźć czas na to, co chcesz robić.

"Liczy się nie to, kim ktoś się urodził, ale kim wybrał, by być."

5

jak masz jechać, to jedź, jest mnóstwo grup na fejsie typu - Podróżnik/podróżniczka poszukiwani

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » mialam byc szczesliwa, a mam depresje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018