czy on za dużo pije? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy on za dużo pije?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: czy on za dużo pije?

szukam pomocy, przeczesuje internet od roku (bo tyle trwa mój związek) i wciąż mam sprzeczne informacje...
Mój facet (26l) jest rat medem bardzo duzo pracuje i ma wolne średnio 3 wieczory i 2 dni na przełomie całego tygodnia.  Ogólnie pije różnie od 2 do 4 razy w tyg po 1 lub 2 piwkach. Zależy to od tego ile ma wolnego i od innych obowiązków. Często jednak mówi ze nie lubi wypić jednego i najczesciej są to dwa. Mówi że lubi smak piwa i jest dorosłym człowiekiem i ma tak mało wolnego czasu ze czasem chce sie napić że ciężko pracuje, że tak został wychowany (mieszka na osiedlu na którym jest cała jego paczka przyjaciół i zawsze z kimś jest warto usiąść i pogadać przy piwku) i to ogólnie  w jego domu jest tolerowane. Byliśmy teraz na wakacjach 5 dni i w tym czasie wypił przez 2 dni (niecodziennie) 3,5 piwa. Zastanawia mnie to jego piwkowanie bo nie jest czesto wstanie sobie tego sobie odmówić. Gdy próbuje z nim o tym rozmawiać to mowi ze robie z niego alkoholika i przez to nasz związek sie rozpada bo są wieczne kłótnie o to... Gdy wyjade z miasta na studia i bedzie miał wiecej wolnego czasu będzie pił więcej... Niech mi ktoś szczerze doradzi czy on ma problem czy też ja ... dodam ze jestem dda...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez sugar (2016-09-17 18:34:40)

Odp: czy on za dużo pije?

Moim zdaniem skoro pije dwa trzy razy w tygodniu po 1 lub 2 piwka to nie ma problemu. Też jestem DDA i też jestem wyczulona ale Twój partner nie pije dużo

3 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-09-17 21:20:03)

Na razie nie pije dużo,  ale alarmujące są dwa fakty:
- nie umie sobie tego picia odmówić
- jego picie wpływa negatywnie na Wasze związek.

4

Zastanawiajace dla mnie jest ze od roku, czyli początku znajomosci wykazujesz takie zainteresowanie tym i za pewne innymi problemami w związku smile

Zgodzę sie z Cyngli, ze zlym kierunkiem jest kierunek że "nie potrafi lub nie chce" odmówić

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy on za dużo pije?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021