Pisanie za plecami - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Pisanie za plecami

Witam   jestem z dziewczyna ponad 2 lata  ostatnio bylismy razem na wakacjach w Tunezji tam moja dziewczyna poznala araba  i tak sb pisali po powrocie jednak zawsze kiedy przyjezdzalem kazala mi mowic godzine wczesniej i zawsze wszystko usuwala z messengera mowila ze z nikim nie pisze jednak bylem zdziwiony jej zachowaniem i pewnego wieczoru kiedy bylem u niej udalo mi sie sprawdzic jej wiadomosci moze to glupie co zrobilem ale tak zrobilem po prostu czulem ze klamie.
A tam znalazlem jak pisze sb z nim ze sie kochaja i wgl on jest jej kochaniem itd itd no po prostu bardzo slodko bylo. Wpadlem w szal zrobilem afere straszna  teraz ona nie chce ze mna byc bo uwaza ze przesadzam . Dlatego chce  od was drogie Panie uslyszec opinie czy przesadzilem moi znajomi uwazaja ze nie ale oni zawsze stana za mna wiec taka opinia sie dla mnie nie liczy chce wiedziec od osoby 3 co i tym sadzicie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pisanie za plecami

Ona Cię zdradzila.
Zapomnij o niej.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Tez czuje zdrade emocjlonalna bo fizycznie nie mogla poniewaz bylem z nia caly czas tam wszedzie i poznalisny ich  razem. Po prostu nwm po co to pisanie mowi ze to dla jaj ze nigdy go juz nie spotka bo on jest w tunezji 2000 km jednak nie rozumiem tych zartow...

4

Właśnie zdradę emocjonalną miałam na myśli.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

5

Czy ktos moze sie jeszcze podzielic swoja opinia jej kolezanki uwazaja ze ja mam cos z glowa i jestem zbyt zazdrosny.

6

Jezeli kazala ci uprzedzac ze przyjezdzasz oraz usuwala wszystko z messengera to skad wiesz, ze z nim pisala? Jasnowidzem jestes?

Poza tym chyba pisala z nim po angielsku, a akurat w tym jezyku slow typu "kochanie" (babe, baby, dear, darling, honey, hun etc. ) jest mnostwo i uzywa sie ich nagminnie.

7 Ostatnio edytowany przez Tula (2016-09-14 10:27:21)

Musieli bardzo wpaść sobie w oko skoro piszą do siebie tak intensywnie. A Arabusy potrafią zakręcić kuperkiem gdy ścisnie ich w kroku.
Oczywiście że nie przesadzasz. Masz też idealna sytuacje do tego by jeszcze raz przeanalizować sens bycia z tą dziewczyną. Z arabem tym konkretnym ona pewnie sie nie puści ale to jak widać pusty lachon więc za chwilę będziesz miał na karku następnego jej adoratora. Bo ona z tych chętnych. I co zrobisz,? Będziesz tak non stop latał i ja sprawdzał? Jak kobieta chce to i przez dziurę w płocie da.
Twoi znajomi mają rację.
Powodzenia. Puść ja wolno prosto do Araba.

8

Iceni napisał/a:

Jezeli kazala ci uprzedzac ze przyjezdzasz oraz usuwala wszystko z messengera to skad wiesz, ze z nim pisala? Jasnowidzem jestes?

Poza tym chyba pisala z nim po angielsku, a akurat w tym jezyku slow typu "kochanie" (babe, baby, dear, darling, honey, hun etc. ) jest mnostwo i uzywa sie ich nagminnie.

Nie koelzanlo nie jestem ale wlamalem sir jej na konto potem wysle screey z ich rozmowy te screeny ktore przesle pisala z nim.kiedy ja u niej nocowalem i spalem obok mnie.

9 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-09-14 15:47:35)

Post edytowany ze względu na pomyłkę :-)

10

A wygoń ją pod budkę z kebabem

11

Cyngli napisał/a:
Tula napisał/a:

Musieli bardzo wpaść sobie w oko skoro piszą do siebie tak intensywnie. A Arabusy potrafią zakręcić kuperkiem gdy ścisnie ich w kroku.
Oczywiście że nie przesadzasz. Masz też idealna sytuacje do tego by jeszcze raz przeanalizować sens bycia z tą dziewczyną. Z arabem tym konkretnym ona pewnie sie nie puści ale to jak widać pusty lachon więc za chwilę będziesz miał na karku następnego jej adoratora. Bo ona z tych chętnych. I co zrobisz,? Będziesz tak non stop latał i ja sprawdzał? Jak kobieta chce to i przez dziurę w płocie da.
Twoi znajomi mają rację.

Bzdury piszesz.
Kim są Turcy? Podobnie jak Azerowie, Kirgiźi, Turkmeni czy Uzbecy, są narodem pochodzącym z terenów dzisiejszej Mongolii , i ich język należy do grupy języków ałtajskich. Tyle. Jak komuś mało informacji to zapraszam do samodzielnego poszukiwania w nternecie . Turek to nie Arab. Oni się nawet nie lubią zbytnio.

Mowa o Tunezyjczyku nie Turku wiec to chyba juz arab wink

12

adrianf1996 napisał/a:
Cyngli napisał/a:
Tula napisał/a:

Twoi znajomi mają rację.

Bzdury piszesz.
Kim są Turcy? Podobnie jak Azerowie, Kirgiźi, Turkmeni czy Uzbecy, są narodem pochodzącym z terenów dzisiejszej Mongolii , i ich język należy do grupy języków ałtajskich. Tyle. Jak komuś mało informacji to zapraszam do samodzielnego poszukiwania w nternecie . Turek to nie Arab. Oni się nawet nie lubią zbytnio.

Mowa o Tunezyjczyku nie Turku wiec to chyba juz arab wink

Faktycznie, nie wiem, czemu mi się uroiło, że chodziło o Turka.

13 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2016-09-14 15:46:45)

dubel

14

Dobrze że nad bałtykiem nie byłeś bo to już dużo mniej km i wtedy by mogła jechać i Cię zdradzić fizycznie.

15

Jak leci na Araba to ja bym jej kijem nie tknęła. OCzywiście bez względu na narodowość "kochanka" i tak Cię zdradziła. takie pisanie, to zdrada, no chyba, że partner nie ma o to żalu.

Te co lecą na Arabów to dziewczyny najgorzego sortu- oczywiście to moje zdanie, ja tak uważam.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

16

Może z tym najgorszym sortem, to trochę przesada... ale na bazie obserwacji najbliższego otoczenia, jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że amatorki tego rodzaju egzotycznej urody mają dość "specyficzną" mentalność. Są wyjątkowo łase na czułe słówka i uwielbiają przesadną adorację wink

Skoro Twoja dziewczyna ukrywa tę znajomość, to widocznie nie ma ona jedynie koleżeńskiego charakteru...

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018